Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Spasky
Novinec
 
Prispevkov: 299
Pridružen: Po jan 26, 2004 3:41 pm

Servis za Alfo Romeo

Napisal/-a Spasky Ne okt 03, 2004 1:08 am

Mam Alfo 156 2.0 TS, me pa zanima kam se mi najbolj splača peljat avto na servis,zanimajo me predvsem vaše izkušnje kako ste bili zadovoljni glede na ceno in kvaliteto opravljenega servisa. Menjal bi pa zobati jermen,vodno pumpo,šponarje,...
Olje in oljni filter sem že zamenjal.

Bil sem pr Stepančiču v Vojniku,ker so mi ga priporočal kao,da je najboljši v Sloveniji kar se Alf tiče,sam je pa reku,da me pride vse skupi okol 180 tisočakov kar se mi zdi,da je precej in zanima me tudi to,da če menjam jermen ali je s tem pogojeno, da moram menjat tudi vodno pumpo??

Ni nujno,da je pooblaščeni servis ampak raje dam tisočaka več samo ,da je narjeno tko kot je treba!!

Že vnaprej hvala za odgovore,

lep pozdrav
Mitsubishi outlander
Mini Cooper S
Suzuki LTR
Ducati Diavel
 
Uporabniški avatar
De_Tomaso
Uporabnik
 
Prispevkov: 963
Pridružen: Pe mar 12, 2004 1:02 am

Napisal/-a De_Tomaso Ne okt 03, 2004 2:17 am

Tisti, ki imajo svoje ale radi, hodijo v Italijo. Največ jih hodi v Udine. Žal je pač tako, da res dobrih servisov za alfo v Sloveniji skoraj ni. Žal, potem tudi okvare večinoma izvirajo iz tega fenomena.

Drugače pa je tako, da sta Stepančič pri Celju in Zega na Komnu najboljša. Mislim, da ne boš razočaran pri običajnih storitvah kot je menjava jermena...


Spet drugo dejstvo pa je to, da so pač športni konji malo bolj požrešni kot ostali in s tem pa malo bolj dragi. Žal upravičeno. 8)
 
klemen
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: Sr apr 24, 2002 9:19 pm

Napisal/-a klemen Ne okt 03, 2004 11:26 am

Kaj pa je še vključeno v ta servis ? mogoče svečke, kar bi bilo potem ok, drugače je pa zelo drago.

Za podobnega Peugeota pride menjava jermenov in vsega kar paše zraven ter vodne pumbe na pooblaščenem cca 80kSIT (za orientacijo).

na forumu www.alfaromeo-si.com je kar nekaj info o servisih.
Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 94 gostov