Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Kopije avtomobilskih ključev VW, Škoda, Seat...

Napisal/-a mrtwelvetrees So mar 11, 2023 10:03 pm

Ti "ključavničarji" ki naredijo ključe, kopije, kako kvalitetni ključi so to, a zdržijo 5 let ?
Je razlika med originalno "kopijo" ki jo naročiš na pooblaščenem servisu, in pa takšno kopijo pri "ključavničarjih" ?

Vaše izkušnje ?
Sprašujem za VW, Škoda, Seat, okoli letnika 2010. (fizičen ključ).
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Kopije avtomobilskih ključev VW, Škoda, Seat...

Napisal/-a D12J12 Ne mar 12, 2023 11:32 am

Če je stvar narejena kot je potrebno potem nebi smelo biti časovne omejitve. Ni reklama, ampak vedno ko sem delal duplikat navadnega ključa ali kakšne gravirane tablice je bilo ogromno strank za avtomobilske ključe in odkar se zavedam stoji ta ključavničar tukaj, torej je vsaj malo kvaliteten. https://krila-kljuci.si/
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Kopije avtomobilskih ključev VW, Škoda, Seat...

Napisal/-a mrtwelvetrees Ne mar 12, 2023 12:39 pm

Bolj me zanima ta plastika - gumbi - zdržijo pri neoriginalnih kopijah enako kot originalni kopiji (pooblaščeni servis) ?
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
luks104
Novinec
 
Prispevkov: 119
Pridružen: So mar 09, 2013 10:02 am

Re: Kopije avtomobilskih ključev VW, Škoda, Seat...

Napisal/-a luks104 Ne mar 12, 2023 8:34 pm

S ključi za znamke, ki jih omenjaš sicer nimam izkušenj, ampak za svojega Opla sem naročil ohišje iz Amazona za 8€ in je po 3 letih kot nov. Tudi kakovost materiala je na dotik identična originalu. Za primerjavo, na originalnem so gumbi odpadli po dobrih 5. letih.

Ključ sem dal vrezat pri lokalnem ključavničarju za 10€, čip pa sem samo "premontiral" na novo ohišje. Pri pooblaščencu bi dal ziher 100+ € :lol:

Če boš gledal na Amazonu, preveri mnenja, ker se kvaliteta med različnimi ponudniki zelo razlikuje!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 34 gostov