Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
CarVortex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Če nov 29, 2018 1:24 pm

Radar med vožnjo

Napisal/-a CarVortex Če nov 29, 2018 1:30 pm

Pozdravljeni,

Imam eno vprašanje in sicer se navezuje na radarje. Zanime me na splošno če te lahko radar med vožnjo slika in sicer da se on pelje mimo mene in me slikne od spredaj. Bil je avto kateri mi je blinkal kajti sem imel malce preveč na števcu in sedaj si nisem siguren ali me je samo opozarjal da naj znižam hitrost, ali sploh ni bil radar in me opozarjal da kje stoji ker stal pa ni nikje. Ko se je peljal mimo mene, sem pogledal v avto nekako videl pri vozniški strani v kotu neko škatlico vendar nisem siguren kaj je bilo.

Hvala že vnaorej za odgovore.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a mrtwelvetrees Če nov 29, 2018 2:23 pm

Mislim da ne, premikajoči se avto bi te moral posnet in slikat ter nato ustavit.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
CarVortex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Če nov 29, 2018 1:24 pm

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a CarVortex Če nov 29, 2018 2:42 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Mogoče me je samo opozoril :)
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2192
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a limas Če nov 29, 2018 4:18 pm

Verjetno je bil policijski avto. Ni te ustavil, ker mora biti zasledovanje in snemanje po protokolu dolgo določeno število km. Bil si prekratek.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a esem Če nov 29, 2018 10:08 pm

Policijski avto ne bi imel škatlic na voznikovi strani, kvečjemu na sovoznikovi. In ne bi blinkal, kvečjemu ustavil. In sploh se ne bi ukvarjal z vsakim, ki pelje par km/h prehitro.
 
CarVortex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Če nov 29, 2018 1:24 pm

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a CarVortex Pe nov 30, 2018 5:40 am

Nisem razločno niti videl kaj je imel na tej strani. Sem pa direktno že pred tem ko sva se srečala, ker sem videl blinkanje zmanjšal in je potem tudi tam cona 30 saj je poleg OŠ. Torej sem verjetno ustvaril brez vezno paniko a ne ?
 
izotrop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: So avg 13, 2016 2:16 pm

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a izotrop Pe nov 30, 2018 7:01 pm

esem je napisal/-a:Policijski avto ne bi imel škatlic na voznikovi strani, kvečjemu na sovoznikovi.


To trditev pa jaz izpodbijam. Sem nedavno na avtocesti prehiteval neoznačenega Passata, ki je imel zadaj na voznikovi strani kamero / radar / kar koli to pač je. To me je tudi pritegnilo, da sem pogledal v avto in sem videl še tisto rumeno policijsko jakno. Pet minut kasneje smo se ustavili še na istem bencinskem servisu in sem gospoda videl na 2 metra. Res da tam nisem šel do njega in ga vprašal "a vi ste provida", ampak sem pač seštel 1+1 :lol:

Tako da ne vem, zakaj ne na voznikovi strani? Razen če je v tem primeru šlo za kako prazno škatlo za strašenje :)
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a mrtwelvetrees Pe nov 30, 2018 7:36 pm

Provida nima take kamere kot novinarji :lol: . Ampak je lepo namontirana, za laika neopazna, ampak za boljše oči pa se vidi.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a esem Pe nov 30, 2018 9:21 pm

Domneva, da avtor govori o škatlici v kotu pri vozniku in ne na zadnji polici, je precej bolj verjetna. In tam policaj ne bi imel kamere oz škatlice....
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Radar med vožnjo

Napisal/-a xxl So dec 01, 2018 9:46 am

Če te je slikal, boš itak kmalu izvedel :lol: .
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 68 gostov