Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Volvo-s60
Novinec
 
Prispevkov: 208
Pridružen: Sr nov 23, 2005 7:31 pm

Napisal/-a Volvo-s60 Pe jun 01, 2007 7:23 pm

Mal butneš pa naj se je..
 
Uporabniški avatar
Sash1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 96
Pridružen: Če okt 06, 2005 11:10 pm

Napisal/-a Sash1 Ne jun 10, 2007 9:09 am

[quote="Voith"][quote="_VeNoM_"]
[img]http://img32.exs.cx/img32/5205/providanbsphonda100075fs.jpg[/img]

kokr ste opazili je ta honda POLICISKA!! svaka čast tistemu ki je imel cajt slikat avto na prometni cesti!


lp venom[/quote]


ta pas ac je biu zaprt in je po drugi strani spelan dvosmerni promet.

tud policaji niso tok fuknjeni da bojo parkiral avto na voznem pasu ac in ga slikal.[/quote]


Ne vidim voznika v vozilu. Mislim, da je fotograf bil iz policijskih vrst, in se samo hvali kaj vozi :lol:
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Ne jun 10, 2007 9:52 am

promet poteka šele od tega uvoza na sliki naprej...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po sep 17, 2007 8:28 pm

bom jst jutri (torek) lepo poslikal stanje pred porsche slovenija da vidite kako lepo se ljudje na pločnike parkirajo kot da ni nič :evil:
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR To jan 29, 2008 4:51 pm

Vse lepo in prav. Na parkirišču za invalide ne parkiram... razen enkrat, long story short, ura je bila 20.00 zvečer in celotno parkirišče prazno... smatram, da je vseeno kje parkiram.


Zelo neumne pa se mi zdijo slike, ko folk parkira recimor postrani ali čez 2 parkirišča. Dokler ne veste kaj je voznika privedlo v tako dejanje se raje vzdržte slike!
Samo poglejte enkrat kako ljudje parkirajo in v takih primerih, če žeiliš še ti noter pridet na prazno parkirišče, ga moraš ravno tako dati noter postrani...
 
Uporabniški avatar
NaceM
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Po feb 04, 2008 1:24 am

Napisal/-a NaceM So feb 09, 2008 1:22 am

FBR je napisal/-a:Vse lepo in prav. Na parkirišču za invalide ne parkiram... razen enkrat, long story short, ura je bila 20.00 zvečer in celotno parkirišče prazno... smatram, da je vseeno kje parkiram.


Zelo neumne pa se mi zdijo slike, ko folk parkira recimor postrani ali čez 2 parkirišča. Dokler ne veste kaj je voznika privedlo v tako dejanje se raje vzdržte slike!
Samo poglejte enkrat kako ljudje parkirajo in v takih primerih, če žeiliš še ti noter pridet na prazno parkirišče, ga moraš ravno tako dati noter postrani...


Živ,
tudi meni se zdi to brezveze slikat, kako en avto stoji čez dva parkinga. Je kdo pomislil, da se mu je zgodilo recimo... Enkrat kot meni... Sem iskal parking ,pa je bil en res ozek (dva sta parkirala tako poprek čez dva parkinga, jaz pa sem stišal nekako svoj avto vmes med ta avta, drugje ni bilo placa). Sem se matral, da sem ga spravil noter, ampak je šlo. No potem, čez 2 uri pridem nazaj, pa seveda sta tista, ki sta prva parkirala (in narobe) že odšla, en pa je meni na avtu dvignil gor brisalce 'Češ, kaj ne vidiš, kako butasto si parkiral?', ker je moj avto dejansko res stal čez dva parkinga (posredi čez črto), ampak to samo zato, ker sta dva idiota parkirala predtem čudno... Torej... Malce prehitro se sklepa pri tem, kako in zakaj je prišlo do tega.
 
Uporabniški avatar
dnovak24
Uporabnik
 
Prispevkov: 858
Pridružen: Ne nov 12, 2006 7:32 pm

Napisal/-a dnovak24 Po mar 10, 2008 5:38 pm

pr nam pred šparom je placa za invalide za 7 avtov, ti so seveda vedno prazni razen ko se jaz pripeljem.

je pa res da tisti k majo drage avte imajo svoje zakone! parkirajo kakor hočejo, smerokaz dajo ali ne......
 
Uporabniški avatar
××katty××
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Po mar 10, 2008 2:08 pm
Kraj: zasavje_hr

Napisal/-a ××katty×× Po mar 17, 2008 10:56 pm

dnovak24 je napisal/-a:je pa res da tisti k majo drage avte imajo svoje zakone! parkirajo kakor hočejo, smerokaz dajo ali ne......


ja sj,k misljo da so neki več pa da so boga za jaj** prjel...eh ka češ tud taki so :roll:
∂σи'т ρℓαу ωιтн gιяℓѕ ωє ¢αи ρℓαу ιт вєттєя!
 
Uporabniški avatar
RAPMAN
Uporabnik
 
Prispevkov: 1232
Pridružen: Če okt 23, 2003 6:20 pm
Kraj: Ljubljana - Trnow

Napisal/-a RAPMAN To mar 18, 2008 10:58 am

sej zard takšnih ljudi pa so pol problemi s parkingom v ljubljani in pousod :roll:
>>ZIDEK<<
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To mar 18, 2008 11:29 am

una zadnja slika v city-u je zmagovalna na uni kjer je kangoo/berlingo k je po celem voznem pasu parkiran :lol:
 
valter_besni
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To mar 18, 2008 10:24 am
Kraj: Ljubljana

policaji ga serjejo

Napisal/-a valter_besni To mar 18, 2008 1:56 pm

lol - kere zgodbe. pazi kaj se je moji mami zgodilo ... bila je lanska zima in v podutiku je bil manjši trk. Policaji so se parkirali z 2 avtoma na pločnik in moja mama je stopila iz avtobusa ter seveda stopila na cesto, ker po pločniku ni mogla mimo ... vrla policijska betica jo je nahrulila in povlekla ven svoj blokec, da bo kazen napisala. Potem se je pa moji mami utrgal plaz besa ... in policaj je pospravil svojo beležko. Seveda brez opravičila.
 
Uporabniški avatar
NaceM
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Po feb 04, 2008 1:24 am

Re: policaji ga serjejo

Napisal/-a NaceM Po apr 21, 2008 2:41 pm

valter_besni je napisal/-a:lol - kere zgodbe. pazi kaj se je moji mami zgodilo ... bila je lanska zima in v podutiku je bil manjši trk. Policaji so se parkirali z 2 avtoma na pločnik in moja mama je stopila iz avtobusa ter seveda stopila na cesto, ker po pločniku ni mogla mimo ... vrla policijska betica jo je nahrulila in povlekla ven svoj blokec, da bo kazen napisala. Potem se je pa moji mami utrgal plaz besa ... in policaj je pospravil svojo beležko. Seveda brez opravičila.


Klasično obnašanje slovenske policije!
 
Uporabniški avatar
DriveAll
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: To mar 04, 2008 2:26 pm

Napisal/-a DriveAll To maj 06, 2008 9:42 pm

Podobno sliko kot je tista s smartom imam jaz samo, da je slikana v Celju. Vsaj za neki je smart dober=)
NEDOVOLJENO OGLAŠEVANJE ODSTRANJENO.
 
Uporabniški avatar
davorz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 604
Pridružen: Pe apr 20, 2007 10:43 am
Kraj: Velenje

Napisal/-a davorz Če maj 08, 2008 7:54 pm

H2 je napisal/-a:Slika

sangeyang al kwa je.. Mercedes badge.. omfg :EE




Ja to verjetno ni lastnik kr tk nalimu to značko gor. Če mal pogledaš temo Badge engineering in regionalne razlike vidiš, da je to ena različica tega Ssangyong Mussa.



Joie de vivre! je napisal/-a:Ne vem če smo tole že omenili:

Na Filipinih se je Ssangyong Musso uradno prodajal pod MB značko - Mercedes Benz Musso:

Slika
Slika


Je uvožen iz Filipinov?? :lol:
zakaj imamo moški radi ženske v usnju?? ker dišijo po novem avtu :):)
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 Če maj 08, 2008 8:22 pm

Pa si malo poglej sprednjo masko ;)
Ob strani piše tudi mitsubishi :EE
 
Uporabniški avatar
davorz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 604
Pridružen: Pe apr 20, 2007 10:43 am
Kraj: Velenje

Napisal/-a davorz Če maj 08, 2008 9:08 pm

Aja? veš, tega pa nism vedu :lol:

Folk je vsega zmožen :roll:
zakaj imamo moški radi ženske v usnju?? ker dišijo po novem avtu :):)
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Napisal/-a im nobody Če maj 08, 2008 9:15 pm

nevem ka vam je tle smešno...če še ne veste ma Ssangyong Musso od mercedesa mašino ;) ;)
passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 Pe maj 09, 2008 12:17 pm

Takole.. Danes sem šel spredaj od lbizu gledat..
In je SsangYong.. To pa vem zato, ker zgoraj desno in spodajl levo sta dve luknjici.. Tam se pa prišraufa SsangYong znak ;)
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 Pe maj 09, 2008 12:22 pm

Eto povečana slikca.. Štrcli ob strani dokazuje, da je gor bil sangyang znak ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Pe maj 09, 2008 1:10 pm

im nobody je napisal/-a:nevem ka vam je tle smešno...če še ne veste ma Ssangyong Musso od mercedesa mašino ;) ;)

pa ne sam musso se par njihovih modelou ma od mb-ja masino.pa menjalnik ce se ne motm.
Ni vse res kar napišem
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 102 gostov