Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Napisal/-a Mgajvr So okt 25, 2008 8:56 pm

Tale zadnja varjatna sploh ni problematična. v max. dveh minutah si loh zunaj.
 
Uporabniški avatar
FRANCIVW
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 537
Pridružen: Pe feb 10, 2006 7:06 pm
Kraj: KAMNIK

Napisal/-a FRANCIVW So okt 25, 2008 10:56 pm

Pa saj nimaš šleparja :shock: tle bi pa komot ven prišel 8)
Slika
 
York
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Po okt 06, 2008 8:09 am

Napisal/-a York Ne okt 26, 2008 6:03 pm

No upam, da si do tega trenutka že prišel ven. ;)
 
Uporabniški avatar
Mitsubishi
Novinec
 
Prispevkov: 123
Pridružen: Po sep 01, 2008 3:11 pm

Napisal/-a Mitsubishi So nov 29, 2008 1:21 pm

Men dejansk ni smešn k podate slike, ko z velikim kračami parkirajo čez 2 parkirišča.
Jaz tudi vedno tko parkiram.
Razlog je zelo preprost:
Ker raje dam 50 eur za kazn, kot pa 400 eur za štrihanje vrat, zaradi milijon kretenov kle v slo, ki najprej odprejo vrata do konca, ob tem butnejo moj avto in šele potem dojamejo da so ga butnl al pa se jim še to celo j**e. K kr penast ratam, k vidm kšno budalo k odpre vrata, butne, jes pa v avtu pa mu rečem ''aloo!!'' un pa k da nč ni blo, k mej že par x mel, da bi vstal pa mu razbil uno faco ''nedolžno''! res..tko da SO dejansko razlogi, zakaj tkole parkirajo.
Na pogled sicer res deluje snobistično in egoistično, razlog pa je v resnici samo praktični, zaradi drugih bedakov, ki se jim j**e za tujo lastnino.

Včasih (k sm mel še e-klasso) sm se jes tut potrudu pa ga parkiral med čtre. In kaj je blo? v 2 letih, k sm jo mel, sm ji dal 3x rihtat vdrtine in rajse na vratih! evo to je blo!

Zej k mam pa s-klasso, k je pa še večja krava, pa ne j***m 5%, me nej preklinjajo kkr hočjo, boli me. Nimam jes tok dnarja, da bom vsak tedn dal popravlat vrata.
+ da so nekatera parkirišča tut dejansko tok ozka, da z avtam ne pridem med črte in kr je najhuj, da so taka parkirišča tut tista, k so na novo zgrajena..k nebi reku ok una oldscool k so se sam fičoti pa zastave đirale...sam ne mi pa zej gradit še kr po standardih iz 60ih let, v času ko obstajajo q7,hummerji,x5,sklasse,a8ke itd.
na Miklošičevi v lj, dejansko pridem z avtom čist od črte do črte, in če čem za 5 cm odpret vrata, jih odprem že na sosednjem parkirišču in če je avto zravn, je vsm jasn kaj sledi...zato pač jebat ga...čez 2 pa je mir...na žalost...tut v Avstriji pod Gletscherjem če hočm it z avto-vlakom, z s-klasso ne pridem gor, me zanč niso spustil, ker mam preširok avto..pa haloooo no!

TKO je to fantje in dekleta, mogu sm se mal razpisat... sm si dovolu obrazložt unim k se vm zdi to tkoooo grooozn da si nekateri dovoljo (dovolmo) tko avte parkirat, v čem je catch ;)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V & Mercedes-Benz S 420 V8 32V
Slika
 
Uporabniški avatar
207cc
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: To okt 02, 2007 8:35 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a 207cc So nov 29, 2008 1:26 pm

Mitsubishi je napisal/-a:Men dejansk ni smešn k podate slike, ko z velikim kračami parkirajo čez 2 parkirišča.
Jaz tudi vedno tko parkiram.
Razlog je zelo preprost:
Ker raje dam 50 eur za kazn, kot pa 400 eur za štrihanje vrat, zaradi milijon kretenov kle v slo, ki najprej odprejo vrata do konca, ob tem butnejo moj avto in šele potem dojamejo da so ga butnl al pa se jim še to celo j**e. K kr penast ratam, k vidm kšno budalo k odpre vrata, butne, jes pa v avtu pa mu rečem ''aloo!!'' un pa k da nč ni blo, k mej že par x mel, da bi vstal pa mu razbil uno faco ''nedolžno''! res..tko da SO dejansko razlogi, zakaj tkole parkirajo.
Na pogled sicer res deluje snobistično in egoistično, razlog pa je v resnici samo praktični, zaradi drugih bedakov, ki se jim j**e za tujo lastnino.


x2 KONČNO EN :D tut jest priznam da mam rajš neobutana vrata pa posmeh drugih da neznam parkirat...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So nov 29, 2008 1:27 pm

Mitsubishi je napisal/-a:Zej k mam pa s-klasso, k je pa še večja krava, pa ne j***m 5%, me nej preklinjajo kkr hočjo, boli me. Nimam jes tok dnarja, da bom vsak tedn dal popravlat vrata.


kaj nima tvoja s-klassa kaska? čudno, imaš kasko in moraš vseeno plačati za popravila za poškodbe na parkingu

Mitsubishi je napisal/-a:TKO je to fantje in dekleta, mogu sm se mal razpisat... sm si dovolu obrazložt unim k se vm zdi to tkoooo grooozn da si nekateri dovoljo (dovolmo) tko avte parkirat, v čem je catch ;)


"catch" je tudi v tem, da nekateri neznate/neznajo parkirat zato se poslužujete "bližnjic"
Zadnjič spremenil adis, dne So nov 29, 2008 1:30 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo So nov 29, 2008 1:29 pm

Mitsubishi se popolnoma strinjam s tabo......pa nekatri ki imajo ozke avte parkirajo recimo z gobcem not in gredo do crte....js pa ne j***m, pa dam avto na sredi boxa....pol pa sosednji avto ne more odpret vrat ker je parkiral na crto....tko se mi je 1x ena zenska jokala...ja kako naj pa grem zdaj not....ja gospa to ni moj problem..moj avto je na sredi boxa :)

Drugace pa to da so novejsi parkingi ful ozki imas tudi praw...js ne vem kire budale od arhitektov so to dovolile....al jemljejo se JUS standarde....ne vem...

LP
Slika
 
Uporabniški avatar
comfortably numb
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: To nov 07, 2006 8:17 am

Napisal/-a comfortably numb So nov 29, 2008 1:30 pm

Mitsubishi je napisal/-a:Men dejansk ni smešn k podate slike, ko z velikim kračami parkirajo čez 2 parkirišča.
Jaz tudi vedno tko parkiram.
Razlog je zelo preprost:
Ker raje dam 50 eur za kazn, kot pa 400 eur za štrihanje vrat, zaradi milijon kretenov kle v slo, ki najprej odprejo vrata do konca, ob tem butnejo moj avto in šele potem dojamejo da so ga butnl al pa se jim še to celo j**e. K kr penast ratam, k vidm kšno budalo k odpre vrata, butne, jes pa v avtu pa mu rečem ''aloo!!'' un pa k da nč ni blo, k mej že par x mel, da bi vstal pa mu razbil uno faco ''nedolžno''! res..tko da SO dejansko razlogi, zakaj tkole parkirajo.
Na pogled sicer res deluje snobistično in egoistično, razlog pa je v resnici samo praktični, zaradi drugih bedakov, ki se jim j**e za tujo lastnino.

Včasih (k sm mel še e-klasso) sm se jes tut potrudu pa ga parkiral med čtre. In kaj je blo? v 2 letih, k sm jo mel, sm ji dal 3x rihtat vdrtine in rajse na vratih! evo to je blo!

Zej k mam pa s-klasso, k je pa še večja krava, pa ne j***m 5%, me nej preklinjajo kkr hočjo, boli me. Nimam jes tok dnarja, da bom vsak tedn dal popravlat vrata.
+ da so nekatera parkirišča tut dejansko tok ozka, da z avtam ne pridem med črte in kr je najhuj, da so taka parkirišča tut tista, k so na novo zgrajena..k nebi reku ok una oldscool k so se sam fičoti pa zastave đirale...sam ne mi pa zej gradit še kr po standardih iz 60ih let, v času ko obstajajo q7,hummerji,x5,sklasse,a8ke itd.
na Miklošičevi v lj, dejansko pridem z avtom čist od črte do črte, in če čem za 5 cm odpret vrata, jih odprem že na sosednjem parkirišču in če je avto zravn, je vsm jasn kaj sledi...zato pač jebat ga...čez 2 pa je mir...na žalost...tut v Avstriji pod Gletscherjem če hočm it z avto-vlakom, z s-klasso ne pridem gor, me zanč niso spustil, ker mam preširok avto..pa haloooo no!

TKO je to fantje in dekleta, mogu sm se mal razpisat... sm si dovolu obrazložt unim k se vm zdi to tkoooo grooozn da si nekateri dovoljo (dovolmo) tko avte parkirat, v čem je catch ;)

Gre se zato da zavzameš 2 parkirišča. Meni to ni prav. Če pa nimaš avta primernega za parkirišča pa pridi s trolo, al kaj? Ne vem zakaj bi bil ti priviligiran ker maš večji avto?
Se pravi če bi vsi tako razmišljali kot ti, bi vsi parkirali tako, saj tud če so sami Clioti ne moreš vrat orenk odpret.
Če ti je avta toliko škoda da te motijo udrtine, ga pa pač pusti doma.

Sam imam 30 udrtin, pa kaj, saj je samo pleh...prevozno sredstvo ki te prepelje iz točke A na točko B.
 
Uporabniški avatar
207cc
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: To okt 02, 2007 8:35 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a 207cc So nov 29, 2008 1:35 pm

comfortably numb je napisal/-a:Sam imam 30 udrtin, pa kaj, saj je samo pleh...prevozno sredstvo ki te prepelje iz točke A na točko B.


Mislm da si to na napačen forum napisal..... tukaj smo namreč tut taki, ki malce drgač gledamo na avte
 
Uporabniški avatar
comfortably numb
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: To nov 07, 2006 8:17 am

Napisal/-a comfortably numb So nov 29, 2008 1:38 pm

Dariooo je napisal/-a:Mitsubishi se popolnoma strinjam s tabo......pa nekatri ki imajo ozke avte parkirajo recimo z gobcem not in gredo do crte....js pa ne j***m, pa dam avto na sredi boxa....pol pa sosednji avto ne more odpret vrat ker je parkiral na crto....tko se mi je 1x ena zenska jokala...ja kako naj pa grem zdaj not....ja gospa to ni moj problem..moj avto je na sredi boxa :)

Drugace pa to da so novejsi parkingi ful ozki imas tudi praw...js ne vem kire budale od arhitektov so to dovolile....al jemljejo se JUS standarde....ne vem...

LP

A si mogoče pomislil, koliko je avtomobilov v Ljublani(na primer) in koliko parkirnih mest?
Tako da ne vem zakaj bi bil arhitekt budala, budale so tisti ki se po Ljublani vozijo z avtomobilom za vsak opravek.
In vsi mi ki se sami vozimo na šiht, z mano vred.

Lp
 
Uporabniški avatar
comfortably numb
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: To nov 07, 2006 8:17 am

Napisal/-a comfortably numb So nov 29, 2008 1:40 pm

207cc je napisal/-a:
comfortably numb je napisal/-a:Sam imam 30 udrtin, pa kaj, saj je samo pleh...prevozno sredstvo ki te prepelje iz točke A na točko B.


Mislm da si to na napačen forum napisal..... tukaj smo namreč tut taki, ki malce drgač gledamo na avte

Ne vem če, gre se za razmišljanje posameznikov. Meni je tudi všeč lep avto, ampak če bi si že lastil nek meni poseben avto se ne bi z njim vozil po nakupih ampak na nedeljske izlete. ;)
 
Uporabniški avatar
primozek69
Novinec
 
Prispevkov: 330
Pridružen: Ne nov 04, 2007 2:43 pm

Napisal/-a primozek69 So nov 29, 2008 1:42 pm

Sam tale mitsu je pa tipiš slovenceljček. Avto itak 5m dolg,doma si s kamnom kruh reže, ampak parkira pa k taglavn. Nima dnarja,da bi dal vrata popravt??

Parkirna mesta so namenjena vsem in to po principu 1 mesto,1 avto. Nimaš tolk širokega avta (sam hočeš ga met,da bi gledal iz družbenih okvirov) da ga neb mogu parkirat normalno.

In kaj mislš,da si, k se prpeleš s tisto kravo grdo. Človek,ljudje so tud začel mal drgač razmišlat,nismo več leta 80, k so vsi zijal za gastarbajterji in njihovimi mercedesi.

Sicer pa,če ti postavljnje na počez s svojo grdobijo zdravi občutke manjvrednosti, sem pa vesel zate. Res vesel.
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo So nov 29, 2008 1:43 pm

comfortably numb je napisal/-a:
Dariooo je napisal/-a:Mitsubishi se popolnoma strinjam s tabo......pa nekatri ki imajo ozke avte parkirajo recimo z gobcem not in gredo do crte....js pa ne j***m, pa dam avto na sredi boxa....pol pa sosednji avto ne more odpret vrat ker je parkiral na crto....tko se mi je 1x ena zenska jokala...ja kako naj pa grem zdaj not....ja gospa to ni moj problem..moj avto je na sredi boxa :)

Drugace pa to da so novejsi parkingi ful ozki imas tudi praw...js ne vem kire budale od arhitektov so to dovolile....al jemljejo se JUS standarde....ne vem...

LP

A si mogoče pomislil, koliko je avtomobilov v Ljublani(na primer) in koliko parkirnih mest?
Tako da ne vem zakaj bi bil arhitekt budala, budale so tisti ki se po Ljublani vozijo z avtomobilom za vsak opravek.
In vsi mi ki se sami vozimo na šiht, z mano vred.

Lp


Tocno tko...ce bi jst bil arhitekt sploh v LJ nebi naredil parkinga...ampak parking izven lj in redno linijo z busom v center lj......itaq v lj ne dobis parkinga...tko da to malo kar jih je...naj so vsaj komot, ne pa da vn z avta ne mores al pa da dobis pol celega pobutanega..!!!
Slika
 
Uporabniški avatar
comfortably numb
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: To nov 07, 2006 8:17 am

Napisal/-a comfortably numb So nov 29, 2008 1:44 pm

Saj to že obstaja pa ne lavfa, ker more vsak svojo rit pripeljat do vhodnih vrat. In tako tudi bo ostalo v Sloveniji.
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo So nov 29, 2008 1:46 pm

jah...smo v evropi...ampak tu je se vedno balkan...kaj ces....
Slika
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak So nov 29, 2008 2:01 pm

Ljudem še za lastna življenja ni mar ko vozijo pijani, predstavljajte si koliko takega kalibra brigajo vrata sosednjega avta na parkirišču. Je pa res, da najbolj boli prva udrtina, potem se človek nekako navadi. Je pa ena milost če barva ni poškodovana, saj se da poravnat z istim postopkom kot za točo - brez barvanja.
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo So nov 29, 2008 2:07 pm

Naslednjič ko vidim staro S klaso parkirano čez dva parkplaca, pri polnem parkirišču, bom gladko parkiral prečno pred tvojim. Boš zadovoljen, da nimaš obutanih vrat, Mitsubishi?
Lep dan!
 
Uporabniški avatar
M4rko
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: Ne jan 02, 2005 10:33 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a M4rko So nov 29, 2008 3:08 pm

jaz ponavadi zmeraj gledam da parkiram zraven novejših avtomobilov, za katere po občutku ocenim, da lastniki niso taki flegmatiki pri odpiranju vrat in da mu avto nekaj pomeni.

Pomojem so parkirišča dovolj velika, če bi folk točno na sredini boxa parkiral.. Tko pa če avto parkirajo ob črtah gre pa potem na tesno z našim kravam ja.. Jaz v tem primeru ponavadi naredim še en krog in poiščem bolj primerno mesto.
 
Uporabniški avatar
Mitsubishi
Novinec
 
Prispevkov: 123
Pridružen: Po sep 01, 2008 3:11 pm

Napisal/-a Mitsubishi So nov 29, 2008 4:12 pm

@207cc:
Normalno

@adis:
1.) Kakšne strelaš? nima veze kok x mam zavarvan, že to se mi zdi butast, da morm skakat naukol po zavarovalncah, zarad enih brezobzirnih bumbarjev, k ne znajo pazt saj na tujo lastnino! kužiš?
2.) Bod brez skrbi, zaenkrat znam zelo dobr parkirat svoj avto (kljub njegovi velikosti), ampak moj ''problem'' ne leži v ''neznanju parkiranja'' ampak drugje, še enkrat si preberi.

@dariooo:
Jaaaa, te tut zmagajo ja, sej res, te sm pozabu naštet ja...in spet ker on parkira čisto ob črti, ti pa na sred boxa, ti ga spet on rukne...taki so sam za potolčt (potrkat na šipo, prjet za lase, pa sam bam-bam ob volan ene 5x, mogoče se jim poj tist koleščk v glav začne normaln premikat...)

@comfortably numb:
1.) Se vidi, da še nis mel večjega avta oz. da še nisi z večjim avtom parkiral.
2.) Ej sej pravm, da se zavedam da ni to fer in tut nočm se počutt neki priviligiranega, ampak gre čist samo za preventivo: Ne želim met obutanga avta.Pika.
3.) Ja zej bom pa s trolo se vozu, k je res povsod trola in zakaj bi se zej neki mogu prilagajat, če pa mam avto.
4.) Sej večina takih, k majo tak avto, razmišljajo tko, eni manj, eni več.Če bi bil jes zej direktor Ljubljanske banke, pa fural S600 bi me tut bolil falus če mi kdo rukne avto, ker bi sam šoferja poklical, pel popravt in tojto, drugače je če morš dejansk iz svojga žepa dajt!
5.)Ampak sej ti pravm, bom s tabo nadaljno o tem debatiral, ko boš to sam 1x probal in občutu, prej te enostavno ne bom jemal resno, ker nimaš dejanske osnove za tvoje pametovanje.
6.) In ja, res se ni lih za hvalt, da maš tok vdrtin in rajs na svojem avtu. Ampak za ene je avto prevoz.sredstvo iz a na b , enim pa pač več pomen in ga čuvajo. Pač svet je različn :)
7.) Se popolnoma strinjam s tabo, da je premalo P glede na vozila v LJ, ampak še vedno ni kriv arhitekt pri številu P mest, ampak pri merjenju po nekih klinčevih 30 let starih standardih. Kaj a zdej ne pa tisti ljudje k mamo večje avte, pač sprejmemo dejstva, da se bodo še naprej gradila parkirišča katera parkiraš lahko normalno z avtom velikosti VW Passat, ostali k mamo pa večje se pa loh jebemo? oz. ostanemo doma ? oz. se nej pelemo s trolo ? oz. se nej pripravmo na dejstva, da bomo mel pa zato obutana in porajsana vrata? JA NE NO!
8.) Dobr, če maš tok dnarja, da maš loh za vsak dan drug avto in za ob nedelah še enga k ti je posebej všeč, supr, jes ga nimam...

@primozek69 ti si pa en tipičen b****r! Zakaj? Ker me niti ne poznaš, pa pametuješ o men!
1.) Od kje tebi podatek da bi loh vedu mojo finančne stanje in moj način življenja?pa alo, a se norca delaš?! kruho komej reže...pa kvaj s tabo ejga?! dej se mal prej pozanimej kdo sm jes, poj pa seri! b****r! (in sory moderatorji, sam tole so ble zej direktne žalitve name in sm sam vrnu, če vm pa ni prov pa zbrište,ampak poj tut njegove)
2.) A ti nej narišem! ni fora, da ni keša za vrata popravt, fora je to, da se mi butast zdi jih skoz dajt popravlat, če se temu lahko (na način da parkiram na 2) izgonem. In ja tut nimam dnarja pa spet na pretek, da bom vsak tedn dal po 300 eur za štrihanje! =? a kuži to tvoja ''vsevedna'' glavca?..
3.) Se strinjam, da so P boxi na foro 1 box, 1 avto. normalno. Ampak še en, ki očitno še ni sedel za večjemu avtam oz. ga parkiral, zna pa pametovati.
Ok kolega, ti dam s-klasso pa jo parkirej na Miklošički v garaži. Pa tko da boš normlan loh odprl vrta in če bo k se vrneš kšna rajsa na avtu, ti zribam faco=? deal?
4.) Men to ni grda krava, ampak mi je avto k sm si ga dolg časa želel, zej sm si ga pa kupu in v njem zelo uživam, pač stvar okusa, me pa zares zelo zanima kok hud avto ti vozš.
5.) In ne, ne gre se mi da bi gledal iz družbenih okvirjev kao hud, (Drgač si tut neb dal temnit šipe, da se ja ne vid, da mam jes ta avto=!?), ampak si ga lastim preprosti iz tega razloga ker je MEN fajn, sm si ga JES želu. oukej?
6.)vidš spet ena pametna . pa od kje teb pravica, da kle na forumu določuješ da mam neke manjvrednostne občutke?= alo bučman! še zadnjič: ne gre za razloge kot so postavljanje družbe, samo nehotenje parkiranja, neznanje ali karkol, ampak zgolj za zaščito svojga avta. In ja je velik in ne, mrskm se ga dejansk ne da parkirat.
fak ej kok me razpizdite takile pametnjakoviči, pišuka še vidu me v življenju nis, pa boš kr kle pred vsemi pametoval kdo sm, kaj sm! as normaln ti!?

@gogo
Rajš vidm da to nardiš, k da mi jo obutaš k da je vse tvoje. Jes bom pač sicer poklical pajka, ampak noben od naju ne bo mel obutanih in poškodovanih avtov. Tko da ja, bom zadovoljen gogo ;)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V & Mercedes-Benz S 420 V8 32V
Slika
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky So nov 29, 2008 4:50 pm

a dej ne joki... če lahko jaz mojega terenca vsak box dobim pa je širok 1,8m in dolg 4,9m oz. isto širok in čisto malo krajši (no če bi dal bull bare bi bil pa za 10 cm moj daljši). Pa rabim v večini primerov toliko prostora, da zadnja vrata fejst odprem zaradi otroka in ne boš vrjel: skoraj vedno gre. če ne gre ja j*** ga, poiščem drug plac pa je. tako da širina in dolžina nikakor ne moreta biti izgovor. odgovor tiči v mentalititi in egoizmu. za take bi jaz uvedel sistem kaznovanja podoben takim, ki parkirajo na invalidih a to niso in takim, ki parkirajo na rondojih. 3x lahko dobiš kazen. prva je 1000€, druga 10000€, tretja 100000€. če ne moreš plačat, čuza ali pa družbeno koristna dela=kidanje,posipanje,čiščenje... pozimi, pometanje, grabljenje listja, pucanje avtoceste pozimi za tako dobo da odplačaš. plačan si pa po minimalcu. j*** ga, če lahko 99% voznikov normalno parkira, opali tiste ki se NOČEJO držati pravil.

drugo: če maš kasko greš za vsako pizdarijo al pa počakaš da se nabere. če ne greš zakaj ga pol plačuješ.

točka tri: ni problema. daj mi avto in ti ga parkiram v miklošički. šel bom lepo v 6 nadstropje. čisto na vrhu je VEDNO toliko fraj, da ga lahko sparkiraš normalno v en box pa ne bo 5 boxov okoli tebe nikogar. ampak na to 90% folka sploh ne pomisli "ker kje se mi pa da peljati v 6 štuk...". sploh za take ko v garažah parkirajo čez dva bi jaz uvedel hud sistem. rampo za 1 teden čez oba boxa pa se kratko j***. če hočeš avto dati ven, plačaj parkiranje za oba boxa za 1 teden. simple as that. sicer pa zdej po cityparku že hodi redarska služba in opaljuje mentalne invalide. sem zame spadajo tudi "čezdvaparkirači".

sicer pa če najdeš 2 parkirišča skupaj ni vrag na nebi našel 1, kjer sta sosednja avta dovolj odstranjena, da lahko svojo letalonosilko z vlačilci notri porineš.
spet egoizem in vasezagledanost določenih oseb.
SlikaSlika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 104 gostov