Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
mm46
Novinec
 
Prispevkov: 106
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:05 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a mm46 Če feb 20, 2020 3:22 pm

Enako jaz, samo da sem vzel Cupro namesto Golfa :) Vozim se vsak dan, na leto delam malo manj kot 25k km in bi jih brez problema tudi več.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a Stumpjumper Če feb 20, 2020 5:34 pm

srcnik je napisal/-a:
Stumpjumper je napisal/-a:@srcnik: mislim da rabiš pomirjevala ravno ti, da se pomiriš od gledanja slik te grde dvobarvne karoserije (hvala k... moj ni dvobarven). Kaj več kot to, da zijaš slike hot hatchev si itak ne moreš privoščit. :lol:


Daj si zmešaj še malce tablet za funkcionalno nepismenost zraven obstoječega velikega odmerka za zafrustriranost...

Bo svet takoj lepši ;)


:lol:
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a Stumpjumper Če feb 20, 2020 5:37 pm

Zato pa je golf gti to kar je. Ne tič ne miš avto brez j**c za žensko populacijo. :lol:
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a emozul Če feb 20, 2020 5:55 pm

pskoda je napisal/-a:
emozul je napisal/-a:Kaj, a potem, če se veliko voziš, je pa nabijanje kul.
Skoraj noben, ne dela s takim avtom veliko kilometrov.


Zato sem črtal iz seznama fokusa in megana, ker sta pretrda za vsak dan. Golf z 19" in dcc podvozjem je mehak v confort načinu kot vsak obični avto na 16" oz 17"


Ja, to se pa strinjam. DDC je bomba. Sam imam rs brez tega, pa je ze trda, sploh na 19 col.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a maniaxxx Če feb 20, 2020 8:46 pm

Mater ste obcutljivi tule..ja meni pač odgovarjajo trdi avti, clio rs mi je ravno prav npr :D , rcz peugeot je bil mogoce malo pretrd, pa niti ne da bi mi bilo neudobno samo me je skrbel da bo avto razpadel...skratka sam ne bi imel nikakršnih težav voziti HH vsak dan na relacije...mogoče nekaga dne ko rešimo nepremičninsko vprašanje.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a Locher Pe feb 21, 2020 11:41 am

Sami rosno mladi vidim glede na to, da še rešujete nepremičninsko vprašanje. Res me zanima, če boš še navdušen nad hot hatchi, ko boš imel rešeno nepremičninsko (in še kako drugo) vprašanje :). Da ne boš slučajno tudi ti postal občutljiv.
 
svetilnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1053
Pridružen: Pe okt 31, 2008 5:15 pm
Kraj: Istra

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a svetilnik Pe feb 21, 2020 6:20 pm

Ne razumem zakaj to kreganje, smo si pač različni, imamo različne potrebe in želje. Z Meganom RS sem naredil nekaj čez 600 km in moram priznati, da mi je bil zelo všeč, komoditeta pa ravo takšna ko mi odgovarja. Sicer ne maram vpadljivih in načičkanih avtomobilov, toda športnost nikakor nebi zamenjal za komoditeto, ker jo je zame dovolj tudi v takšnih avtomobilih. To mi je pač pisano na kožo.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a Stumpjumper Pe feb 21, 2020 7:05 pm

Kot lahko opaziš, je večina forumašev tukaj je precej vsiljivih in tečnih (podobno kot penzionisti). Glede na to, da so bolj kot ne vsi nekako proti tršim kočijam so verjetno res vsi zagrenjeni penzionisti.
 
1992Diavolo1992
Novinec
 
Prispevkov: 319
Pridružen: Pe sep 13, 2013 6:49 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a 1992Diavolo1992 Pe feb 21, 2020 7:47 pm

Sem mlad, ampak ne vidim vec razloga v nekih trdih puscicah. Kaj bos s tem? Ceste katastrofalne, kazni visoke, pesci vedno bolj neodgovorni, prometa vedno vec. What is the point?

Sploh pa ni vec nekega navdusenja nad dirkalniki, se folk bolj navdusuje na električnimi vozili oz. vozili ki so ekonomicna.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a Stumpjumper Pe feb 21, 2020 8:05 pm

Življenje in to kaj je komu všeč in kaj ne, je precej relativna stvar. Mogoče boš razumel, ko boš starejši.
 
1992Diavolo1992
Novinec
 
Prispevkov: 319
Pridružen: Pe sep 13, 2013 6:49 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a 1992Diavolo1992 Pe feb 21, 2020 8:32 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Ti ocitno se nisi dovolj star. Pač potrebuješ vec casa.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a srcnik So feb 22, 2020 12:38 am

Pa pusti njega, on rabi veliko konjev, da si dnevno dviguje svoj ego... Piste pa še njegov avto ni videl...
 
svetilnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1053
Pridružen: Pe okt 31, 2008 5:15 pm
Kraj: Istra

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a svetilnik So feb 22, 2020 5:46 am

Nikakor se ne strinjam, da so to avtomobili za nabijanje ega, vsaj pri meni ni tako. Sam sem zmeraj imel rad avtomobile kot je ta Focus, Subaru Impreza, Mitshubishi EVO... Verjetno me povezuje s tem tudi moj stil življenja, saj sem neprestano v rekreativnem športu, kljub letom v dobri formi in počiuim se dosti mlajši od marsikaterega mojega vrstnika...
Zame v Sloveniji avtomobili za nabijanje ega so Mercedesi, BMWji, Audiji, Pasati.... sploh za tiste kateri teh avtomobilov ne potrebujejo, kateri si jih težje privoščijo, oziroma kupujejo stare iz uvoza samo, da se vidi znamka, velikost in skoraj obvezno črn... In pa parkiran na bankini, prostoru rezerviranem za invalide, ali zaradi njega zaparkirani drugi pravilno parkirani avtomobili...in to pred likalom, bifejem s ključi na mizi...Ali pa nov avtomobil istih znamk, kateri po AC pozna samo levi pas, ker je seveda edini na svetu... To je zame nabijanje ega, kompleksov...
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a Firediver So feb 22, 2020 8:45 am

Tudi športni avti so dobri za nabijanje ega...sploh tisti, ki nadpovprečno (četudi povsem serijsko) ropotajo in vozniki nesramno drzno vozijo.
Potem pridejo na vrsto še wannabe športni avti, ki so serijski, ampak butasto preveč znižani in z prevrtanim avspuhom.
No, tudi nemška trojica v črni barvi ne zaostaja, ampak tam morajo namesto avspuha akustično "sekati" balkanski narodnjaki ali pa štanc. Ker brez tega jih okolica ne bi opazila.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a srcnik So feb 22, 2020 8:49 am

svetilnik je napisal/-a:Nikakor se ne strinjam, da so to avtomobili za nabijanje ega, vsaj pri meni ni tako. Sam sem zmeraj imel rad avtomobile kot je ta Focus, Subaru Impreza, Mitshubishi EVO... Verjetno me povezuje s tem tudi moj stil življenja, saj sem neprestano v rekreativnem športu, kljub letom v dobri formi in počiuim se dosti mlajši od marsikaterega mojega vrstnika...
Zame v Sloveniji avtomobili za nabijanje ega so Mercedesi, BMWji, Audiji, Pasati.... sploh za tiste kateri teh avtomobilov ne potrebujejo, kateri si jih težje privoščijo, oziroma kupujejo stare iz uvoza samo, da se vidi znamka, velikost in skoraj obvezno črn... In pa parkiran na bankini, prostoru rezerviranem za invalide, ali zaradi njega zaparkirani drugi pravilno parkirani avtomobili...in to pred likalom, bifejem s ključi na mizi...Ali pa nov avtomobil istih znamk, kateri po AC pozna samo levi pas, ker je seveda edini na svetu... To je zame nabijanje ega, kompleksov...


V njegovem primeru je to res, malo si preberi njegove poste, kake ekstaze doživlja, ko na semaforjih prehiti golfa tdija...
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a Stumpjumper So feb 22, 2020 9:24 am

Jaz recimo se s svojim ničvrednim francoskim mlinčkom večvredni rasi v prestižnih vozilih seveda takoj umaknem, ko mi požmrkajo. Definitivno sem mnenja, da s francosko drvarnico nimaš na cesti sploh kaj iskati, kaj šele ovirati večvredno raso v prestižnih vozilih. Običajno se v takšnem primeru kot sem že omenil umaknem (najmanj kar lahko storim) in se zaradi trdega vzmetenja vrnem na prehitevalni pas. Ker sem manjvreden sem smotan in včasih po pomoti in v vsem tem stresu prižgem dolge luči, občutka za varnostno razdaljo nimam pa nobenega (ker sem smotan in manjvreden duh). Sicer pa 0,5 m za ritjo ali 50 m za ritjo ni praktično nobene razlike, saj sta samo 2 številki zamenjani.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a pskoda So feb 22, 2020 12:41 pm

svetilnik je napisal/-a:Nikakor se ne strinjam, da so to avtomobili za nabijanje ega, vsaj pri meni ni tako. Sam sem zmeraj imel rad avtomobile kot je ta Focus, Subaru Impreza, Mitshubishi EVO... Verjetno me povezuje s tem tudi moj stil življenja, saj sem neprestano v rekreativnem športu, kljub letom v dobri formi in počiuim se dosti mlajši od marsikaterega mojega vrstnika...
Zame v Sloveniji avtomobili za nabijanje ega so Mercedesi, BMWji, Audiji, Pasati.... sploh za tiste kateri teh avtomobilov ne potrebujejo, kateri si jih težje privoščijo, oziroma kupujejo stare iz uvoza samo, da se vidi znamka, velikost in skoraj obvezno črn... In pa parkiran na bankini, prostoru rezerviranem za invalide, ali zaradi njega zaparkirani drugi pravilno parkirani avtomobili...in to pred likalom, bifejem s ključi na mizi...Ali pa nov avtomobil istih znamk, kateri po AC pozna samo levi pas, ker je seveda edini na svetu... To je zame nabijanje ega, kompleksov...


Točno je res

Jaz imam najslabše izkušnje z starimi BMW-ji z pobcem v njemu.


Ljudje z pežojem so eni med boljšimi. Kakšen mesec nazaj je en pobec z punco z 208gti žgal z +200km/h in ko sem ga prehitel mi je odzdravil.
Bmwist bi raje avto požrl kot odzdravil.
Lp
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Zakaj tako malo km?

Napisal/-a maniaxxx So feb 22, 2020 5:38 pm

Locher je napisal/-a:Sami rosno mladi vidim glede na to, da še rešujete nepremičninsko vprašanje. Res me zanima, če boš še navdušen nad hot hatchi, ko boš imel rešeno nepremičninsko (in še kako drugo) vprašanje :). Da ne boš slučajno tudi ti postal občutljiv.


Nisem ravno rosno mlad ampak smo pač v gradnji in trenutno pač ni denarja za HH, če pa bo, pa me ne bo nič motilo delati 50kkm z njim, raje kot s SUV-om vsekakor, ne maram guncanja, pa tud kriz me se sluzi zaenkrat hvala bogu.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov