Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Panzeraustirol
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe jun 12, 2020 8:42 pm

Vgrajene navigacijske naprave

Napisal/-a Panzeraustirol Ne jul 26, 2020 5:01 pm

Pozdravljeni :D

O snemljivih navigacijskih napravah (do zdaj smo imeli dva Garmina) imam precej deljeno mnenje. Enkrat delujejo odlično, drugič te odpeljejo nekam bogu za hrbtom... :roll:

Zanima me kako pa je z vgrajenimi navigacijskimi napravami, ki jih v nekaterih primerih na avtu moraš imeti (recimo višji paketi opreme, ki to vključujejo na prisilo na novih oz. rabljenih avtomobilih). Ali jih je smiselno sploh imeti? Na internetu sem bral, da ponekod dobiš vse posodobitve zastonj, nekje pravijo da so samo 3 prve zastonj nato pa plačljive, spet drugi pravijo, da je vsaka posodobitev plačljiva.

Če jih sploh lahko še posodobiš. Ali kdo ve koliko let se lahko vgrajena navigacijska naprava posodablja, verjetno neka meja obstaja?

Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore. :)
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Vgrajene navigacijske naprave

Napisal/-a esem Ne jul 26, 2020 8:32 pm

Različno za različne avte in navigacije. Prosim

Bodi natančnejši.
Sicer pa si si delno že sam odgovoril ("ponekod", "nekje", "spet drugi")
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2356
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Vgrajene navigacijske naprave

Napisal/-a DePalmo Ne jul 26, 2020 9:15 pm

A se nismo o tem ravno nedavno pogovarjali in je tam notri kar nekaj odgovorov na tvoja vprašanja? Zakaj ne pobrskaš foruma in prebereš tisto temo in vprašaš če te še kaj zanima, ampak je treba takoj odpreti novo temo?
 
Panzeraustirol
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe jun 12, 2020 8:42 pm

Re: Vgrajene navigacijske naprave

Napisal/-a Panzeraustirol Ne jul 26, 2020 9:35 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Sem pregledal, pa take teme nisem našel. Če pa trdiš, da taka tema že obstaja, bi lahko dodal link. ;)
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 351
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: Vgrajene navigacijske naprave

Napisal/-a krimič Po jul 27, 2020 8:47 am

Sam imam na svojem VW vgrajeno navigacijo zaradi višjega paketa opreme. Navigacija deluje dobro, posodabljaš jo 2x letno (spomladi in jeseni jo posodabljajo), to storiš sam na računalniku zastonj. Karte so za cel svet (lahko izbereš tudi posamezno).
Ker sam ne uporabljam internetne povezave v avtu ne morem uporabljati trenutnih razmer v prometu, zato so iz tega razloga uporabnejši guglovi zemljevidi.
Za mene je vgrajena navigacija zadovoljiva in uporabna. Posebej doplačeval je ne bi in bi raje vzel kakšen paket za preslikavo zaslona telefona na avtoradio (v primeru, da bi izbiral med tema opcijama) in uporabljal prej omenjene zemljevide.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 133 gostov