Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi So sep 25, 2004 3:59 pm

BiMMER je napisal/-a:Ko so meni vlomili v avto so bili na kraju v caa. 3-eh minutahpo klicu na 113! Klic je bil pa opravljen 45 sekund po tem, ko se je sprožil alarm!


Dej ne bas. Do nesrece 3km izven kranja, kjer sta bili tezko poskodovani dve osebi so rabili 12 minut...
Slika
 
LiXo
Novinec
 
Prispevkov: 169
Pridružen: Po apr 28, 2003 3:36 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LiXo So sep 25, 2004 4:04 pm

BiMMER je napisal/-a:Ko so meni vlomili v avto so bili na kraju v caa. 3-eh minutahpo klicu na 113! Klic je bil pa opravljen 45 sekund po tem, ko se je sprožil alarm!


Men je že slabo od tega tvojga ZAGOVARJANJA pofukane POLICIJE ! Zdej te mam pa že dost !

Na kurčev zapisnik sem čakal 3 mesece, ker sem šel po normalni poti urejat. Potem pa po vezah, ki vrjem da so dobre, 10000x boljše kot jih imaš ti, je bila zadeva urejena u pol dneva.

Pol te pa policaji jebejo zaradi temnjenih šip, ki so izpravne in te prepričuje da niso, zarad spojlerjev, gum , itd..., medtem ko imajo polno skledo kriminalcev, dobesedno kriminalcev. pišuka a jih ne vidjo, al se delajo budale al so budale....
Če ti guma na avtu štrli 2mm vn iz blatnika, je drugo kot če maš ti metek 2mm globoko v možganih..
Polhn k*u*r*a*c vas mam ''kvazi cajotov'' !!!
 
maček
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 589
Pridružen: Pe avg 06, 2004 4:25 pm

Napisal/-a maček So sep 25, 2004 4:13 pm

Policija je sam državna služba in se jim nikamor ne dobi če dobijo vsak mesec colngo.
Sej dohtarji so isti, razen privatniki k te še ocurjo.
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback So sep 25, 2004 4:18 pm

LiXo je napisal/-a:Če ti guma na avtu štrli 2mm vn iz blatnika, je drugo kot če maš ti metek 2mm globoko v možganih..
Polhn k*u*r*a*c vas mam ''kvazi cajotov'' !!!


Ja to je to! Kriminala je tolk da se vn ne vidjo-od gospodarskega do malih lopovov!
In ni lepšga, kot pisat kazni zaradi felten, gum, spojlerjev-konec koncev le-ti fullllllll ogrožajo življenja
Kr neki...sram me je da živim v taki državi!!!
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide So sep 25, 2004 4:23 pm

Policaji se načeloma ne ukvarjajo s težkim kriminalom, sploh pa ne PROMETNIKI :P :EE
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback So sep 25, 2004 4:24 pm

Slide je napisal/-a:Policaji se načeloma ne ukvarjajo s težkim kriminalom, sploh pa ne PROMETNIKI :P :EE


sorry...nisi dojel :roll:
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide So sep 25, 2004 4:25 pm

Tudi ti ne :roll:
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee So sep 25, 2004 4:35 pm

pol pa še študente,ki jim je to hobi in težke in težko pridobljene dnarje uložijo v svoj hobi, pol te pa pelje na LPP in ti napiše kazn tud 100k :?

What da fak is wrong with you(polcaji)


dilerje pa lopove pejte mal drezat, k jih slep človk vid/zavoha na kilometr :D ,vi pa še vohat ne znate :? ,da tega ne dojamete
Slika
 
Uporabniški avatar
ahiM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 799
Pridružen: Po avg 16, 2004 4:51 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a ahiM So sep 25, 2004 4:57 pm

No, in po vsem tem, kar smo slisali (in tudi tistem, cesar nismo), si nekdo upa izjavit, da živimo v pravni državi! Si morte mislt!?!?

Glede policije in drugih državnih organov pa lahko sam rečem, da to, kar zdej počnejo, je dalec od ucinkovitosti. Glede na to, da nas niti pri eni ubogi struci kruha ne morjo pustit pr mir z davki, bi clovk prcakoval doloceno stopno korektnosti in reda.

Policisti sami niso krivi za to, kriva je država, ki ne zagotavlja dovolj sredstev in pogojev za normalno in učinkovito delovanje le-teh. Pa ne me sprašvat:''Ja, ampak, kam pa pol gre ves denar?'' ker tega še Jonas ne ve.

Ampak tako pač je. Sej veste, tud država mora ščitit svoje interese in si držat svoj stolček. Čeprav to včasih zahteva tudi smrtne žrtve. Boli njih falus za nas, navadne ljudi, čeprov smo mi (in naši tošli) tisti, na katerih račun živijo. Skratka, mi plačujemo, povrh tega nas pa še jebejo u zdrav mozak :evil: . How nice...

In tu se spet zacne jara kača, ki ji ni konca :evil: :evil: :evil: ...
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
misty
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Če nov 07, 2002 11:13 pm
Kraj: dobrepolje

Napisal/-a misty So sep 25, 2004 5:47 pm

včeraj me je en policaj na makedamskem parkirišču lepo zalil, ko je dokaj hitro zapeljal v lužo (padal je dež in se mu je s policijsko astro mudilo na zadnji parkplac neposredno pred trgovino v centru Ribnice)
ko sem ga prijazno :twisted: opomnil da se to ne dela je odvrnil: se zgodi
opravičila nisem slišal :x


ostale njihove cvetke sem "pozabil". Se samo še nasmejem preponosnim retardirancem (v večini) in jim povem svoje.
 
Uporabniški avatar
GorazdO
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2109
Pridružen: So apr 17, 2004 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a GorazdO So sep 25, 2004 5:56 pm

nimam slabih izkušenj s predstavniki zakona - prej nasprotno.
en od njih je v privatnem vozilu izven službe celo lovil pobeglega povzročitelja nesreče (in bil kasneje naveden kot priča). Kibla je bila na kraju, kjer so ulovili povzročitelja pred mano. Korekten (a malo hladen) odnos, odgovorili so mi na vsa zastavljena vprašanja. Nudili vso potrebno pomoč -> brez pripomb.

Morda imam srečo, morda pravi pristop... kdo ve...
Power is nothing without Control; so Think, Feel, Drive...
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee So sep 25, 2004 6:13 pm

GorazdO je napisal/-a:nimam slabih izkušenj s predstavniki zakona - prej nasprotno.
en od njih je v privatnem vozilu izven službe celo lovil pobeglega povzročitelja nesreče (in bil kasneje naveden kot priča). Kibla je bila na kraju, kjer so ulovili povzročitelja pred mano. Korekten (a malo hladen) odnos, odgovorili so mi na vsa zastavljena vprašanja. Nudili vso potrebno pomoč -> brez pripomb.

Morda imam srečo, morda pravi pristop... kdo ve...


mogoče si naletel na enega od unih 10% ,ki so uredu in z veseljem in spoštovanjem opravljajo svoj poklic :wink:
Slika
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush So sep 25, 2004 6:35 pm

Jaz sem med njimi pa ne zagovarjam ne policije ne vas. Nikoli ne trdim da je policija sploh in oh ker je dejstvo da ni, ampak v veliko primerov za svojo zateženost pri prometu in drugih napakah nismo krivi mi ampak vodstvo ki nam določene naloge naloži. Če bi sami preiskusili kako je bit policaj bi verjetno vedli o čem govorim.

aja,...

...sam to. V kamniku je za celo kamniško občino samo ENA patrulja. To pomeni 2 policista. Pa še primer. Obravnavam karambol v motniku (20 km iz kamnika) in nas kličejo v komendo na vlom ki pa je 10 km v drugo stran. In pol se naj prezračim teh 30 km v drugo zadevo. Žal ne gre. V ljubljani bi pa dejansko lahko hitreje ukrepali ker je dost policije tam po ulicah.
Poudarjam da ne zagovarjam polcije ker vem da je smo v slabo organizirani službi kar je dejstvo. Nimate pa tud povsod prav.
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul So sep 25, 2004 6:35 pm

Slide je napisal/-a:Tudi ti ne :roll:


ludoo :rofl :rofl :rofl
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush So sep 25, 2004 6:42 pm

Aja...

še neki off topic. Predlagam da se posebna rubrika v forumu nardi o policiji (pritoževanje, pohvale - teh itak ni, vprašanja,...). Kaj mislite?
 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi So sep 25, 2004 6:44 pm

Ah, ze tako je prevec rubrik... Mogoce bi blo dost ze, ce bi nardili en leplivek v pravne nasvete, ceprav vem, da postane nepregledno...

Drgac se popolnoma strinjam.. Namesto kakega koticka, ki se bol malo uporablja..
Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So sep 25, 2004 7:11 pm

Nič novega. Zadnjič ko so mi razbili luči na avtu sem šel na policijsko postajo da bi mi kdo naredil zapisnik (vse skupaj traja 3 minute) in čakal pazi zdaj ! 1 urp in 45 minut da je prišo en debeli bradonja pa mi naredo 3 slike avta...


Znorel sem!
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul So sep 25, 2004 7:18 pm

ker bi s tem kotičkom dosegli kaj?

biti policist ni najbolj hvaležno delo. so dobri so slabi. maš voznike oz. "prekrškarje", ki se pokesajo maš take, ki vozijo pod vplivom raznih substanc, se jim j*** za ves svet, bi se tepli itd. skratka "iščejo probleme". vsi smo ljudje z različnimi težavami z različnimim zgodbami. eni dojemljivi bolj drugi manj. ne branim policistov.z njmi imam samo slabe izkušnje. se jim čim bolj ognem. v življenju se je treba naučit "plavat".

pugi slučajno je tvoja tema pa če dovoliš.

1.) dečko je tako odregiral. niso vsi za vse. pogum ali imaš ali nimaš. ali si miren ali te je strah. ima nas raznih. dostikrat je mogoče zaslediti ljudi, da se v kriznih situacijah dobesedno zgubijo. ljudje reagirajo različno

2.) na kratko. vsak pameten ma doma orožje :wink:

3.) v sami zadevi, ki si jo opisal vidim dečkota, ki bi rad pomagal, tistim na dežurstvu se pa pač ni dalo :P . j*** ga. tebi plus za dobro voljo in za to da si se zavzel :hi njim minus, ker se jim ni dalo :ppppp . žalostno je sicer ko tak primer doživiš ampak... ..očeš da ti baba žvaka napravi pite :hi drugače se ne znam malo pohecat :wink:

ne bit hud za zadnje mnenje. vem da si ok dec pa da razumeš kaj sem želel posredno s tem povedat ampak v tretjem primeru ne moreš drugega napisat kot ogorčenje. samo ga nisem, ker so ga že drugi :wink: . hočeš passion? eto :)=(:
 
Uporabniški avatar
Žune
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: So jun 21, 2003 10:16 am
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a Žune So sep 25, 2004 7:32 pm

Pugi naredite sticky in ga pač kontrolirajte. Nobenih postov v smislu->" vsi policaji so idioti" in ostalih kretenizmov. Pa tudi posti v smislu "mam ledice pa mi je napisu kazen, morilci so pa na prostosti" naj nebi bili v tej temi. Tudi to je prekršek čeprav res malenkosten, ampak žal je in to je terba plačat. To ni nobena krivica itd. Tukaj naj bi bli res posti o nekorektnem odnosu itd. Se pravi malo težje zadeve.

Še nekaj o policistih. So policisti in so kreteni v policijskih uniformah in to bo tako ostalo za vedno. Razlika je v tem, da policist ponavadi to tudi ostane celo življenje, medtem ko druga varjanta hitro odneha, ker vidi, da ni zabavno. Hkrati pa nažalost vedno prihajajo novi.
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
PiLLLe
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2461
Pridružen: Sr mar 24, 2004 10:33 pm
Kraj: lublana

Napisal/-a PiLLLe So sep 25, 2004 7:45 pm

AIRbrush je napisal/-a:Jaz sem med njimi pa ne zagovarjam ne policije ne vas. Nikoli ne trdim da je policija sploh in oh ker je dejstvo da ni, ampak v veliko primerov za svojo zateženost pri prometu in drugih napakah nismo krivi mi ampak vodstvo ki nam določene naloge naloži. Če bi sami preiskusili kako je bit policaj bi verjetno vedli o čem govorim.

aja,...

...sam to. V kamniku je za celo kamniško občino samo ENA patrulja. To pomeni 2 policista. Pa še primer. Obravnavam karambol v motniku (20 km iz kamnika) in nas kličejo v komendo na vlom ki pa je 10 km v drugo stran. In pol se naj prezračim teh 30 km v drugo zadevo. Žal ne gre. V ljubljani bi pa dejansko lahko hitreje ukrepali ker je dost policije tam po ulicah.
Poudarjam da ne zagovarjam polcije ker vem da je smo v slabo organizirani službi kar je dejstvo. Nimate pa tud povsod prav.


EJ se strinjamo s tabo sam tvoji ljubljanski kolegi si ga ob 2 zjutri prvoscjo in grejo na lj grad spat !!! in pol se cuds zakaj je odzivni cas tolk velk. pišuka treba se je prvo zbudit mal k seb pridt lepo przgat avto si razjasnt kako pridt na mesto klica .....


LP PiLLLe
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 128 gostov