Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Starekosti
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr jun 22, 2022 8:05 pm

Nasvet poznavalcev

Napisal/-a Starekosti Sr jun 22, 2022 11:42 pm

Sem nov tukaj,po spletu sem iskal kaksen namig glede nabave stirikolesnika.Do sedaj sem vozil coper yamaha virago 1100 4 leta in ugotovil da je to motor za ravnine brez vijugastih gorskih prelazov.nekdo mi je svetoval ce hocem vodljiv motor in za moj nacin voznje maxiskuter.in res veliko vec in brez strahu sem se vozil v klance in ovinke.l.2020sem pa mocno zbolel in so mi aputirali prste na desni nogi,pa se polecine v hrbtu in kolkih in sem ugotovil da mi motor dela rezave se posebaj ko je treba v kriziscu ustaviti in ga držati.noge niso bile vec stabilne.2 leti sem ga vizil samo na tehnicni pregled in morda kakih 100 ali200km v celi sezoni.odlocil sem se za nakup ATV tja do 500ccm s cestnimi gumami brez voznje po brezpotjih.za zveneca imena kot so yamaha,honda,suzuki vem da so brezhibni vendar toliko denarja nimam,zanima me ce kdo pozna korejske zadeve,za linhaj sem ravno v tem forumu prebral da ni v tedu,ze nov kaj sele rabljen.obstoja se nekaj znamk in me zanima ce kdo ve,ce je kateri kaj bol soliden.Rabim pac podatek kateri od teh kitajcev kaj izstopa po kvaliteti.Za posten odhovor se zahvaljujem naj povdarim,da nimam namena skakati po zraku ali podirati drevja po gozdovih,normalna umirjena voznja ker me se vedno privlaci veter v obraz pri mojih 70 letih,rad bi bil na motorju brez skrbi fa bom padel po tleh ce bo treba ustaviti,priblizno tako kot ce bi bil paraplegik in pa seveda da motor nebi raspadel po mano zaradi skart robe,hvala lepa
 
zundapp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 593
Pridružen: Ne mar 16, 2003 10:55 am

Re: Nasvet poznavalcev

Napisal/-a zundapp Če jun 23, 2022 6:50 am

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... 20LT%20ABS
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... 20ADVANCED

mislim, da pri tem motorju tudi ni potrebno stopati dol, da bi obdržal stabilnost oz. se sam zaklene v pokončni položaj, ko se ustavite.
Pokličite in vprašajte lastnika.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot], Google [Bot] in 41 gostov