Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Avto čez noč ostal brez napajanja.

Napisal/-a Scorp84 To jan 11, 2022 10:29 pm

Ok mogoče brezveze kompliciram, ampak avto je cez noc ostal brez napajanja, po avto kameri, ki se je ponovno zagnala in po njenih nastavitvah se je po 15 sekundah ugasnila, vidim, da je dogodek bil okrog 11 ure. Nebi opazil, če se nebi ura in datum resetirala. Posumil bi, da je že fuč akumulator, ampak očitno ni, ker je avto zjutraj kresnil, kot "nov" pač tako, kot od prvega dneva. Prav tako sem zdaj šel do avta, ko se je ohladilo na -6 in je isto lepo užgal. Je pa res, da je akumulator še prvi, ki je prišel z avtom in je letnik 2016. Se pa bolj ali manj avto vozi na dolge razdalje in redko kdaj vidi, da se več kot 2-3 krat na dan štarta, pa relativno malo prevoženih ima. Avto je pa citroen berlingo dizel. Zdaj mi ne da miru, al naj kar zamenjal akumulator ali je to osamljen dogodek. Ima pa avto zaščito, pred padcem napetosti, da se aku ne izprazni. Tukaj pa mi bolj deluje, da je prišlo do izklopa od same varovalke, namreč ko se je kamera prižgala, so tudi smerniki delali, kot bi priklopil akumulator nazaj. Imam pa notri še dodano akustiko, pa nič ni videti, da bi "utripale" luči ob povečani glasnosti, kot ko sem pri prešnjemu avtu opazil, ko je akku bil že bogi.
 
svadreb
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Če apr 21, 2005 9:25 am

Re: Avto čez noč ostal brez napajanja.

Napisal/-a svadreb Sr jan 12, 2022 2:51 pm

Mogoče je pa hipno izgubil stik na klemi. Snami kleme z akumulatorja, mal očisti, pa nazaj priklopi. To je prvo za probat, pol boš pa videl naprej. Kajti sodeč po tvojem opisu, je aku še dober.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Avto čez noč ostal brez napajanja.

Napisal/-a Firediver Sr jan 12, 2022 3:41 pm

Predlagam priklop na računalnik, velika verjetnost je, da boš našel veliko nelogičnih napak, kar lahko pomeni, da se akumulator vseeno poslavlja.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov