Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Domen30
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Po mar 13, 2017 3:12 pm

Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a Domen30 Sr feb 21, 2018 9:21 pm

Živijo

V družini mamo enga starga cliota 1998 letnik enka. Sicer je še prijavljen ter čist normalno vozen, zavore odlične, motor dela brez problema, normalno se lahko pelješ, škoda mi ga je, sam pleh je pa slab, pleh je problem pa amotizerje rja najeda. Nevem kaj se mi bolj spača, al prodat za male pare, al ga dat na odpad al prodat za dele? Sicer nek extra mehanik nisem, da bi mašino dol dajal,.. neki pa le znam. Prostor tud ni problem. Če bi ga za dele prodajal, ti ga še pol pridejo zastonj odpeljat za razgradnjo ko ga pol manjka?
Nevem kak bi se ga znebil pol, če ni kolesov gor več ti ga tko ne odpeljejo več, sj ga ne more gor spravit, al pol cigane pokličem?:D
 
Uporabniški avatar
bishop
Novinec
 
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe feb 20, 2009 12:21 am
Kraj: Vodice

Re: Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a bishop Sr feb 21, 2018 9:39 pm

Za razgradnjo vozil:

Vozilo mora vsebovati vsaj

pogonske sklope
karoserijo
podvozje
kolesa
katalizator
krmilno elektroniko (če ju je vozilo vsebovalo)
V kolikor izrabljeno motorno vozilo ne vsebuje zgoraj naštetih sklopov, ga lastnik na našem prevzemnem mestu ne more prepustiti v razgradnjo ampak ga lahko preda v razgradnjo samo v našem Centru za obdelavo, Veliko mlačevo 59, 1290 Grosuplje.
I DIDN'T DO IT! LAWYER FUCKED ME!
 
1992Diavolo1992
Novinec
 
Prispevkov: 319
Pridružen: Pe sep 13, 2013 6:49 pm

Re: Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a 1992Diavolo1992 Sr feb 21, 2018 10:30 pm

Za 20 let star avto bi ti rad trzil? Porini ga v prvi jarek.
 
chad
Novinec
 
Prispevkov: 231
Pridružen: So jun 27, 2015 2:22 pm

Re: Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a chad Sr feb 21, 2018 10:35 pm

Cliotov prve generacije na cestah praktično ni več, komu boš dele prodajal. Pelji na odpad.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a DePalmo Sr feb 21, 2018 10:37 pm

bishop je napisal/-a:Za razgradnjo vozil:

Vozilo mora vsebovati vsaj

pogonske sklope
karoserijo
podvozje
kolesa
katalizator
krmilno elektroniko (če ju je vozilo vsebovalo)
V kolikor izrabljeno motorno vozilo ne vsebuje zgoraj naštetih sklopov, ga lastnik na našem prevzemnem mestu ne more prepustiti v razgradnjo ampak ga lahko preda v razgradnjo samo v našem Centru za obdelavo, Veliko mlačevo 59, 1290 Grosuplje.

Narobe. Tudi v tistem centru ga ne vzamejo, vsaj par let nazaj še niso ko sem se hotel znebiti razbite in napol razprodane 206-ke. Še pripeljal bi jo njim pred vrata, pa je niso hoteli.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 798
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a whitee Sr feb 21, 2018 11:27 pm

Lahko probaš po delih. Jaz sem ravno prejšnji teden iz oglasa dal dol Micro 97 letnik, spredaj razbito. Ko že misliš da živa duša več ne išče delov za tak redek avto, se motiš. Dejansko jih je v enem tedenu dosti poklicalo.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a Firediver Če feb 22, 2018 7:08 am

Prodaj za male pare, ker bo to najhitreje, najlažje in brez sekirancije.

Tisto napol obrano lupino na dvorišču gledati in potem kakršenkoli prevoz na odpad iskati je najdražje in ne odtehta tistih evrov, ki bi jih nemara dobil s prodajo po delih...saj ne rečem, če imaš več avtov in se s tem malo resneje ukvarjaš, ampak če je le en avto pa..ni vredno!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Star avto kako čimveč iztržit zanj

Napisal/-a ojnica Če feb 22, 2018 11:27 am

Prodaj celega dobiš lahko 50-150 evrov, odvisno. Ne prodajat po delih, ker boš imel same sitnosti.
10 let nazaj sem imel 3 avte na kmetiji, enga prodal za 40 evrov z zaribano mašino, druga dva sta šla za 0 evrov, je prišel lokalni tovornjak, zagarbu, naložu in odpeljal.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 49 gostov