motom je napisal/-a:Ena vw cvetka glede njihovega hibrida. Elektomotor so vtaknili v notranjost dsg menjalnika. Tako je menjalnik dobil še tretjo sklopko. Navitje elektromotorja praktično plava v olju. Logicno je, da bo zato prej ali slej prišlo do prebitja navitja. Zdaj pa šok, samo elektromotor ni mogoče zamenjati, ampak le celoten dsg menjalnik, za ceno 14 000€
motom je napisal/-a:Ena vw cvetka glede njihovega hibrida. Elektomotor so vtaknili v notranjost dsg menjalnika. Tako je menjalnik dobil še tretjo sklopko. Navitje elektromotorja praktično plava v olju. Logicno je, da bo zato prej ali slej prišlo do prebitja navitja. Zdaj pa šok, samo elektromotor ni mogoče zamenjati, ampak le celoten dsg menjalnik, za ceno 14 000€
AssKicker je napisal/-a:Zakaj bi prišlo do prebitja? Marsikateri elektromotor je potopljen v olju, al pa recimo statorji skoraj na vseh motorjih so v olju. Nekateri držijo tudi po 200+kkm. Če bo prebilo, bo prebilo zato, ker je narejeno da prebije. Planned obsolescence
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov