Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
iLLoGiC
Novinec
 
Prispevkov: 274
Pridružen: Pe feb 06, 2004 6:11 pm
Kraj: Maribor

Nesmisel...

Napisal/-a iLLoGiC To sep 14, 2004 10:06 pm

Fantje, meni nekaj ne gre v glavo...

Al sem butast pa ne vidim prav, al pa je res tak, da ima Punto GT 1.4 '96 135KM, Punto 1.8 HGT '00 pa 131KM... Je to res? Kak je to možno? :?

Aja,pa še nekaj...
Če bi recimo pri Puntu letnik 96, to je enka, naredil recimo s folijo za temnenje stekel tako luči kot so pri dvojki,torej da bi jih zunanjo polovico zakril, bi se fejst vidlo da je to model Punta ki nima takih luči?
Pa recimo daljšanje havbe, da pride ven takšna kot na dvojki,torej da zakrije še kakšen centimeter luči, kolko bi to kaj stalo?

Konec leta se obeta spet nov avto, in tisti bo za malo več $$$ kot za petko ki jo je mama zaj nabavla... Všeč mi je model Punta II, ampak je dvakrat dražji kot njegov predhodnik. Torej, če gledamo na podatke iz prvih vrstic tega posta, se razlikujeta samo v obliki...
Zadnjič spremenil iLLoGiC, dne To sep 14, 2004 10:20 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Govoril sem...
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor To sep 14, 2004 10:15 pm

Do začetka 99 je punto 1.
GT je bil 1.4 136KM.
Jasno da bi policaji opazli, da niso original luči. Sej niso od včeri.
Z haubo čez luči je pa tko, da je prepovedana oz lahk nekak zmutiš z nekimi letvicami pa to homologiraš. Sam nečeloma je prepovedano.
 
Uporabniški avatar
Žune
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: So jun 21, 2003 10:16 am
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a Žune To sep 14, 2004 10:15 pm

GT= turbo
HGT= 1.8 16v n/a (non-turbo)
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
iLLoGiC
Novinec
 
Prispevkov: 274
Pridružen: Pe feb 06, 2004 6:11 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a iLLoGiC To sep 14, 2004 10:17 pm

Bor je napisal/-a:Z haubo čez luči je pa tko, da je prepovedana oz lahk nekak zmutiš z nekimi letvicami pa to homologiraš. Sam nečeloma je prepovedano.


Nisem spraševal tega... Meni je jasno glede homologacije pa zakona itd! Mene samo zanima cena kolko to stane.
Govoril sem...
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 104 gostov