Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
s line
Novinec
 
Prispevkov: 188
Pridružen: Ne nov 13, 2016 5:16 pm

Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a s line Ne sep 18, 2022 3:20 pm

Lp
Kdaj bodo prišle nove generacije hyundaj i30, škoda scala in še kaki avto bi se našel, te dva že vztrajata 5 let in mogoče je bil narejen samo kaki facelift.
A ni ponavadi 5 let do čisto novega modela, 5 let je pa že minilo.
Kaj mislite o tem.
Hvala
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a Blinder Ne sep 18, 2022 3:44 pm

Odpri wikipedijo pa sam poglej, na koliko let pridejo ven novi modeli. Če boš tu spraševal boš dobil nezanesljive informacije.
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
cashy
Novinec
 
Prispevkov: 305
Pridružen: Pe jan 07, 2005 8:38 am

Re: Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a cashy Ne sep 18, 2022 5:40 pm

evo, ena nezanesljiva informacija. Razpon med modeli je navadno cca 6-7 let, facelift pride navadno po 3 letih od začetka modela. Se pa vedno pogosteje dogaja, da nekateri modeli nimajo več naslednika, še posebej, če so prodajno neuspešni. Če se je Škoda Scala prodajala povsod tako slabo kot pri nas, bi jo jaz ukinil :evil:
ne praš me nič, ker nič ne vem
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1094
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a cc09 Ne sep 18, 2022 7:57 pm

Zares nove generacije brez elektrike ne bo več. Od praktično nobenga avta. To kombiniranje elektrike in ICE pa tudi ni ravno znosno. Bomo videli recimo pri pežoju 308, ampak zaenkrat slabo kaže. Tudi corsa oz 208 ni neka premija.
Jaz bi stavil na to, da bojo do nadaljnega obstoječe modele še katerkrat nafilali z botoksom, nekatere seveda direkt ukinili, kaj bo čez 5, 8 let bomo pa videli.
Ampak da bi škoda imela še naprej 2 kompakta na isti pogon, plus fabio, to je bila že v štartu slaba ideja. Tudi če avti niso bili slabi. Rapid in scala.
 
s line
Novinec
 
Prispevkov: 188
Pridružen: Ne nov 13, 2016 5:16 pm

Re: Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a s line Ne sep 18, 2022 8:48 pm

cashy je napisal/-a:evo, ena nezanesljiva informacija. Razpon med modeli je navadno cca 6-7 let, facelift pride navadno po 3 letih od začetka modela. Se pa vedno pogosteje dogaja, da nekateri modeli nimajo več naslednika, še posebej, če so prodajno neuspešni. Če se je Škoda Scala prodajala povsod tako slabo kot pri nas, bi jo jaz ukinil :evil:

Ja tudi meni se zdi, imam tak občutek, da je ta škoda scala bila zadnja, vprašanje, če bo naslednik.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a ban Po sep 19, 2022 6:40 am

Sem nekje bral, da je vprašanje, če bo tudi golf po aktualni osmi generaciji dobil naslednika. :DDD
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a maniaxxx Če okt 06, 2022 9:08 pm

I30 naj ne bi dobil naslednika, oziroma bo ta naslednik SUV, predvidevam da kar nova kona, ki bo vecja kot je sedaj.

Tako da se cas karavanov in HB autov pocasi izteka na zalost.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Nove generacije vozil hyundaj, škoda,....

Napisal/-a D12J12 Če okt 06, 2022 9:14 pm

Bomo pa kupovali A ali B segment, če bo še na voljo. SUV v skrajni sili, če res ne bo nič drugega.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 26 gostov