Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
TihaVoda
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po avg 05, 2019 3:57 pm

Premontaža gum v KP - misija nemogoče

Napisal/-a TihaVoda To okt 29, 2019 10:24 am

Drži, da na obali zimske gume niso obvezne, kljub temu pa si nisem mislil, da premontaža gum v Kopru meji na misijo nemogoče.

Obiskal sem 4 vulkanizerske delavnice:

1. AMZS Koper - ker je vulkanizer na bolniški, delajo samo preko naročanja, prvi možen termin čez 13 dni.

2. Axle Koper - za premontažo gum na jeklenih platiščih računajo 44€. Sorry, denar mi ne leti iz zadnjične odprtine.

3. Vodopija Koper (zraven Agrarie) - treba se je naročiti + ko sem videl delavnico, me je vse minilo (vse leži eno čez drugo, umazano, spominja na kakšno obcestno delavnico v državah 3. sveta).

4. VIANOR Koper (v stavbi Nomago) - za pozdrav te zaposleni nadere, kje ne smeš parkirati (čeprav ni nič označeno). Ko potem vidiš še vulkanizerja, kako dela z alu platišči in kako na silo vijači kolesa na avto, se samo še obrneš.

Sem bolj nov na obali in se priporočam, če kdo ve za kakšnega OK vulkanizerja na tem koncu, ki nima zlatarskih cen.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Premontaža gum v KP - misija nemogoče

Napisal/-a sašo5 To okt 29, 2019 11:51 am

sem sicer z drugega konca Slo, ampak pomnim, da sem nekaj let nazaj mel defekt na kombiju in zadevo rešil v neki delavnici na Škofijah, imel sem občutek, da je kr na nivoju...poskusi najdit
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Premontaža gum v KP - misija nemogoče

Napisal/-a Kohec To okt 29, 2019 12:01 pm

Tudi sam sem iz drugega konca SLO, vendar sem kar dostikrat na obali. Poglej na internet, ti jih bo vrglo ven sigurno 20, če ne pa v Izolo, tam so vsaj štirje.
 
TihaVoda
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po avg 05, 2019 3:57 pm

Re: Premontaža gum v KP - misija nemogoče

Napisal/-a TihaVoda To okt 29, 2019 12:39 pm

Hvala vama, nekaj sem jih še našel na Googlu in grem jutri preverit.
 
BlackGuard
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: So jan 11, 2014 7:21 pm

Re: Premontaža gum v KP - misija nemogoče

Napisal/-a BlackGuard To okt 29, 2019 8:15 pm

V Izoli imaš enega vulkanizerja v isti stavbi kjer imajo tehnične preglede. V Kopru, v neposredni bližini Bartoga, je še Gumetek.
 
TihaVoda
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po avg 05, 2019 3:57 pm

Re: Premontaža gum v KP - misija nemogoče

Napisal/-a TihaVoda Sr okt 30, 2019 10:32 am

Da napišem še epilog. Vulkanizer Gruntar v Šalari (čez cesto nasproti Mercatorja), cena 30€, nobene gužve, prijazen mlajši fant dela lepo počasi in z občutkom.
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Premontaža gum v KP - misija nemogoče

Napisal/-a Kohec Sr okt 30, 2019 10:55 am

No vidiš, pa si vse lepo uredil.
Super.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 47 gostov