Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
vezuv
Novinec
 
Prispevkov: 113
Pridružen: To nov 16, 2010 1:57 pm

Kako pripeti slike v galeriji ko hoces predstaviti svoj voz

Napisal/-a vezuv Ne feb 17, 2019 6:05 pm

Lp. Mi zna kdo razloziti kako naloziti vec slik avta ce ga hocem predstaviti v galeriji. Probal sem poiskati temo na to vprasanje pa mi ne vrze nobenega zadetka. Lp in hvala za odgovore. :huh:
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Re: Kako pripeti slike v galeriji ko hoces predstaviti svoj

Napisal/-a Doche Ne feb 17, 2019 7:05 pm

Gres na shrani.si, ustvaris racun in dodas stevilo slik, katere shranis, se prej lahko oznacis na katero velikost ti naj te slike shrani. Ko je vse urejeno, dobis linke. Lahko uporabis linke s predogledom (manjsa slikica, na katero potem mi kliknemo, da nam odpre povezavo do vecje slike) ali pa kopiras direktne povezave do vecjih slik. Ni priporocljivo shraniti v originalni velikosti, ker je potem nepregledno in tudi neberljivo za forum.

Zakaj ustvariti racun? Kolikor sem imel sam izkusnje s shrani.si pred leti, je po dolocenem casu sledil izbris slik, ki niso bile povezane z racunom. Z racunom so slike se vedno gor.

Slika
Oznacis dadoteko katero zelis dodat. Odpres dodatne moznosti s znakom za + ... potem oznacis velikost, 640 ali 800.. seveda ne pozabi levo od stevilke odkljukati.

Lahko seveda dodajas vec slik naenkrat in shranis vse skupaj. Potem pritisnes spodaj gumb shrani in prides do tega:

Slika

Tukaj imas potem pod tocko ena (odvisno kateri brskalnik uporabljas), katera ponuja direktno sliko kot sem jaz sem dodal taprvo.
In pod tocko dve je druga slika s predogledom, na katero moras kliknit, da se ti poveca. Lahko uporabljas gum kopiraj, ali pa sam z misko oznacis link in skopiras sem kamor pises sporocilo na forumu.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Majestic-12 [Bot] in 28 gostov