Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a nebivedu Sr avg 10, 2011 9:47 pm

jack86 je napisal/-a:Takole sem se pa danes lahko požvižgal po malci in šel na sendvič, zaradi kretena s fiatom :evil:


Meni se je podobno naredilo v nedeljo na bovšjem sejmu. Samo da me je po 15ih minutah rešil pajek, ki je narobe parkiran avto prestavil na drugo mesto (20m stran). Kaj si je o tem mislil lastnik, ki ni avta našel na pravem mestu, me pa niti ne zanima, bo pa drugič bolj pametno parkiral.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
DragonForce
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Po jun 22, 2009 1:02 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DragonForce Ne avg 14, 2011 2:03 pm

@reber: Ti si mojster in norec obenem :D Meni osebno se nebi dalo preganjati s takimi.
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a reber Ne avg 14, 2011 2:14 pm

DragonForce je napisal/-a:@reber: Ti si mojster in norec obenem :D Meni osebno se nebi dalo preganjati s takimi.

Ja, saj mi je bilo potem žal, da sem stegnil jezik, (ker nikol ne veš, kdaj je nekdo toliko nor, da ti spraska avto, naj kresne mene, če upa :) avto se ne more branit, jaz pa lahko :)), ampak tak sem, rad malce izzivam take modele, sem zajedljiv in tečen :lol: sam pa načeloma parkiram točno na sredino boksa, če se mi ne zdi v redu, ko zapeljem noter, zapeljem toliko ven, da lahko potem pociljam naravnost na sredino. Izogibam se postrani ali na črto parkiranih, ker taki ti z vrati lahko malce "poklepajo" avto. Take reakcije tega modela niti slučajno nisem pričakoval, čeprav sem mu parkiranje omenil čisto lepo, brez neke nesramnosti in izzivanja: "Gospod, tole parkiranje čez 2 boksa pa ne bo v redu, ni lepo, kaj ko bi vsi takole parkirali."
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Uporabniški avatar
DragonForce
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Po jun 22, 2009 1:02 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DragonForce Ne avg 14, 2011 2:22 pm

Večino moti v takšnih primerih to, da nekdo sploh dvomi v njihove vozniške sposobnosti in potem da si upa sploh še kaj reči. Takšnega parkiranja že dolgo nisem videl, da bi kdo tako ošabno parkiral.

Po drugi strani si imel pa srečo, da se ni poslužil kakšnega fizičnega obračuna, moraš drugič boljše ocenit komu reči in komu ne :D
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a abbe Ne avg 14, 2011 9:50 pm

res si mal prevec jezik stegnu,dejansko res ni tvoja stvar kako kdo parkira,saj ni tvoje parkirisce kot tutu ni tvoja trava na katero se bo un ps posrau.taki k si ti k utikajo nos tja k ni treba niso sploh omemmbe vredni pa bi se mogoce lahko mal nad sabo zamislu,konc konceu pa un del parkirisca nikolo ni polhen oz napolnjen tko da....brezveze besed enkrat bos na mino naletu al pa stegujes jezik samo takim za katere presodis da jih lahko fizicno obvladas..
Ni vse res kar napišem
 
Airmatic7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Če nov 25, 2010 9:35 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Airmatic7 Ne avg 14, 2011 10:27 pm

Se pravi vsak lahko počne kar se mu zljubi, ker itak to ni tvoja stvar?

A mora pri vsaki stvari kot je parkirišče biti zraven policaj ali lastnik, da se bodo dvonožci normalno obnašali?
 
Uporabniški avatar
error 90
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Ne nov 23, 2008 1:29 am
Kraj: Novo mesto

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a error 90 Ne avg 14, 2011 10:32 pm

Včasih si tako želim da bi imel kakšenga terenca s bullarom :vc
Slika
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a abbe Ne avg 14, 2011 10:38 pm

seveda ne.parkirisca so oznacena in je treba parkirat notr v box iz istih razlogou so tut prometna pravila in vse ostalo...
ampak glede na to da vem ke je ta parkirisce in da sem pogosto tam vem da tm nikol ni vec k 5 avtou parkiranih je pa palca za 20 avto(ta del parkirisca je najbolj oddaljen od vhoda in zato tm noben ne parkira)in nc ne vidm narobe ce tm nekdo za 10 min parkira tko postran,ker prvic je vse okol frej drugic je zravn avta(pac na travi tm)..pa se kaki razlog bi se najdu.
tko da res ne vidm razloga za vtikanje v to pa da tm nekomu tezis pa pametujes.je vredu ce nekoga opomnes na to da je narobe parkiral ampak na polnem parkiriscu kjer ni drugega prostora,ne pa tko.
to je isto k ce bi v nedeljo nekdo pred lidl parirau cez 3 place pa bi mu ti reku da to pa ni dobro a okol mas 100 prostorou frej,ne vidim poante pametovanja,razn to da je reber pac hotu bit mal pametn...pa iskat dlako v jajcu vrjetn je ustal z levo nogo al pa se ni spraznu vecer pred tem al pa je pac tezka osebnost,nevem bo ze reber povedal zakaj je stegoval jezik...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a lizard Ne avg 14, 2011 10:48 pm

Včasih je dobro kaj povedat, a odzivi so ponavadi podobni temu kako je b**** parkiral. Jaz sem enkrat skoraj imel čelno trčenje zaradi enenga butla oz. bi ga imel če bi avto, ki se je pripeljal nasproti vozil nekoliko hitreje. Ko sem mu omenil, kaj dela narobe je bil odgovor: Ne moti me ko telefoniram.


Situacija je pa bila taka - jaz sem zavijal desno, na desni strani grmovje (živa meja) skozi katerega se ne vidi nič, avti pa parkirani na obeh straneh ceste. Nasproti se je peljal avto, jaz sem pa na polno zavrl, okno dol in pomahal ubogemu človeku ko je telefoniral. Zanimivo je, da navkljub nejgovemu butastemu odgovoru, je avto vseeno pomaknil naprej, kar sem videl kasneje ko sem se vračal:

Slika
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a abbe Ne avg 14, 2011 10:53 pm

ne zj mesat hrusk pa jabuk lepo prosm.
eno je ko si v situaciji ki te lahko stane "glave" zarad enga b*****(takt je treba kj rect,sam v redkih situacijah kaj sploh zaleze ker kdo ki kj tazga nardi je flegma al pa b**** pa mu nc ne pomaga) drugo pa k en tko parkira saj s tem nikogar ne ogroza...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a ninjeti Ne avg 14, 2011 11:26 pm

jaz bi tudi stegnil jezik na njegovem mestu. in ga tudi vedno do zdaj sem. pa da je to stara baba al pa neki martin krpan. iz razloga da ne prenesem tega da nekateri sledimo nekemu redu in pravilom, drugim pa se sladko je-be. pretiravat pa tudi po drugi strani ni treba da boš "ob glavo" itd... nismo v ameriki/filmih, pa še pes ki laja ne grize.
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a abbe Po avg 15, 2011 12:08 am

to da si ob glavo je letel na lizardov post kjer bi lahko prislo do prometne nesrece(od tuki ob glavo) zarad enga pacienta ki je tko naumno parkiral...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a lizard Po avg 15, 2011 12:54 am

@abbe: No moj odgovor se v bistvu ni nanašal na vašo debato, a sem zaradi nje dobil le asociacijo na to kaj se mi je enkrat pripetilo ter to tudi opisal - zgolj tako mimogrede opisan incident ;).
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a reber Po avg 15, 2011 11:38 am

@abbe Imaš prav, znam biti "težka osebnost", znam biti zajedljiv, zoprn, nasilen, včasih sem hitre jeze in ostro reagiram. Tak sem in ni mi nerodno priznati, saj vem, da imam tudi dobre lastnosti, za katere vem, da jih je več in bolj pogosto nastopajo, kot slabe :) Ne bojim se tudi na pogled večjega silaka, saj sam spadam "lahko kategorijo" in tudi to ima svoje prednosti, sem pač hiter, eksploziven in spreten ;)

Vsekakor je dejstvo, da je tisti del parkirišča v Lescah pri Mercatorju večinoma prazno, ampak to še ne pomeni, da imajo bedaki zato pravico parkirat čez dva ali 3 bokse, to še ne pomeni, da lahko pride šleper in zasede 8 boksov in podobne zadeve in že večkrat so tam ukrepali redarji in očitno bodo morali ukrepat še večkrat. Parkirišče na tistem delu je polno le za kakšne praznike in posebne akcije, ko je štacuna zares polna, sicer ne. Prazen del parkirišča je meni še posebej všeč, ker lahko parkiram lepo na sredino boksa, sosednji pa bo ostal prazen, ker zelo redki parkirajo tja, če pa že parkira, bo pustil vmes prazno 1 ali 2 mesti, ker najbrž tudi ne marajo tiščati avta v gnečo, kjer ti ga obuškajo z vrati. Mimogrede, zraven je tam baraka za nakupovalne vozičke in ga ni treba daleč pospravit. No, tudi to je zelo grdo, da marsikdo voziček pusti kar na parkirišču, ker Mercator nima zaklenjeni na kovance.

Kultura v Sloveniji je različna, na eni strani smo zajedljivi dolgojezičneži, na drugi pa bedaki, ki parkirajo, kot da so sami na svetu, puščajo vozičke na parkirišču in vozijo pse srat na tuje travnike, ... vmes pa so povprečneši, ki se brigajo samo zase in se ne vtikajo drugam in jim ni mar, če nekdo dela nekaj ... kar naj ne bi delal vsaj za voljo drugih civiliziranih ljudi.

Ja, na jetra mi gredo take zadeve in če stegnem jezik, s tem ne kažem, da sem civiliziran, čeprav se načeloma obnašam tako, da drugih ne motim. Ja, tak sem in to je moja osebnost, mislim, da sem si kar všeč in se ne mislim spremeniti ;)
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a pavlich Po avg 15, 2011 1:30 pm

js sm že tok enih norcev vidu, da jezik stegnem sam še mamican z terenci pa kkšni frajerki k na mestu za invalide parkera , pa še to bolj zarad tega d jo mal oblajam kokr pa d parkiranje kritizeram:D
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a peroRS Če avg 18, 2011 1:22 pm

@reber: :bow :bow :bow :rofl
Tudi meni grejo na kur** ti lastniki psov, ki serjejo po tujih parcelah in dvoriščih. :/:o:/
 
Uporabniški avatar
Tomas666
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 768
Pridružen: Po jun 04, 2007 8:53 am
Kraj: Novo mesto

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Tomas666 Če avg 18, 2011 1:31 pm

@furby

A nisi vedu ,če imaš bavarca,lahko parkiraš kjerkoli in kadarkoli ;) so pa tud svetle izjeme,morm priznat.... :D
Slika
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Patrik_A3 Če avg 18, 2011 3:02 pm

nimaš kaj, pijanček je mogo it na pivo in laguno pustil kar na cesti. j**e se njemu ;) važno da je v gostilni
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a _furby_ Če avg 18, 2011 3:32 pm

Tomas666 je napisal/-a:@furby

A nisi vedu ,če imaš bavarca,lahko parkiraš kjerkoli in kadarkoli ;) so pa tud svetle izjeme,morm priznat.... :D


sej vem to, zato se jim na cesti kr odmikam. ne smemo njihove visokosti ovirat v prometu :mrgreen:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov