Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse Ne okt 25, 2015 9:17 am

hahehihoh je napisal/-a:
Sonderklasse je napisal/-a:Ne dovolim, da me nekdo obsoja brez da bi me poznal, brez da bi poznal zgodbo, brez karkoli.
Ampak ja, smo v demokratični državi, kjer baje vsak lahko reče kar hoče - to pa bi jaz zakonsko prepovedal.

S tem smo vse razumeli. Predlagam da razmisliš o selitvi v S.Korejo.


V bistvu ti nisi nič razumel - nekaj je blebetati prosto po prešernu kar je res dovoljeno, nekaj drugega pa žaliti in zmerjati nekoga - kar pa je zakonsko prepovedano (verbalno nasilje, 294.člen kazenskega zakonika), tako da ne napihuj se prehitro. In o S-Koreji le najboljše, bil tam-top država - daleč od 'resnice', ki jo v SLO prodaja desna golazzen.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a a_sist Ne okt 25, 2015 12:44 pm

ne bom reku da si k****n A klase, ampak S klase. Od izpovedi kako parkiraš, do nasilja na parkirišču, do odgovorov tle.. pejd po kake tablete.
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse Ne okt 25, 2015 1:17 pm

Ojoj očitno sem enim parim mačkam stopil malo na rep :mrgreen:

a_sist je napisal/-a:ne bom reku da si k****n A klase, ampak S klase.

in ti si kdo da mi boš to rekel ?

a_sist je napisal/-a:Od izpovedi kako parkiraš,

mi boš ti plačal vsako novo rajso ali vdrtino od kretenov, ki ne znajo odpirati vrat ?

a_sist je napisal/-a:do nasilja na parkirišču,

do katerega nebi prišlo, če mi eden nebi butnil vrat in imel potem še j***a da se mi vsaja nazaj, me nadira in celo žali

a_sist je napisal/-a:do odgovorov tle..

odgovori so realni, sem direktna oseba in me boli kita kaj si folk misli - povem direkt in v faco tako kot je

a_sist je napisal/-a:pejd po kake tablete.

boš ti posodil, jih imaš več na lagerju

Predpostavljam, da si eden takih brezobzirnežev, ki se jim fučka za tujo lastnino, zato si se sedaj vtaknil v moj post - plehko kolega,plehko.
Na nivo, da bi te zmerjal z besedo, s katero si me pravkar ti, pa se ne bom spuščal.
Pa lepo pozdrav !
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
pavlovich
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Po avg 17, 2015 7:13 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a pavlovich Ne okt 25, 2015 2:09 pm

Zanimivo kako so vsi glasni, če bi pa njim kdo ruknu avto bi nardili isto. Realnost je žal takšna, da karkoli bi naredu, bi si mogu stroške popravila avta plačati pač sam, ker iz lastnega primera vem, da policijo in podobne v tej kurčevi državi niti malo ne briga in ne ukrepajo. Edino če imaš zavarovan avto za parkirišče se lahko nekako izvlečeš in stroške poravna zavarovalnica.

Ne podpiram nasilja, tako, da bi v tvojem primeru temu frajerju, ki ti je ruknu avto in se tako brezbrižno obnašal raje vrnil zob za zob in pustl ene par lepih globokih ris na njegovem avtu. Poleg tega pa nikoli neveš kakšnega psihopata bos srečal in kako se ti bo vrnilo.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a emozul Ne okt 25, 2015 2:21 pm

esem je napisal/-a:
emozul je napisal/-a:Dobro, da enga zaradi tega udariš si "neandertalec"!
Neandertalec, ki pogumno misli, da lahko slučajne in nenamerne majhne poškodbe prepreči z nasiljem nad ljudmi. Res - misli neandertalca! :DDD :twisted:
Košček pleha ali človek - kaj je nekaterim pomembneje? :roll: :roll:


Dobro, zakaj se dlakocepi, saj so vsi verjetno vedeli, kaj sem hotel s tem povedat.
Verjetno sem se malo narobe izrazil, bom pa rekel, da je odreagiral primitivno, bo sedaj bolje?
 
Carnival
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: To okt 20, 2015 10:19 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Carnival Ne okt 25, 2015 4:30 pm

@Sonderklasse, si zaljubljen v svojega jeklenega konjička? Najbrž ti pomeni več, kot žena/partnerica, če jo sploh imaš :)

Sicer pa, sem eden takšnih, ki pazijo na tuje (in za svoje) stvari. Da bi koga pretepel, zaradi ene praske na vozilu ali jamice... No, to se mi zdi pa čisto mimo. Glede na situacijo v Sloveniji, je mnogo ljudi z mislimi drugje in se šele potem, ko butnejo z vrati v vozilo dejansko zavejo, da so naredili nekaj narobe, je*i ga, se zgodi, zato pa imamo zavarovanja za parkirišča :)

Priporočam ti, da vozilo vžgeš samo v nedeljo, zapelješ iz garaže ter nazaj in ga pustiš za naslednjo nedeljo. Vmes pa uporabljaj javne prevoze, če si takšen huligan. Še bolje pa bo, da si kupiš eno kanto, za katero te ne bo toliko skrbelo in denar porabiš s svojo družino.

Peace ;)
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse Ne okt 25, 2015 5:24 pm

Carnival je napisal/-a:Priporočam ti, da vozilo vžgeš samo v nedeljo, zapelješ iz garaže ter nazaj in ga pustiš za naslednjo nedeljo. Vmes pa uporabljaj javne prevoze, če si takšen huligan. Še bolje pa bo, da si kupiš eno kanto, za katero te ne bo toliko skrbelo in denar porabiš s svojo družino.


ali pa namesto vsega tega, ljudje pač preden odprejo vrata ob mojem avtu, pogledajo/dajo roko vmes ;)
ah ne, to je pa že čisto preveč in pretežko :mrgreen:
jao...
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a sašo5 Ne okt 25, 2015 5:38 pm

Carnival je napisal/-a:Glede na situacijo v Sloveniji, je mnogo ljudi z mislimi drugje in se šele potem,


e...vidiš_popolnoma enako ko so za volanom; prvi in edini razlog za nesreče - narod ne študira nič, pa še samoumevno zgleda je,da vsak butl in vsaka baba v Slo dobi izpit - kot da je v ustavi zapisano, da ga mora imet...
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse Ne okt 25, 2015 6:32 pm

sašo5 je napisal/-a:
Carnival je napisal/-a:Glede na situacijo v Sloveniji, je mnogo ljudi z mislimi drugje in se šele potem,


e...vidiš_popolnoma enako ko so za volanom; prvi in edini razlog za nesreče - narod ne študira nič, pa še samoumevno zgleda je,da vsak butl in vsaka baba v Slo dobi izpit - kot da je v ustavi zapisano, da ga mora imet...


točno tako Sašo, bravo! :bow
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a xsara Po okt 26, 2015 12:27 pm

meni je enkrat v pričo mene na vso silo butnil z vrati v ženin avto in kaj sm storu prjel ga za kroglc in mu reku takoj po pare na bankomat al pa kuponček, da ti je..em vse po seznamu, kaj se greš kr.ten edn in je pristal na kuponček in je to blo to, nisem nasilnež sam da vpričo mene take počneš in drugim brezobzirno škodo delaš eee to pa ne morem mirno prežvečt.......
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a jack86 Po okt 26, 2015 7:00 pm

Res nikol ne veš na kakega psihopata naletiš na cesti. Ne morem verjet kolk enim pleh pomen.

A zmanjka denarja, da bi doplačali zavarovanje za parkirišče in se ne sekiraš za to in življenje je mnogo lepše? Tudi men ni prijetno ko vidim nove praske od parkirišča... Ampak reakcije kot jih imate eni na to je pa že na psihopatsko.


Zgleda da bo treba psiho teste naredit za lastništvo avtomobila, podobno kot za orožni list.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DePalmo Po okt 26, 2015 7:30 pm

Ko prebiram tole se sprašujem samo eno: a je marsikomu čisto normalno da mu avto obutajo na parkiriščih? Meni ni! Reakcija tistegale možakarja ki je povzročitelja na gobec je, kar se mene tiče, na mestu in bi lahko bilo še več takih. Očitno je pri nas (med drugim) že nacionalni šport da se tuje lastnine ne spoštuje in se vse domeni samo z silo. Sem eden izmed tistih ki pazi kako odpira vrata, ampak sem pa enemu enkrat jih konkretno vdrl ker je on prvi na mojem avtu naredil škodo. In ja, sem tudi eden izmed tistih ki parkira čez dva parkirišča, sploh če so zelo ozka.
 
Carnival
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: To okt 20, 2015 10:19 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Carnival Po okt 26, 2015 9:36 pm

Si le še eden izmed tistih, ki jih rajca jekleni konjiček in ne partnerica.

Sicer pa, kaj vam ni jasno, večina ljudi lepo odpira vrata in ne zato, da ne bodo naredili vam škodo, temveč gledajo na svoje vozilo... Parkiraj med dva "dobra" avtomobila, katera že vizualno izgledata, da lastniku ni mar za vozilo in ne verjamem, da ti ga bo kdo ruknil. Jaz osebno najraje parkiram ob steni, da je le na eni strani vozilo in grem čim bolj k steni, ali pa se parkiram zraven lepega vozila, ne maram parkirati zraven kante za 100€, ali zraven dostavnih vozil, katerim se gladko je*e za avto. Da pa bi parkiral čez dva mesta, mi pa na pamet ne pride. :) Opcij je veliko, zaradi "pleha" se vam ne splača gubiti živcev, prekratko je življenje, da bi se še s tem obremenjevali.

Srečno! =P
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a xsara To okt 27, 2015 7:56 am

hahaha :lol: rad bi vas vidu kako mirno prenašate ko nekdo na puno butne s svojimi v vaša vrata........pomoje kokr eni pišete
se še zahvalite za lukno v vratih......
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DePalmo To okt 27, 2015 8:58 am

Sej to, kot da jim je avto samo prevozno sredstvo in jim nič ne pomeni. Meni ne pomeni življenja, bi ga reskiral če bi sebi in komu drugemu rešil življenje, tudi nebi imel problema če kdo prileti vame in mi ga stolče (seveda se škoda pokrije), če bi s tem rešil nekomu življenje - naprimer da mu otrok skoči pred avto in nima druge opcije kot da zapelje vame.

Da pa delajo škodo samo zato ker so nepazljivi oz. veliki razvajen otroc, bi jih pa kar streljal. Ja, streljal sem napisal!

In ne, avto me ne rajca bolj kot punca, kot se je nekdo spotaknil ob to, imam kombinacijo kjer me rajcata oba 8)
 
Carnival
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: To okt 20, 2015 10:19 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Carnival To okt 27, 2015 9:02 am

Ti pa zdaj malo mesas jabolka in hruske. Seveda ni noben vesel, ko mu kdo butne v vozilo, nas je pa mnogo/vecina takih, ki nebi z nasiljem resevala zadevo, kot nekateri junaki tukaj. Nasilje ni resitev, vse se da urediti na lep miren nacin. :)
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DePalmo To okt 27, 2015 9:04 am

Pri ljudeh ki veselo butajo z vrati (ne, niso vsi taki, jih je pa dost)? Kdo tukaj sanja?
 
michelinko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr okt 21, 2015 4:10 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a michelinko To okt 27, 2015 3:49 pm

xsara je napisal/-a:hahaha :lol: rad bi vas vidu kako mirno prenašate ko nekdo na puno butne s svojimi v vaša vrata........pomoje kokr eni pišete
se še zahvalite za lukno v vratih......


Meni je ženska na parkirišču, avto je imela zraven mojega parkiranega, z zadnjimi vrati ko jih je odprla da je dala otroka notri naredila luknjo in še ris. Srečo sem imel da sem ravno ko je hotla odpeljat prišel do avta in opazil kaj je naredila, ker takrat še nisem imel kasko. Kaj bi jo po tvojem mogel vreč na haubo pa obe roki zlomit, tako kot bi jih tebi če bi se na mene spravil.
sem ji rekel gospa poškodovala ste mi avto, pa mi reče kaj res? Stopi iz avta in ni mogla verjet svojim očem kaj mi je naredila. Eni nimajo občutka in takih ni malo. Zapisal sem si njeno registrsko in št. osebnega dokumenta. Je rekla če mi da denar pa sem rekel ne, da bom jaz popravil avto pri ličarju ji prinesem račun in ona mi plača račun ko je avto končan. In res šel sem na original servis ličarijo in plačala mi je do zadnjega centa v dveh obrokih, ker ni imela dovolj denarja pa še majhnega otroka je imela, 600 evr je bilo popravilo. Če mi ne bi plačala računa bi jo pa prijavil na policijo, ampak sma se pošteno zmenla. Jo pa čisto razumem da tudi če je videla poškodbo, da se je hotla odpeljat ker je komaj shajala čez mesec ker škoda ni bila mala.

Enkrat se mi je pa eden zaletel v z nekim dragim bmwjem v bok na križišču ko je hotel izsiljevat in kaj je bilo, stopi možakar iz avta in začne jebat mater zmerjat mene kako to vozim, kaj sem mu z avtom naredil. Nisem mu rekel niti a, nekaj je skakal okoli mene jaz sem dal trikotnik ven pol sem se pa usedel v avto, vklopil vse štiri smerokaze in poklical policijo. Kaj se mam jaz razpravlat al pa pretepat s tako budalo? Naredili so zapisnik in ugotovili da je on kriv, tako da je plačal kazen za prometni prekršek, plačal je kazen ker je žalil še policiste in še moji zavarovalnici je moral plačat škodo. Če bi me pa napadel bi jih pa dobil pa še kazensko bi bil ovaden, ker je bilo polno prič okoli.
Če ne znate nadzorovat čustev vam povem da dokler klejete in derete še gre, ko se pa fizično spravite na človeka je zgodbe konec. Opice boste reševale na opičji način, ljudje pa bomo reševali na človeški način z govorom. Ko bo kakšna opica naletela na kakega vojaka ali specialca, ki jih dosti vozi stare avte ker so slabe plače in ko se boste spravili na njega zaradi majhnega riseka to bo veselica. Samo ne pol jokat ko boste zarad riseka in prazne glave 3 mesce na bolniški. Na šibke mulce se je pa fajn spravlat pa jim mal ušese zvijat pa se delat frajerja? Budale.
 
yeo
Novinec
 
Prispevkov: 260
Pridružen: Pe maj 24, 2013 5:40 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a yeo To okt 27, 2015 7:38 pm

michelinko je napisal/-a:
xsara je napisal/-a:hahaha :lol: rad bi vas vidu kako mirno prenašate ko nekdo na puno butne s svojimi v vaša vrata........pomoje kokr eni pišete
se še zahvalite za lukno v vratih......


Meni je ženska na parkirišču, avto je imela zraven mojega parkiranega, z zadnjimi vrati ko jih je odprla da je dala otroka notri naredila luknjo in še ris. Srečo sem imel da sem ravno ko je hotla odpeljat prišel do avta in opazil kaj je naredila, ker takrat še nisem imel kasko. Kaj bi jo po tvojem mogel vreč na haubo pa obe roki zlomit, tako kot bi jih tebi če bi se na mene spravil.
sem ji rekel gospa poškodovala ste mi avto, pa mi reče kaj res? Stopi iz avta in ni mogla verjet svojim očem kaj mi je naredila. Eni nimajo občutka in takih ni malo. Zapisal sem si njeno registrsko in št. osebnega dokumenta. Je rekla če mi da denar pa sem rekel ne, da bom jaz popravil avto pri ličarju ji prinesem račun in ona mi plača račun ko je avto končan. In res šel sem na original servis ličarijo in plačala mi je do zadnjega centa v dveh obrokih, ker ni imela dovolj denarja pa še majhnega otroka je imela, 600 evr je bilo popravilo. Če mi ne bi plačala računa bi jo pa prijavil na policijo, ampak sma se pošteno zmenla. Jo pa čisto razumem da tudi če je videla poškodbo, da se je hotla odpeljat ker je komaj shajala čez mesec ker škoda ni bila mala.

Enkrat se mi je pa eden zaletel v z nekim dragim bmwjem v bok na križišču ko je hotel izsiljevat in kaj je bilo, stopi možakar iz avta in začne jebat mater zmerjat mene kako to vozim, kaj sem mu z avtom naredil. Nisem mu rekel niti a, nekaj je skakal okoli mene jaz sem dal trikotnik ven pol sem se pa usedel v avto, vklopil vse štiri smerokaze in poklical policijo. Kaj se mam jaz razpravlat al pa pretepat s tako budalo? Naredili so zapisnik in ugotovili da je on kriv, tako da je plačal kazen za prometni prekršek, plačal je kazen ker je žalil še policiste in še moji zavarovalnici je moral plačat škodo. Če bi me pa napadel bi jih pa dobil pa še kazensko bi bil ovaden, ker je bilo polno prič okoli.
Če ne znate nadzorovat čustev vam povem da dokler klejete in derete še gre, ko se pa fizično spravite na človeka je zgodbe konec. Opice boste reševale na opičji način, ljudje pa bomo reševali na človeški način z govorom. Ko bo kakšna opica naletela na kakega vojaka ali specialca, ki jih dosti vozi stare avte ker so slabe plače in ko se boste spravili na njega zaradi majhnega riseka to bo veselica. Samo ne pol jokat ko boste zarad riseka in prazne glave 3 mesce na bolniški. Na šibke mulce se je pa fajn spravlat pa jim mal ušese zvijat pa se delat frajerja? Budale.


Ja ti si pa frajer. se spravis na zensko, po moznosti mamo samohranilko naj ti praskico krije?? omg. se vidi, da niti za pir nimas ker si vse dal za avto, zato se pa sekiras za praskice.. btw, niti centa vec ne dobis pri prodaji ce avto nima prask :)
 
Dawid1
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: To dec 04, 2007 10:55 am
Kraj: Štajerska

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Dawid1 Sr okt 28, 2015 8:17 am

yeo je napisal/-a:
michelinko je napisal/-a:
xsara je napisal/-a:hahaha :lol: rad bi vas vidu kako mirno prenašate ko nekdo na puno butne s svojimi v vaša vrata........pomoje kokr eni pišete
se še zahvalite za lukno v vratih......


Meni je ženska na parkirišču, avto je imela zraven mojega parkiranega, z zadnjimi vrati ko jih je odprla da je dala otroka notri naredila luknjo in še ris. Srečo sem imel da sem ravno ko je hotla odpeljat prišel do avta in opazil kaj je naredila, ker takrat še nisem imel kasko. Kaj bi jo po tvojem mogel vreč na haubo pa obe roki zlomit, tako kot bi jih tebi če bi se na mene spravil.
sem ji rekel gospa poškodovala ste mi avto, pa mi reče kaj res? Stopi iz avta in ni mogla verjet svojim očem kaj mi je naredila. Eni nimajo občutka in takih ni malo. Zapisal sem si njeno registrsko in št. osebnega dokumenta. Je rekla če mi da denar pa sem rekel ne, da bom jaz popravil avto pri ličarju ji prinesem račun in ona mi plača račun ko je avto končan. In res šel sem na original servis ličarijo in plačala mi je do zadnjega centa v dveh obrokih, ker ni imela dovolj denarja pa še majhnega otroka je imela, 600 evr je bilo popravilo. Če mi ne bi plačala računa bi jo pa prijavil na policijo, ampak sma se pošteno zmenla. Jo pa čisto razumem da tudi če je videla poškodbo, da se je hotla odpeljat ker je komaj shajala čez mesec ker škoda ni bila mala.

Enkrat se mi je pa eden zaletel v z nekim dragim bmwjem v bok na križišču ko je hotel izsiljevat in kaj je bilo, stopi možakar iz avta in začne jebat mater zmerjat mene kako to vozim, kaj sem mu z avtom naredil. Nisem mu rekel niti a, nekaj je skakal okoli mene jaz sem dal trikotnik ven pol sem se pa usedel v avto, vklopil vse štiri smerokaze in poklical policijo. Kaj se mam jaz razpravlat al pa pretepat s tako budalo? Naredili so zapisnik in ugotovili da je on kriv, tako da je plačal kazen za prometni prekršek, plačal je kazen ker je žalil še policiste in še moji zavarovalnici je moral plačat škodo. Če bi me pa napadel bi jih pa dobil pa še kazensko bi bil ovaden, ker je bilo polno prič okoli.
Če ne znate nadzorovat čustev vam povem da dokler klejete in derete še gre, ko se pa fizično spravite na človeka je zgodbe konec. Opice boste reševale na opičji način, ljudje pa bomo reševali na človeški način z govorom. Ko bo kakšna opica naletela na kakega vojaka ali specialca, ki jih dosti vozi stare avte ker so slabe plače in ko se boste spravili na njega zaradi majhnega riseka to bo veselica. Samo ne pol jokat ko boste zarad riseka in prazne glave 3 mesce na bolniški. Na šibke mulce se je pa fajn spravlat pa jim mal ušese zvijat pa se delat frajerja? Budale.


Ja ti si pa frajer. se spravis na zensko, po moznosti mamo samohranilko naj ti praskico krije?? omg. se vidi, da niti za pir nimas ker si vse dal za avto, zato se pa sekiras za praskice.. btw, niti centa vec ne dobis pri prodaji ce avto nima prask :)


S takim načinom kot je opisano zgoraj, se definitivno ne bi spravil na nekoga, sploh pa kot v tem primeru, da ti je morala poravnati škodo v obrokih, ker ni imela denarja... Se ti zdi to normalno?

Sicer pa imaš dokaz, da je to naredila ona, če si ti opazil luknjo ko se je mislila odpeljati?

Saj ne rečem, res ni fajn če ti nekdo z vrati ruka v tvoj ali delno tvoj (leasing) avto, ampak nekaterim je ta klinčev pleh res vreden več kot moralne vrednote, družina itd.... Čeprav če potegnemo črto, avto je po 5 letih in 150.000km vreden toliko in toliko pa če je brez udrtine in praske, ali pa če 10 lukenj od toče in kup prask.

Pleh je pleh in prevozno sredstvo, ki te pripelje od točke A do točke B, komu pa je pleh "vse" in se potem vozi z 7 let starimi gumami in ne pride iz meseca v mesec pa ima problem sam s sabo.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 29 gostov