Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Ne jan 09, 2022 8:21 pm

Aja? No super, pol nej nehajo grozit :lol: še včeraj smo bli grozni, danes smo pa uredu. No sej, rdeča nit teh covidnih časov, en dan tako, drugi dan tako.

Sicer malo mi je smešno ko govori da je zdravstvo opravilo z odliko, no ja, ne vem kaka je to odlika ko niti do dohtarja ne moreš priti, ker rabiš bolniško... Aja okej, sej lahko pokličeš... Ne ne moreš ker se nihče ne oglasi. No glede na to da vse želijo resevat po telefonu, naj me še cepijo po telefonu, 4x če treba.
Zadnjič spremenil void, dne Ne jan 09, 2022 8:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1103
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a cc09 Ne jan 09, 2022 8:25 pm

Prepričan je, da je slovensko zdravstvo z epidemiološko situacijo opravilo z odliko.

Mislim da ni nikoli nihče podvomil, da bi kdorkoli pri nas speljal karkoli s čim manj kot z odliko. Tina Maze v svoji najboljši sezoni bi si našla kakšno napako, ali 5, drugače je pa pri nas vse odlično. Bolnice imajo profit, poglejte zakaj:
https://makstajnikar.wordpress.com/kaos/
Drugo pa tako ni važno, glavno da se zdravstvo zaliva z denarjem, tako ni treba reševat pravih problemov.
 
mnmn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Po dec 29, 2014 12:00 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a mnmn Ne jan 09, 2022 10:50 pm

Prepričan je, da je slovensko zdravstvo z epidemiološko situacijo opravilo z odliko.


Saj pri tej vladi je čisto vse opravljeno z odliko. Samo me pa res zanima ali tudi oni verjamejo v to, ali pač to rečejo ker tako zahteva vodja.

Sedaj se že hvalijo, da je uspeh 60 % precepljene populacije, ker pri gripi je pač par procentov. Pozablja pa, da so to uspeli s prisilo, ne pa ker bi oni uspeli prepričati ljudstvo. Če bi bila ista prisila pri gripi, bi pač tudi tam imeli enake številke.

In tudi tista cepilna akcija pred božičem je bila velik uspeh. Pozabili so pa povedati, da se je v tisti akciji precepljenost dvignila za celih 0 %.
 
Uporabniški avatar
berlonso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1129
Pridružen: Po nov 05, 2007 9:18 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a berlonso Ne jan 09, 2022 11:01 pm

+ kdo bo za neuspeh te akcije in povezane stroške odgovarjal, kot sem opozarjal par straji nazaj...
Pa še osebje bi lahko bilo z domačimi tiste dni.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Ne jan 09, 2022 11:16 pm

Nism zihr če je zrasla precepljenost odkar je uveden PCT (prisila) za več kot dobrih 5%. A že bo kmalim treba po 3 dozo, ker bo kmalu velki večini ŽE cepljenih kmalu poteklo... Tako da to je ubistvu en velik poraz. Se pravi prisila ne deluje, tistih dobrih 40% folka se bo ceplo v nedogled, tudi če treba vsake 3 mesece, drugi bojo pa neprecepljeni ali pa ne bodo šli sploh po booster. Poznam kr nekaj takih, ki se ne mislijo več cepit. Predvsem ker majo vsi v familiji koga k ma kake probleme po cepljenju,ali pa so sami doživeli kake neljube dogodke po cepljenju. Ko so prišli do dohtarja z problemih, so jih seveda meli za tupe in glupe, stranski učinki nikjer zabeleženi itd. To je realnost cele situacije.
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1103
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a cc09 Po jan 10, 2022 7:37 am

Minister pri svojem ocenjevanju z odlično ni mislil tolk vnaprej...
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po jan 10, 2022 7:42 am

Mislim, da je - upoštevajoč vso protestniško, kolesarsko, s smrtjo grozilno, nadlegovalsko do predstavnikov stroke/oblasti, skeptično po netu_TV_radiu ob evidentni podpori medijev, grozilno in nasilno do medicinskega osebja/preverjalcev PCT kampanjo - je rezultat odličen!

Kar bi bilo več, bi, upoštevajoč vse okoliščine, bilo že nerealno pričakovati. Kar je najpomembneje, niso obupali in ne obupujejo!

Za skeptike pa vsak njihov odgovor ne bo všečen. Zakaj že? Saj stroka ni tu zato, da bi bila všečna ljudem, ampak ima stroka težko nalogo sporočati slabe novice in ukrepe, da bo epidemije konec.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po jan 10, 2022 9:27 am

Jaooo, ta Firediver kot da je vladni govorec al neki :lol: :lol: je pa definitivno SDS volilec, ker je vmes vtaknu kolesarje, ki sploh ne protestirajo glede epidemije, ampak nasplošno proti janši.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po jan 10, 2022 9:52 am

Ojej, zraven vseh imen, s katerimi ste me označili, bom preživel tudi tegale.

Drugega pa ne znate več. Samo še drobtinice iščete, da me osebno diskreditirate. Ker vam je to pomembno.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po jan 10, 2022 10:07 am

Prau, kaj pa ti znaš? terati mainstream neumnosti brez objektivne kritike, to je to. Tako da lej, lahko zaključimo in gremo vsak na svoj breg.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po jan 10, 2022 10:21 am

Vam je zmanjkalo idej kako naprej? Čudno.

Lej, jaz nisem nič posebnega, tudi ne bom nič spremenil, ker moje mnenje ne šteje. Moja profesija ni medicina, cepiva ali karkoli v tej smeri, uporabljam pa svojo pamet, kolikor je je, moja je.
Lahko mi rečete ovca in greste mirno spat. Jaz sem dosegel svoje, vi pa tudi, če vas označevanje ljudi z drugimi imeni tako zadovoljuje.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po jan 10, 2022 10:27 am

Ne, meni ni zmanjkalo idej, samo nima smisla jih pisat, ker itak ne glede kaj kdo napiše ne bo spremenu mnenja.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2192
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a limas Po jan 10, 2022 10:37 am

Jaz nisem nikogar užalil.
Predlagam kulturno komunikacijo z izmenjavo mnenj in argumentiranjem.

Včeraj sem naletel na platformo, ki zbira samo znanstvene študije na temo škodljivosti kovid cepiv. Trenutno je preko 1000 objav.
https://www.saveusnow.org.uk/covid-vacc ... of-lethal/
Drugače pa kot moje nasprotovanje mnenju @Firedriverja prilagam zapis o škodljivosti ukrepov, ki jih zagovarja:
Ko se med otrocih povečajo psihične težave in število samomorov je čas, da se prekine ta cirkus, ki ima podobno smrtnost kot navadna gripa.
https://hannenabintuherland.com/usa/202 ... -children/
https://healthimpactnews.com/2021/schoo ... ades-k-12/
https://healthimpactnews.com/2022/36257 ... rt-attack/
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po jan 10, 2022 10:50 am

Jaz zagovarjam stroko, ki sporoča: "Prednosti cepiva so veliko večja od slabosti."
Predvidevam, da so - v kolikor so podatki kredibilni - upoštevali tudi podatke iz zadnjega limasovega posta.

Tako da, nič skrbet, je stroka poskrbela za to. Ne naša solistično, ampak usklajena z ostalimi državami po celem svetu.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po jan 10, 2022 12:02 pm

"Prednosti cepiva so veliko večja od slabosti." Strinjam se, ampak ne za celotno populacijo. To je moj point že cel čas.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po jan 10, 2022 12:07 pm

In kaj boš ukrenil, da bo narejeno bolje od stroke?

Če se nestrokovna javnost zraven meša je vedno samo še slabše.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po jan 10, 2022 12:36 pm

Naša stroka, sploh ni stroka. Oni samo delajo to kaj rečejo EMA, FDA, CDC. Sej vidimo kaj se dogaja z ukrepih, kako drugi, tako tudi mi. Zakaj potem sploh imamo stroko, pač nardimo samo isto kot drugi in to je to. :roll:
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1103
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a cc09 Po jan 10, 2022 12:41 pm

void je napisal/-a: "Prednosti cepiva so veliko večja od slabosti." Strinjam se, ampak ne za celotno populacijo. To je moj point že cel čas.

Točno to. Zato, ljudje, cepite se, cepite se, cepite, prvič, drugič, tretjič, četrtič, desetič, če treba. Da se meni in mojim otrokom ne bo treba.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po jan 10, 2022 1:04 pm

void je napisal/-a:Naša stroka, sploh ni stroka. Oni samo delajo to kaj rečejo EMA, FDA, CDC. Sej vidimo kaj se dogaja z ukrepih, kako drugi, tako tudi mi. Zakaj potem sploh imamo stroko, pač nardimo samo isto kot drugi in to je to. :roll:


Evo, tukaj se skriva srž tvoje agende. Pomembno ti je vse, samo da ni stroka!
Pa saj imamo ista cepiva in iste procedure kot drugod po svetu, če že niso enaki, pa zelo podobne ukrepe proti epidemiji.

Kaj se vam je skisalo, da kar naenkrat stroka ne šteje nič? Da so bolj pomembni Potrči in ostali influencerji, pravi doktorji pa ne veljajo nič?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po jan 10, 2022 1:51 pm

Evo, dejte malce več ceniti domače ljudi in ne enih neznancev preko neta (bohve, če so res tisti, kot se želijo pokazati, da so):

https://siol.net/novice/slovenija/minis ... ivo-570191

Mogoče vam bo uspelo, ker novice niso več tako globoko črnoglede.

Vseeno...18-letnik na intenzivi?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 102 gostov