Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Gosic Po nov 29, 2021 9:03 am

Še moja izkušnja s prvim odmerkom Pfizerja.

Prvi dan boleča roka, drugi dan bolečina iz roke na ramo - zvečer podpazduho. Tretji dan bolečina okoli leve joške. Tako je bilo do 6 dneva. Sedmi dan sem se počutil super, šel teči - komaj pretekel 2 km. Pred tem brez težav 10 km. 11 dan sem končal v UKC-ju, saj se je bolečina ojačala. Ultra zvok srca (BP), odvzeta kri (BP), RTG pljuč (ob srcu odebeljena, vneta).
Osebna zdravnica mi je 4 dan po cepljenju razlagala, da gre za strah pred cepljenjem, tesnobo in stres. Po prejetih papirjih mi je razlagala, da ni verjetne povezave s cepivom. Zdravnik v UKC priporoča drugi odmerek. Verjetno ne gre za povezavo s cepljenjem. Torej vse BP.
Dejansko si pa samo kot številka. Dve leti nisem ogrožal nobenega, nisem zbolel, na higieno pa sem pazil še pred tem. Jaz osebno ne kupim salame od nekoga, ki jo reže brez rokavic (samo za primer kako poteka moje razmišljanje). Roke sem si že prej umival več kot redno. Kljuk javnih stranišč se nikoli ne dotikam.
Ampak kot še necepljen pa sem bil z etiketo od cepljenih prijateljev. Dobesedno. Opazil sem, da so se pogovori in stiki ekstremno zmanjšali, ko je nekdo izvedel da nisem cepljen. Normalno je bilo dobivati servirane razne očitke in to od ljudi, ki so že zboleli in so sedaj cepljeni (sepravi od ljudi, ki dejansko niso pazili). Od žene dobra kolegica je bila v Sloveniji 1 mesec in v tem času ni 'našla' časa za naju. Seveda so ekstremi tudi na drugi strani. Sestra ekstremni anticepilec, mi smeti pogovore na družabnih omrežjih z različnimi ekstremnimi teorijami zarot. In s tem živim. In verjetno je takšnih veliko.

Dejstvo pa je, da ko pride do problemov - je težava v stresu, tesnobi in nikakor v čem drugem. V končni fazi si pa samo še številka.
Meni osebno bi bilo najboljše, da bi cepljenja opravljali osebni zdravniki, ki bi po posvetu z bolniki prišli do zaključka kako in kaj. To da mene nekdo na cepljenju vpraša ali sem na kaj alergičen in če sem zdrav... Ja who knows ane na kaj sem lahko vse alergičen. Morda sem trenutno okužen, saj se ne izvede testa na covid pred cepljenjem. Takšna je moja izkušnja. Pa še to: na sprejemu v UKC-ju je gospodična pri sprejemu (tam nisi sam) precej znižala nivo glasu, ko sem ji omenil da imam napotnico na zdravstveni zaradi težav po cepljenju.

Nevem pa kaj sem sedaj jaz. Anticepljenec? Zdravstveno polpismen (glede na nove izraze v medijih)? Ker cepljenje je definitivno oh in sploh. Če pa pač pride do problemom, pa pač znižamo nivo glasu, problem pripišemo stresu, tesnobi in strahu in vse to podkrepimo, da ni povezave s cepljenjem. Vsekakor pa pazimo, da se ne zaletimo na poti do našega cilja v kakšno drevo :roll:
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a ban Po nov 29, 2021 9:41 am

No za take, sicer ne tako ekstremne prime, sem že večkrat slišal. Človek zdrav, telesno aktiven, po cepljenju pa neke neznane težave, slabo počutje...in nobeden seveda ne prizna, da je to posledica cepljenja in cepiva. Potem pa odgovori v stilu, da bi se ti to zgodilo v vsakem primeru, cepljenje tukaj ne igra nobene vloge. Eni pač temu ne verjamemo.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a limas Po nov 29, 2021 9:56 am

@Gosic Zdravnikom je ukazano, da zaplete in smrti po kovid cepljenju ne povezujejo s cepivom. Ponovno pripenjam povezavo na dr. Zelenka, ki je uspešno ozdravil 6000 kovid pacientov in govori predvsem o pogubnem delovanju cepiv.
https://www.bitchute.com/video/fjwitJt8ARxD/

Pa še nekaj aktualnih številk:
https://dailyexpose.uk/2021/11/27/only- ... w-variant/

Intenzivne oddelke zasedajo pretežno cepljeni.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po nov 29, 2021 10:09 am

Uf, se zabijata v isto drevo večkrat...še daleč sta do cilja!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a DePalmo Po nov 29, 2021 10:34 am

Gosic je napisal/-a:Še moja izkušnja s prvim odmerkom Pfizerja.

Prvi dan boleča roka, drugi dan bolečina iz roke na ramo - zvečer podpazduho. Tretji dan bolečina okoli leve joške. Tako je bilo do 6 dneva. Sedmi dan sem se počutil super, šel teči - komaj pretekel 2 km. Pred tem brez težav 10 km. 11 dan sem končal v UKC-ju, saj se je bolečina ojačala. Ultra zvok srca (BP), odvzeta kri (BP), RTG pljuč (ob srcu odebeljena, vneta).
Osebna zdravnica mi je 4 dan po cepljenju razlagala, da gre za strah pred cepljenjem, tesnobo in stres. Po prejetih papirjih mi je razlagala, da ni verjetne povezave s cepivom. Zdravnik v UKC priporoča drugi odmerek. Verjetno ne gre za povezavo s cepljenjem. Torej vse BP.
Dejansko si pa samo kot številka. Dve leti nisem ogrožal nobenega, nisem zbolel, na higieno pa sem pazil še pred tem. Jaz osebno ne kupim salame od nekoga, ki jo reže brez rokavic (samo za primer kako poteka moje razmišljanje). Roke sem si že prej umival več kot redno. Kljuk javnih stranišč se nikoli ne dotikam.
Ampak kot še necepljen pa sem bil z etiketo od cepljenih prijateljev. Dobesedno. Opazil sem, da so se pogovori in stiki ekstremno zmanjšali, ko je nekdo izvedel da nisem cepljen. Normalno je bilo dobivati servirane razne očitke in to od ljudi, ki so že zboleli in so sedaj cepljeni (sepravi od ljudi, ki dejansko niso pazili). Od žene dobra kolegica je bila v Sloveniji 1 mesec in v tem času ni 'našla' časa za naju. Seveda so ekstremi tudi na drugi strani. Sestra ekstremni anticepilec, mi smeti pogovore na družabnih omrežjih z različnimi ekstremnimi teorijami zarot. In s tem živim. In verjetno je takšnih veliko.

Dejstvo pa je, da ko pride do problemov - je težava v stresu, tesnobi in nikakor v čem drugem. V končni fazi si pa samo še številka.
Meni osebno bi bilo najboljše, da bi cepljenja opravljali osebni zdravniki, ki bi po posvetu z bolniki prišli do zaključka kako in kaj. To da mene nekdo na cepljenju vpraša ali sem na kaj alergičen in če sem zdrav... Ja who knows ane na kaj sem lahko vse alergičen. Morda sem trenutno okužen, saj se ne izvede testa na covid pred cepljenjem. Takšna je moja izkušnja. Pa še to: na sprejemu v UKC-ju je gospodična pri sprejemu (tam nisi sam) precej znižala nivo glasu, ko sem ji omenil da imam napotnico na zdravstveni zaradi težav po cepljenju.

Nevem pa kaj sem sedaj jaz. Anticepljenec? Zdravstveno polpismen (glede na nove izraze v medijih)? Ker cepljenje je definitivno oh in sploh. Če pa pač pride do problemom, pa pač znižamo nivo glasu, problem pripišemo stresu, tesnobi in strahu in vse to podkrepimo, da ni povezave s cepljenjem. Vsekakor pa pazimo, da se ne zaletimo na poti do našega cilja v kakšno drevo :roll:

Evo, poglaviti razlog zakaj se nisem in ne bom cepil. Ker smo samo številke in nočejo priznati da imaš težave po cepivu. Če bi vse skupaj jemali bolj resno in odgovorno, bi tudi jaz razmišljal o cepljenju, tako pa ne hvala. Sem pa nekje vmes (med novicami, ne tukaj) zasledil da se obetajo odškodnine za tiste ki imajo posledice zaradi cepljenja. In kako boš upravičen do te odškodnine če pa pravijo da ni posledica cepljenja, ampak strahu? Hvala lepa za tako zdravstvo in odgovorne, naj se sami pocepijo 10x, pač preventivno.

Sicer ste se pa zelo razpisali in je tega sedaj že 35 strani. S samim naslovom je vsega skupaj koliko prispevkov? Manj kot 10? Ostalo pa natepavanje v prazno okoli kovida. Ravno zato sem bil zelo strogo proti da se o tem piše tukaj ker se samo lapa v prazno in ne doeeže nič, poleg tega pa se o tem govori povsod in sem upal da se vsaj na tem forumu ne bo.

A se je šel kdo cepit zaradi teh 35 strani nakladanja?
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po nov 29, 2021 10:49 am

Jaz vem za enga "bauštelarja/keramičarja", ki po cepljenju z pfizerjem ni sposoben več delati 8ur na delovišču. Tip ma s.p.
Pride do dohtarja in pravi da že 3 tedne po cepljenju ne more nič, enostavno hitro se zmatra, jupol kanto namešanega lepila ne more odnesti v 2 nadstropje -> odgovor seveda znan, ma ni to od cepljenja, vi lepo počivajte in bo boljše. Nikjer zabeležen stranski učinek -> ni zabeleženih problemov -> cepivo je varno. Tako to funkcionira.

Aja pa ta zakon KPK10 si upravičen do odškodnine zaradi cepljenja, če si več ko 80% invalid ali mrtev. Pa to je res višek. PA ŠE DAVKOPLAČEVALCI KRIJEMO TO! Pa kje mi živimo ljudi božji. To je delanje b***** iz nas.

https://fb.watch/9An3CiW7Pg/
Zadnjič spremenil void, dne Po nov 29, 2021 10:57 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Po nov 29, 2021 10:54 am

DePalmo je napisal/-a:
Gosic je napisal/-a:Še moja izkušnja s prvim odmerkom Pfizerja.

Prvi dan boleča roka, drugi dan bolečina iz roke na ramo - zvečer podpazduho. Tretji dan bolečina okoli leve joške. Tako je bilo do 6 dneva. Sedmi dan sem se počutil super, šel teči - komaj pretekel 2 km. Pred tem brez težav 10 km. 11 dan sem končal v UKC-ju, saj se je bolečina ojačala. Ultra zvok srca (BP), odvzeta kri (BP), RTG pljuč (ob srcu odebeljena, vneta).
Osebna zdravnica mi je 4 dan po cepljenju razlagala, da gre za strah pred cepljenjem, tesnobo in stres. Po prejetih papirjih mi je razlagala, da ni verjetne povezave s cepivom. Zdravnik v UKC priporoča drugi odmerek. Verjetno ne gre za povezavo s cepljenjem. Torej vse BP.
Dejansko si pa samo kot številka. Dve leti nisem ogrožal nobenega, nisem zbolel, na higieno pa sem pazil še pred tem. Jaz osebno ne kupim salame od nekoga, ki jo reže brez rokavic (samo za primer kako poteka moje razmišljanje). Roke sem si že prej umival več kot redno. Kljuk javnih stranišč se nikoli ne dotikam.
Ampak kot še necepljen pa sem bil z etiketo od cepljenih prijateljev. Dobesedno. Opazil sem, da so se pogovori in stiki ekstremno zmanjšali, ko je nekdo izvedel da nisem cepljen. Normalno je bilo dobivati servirane razne očitke in to od ljudi, ki so že zboleli in so sedaj cepljeni (sepravi od ljudi, ki dejansko niso pazili). Od žene dobra kolegica je bila v Sloveniji 1 mesec in v tem času ni 'našla' časa za naju. Seveda so ekstremi tudi na drugi strani. Sestra ekstremni anticepilec, mi smeti pogovore na družabnih omrežjih z različnimi ekstremnimi teorijami zarot. In s tem živim. In verjetno je takšnih veliko.

Dejstvo pa je, da ko pride do problemov - je težava v stresu, tesnobi in nikakor v čem drugem. V končni fazi si pa samo še številka.
Meni osebno bi bilo najboljše, da bi cepljenja opravljali osebni zdravniki, ki bi po posvetu z bolniki prišli do zaključka kako in kaj. To da mene nekdo na cepljenju vpraša ali sem na kaj alergičen in če sem zdrav... Ja who knows ane na kaj sem lahko vse alergičen. Morda sem trenutno okužen, saj se ne izvede testa na covid pred cepljenjem. Takšna je moja izkušnja. Pa še to: na sprejemu v UKC-ju je gospodična pri sprejemu (tam nisi sam) precej znižala nivo glasu, ko sem ji omenil da imam napotnico na zdravstveni zaradi težav po cepljenju.

Nevem pa kaj sem sedaj jaz. Anticepljenec? Zdravstveno polpismen (glede na nove izraze v medijih)? Ker cepljenje je definitivno oh in sploh. Če pa pač pride do problemom, pa pač znižamo nivo glasu, problem pripišemo stresu, tesnobi in strahu in vse to podkrepimo, da ni povezave s cepljenjem. Vsekakor pa pazimo, da se ne zaletimo na poti do našega cilja v kakšno drevo :roll:

Evo, poglaviti razlog zakaj se nisem in ne bom cepil. Ker smo samo številke in nočejo priznati da imaš težave po cepivu. Če bi vse skupaj jemali bolj resno in odgovorno, bi tudi jaz razmišljal o cepljenju, tako pa ne hvala. Sem pa nekje vmes (med novicami, ne tukaj) zasledil da se obetajo odškodnine za tiste ki imajo posledice zaradi cepljenja. In kako boš upravičen do te odškodnine če pa pravijo da ni posledica cepljenja, ampak strahu? Hvala lepa za tako zdravstvo in odgovorne, naj se sami pocepijo 10x, pač preventivno.

Sicer ste se pa zelo razpisali in je tega sedaj že 35 strani. S samim naslovom je vsega skupaj koliko prispevkov? Manj kot 10? Ostalo pa natepavanje v prazno okoli kovida. Ravno zato sem bil zelo strogo proti da se o tem piše tukaj ker se samo lapa v prazno in ne doeeže nič, poleg tega pa se o tem govori povsod in sem upal da se vsaj na tem forumu ne bo.

A se je šel kdo cepit zaradi teh 35 strani nakladanja?


Tega ne bomo nikoli izvedeli.

Tudi ta tema nima pravega naslova za to.
Je pa zanimiva debata (ena redkih tako živahnih zadnja leta na tem forumu) in povzetek iz moje strani je, da epidemija med ljudstvom sploh ni razumljena kot kritična situacija.
Ker ljudstvo prej zmoti milijon drugih manjših problemov, zapletov, kiksov, nedoslednosti, insinuacij, napihovanja, politike, zavajanja, številk, analiz.

Namesto da bi se skupaj borili proti epidemiji. Vse ostalo bi radi rešili prej kot pa to prekleto epidemijo!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a limas Po nov 29, 2021 1:44 pm

@Gosic. Moje spoštovanje do iskrenega zapisa lastnih izkušenj. Glede tvojih trenutnih težav ti priporočam testiranje pri kardiologu in pridobitev dveh mnenj (še drugo mnenje). Naj se usmerijo v miokarditis in perikarditis. Upam, da bo vse OK.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Gosic Po nov 29, 2021 2:18 pm

Jaz take bolečine nisem nikoli imel pred cepljenjem. Tudi danes -14 dni po cepljenju me boli. Za zdravljenje pa sem dobil tablete, pazi to : nolpazo (?!? - če kdo ne ve naj pogoogla za kaj so te tablete) in jasno nalgesin (z odvračanjem živčevja na dejanske težave itak vse rešimo). Čudno da nisem dobil predpisano kar eno đolo na dan pa liter vina.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po nov 29, 2021 2:28 pm

Zakaj pa nolpazo oz. pantaprazol? :roll: In nalgesin :roll: Ja res so se potrudili zate, to maš že doma...
Ma te dohtari so totalne budale, to je očitno da je neko vnetje. Si dal kri al pa kej?

Pa je vnesla/vnesu to kot stranski učinek v sistem? Yeah right, nič se ne vnaša... Vse drugo je izgovor, samo cepivo ni problem, kot da so dobili dnar od farmacevtov da zanikajo stvari do konca. In to je ta problem, 90% stranskih učinkov sploh ni zabeleženih. Ker če bi bili, bi bli rdeči alarmi.

Bilo bo še veliko debate v prihodnosti o tem in tožb, ko bo vsega tega konec. Naj enkrat za spremembo odgovarjajo, to je enostavno kalamiteta, ki jo bo pretežko spregledat na dolgi rok.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a xxl Po nov 29, 2021 2:50 pm

Ne sledim temi, ker vem, da ne pelje nikamor. Zdaj sem pokukal in vidim probleme Gosiča. Samo to, skoraj enake simptome po Pfizeru ima soseda, sem verjetno že omenil, na koncu ji priporočajo psihiatra. Zdaj pa bo res znorela, če bo prisiljena na 3. dozo. Neverjetno kakšno psihozo se gredo, da še najbolj trdni (razgledani, pametni, visoko šolani...) ne opazijo, da so že "v obdelavi", če že niso obdelani.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a limas Po nov 29, 2021 3:31 pm

Enak vzorec delovanja zdravnikov sem zasledil v tujih virih, torej se dogaja v tujini, predvsem v ZDA in EU. Prejemnika injekcije obtožujejo za strah, kljuib očitnim zdravstvenim težavam. na koncu mu seveda priporočajo tretjo-četrto dozo. Pfizer ima največ smrtnih primerov in stranskih učinkov, sledijo moderna, astra, jansen, sino in na koncu tudi sputnik.

https://twitter.com/INFORATNIKSRB?ref_s ... i-video%2F

Zanimiva je analogija s špansko gripo.
https://www.bitchute.com/video/c8XcSWv27e5B/
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void Po nov 29, 2021 4:07 pm

Vsekakor je nekih anomalij preveč, prej al kasneje bo prišlo do streznitve, ker očitno je da je plan te cepit vsake pol leta.
In kaj, pol se gremo loterije kater shot te bo poškodovau? 4x nič, potem pa kap? Mislim kaj se mi gremo tukaj, še začeu bom verjet v to "depopulacijsko teorijo zarote".
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a limas To nov 30, 2021 5:30 pm

Podatki iz ZDA.
Florida kjer ni zaprtja, ni obveznega nošenja mask in ni cepilne kanpanje, ima najmanj hospitaliziranih in smrtnih žrtev zaradi "kovida".

https://www.reddit.com/r/conspiracy/com ... in_the_us/

Države z najvišjim deležem cepljenih, obveznimi maskami in kovid represijo imajo najvišji delež mrtvih in hospitaliziranih. Vermont, Rhode Island, Massachusetts, Connecticut.

https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/ ... ovida.html
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void To nov 30, 2021 6:02 pm

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/N ... KSfjCnOOEo

No pa še zadnja študija, ki lepo pokaže kaka neumnost je cepit prebolevnike. Po 1.5 letu imaš 99% zaščito pred težjim potekom. Tolk o temu, da je P časovno omejen status, totalna neumnost in siljenje k cepljenju -> $$$€€€.
Ampak to smo že znali, ker prebolnikov v bolnicah praktično ni. :roll:
 
danci1973
Uporabnik
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe jun 25, 2010 7:10 am
Kraj: Maribor
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a ojnica So dec 04, 2021 8:32 pm

Tud v Škofji Loki Logo črpalka je en mlad notri, sedi na stolu in nekaj momlja, ko vstopiš. :lol:
Problem je da palca ima dva konca, žal. Sam se ne bom z nobenim kregal zarad korone, ustava, zakonodaja je na naši strani, ignoriraš, če ti še naknadno težijo se obrneš in greš drugam. Med Tržičem-Kranjem-Škofo Loko-Gorenjo vas mam črpalk dost in trgovin tud in niso vsi isti.
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 649
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a alexwell So dec 04, 2021 8:44 pm

kak se vam da o tem :)
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a ojnica So dec 04, 2021 9:59 pm

Kako se njim da :roll: :lol:
 
PsyOps
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: To sep 23, 2014 8:16 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a PsyOps Ne dec 05, 2021 1:38 am

@alexwell
Ja seveda, kako se nam sploh da o tem, ker kazanje nekih potrdil, kod, osebnih dokumentov za dostop do (nekoč) samoumevnih stvari se smatra kot normalno. Bolni ukrepi v bolnem svetu.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot], MartinID in 33 gostov