Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Avalon
Novinec
 
Prispevkov: 414
Pridružen: Ne nov 28, 2004 12:22 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Avalon Ne dec 12, 2004 6:11 pm

Se strinjam al pa pajka poklicu. 8)
Varno vožnjo vam želi Avalon.
 
Uporabniški avatar
JOYride
Uporabnik
 
Prispevkov: 954
Pridružen: To jun 24, 2003 11:24 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a JOYride Po dec 13, 2004 5:56 pm

Sam ta rondo pa okol city parka je pa res cist kaos. Pa ko folk parkera v rondoju pa po plocnikiku, na tabli za garazno hiso pa pise da je na tricetrt frej... :roll:
SlikaSlikaSlika
 
sabla
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Ne maj 16, 2004 9:32 pm

Napisal/-a sabla Po dec 13, 2004 6:21 pm

Kaj češ, ljudje so dandanes dinamični in se jim zelo mudi!
Men je pa najlepše če grem ta vrhnjo garažo, je lep razgled :roll:
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po dec 13, 2004 7:45 pm

poglej racionalno če bi bil moj sistem kazni: parkiraš na rondoju, profitiraš cca. 1 minuto napram parkiranju na gornjem štuku. potem pa delaš lepo celo leto da odplačaš 250k kazn i ki si jo fasal.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Avalon
Novinec
 
Prispevkov: 414
Pridružen: Ne nov 28, 2004 12:22 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Avalon Po dec 13, 2004 9:30 pm

Slovenci smo škrti!!!!!!!! :? Kaj bomo dajal jurja za parkirno hišo če ga lahko zapravimo za bedarije.. dooooohhh mislim logika slovenian style. :roll: Mene bo glih kar sram ratal da sem slovenc. Tale Citypark sem naletu na eno pičko in njeno mami vse fine in ošmekane parkirale sta pa tko, da bi obe ustrelu. LJ reg. itak. :roll: Po eni strani kr podpiram tale nov zakon pa Policiji bi reku naj naredi eno furo skoz celoten BTC tm okol 16. al pa 17. ure, bojo v eni furi tok pokasiral, k z radarji cel mesec ne. Ma sej me ne preseneča, da dobivamo take zakone, če so teleta na cesti k nimajo prve ideje kaj je promet in kako se obnaša v njem, piška misl da če sedi v Pizlu 206CC da je pa cel svet njene in za njo so vse luči zelene.. tok si bom kupu enga terenca nabil ene rore spredi pa sam bedarije delu, prov tko me drži resno no. Ma naj umirijo folk s tem zakonom pa jim nabijejo mal soli v glavo jaz upam, da bo kaj bolje. Sicer mi je zakon čist sfalen sam ob takih trenutkih sem pa prov vesel da je tako kot je je pa drug problem in sicer Policija, kolikokrat jih vidim, da se pelejo po BTCju pa nič.. očitno grejo po nakupih.
Varno vožnjo vam želi Avalon.
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin Po dec 13, 2004 9:36 pm

Avalon je napisal/-a:Slovenci smo škrti!!!!!!!! :? Kaj bomo dajal jurja za parkirno hišo ... Policija, kolikokrat jih vidim, da se pelejo po BTCju pa nič.. očitno grejo po nakupih.

Parkirna hiša City parka je celo zastonj, pa še tekoči trak te prpelje dikekt v center trgovine.

No ja, sej včasih pa tut v BTCju kasirajo. :twisted:
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
Uporabniški avatar
Avalon
Novinec
 
Prispevkov: 414
Pridružen: Ne nov 28, 2004 12:22 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Avalon Po dec 13, 2004 9:45 pm

Zakaj je pol vedno prazna????
Varno vožnjo vam želi Avalon.
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po dec 13, 2004 9:51 pm

Avalon je napisal/-a:Zakaj je pol vedno prazna????

*ker je "bližje in hitreje" ter bol opazno parkirati tam kjer je prepovedano...
*ker se je predaleč za hodit čeprav je tako lift kot tekoče stopnice
*ker je folk tup in ne zna brat tabl in z glavo mislit
.
.
.

sam grem parkirati skoraj vedno dirket na vrh. razen če zapazim slučajno kakšn parkplac v spodnji etaži.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
accent lover
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Ne dec 12, 2004 4:28 pm
Kraj: Ljubljana/Vič

Napisal/-a accent lover Po dec 13, 2004 9:52 pm

Avalon je napisal/-a:Zakaj je pol vedno prazna????



Ob nedelah ravno ni :lol:


Sam pa je res zakaj pa delajo take velke grazne hise za gledat pomoje ne.SAej prov da so kazni tko visoke :evil: :evil: :evil:



LP VSEM :D
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 Po dec 13, 2004 10:05 pm

Avalon je napisal/-a:Zakaj je pol vedno prazna????


Sej ni. Zlo težko jo najdeš prazno. Sicer je tko, da če mal pogledaš zmer najdeš plac, sam folku gre na živce, ker rabiš 10 minut da prideš u parkirno hišo, pol morš pa še parkplac najt, da sploh ne govorimo o unih brihtnih varnostnikih. In je ful hitrej enostavno parkirat v rondoju.

Ta parkiranje mene niti ne moti, čeprou sam tega ne izvajam.

Tut med tednom je baje gužva, zdej bo pa sploh k bojo vsi nabavlal za novo leto. Tko da bo masakr.

Predlagam da parkirate mal naprej kot je Mcdonalds. Jest zmer tm pustim avto pa je zmer še frej plac.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po dec 13, 2004 10:07 pm

kakih 10 min. nikol nisem rabil več kot 2 minuti do zgoraj. sej obsaja več kot 1 vhod in izhod.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Avalon
Novinec
 
Prispevkov: 414
Pridružen: Ne nov 28, 2004 12:22 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Avalon Po dec 13, 2004 10:29 pm

Ne bom reku da je prazna kot da ni niti vozila v njej ampak jaz še nisem imel muke parkirat tam. Tko, da mi ni jasno. Ampak če gledamo nakupovalno mentaliteto slovencev da je BTC ali ob 9h dopoldne ali pa ob 16h popoldne isto polen bi BTC mogel imeti vsaj ene 4-6 takih hiš da bi ostali normalno vozili po cestah, ker je res zanimivo gledat kako ti ena babica parkira voziček na cesto pa zlaga drobnarije notr v prtlažni... bože nedaj, da kej strese k pol s mrzu za pol ure.
Varno vožnjo vam želi Avalon.
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Po dec 13, 2004 10:34 pm

Sicer nimam komentarja sam bi useen tole reku: Naj si usak sprinta zase tist listk z napisom avtomobilizem.com pa tem...pa ga das u denarnco recmo pa da predn nekoga slikas da mu res das tist list za brisalc, tko da si loh clouk svoj avto res tuki na netu ogleda, tko k je blo prvotno zamislen :) Mogoce bo ksn voznik na ta nacin usaj mal pomislu na narobno parkiranje...
lp
 
Uporabniški avatar
RAPMAN
Uporabnik
 
Prispevkov: 1232
Pridružen: Če okt 23, 2003 6:20 pm
Kraj: Ljubljana - Trnow

Napisal/-a RAPMAN Po dec 13, 2004 10:43 pm

W|zz je napisal/-a:Sicer nimam komentarja sam bi useen tole reku: Naj si usak sprinta zase tist listk z napisom avtomobilizem.com pa tem...pa ga das u denarnco recmo pa da predn nekoga slikas da mu res das tist list za brisalc, tko da si loh clouk svoj avto res tuki na netu ogleda, tko k je blo prvotno zamislen :) Mogoce bo ksn voznik na ta nacin usaj mal pomislu na narobno parkiranje...
lp

evo wizz cist se strinjam s tabo to pa res k parkplac dans kerkol u lj je pa neki najtežiga najdt sam :shock: kak folk kako parkira pa to pa tole z listki zakon takoj jih grem printat :P
>>ZIDEK<<
Slika
 
Uporabniški avatar
phoebus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1496
Pridružen: Ne jan 26, 2003 12:59 am

Napisal/-a phoebus Po dec 13, 2004 11:05 pm

Lepo vas prosim 10 minut al pa 2 minuti....vedno sem prišel, šel na vrh in se nekam počil (=parkiral, ne udaril :lol: ) v minutki... in še nikoli, niti v petek ali nedeljo se mi ni zgodilo, da ne bi v 2h minutah najdu parkplaca v gar. hiši. Pa še zastonj je, lift && tekoče štenge imaš,....
Vse une iz rondoja lepo odpelat s pajkom ene parkrat pa bo mir...zakaj ne parkirajo že na šmartinki sredi križišča če so taki frajerji? :/:o:/
 
Uporabniški avatar
JOYride
Uporabnik
 
Prispevkov: 954
Pridružen: To jun 24, 2003 11:24 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a JOYride To dec 14, 2004 8:46 am

Js sm bil to soboto popoldne res mal presenecen. Ker dejansko je bla parkirna hisa polna. Spodnja etaza 100%, na sredini pa navrh pa recimo 10, 20 placou.
Ampak fora je pa med tednom. Js sm dejansko zadne case precej v Cityparku in med tednom dopoldne ja hisa vec kot na tricetrt prazna! Ampak folk se zmeri parkera v rondoju pa na plocniku direkt pred vhodi... :roll:
Pa se neki je. Ce parkiras v parkirni hisi cist navrh mas za dol (in za gor) dva izhoda, pa se prednost mas skos.
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Rjuhar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2634
Pridružen: Po jan 13, 2003 2:39 pm

Napisal/-a Rjuhar To dec 14, 2004 9:03 am

Mislim, da je BTC edino nakupovalno sredisce v Ljubljani, kjer je zares dovolj parkirnih mest. Dve parkirni hisi in nebroj parkingov med halami, pred kolosejem,... Je pa tezava v ljudeh, ker jim ni sprejemljivo parkirat vec kot 30 sekund hoje dalec od ciljne trgovine. In potem naenkrat zmanjka parkirnih mest...
 
Uporabniški avatar
golf_c
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 641
Pridružen: To avg 24, 2004 2:32 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a golf_c To dec 14, 2004 9:20 am

Rjuhar je napisal/-a:Mislim, da je BTC edino nakupovalno sredisce v Ljubljani, kjer je zares dovolj parkirnih mest. Dve parkirni hisi in nebroj parkingov med halami, pred kolosejem,... Je pa tezava v ljudeh, ker jim ni sprejemljivo parkirat vec kot 30 sekund hoje dalec od ciljne trgovine. In potem naenkrat zmanjka parkirnih mest...
ž

točn tko !!!
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ To dec 14, 2004 2:00 pm

HAHAHAHAHAHAHA ona corsa srebrna je od kolega avto :) Mu jih bom že malo napel danes :)
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 To dec 14, 2004 2:20 pm

maky je napisal/-a:kakih 10 min. nikol nisem rabil več kot 2 minuti do zgoraj. sej obsaja več kot 1 vhod in izhod.


Jest pa sem. Pa vem da obstaja več vhodov in izhodov sam jih je lohk milijon pa mi nč ne pomagajo, če je pred in za mano kolona, ki jo povzročijo nadarjeni vozniki, ki čakajo na nekoga da bo zložu stvari v prtljažnik, in pol ko gre tisti človek z vozičkom nazaj u trgovino, probavajo u rikverc zapeljat.

No in par takih ti nardi v parkirni hiši tak masakr da je težko verjet.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 41 gostov