Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Rokica2002
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: So dec 21, 2013 12:17 am
Kraj: Kranj-okolica

Re: Gretje mirujočega avtomobila preko karterja (gretje olja

Napisal/-a Rokica2002 Sr feb 28, 2018 1:27 pm

To ne, da bi ga vsakič pral, ko ga daš v garažo. Je pa fajn, da, ko se otopli, temeljito opereš karoserijo in podvozje. Parkrat na celo zimo, pa si precej naredil, kar se tiče korozije.
 
Rokica2002
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: So dec 21, 2013 12:17 am
Kraj: Kranj-okolica

Re: Gretje mirujočega avtomobila preko karterja (gretje olja

Napisal/-a Rokica2002 Ne mar 04, 2018 3:35 pm

Evo, ravno danes je tapravi dan za hitro pranje z VČ..zunaj je 5 stopinj, ravno prava temperatura, da sol začne delovati na kovino.
Avta sem temeljito izpral po karoseriji in podvozju ter naredil krog, da se zavore osušijo.. :)
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: Gretje mirujočega avtomobila preko karterja (gretje olja

Napisal/-a Mazda2 Ne mar 04, 2018 7:43 pm

Influenz je napisal/-a:Pranje avta preden ga daš v garažo, tega ki to počne bi pa res rad srečal. Me zanima če avtu še uspavanko zapoje preden gre spat.

Jaz ga poznam, sodelavca. Ima 4 ali 5 let staro Toyoto Yaris in se je zadnjič v sneženju z njo pripeljal na šiht, potem mu je bilo pa žal in se mu je smilila. Rekel je, da ko je domov prišel, da jo je skoraj eno uro pral, naslednje dni, dokler se niso ceste malo izboljšale, je pa na šiht se raje vozu z avtobusom.
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Gretje mirujočega avtomobila preko karterja (gretje olja

Napisal/-a titanius Po mar 05, 2018 5:19 pm

Naj se poroci s to Toyoto.
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: Gretje mirujočega avtomobila preko karterja (gretje olja

Napisal/-a Mazda2 Po mar 05, 2018 7:38 pm

Aja, pa nima garaže :lol: V glavnem, tudi meni se avto smili v takih razmerah, ampak da bi pa zato zjutraj prej vstajal, da bi bil avto doma, jaz pa na avtobus čakal, pa potem še od postaje korakal do firme, ne hvala, avto imam za vozit. Ga bom pa raje saniral, če ga bo rja napadla.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 96 gostov