Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Rebelyell
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr jan 11, 2017 4:23 pm

Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a Rebelyell To avg 20, 2019 4:28 pm

Živjo,

sem iskal po arhivu, a nič pametnega našel. Zanima me, ali ima kdo kake izkušnje s servisiranjem avta na AMZS v Ljubljani (redni servisi)? Sprašujem, ker sem član, a tam še nisem nikoli delal rednega servisa.

Gre za to, da je pred mano veliki servis na 200.000 (+ menjava jermena) na VAG 2.0 TDI letnik 2013. Do zdaj sem servisiral pri pooblaščencih, ampak so postali zlatarji, zato iščem alternativo. Najpomembneje mi je, da je delo kakovostno opravljeno in da je cena poštena (ni treba, da je ravno do centa najceneje, hočem pa poštenje in zanesljivost).

Če AMZS odpade, kakšne so še dobre alternative v ljubljanskem bazenu? Servicemaxx v BTC?

lp
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a srcnik Sr avg 21, 2019 8:31 am

V ljubljani so še popoldanci zlatarji, tako da veliko sreče ;)

Imam pa občutek, da je amzs tudi precej drag, kljub popustom... Najbolje pa da greš tja, če ti lahko naredijo predračun.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a limas Sr avg 21, 2019 8:54 am

Poiščeš mehanika izven AC obroča. Res je, da so tudi nepoonlaščenci nesramno dragi. Glede konkretnih predlogov, poišči podobne teme na forumu. Vedno podaš specifikacijo del na podlagi VIN in dobiš predračun.
 
coco66
Novinec
 
Prispevkov: 340
Pridružen: Sr okt 09, 2013 2:14 pm

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a coco66 Sr avg 21, 2019 11:45 am

Ja to je pa ratal velik problem pri nas v Sloveniji, za avto se že zbere tistih 10000-15000 eur ,potem pa 600 eur ni od nikoder za servis.Glavno da je vw 20tdi.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a emozul Sr avg 21, 2019 11:55 am

Cocco, pojdi še malo dopust.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a Firediver Sr avg 21, 2019 12:16 pm

Servisi so na podeželju cenejši, v mestu je pač splošno višji standard.
Če živiš v mestu in ne folgaš višjega standarda je pa je.ba. Dve rešitvi: Višja plača ali/in premik na podeželje.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a PogachnyK Sr avg 21, 2019 12:44 pm

Osebno sem velikokrat dobil cenejšo storitev v "centru" kot pa na obrobju, tako da ne vem, kje vam te ideje, da je na podeželju ful cenejše? Že zaradi konkurence se marsikaj pozna.

Že optika je bila ko sem rabil na jetcomercu (ki je 1km od Prešerca) 25e...
Slika
 
TihaVoda
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po avg 05, 2019 3:57 pm

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a TihaVoda Sr avg 21, 2019 1:32 pm

Moje izkušnje z AMZS (sicer ne v Lj) so, da so ok za osnovne stvari, ko je kaj bolj zapletenega, pa jim zmanjka znanja in izkušenj in se takšnih stvari raje niti ne lotijo.

Imajo sicer nekaj dobrih mojstrov, ki se res potrudijo in obvladajo (na mojem koncu za optiko in vulkanizerstvo) in za te stvari vedno vozim avte tja. Za druge stvari pa raje drugam.

Kar se cen tiče, je njihova mehanična ura kar draga. S članstvom prideš na 'normalno' ceno, kot jo imajo nepooblaščenci.

Sicer bi jaz na tvojem mestu vprašal še na različne pooblaščence, včasih imajo akcije za avtomobile starejše od določenega letnika in so lahko zelo konkurenčni.
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a D12J12 So avg 24, 2019 3:33 pm

Da še napišem svoje izkušnje s servisiranjem na AMZSju in sicer v Kranju. Vse se je začelo okoli 2014, ko moj takratni popoldanec ni upošteval mojih navodil in sva po hitrem postopku zaključila dolgoletno sodelovanje. Takrat sem se obrnil na AMZS, v začetku je bilo nekaj negodovanja, ampak smo hitro prišli do spoznanja, da imam jaz želje in €€, oni so pa tam da mi ustrežejo. Do danes sodelujemo brez problema, rešili smo vse težave, zahvaljujoč tudi mehaniku, ki je prišel od pooblaščenca za Citroene. Glede na odnos in koliko mi gredo na roko mi je padla sekira v med.
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Kaj si mislite o servisiranju avta na AMZS?

Napisal/-a titanius So avg 24, 2019 8:12 pm

Jp, tisti mojster s Citrota je odlicen.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: ban in 26 gostov