Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Blinder Ne feb 16, 2014 11:06 pm

Zakaj pa je šel vate? Pa kakšno vezo ima tisti, ki je šel nasproti tebe? Nisem razumel situacije. Je želel zapret pot tistemu, ki je šel nasproti tebe?
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a ojnica Ne feb 16, 2014 11:18 pm

...zato, ker se dva ne moreta srečat, pa oni drugi k je hotu it ven je kr vame butnu :lol:
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse Pe okt 23, 2015 3:11 pm

Sam priznam, da vedno, če se le da parkiram čisto stran od vseh, torej da sem čisto na samem in raje naredim nekaj korakov - če pa to ni mogoče, pa vedno parkiram čez 2 mesti. Nekateri boste sedaj rekli ''brezobzirnež, egoist, k****n'' in nevem kaj še vse, vendar je ozadje nekaj popolnoma drugega. Ne gre za pumpanje ega, še manj za nesposobnost parkirati med črte - gre preprosto za bolnike,budale,kretene, ki pač ne znajo odpirati vrat.
In ti pobutajo avto z vrati. Tega fenomena (sploh v Sloveniji) resnično nikoli ne bom razumel in mi bo pustil vedno misterijo. Namreč, kako lahko butneš nekaj kar ni tvoje? razumem, s tvojo lastnino delaj kar želiš - ampak od kje pravica, da tudi z mojo? Enkrat sem enemu razbil faco in plačal 250 eur kazni policiji, ker ga razbil. Ampak enostavno mi je počil film, tip mi rukne avto, jaz pa v avtu z odprto šipo in ga gledam, vprašam, če je normalen on pa ima še faco mi potem ugovarjati. Skratka, konsekvence so mu pustile sled :)
In ja, raje plačam tistih nevem koliko je 30-50 eur za 'napačno' parkiranje, kot pa 300 za klepanje in barvanje blatnika/vrat.
Ne razumem tega res ne.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a primozek68 Pe okt 23, 2015 8:26 pm

Ti pa si bolnik prve klase.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DePalmo Pe okt 23, 2015 10:05 pm

Še več takih, bi se mogoče potem začelo spoštovat tujo lastnino, ne pa butat z vrati vse povprek. In jaz imam iste navade o parkiranju.
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a honeybee Pe okt 23, 2015 10:40 pm

Glede butanja vrat v drug avto sem pa ravno nedolgo nazaj doživel. Sedim v avtu in čakam par minut (da, dobesedno par minut) in čakam nekoga. Medtem se pripeljeta starejša dva (oba že čisto siva) in ženska stopi iz sovoznikove strani in BUM odpre do konca koliko gre - seveda butne v moj avto, da sem s prve pregledal v notranje ogledalo kdo me je zadel (parkiran bil noter in če želim ven moram iti rikverc) - nikjer nobenega. Pogledam levo in glej babo in ne da bi potem malo priprla še kar tiščala vrata v moj avto in niti namena ni imela, da bi se opravičila, če je že zadela ko je videla, da sedim v avtu.

Na srečo se ne pozna, ne vem pa kaj bi naredil, če bi se mi kaj poznalo. OK, če bi bil avto starejši in ČISTO NOV.

Ne moreš namerno uničevati tujo lastnino. Bi pa za butanje z vrati osebno zakonsko določil, da mora vsak avto imeti tole https://www.youtube.com/watch?v=4R5gQKhmGXw in to ne glede na to ali gre za najnovejšega ali skoraj razpadlega yuga.

lp
darkside
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DePalmo So okt 24, 2015 8:57 am

To je zanimiva pogruntavščina, ampak bi tudi to pustilo praske. Zgleda kot kos plastike, pri nas bi pa itak kmalu odletel stran.
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse So okt 24, 2015 9:15 am

darkside je napisal/-a:
Ne moreš namerno uničevati tujo lastnino. Bi pa za butanje z vrati osebno zakonsko določil, da mora vsak avto imeti tole https://www.youtube.com/watch?v=4R5gQKhmGXw in to ne glede na to ali gre za najnovejšega ali skoraj razpadlega yuga.

lp
darkside


hudo! to bi res moral zakonsko določiti!
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a sašo5 So okt 24, 2015 9:18 am

Sonderklasse je napisal/-a:Sam priznam, da vedno, če se le da parkiram čisto stran od vseh, torej da sem čisto na samem in raje naredim nekaj korakov - če pa to ni mogoče, pa vedno parkiram čez 2 mesti. Nekateri boste sedaj rekli ''brezobzirnež, egoist, k****n'' in nevem kaj še vse, vendar je ozadje nekaj popolnoma drugega. Ne gre za pumpanje ega, še manj za nesposobnost parkirati med črte - gre preprosto za bolnike,budale,kretene, ki pač ne znajo odpirati vrat.
In ti pobutajo avto z vrati. Tega fenomena (sploh v Sloveniji) resnično nikoli ne bom razumel in mi bo pustil vedno misterijo. Namreč, kako lahko butneš nekaj kar ni tvoje? razumem, s tvojo lastnino delaj kar želiš - ampak od kje pravica, da tudi z mojo? Enkrat sem enemu razbil faco in plačal 250 eur kazni policiji, ker ga razbil. Ampak enostavno mi je počil film, tip mi rukne avto, jaz pa v avtu z odprto šipo in ga gledam, vprašam, če je normalen on pa ima še faco mi potem ugovarjati. Skratka, konsekvence so mu pustile sled :)
In ja, raje plačam tistih nevem koliko je 30-50 eur za 'napačno' parkiranje, kot pa 300 za klepanje in barvanje blatnika/vrat.
Ne razumem tega res ne.


tudi jaz delam tako..........le butnil nisem še nobenega, enkrat sem skoraj enega "hrvata" pred nakupovalnim centrom , ampak mi je spizdil =P
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a emozul So okt 24, 2015 1:26 pm

Dobro, da enga zaradi tega udariš si "neandertalec"!
Bi pa res mogli ljudje bolj paziti, da ne butajo v druge avtomobile.
Veliko bolj narobe je tudi to, da so res ozki parkirni prostori.
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a honeybee So okt 24, 2015 6:36 pm

@DePalmo: mogoče bi res pustilo kakšno prasko, ampak bi bila manjša kot pa če ti direkt s plehom udari v tvoj avto.

Sam vedno sicer nastavim roko da z roko butnem v drug avto, če se že pojavi sila, da ne morem v ali iz avta pa ni važno ali je avto, ki je parkiran zraven nov ali star 15 let.

lp
darkside
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a esem So okt 24, 2015 7:07 pm

emozul je napisal/-a:Dobro, da enga zaradi tega udariš si "neandertalec"!
Neandertalec, ki pogumno misli, da lahko slučajne in nenamerne majhne poškodbe prepreči z nasiljem nad ljudmi. Res - misli neandertalca! :DDD :twisted:
Košček pleha ali človek - kaj je nekaterim pomembneje? :roll: :roll:
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse So okt 24, 2015 7:20 pm

esem je napisal/-a:
emozul je napisal/-a:Dobro, da enga zaradi tega udariš si "neandertalec"!
Neandertalec, ki pogumno misli, da lahko slučajne in nenamerne majhne poškodbe prepreči z nasiljem nad ljudmi. Res - misli neandertalca! :DDD :twisted:
Košček pleha ali človek - kaj je nekaterim pomembneje? :roll: :roll:


Šola mora biti. In glede na to, da z 'debatnimi krožki' (beri nadiranjem kretena, ki mi butne avto) ne bom dosegel da bo drugič pri nekom drugem dejankso pazil in da z njegovim 'sorry' ne bom mogel plačati popravila, kot višek pa dodam še njegovo usajanje nazaj - mi je pač počil film. Res je, sedaj deluje neandertalsko, ampak to bi in bom storil vsakič znova.
Ker verjemite mi, da ta človek od takrat naprej ni butnil tudi enega avto več.
Je pa žalostno, da zaleže pri teh ljudeh le trda šola. Zelo žalostno.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
michelinko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr okt 21, 2015 4:10 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a michelinko So okt 24, 2015 8:41 pm

Žalosten je tvoj pogled, so te starši kot otroka pretepali in za napake kaznovali z udarci? Zelo verjetno.

Vsakega jezi če mu kdo zanalašč poškuduje karkoli, še bolj če potem ugovarja namesto da bi se opravičil. Kot inštruktor samoobrambe in nekdanji borec se s tvojo šolo lotevanja civilistov s pestmi in fizičnim napadanjem nikakor ne strinjam. Za takšno dejanje kot si ga ti storil bi moral iti v zapor za par mesecev, 300 evrov kazni to ni nič.
Jezikanje in zmerjanje je eno, telesni napad je popolnoma drug nivo.
Preden še kdaj koga napadeš imej vedno v mislih tri stvari:
prvič Napadena oseba bil lahko bila profesionalni borec, ki bi zate poskrbela da boš namesto mercedesa s kupil quickie pulse 6(dobra zadeva)
drugič Napadena oseba bi lahko imela strelno orožje in bi ga lahko v primeru silobrana uporabila, tudi neopravičeno. Ta del si dobro zapomni: SILOBRAN 11 člen KZ 3 odstavek: Napadena oseba, ki je prekoračila meje silobrana, se sme kaznovati mileje; če pa je prekoračila silobran zaradi močne razdraženosti ali prestrašenosti, povzročene z napadom, se mu sme kazen tudi odpustiti.
tretjič Lahko te napadeni, ki je šibak odškodninsko toži pa mu boš podaril Mercedesa

Naj bo to kar sem ti napisal šola še zate.
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse So okt 24, 2015 8:53 pm

michelinko je napisal/-a:Žalosten je tvoj pogled, so te starši kot otroka pretepali in za napake kaznovali z udarci? Zelo verjetno.

Vsakega jezi če mu kdo zanalašč poškuduje karkoli, še bolj če potem ugovarja namesto da bi se opravičil. Kot inštruktor samoobrambe in nekdanji borec se s tvojo šolo lotevanja civilistov s pestim in fizičnim napadanjem nikakor ne strinjam. Za takšno dejanje kot si ga ti storil bi moral iti v zapor za par mesecev, 300 evrov kazni to ni nič.
Jezikanje in zmerjanje je eno, telesni napad je popolnoma drug nivo.
Preden še kdaj koga napadeš imej vedno v mislih tri stvari:
prvič Napadena oseba bil lahko bila profesionalni borec, ki bi zate poskrbela da boš namesto mercedesa s kupil quickie pulse 6(dobra zadeva)
drugič Napadena oseba bi lahko imela strelno orožje in bi ga lahko v primeru silobrana uporabila, tudi neopravičeno. Ta del si dobro zapomni: SILOBRAN 11 člen KZ 3 odstavek: Napadena oseba, ki je prekoračila meje silobrana, se sme kaznovati mileje; če pa je prekoračila silobran zaradi močne razdraženosti ali prestrašenosti, povzročene z napadom, se mu sme kazen tudi odpustiti.
tretjič Lahko te napadeni odškodninsko toži pa mu boš podaril Mercedesa,

Naj bo to kar sem ti napisal šola še zate.


Roko na srce me starši niso niti enkrat udarili - morda tudi narobe, da nikoli nisem ujel nobene vzgojne :)

Vse lepo in prav, se strinjam z marsičem - a ostajam pri svojem.
Zadevo sem argumentiral: narod se (v tem in seveda tudi še v mnogih drugih primerih) ne da izučiti na lep način. A ni to žalostno?
Tudi sam imam kar nekaj let izkušenj s profesionalnimi borbami, a jih seveda (jasno) nisem izlil na tej osebi - je pa dobil kar je z jezikanjem iskal. Nič več, nič manj. Jasno, da je lahko oseba na drugi strani še večji psiho, lahko tudi močnejši od mene, ampak v ta riziko pač grem, ker mi potegnejo živc in ne bom dovolil nespoštovanja. Še enkrat, če bi se človek opravičil (in to na način, da bi se videlo, da to tudi resno misli - to se namreč hitro vidi ali misli resno ali reče kar tako), nebi niti iztopil iz avta. Ko pa se človek, ki je še niti ne 10 s nazaj poškodoval mojo lastnino dovoli še jezikati nazaj, takrat pa pomaga le trda šola. In verjemi, da mi nebi bilo v nobenemu primeru potrebno šenkati Mercedesa, ta človek pa od takrat dalje kar od enkrat 'čudežno' ne bo nikoli več butnil nobenega avta.

Sedaj pa se mi ne da več razpravljati o tem dogodku. Naj si vsak napravi svoje mnenje, jaz sem obrazložil svojega.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
michelinko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr okt 21, 2015 4:10 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a michelinko So okt 24, 2015 9:09 pm

Da si se ti ukvarjal z borilnimi veščinami težko verjemem, bolj imam občutek da se rad hvališ. Mogoče si se rekreativno ukvarjal da si se potem kazal v diskačih kot glavni frajer puncam, kar dosti ljudi počne. V vsakem primeru si v sramoto svojim učiteljem in trenerjem ne glede na tvojo filozofijo. Zakon je treba upoštevati ne svojo filozofijo.
Sicer si pa ne misli da tisto kar si pred leti treniral da traja večno, kdor ne vadi redno hitro pozablja in tudi ti nisi tako superioren kot si predstavljaš.


Že več let trobim da bi bilo potrebno zakonsko opravit psihološke teste preden se kogarkoli uči borilne veščine oz borilne športe prav zaradi takšnih kot si ti. Upam da se to enkrat uresniči. Konec debate.
Zadnjič spremenil michelinko, dne So okt 24, 2015 9:15 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse So okt 24, 2015 9:12 pm

michelinko je napisal/-a:Da si se ti ukvarjal z borilnimi veščinami težko verjemem, bolj imam občutek da se rad hvališ. Mogoče si se rekreativno ukvarjal da si se potem kazal v diskačih kot glavni frajer puncam, kar dosti ljudi počne. V vsakem primeru si v sramoto svojim učiteljem in trenerjem ne glede na tvojo filozofijo. Zakon je treba upoštevati ne filozofijo.

Že več let trobim da bi bilo potrebno zakonsko opravit psihološke teste preden se kogarkoli uči borilne veščine oz borilne športe prav zaradi takšnih kot si ti. Upam da se to enkrat uresniči. Konec debate.


Ne dovolim, da me nekdo obsoja brez da bi me poznal, brez da bi poznal zgodbo, brez karkoli.
Ampak ja, smo v demokratični državi, kjer baje vsak lahko reče kar hoče - to pa bi jaz zakonsko prepovedal.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
michelinko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr okt 21, 2015 4:10 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a michelinko So okt 24, 2015 9:18 pm

Ne obstaja takšne besede v slovarju, ki bi ti dovolila da se zaradi tega na nekoga spraviš fizično. Tudi to si zapomni. Sicer pa te bo že življenje izučilo, ko boš enkrat plačal, pristal v zaporu ali kupil quickieja. S tako miselnostjo slej kot prej.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a primozek68 So okt 24, 2015 9:36 pm

Sonderklasse ti si možganski maloposestnik
Sex turns gay people into Mexicans.
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a hahehihoh Ne okt 25, 2015 7:44 am

Sonderklasse je napisal/-a:
michelinko je napisal/-a:Da si se ti ukvarjal z borilnimi veščinami težko verjemem, bolj imam občutek da se rad hvališ. Mogoče si se rekreativno ukvarjal da si se potem kazal v diskačih kot glavni frajer puncam, kar dosti ljudi počne. V vsakem primeru si v sramoto svojim učiteljem in trenerjem ne glede na tvojo filozofijo. Zakon je treba upoštevati ne filozofijo.

Že več let trobim da bi bilo potrebno zakonsko opravit psihološke teste preden se kogarkoli uči borilne veščine oz borilne športe prav zaradi takšnih kot si ti. Upam da se to enkrat uresniči. Konec debate.


Ne dovolim, da me nekdo obsoja brez da bi me poznal, brez da bi poznal zgodbo, brez karkoli.
Ampak ja, smo v demokratični državi, kjer baje vsak lahko reče kar hoče - to pa bi jaz zakonsko prepovedal.

S tem smo vse razumeli. Predlagam da razmisliš o selitvi v S.Korejo.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov