Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
pilgrim
Uporabnik
 
Prispevkov: 1017
Pridružen: Ne dec 05, 2004 6:57 pm

Napisal/-a pilgrim Pe dec 24, 2004 6:31 pm

W|zz, a nista na tvoji fotki za avtom dva redarja? si tudi onadva nista upala zataknit listka?
lp pilgrim
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Pe dec 24, 2004 10:00 pm

Nixxon :D

pilgrim... pomoje sta raj gledala kt pa pisala listk ;)
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber Sr dec 29, 2004 9:57 am

Mogoče je bil pa avto od redarjev.
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ To jan 04, 2005 12:58 am

ejga NEJKO87 a ti nimaš še večje resolucije od tiste tvoje fotke z parkplaca??? :roll: :roll:
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ To jan 04, 2005 3:40 am

borut007 je napisal/-a:@ _Venom_ in njegova slika policijske srebrne honde:
Te slike so narejene v "slepi ulici" na nedokončanem delu avtoceste v Mb, tako da ni panike da bi bilo na prometnem delu. ;)
Je pa bil storjen en očiten prekršek, do tega dela je prišel tako, da se je ali po avtocesti peljal rikverc (vsaj 200m) ali pa je zapeljal v nasprotno smer prek neprekinjene črte. :evil:




tako je!zdej mi šinilo na pamet kok je rikverc pelo :roll: :roll:
 
Uporabniški avatar
pilgrim
Uporabnik
 
Prispevkov: 1017
Pridružen: Ne dec 05, 2004 6:57 pm

Napisal/-a pilgrim To jan 18, 2005 5:47 pm

komentar na policaje, parkirane na invalidskem parkplacu (golf_c): :ne :ne :ne

tudi sam sem bil priča parkirani kareti na placu za invalide pred merkurjem na studencih (MB) - ob pol praznem parkirišču, vsakodnevno videvam ne-invalidna vozila na invalidskih parkiriščih ................................................................
................................................................................................
.......... ...

Temu ne bo konca še vsaj dvajset let, če ne več; folku pač ne potegne, kaj je OSNOVNA ŠOFERSKA KULTURA.

prejšnjo soboto mi tako pred fontano (rekreacijsko termalno kopališče) ob devetih zjutraj dvigne dekl in grem receptorki zatožit, da se je ob popolnoma praznem parkirišču nek avto sparkiral ravno na invalidsko mesto - točno pred vhodom. pa mi uslužbenka pravi, ja to je en naših, ki tu nekaj dela(!). haloo?
ko sem ji rekel, naj ga pozove, da premakne vozilo, je, namesto, da bi se mi zahvalila in V SVOJEM IMENU IN IMENU USTANOVE pozvala tipa, da se naj spoka drugam; tipu rekla - v opravičujočem tonu, da se "tam en gost" in je kazala name "nekaj razburja, ter da pač raje umakni avto"
kaj se jaz razburjam :?: želel bi jim samo pomagat, da bi delovali evropsko, oziroma kultivirano in civilizirano, če že tako silijo v evropo. :evil: :twisted:

sori, spet me je zaneslo, čisto sem popenil, grem raje kako maketo delat
:oops:
lp pilgrim
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Napisal/-a splash To jan 18, 2005 7:55 pm

mislm eni si pa dovoljo s tem parkiranjem na prosore a invalide. jst ne razumem kako so lahko tako brezobzirni. :/:o:/
 
Uporabniški avatar
Nejko87
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1848
Pridružen: Ne maj 02, 2004 9:42 pm
Kraj: Loka

Napisal/-a Nejko87 So jan 22, 2005 12:32 am

un policaj je slikan pred športno dvorano poden u šk. loki :D
hehe, pa vem kdo ma tega polota k me je že parkrat ustavu, je res faca, mi niti pihat ni dau, tko da ne devat kam naprej te slike ;)
s zastopm d štorkla prnese otroka... sam d pajk odnese avto... tega pa nam nkol zastopu....
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Ne jan 23, 2005 7:19 pm

hehe mare sam prostorske stiske pa ni glih blo a? vsaj v ozadju je hudo gledat unga punota ki je čisto osamljen :lol: :lol: :lol:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
pilgrim
Uporabnik
 
Prispevkov: 1017
Pridružen: Ne dec 05, 2004 6:57 pm

Napisal/-a pilgrim Sr feb 02, 2005 9:27 pm

Jackal81:
komentar na tvojo sliko BMWja, ki je parkiral na invalidskem mestu:
tip je nenazadnje čisto prijazen, saj je pustil okno odprto, da se mu lahko poščiješ na zic, kar je približno tako kulturno dejanje, kot njegovo parkiranje!

:atensn :ppppp :-:o :g: :bonk :evil: banzaj!!!!!!!! :atensn :ppppp :-:o :g: :bonk :evil:
lp pilgrim
 
Uporabniški avatar
G.T.
Novinec
 
Prispevkov: 100
Pridružen: Če feb 03, 2005 4:32 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a G.T. To feb 08, 2005 1:11 pm

pilgrim je napisal/-a:komentar na policaje, parkirane na invalidskem parkplacu (golf_c): :ne :ne :ne

tudi sam sem bil priča parkirani kareti na placu za invalide pred merkurjem na studencih (MB) - ob pol praznem parkirišču, vsakodnevno videvam ne-invalidna vozila na invalidskih parkiriščih ................................................................
................................................................................................
.......... ...

Temu ne bo konca še vsaj dvajset let, če ne več; folku pač ne potegne, kaj je OSNOVNA ŠOFERSKA KULTURA.

prejšnjo soboto mi tako pred fontano (rekreacijsko termalno kopališče) ob devetih zjutraj dvigne dekl in grem receptorki zatožit, da se je ob popolnoma praznem parkirišču nek avto sparkiral ravno na invalidsko mesto - točno pred vhodom. pa mi uslužbenka pravi, ja to je en naših, ki tu nekaj dela(!). haloo?
ko sem ji rekel, naj ga pozove, da premakne vozilo, je, namesto, da bi se mi zahvalila in V SVOJEM IMENU IN IMENU USTANOVE pozvala tipa, da se naj spoka drugam; tipu rekla - v opravičujočem tonu, da se "tam en gost" in je kazala name "nekaj razburja, ter da pač raje umakni avto"
kaj se jaz razburjam :?: želel bi jim samo pomagat, da bi delovali evropsko, oziroma kultivirano in civilizirano, če že tako silijo v evropo. :evil: :twisted:

sori, spet me je zaneslo, čisto sem popenil, grem raje kako maketo delat
:oops:


Sej maš čist prou, loh je unga sram k je to naredu, ne pa tebe.
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Pe feb 25, 2005 2:48 pm

_VeNoM_ je napisal/-a:Slika

kokr ste opazili je ta honda POLICISKA!! svaka čast tistemu ki je imel cajt slikat avto na prometni cesti!


lp venom



ta pas ac je biu zaprt in je po drugi strani spelan dvosmerni promet.

tud policaji niso tok fuknjeni da bojo parkiral avto na voznem pasu ac in ga slikal.
 
simon leban
 
Prispevkov: 0
Pridružen: So feb 26, 2005 12:29 am

Napisal/-a simon leban Ne feb 27, 2005 10:19 pm

Dejstvo je, da sploh po LJ nimaš kje parkirat, tisti ki imajo npr.službo v centru si morajo plačevati razna parkirišča ali garažne hiše. Garažna hiša v samem centru-parkiranje pride mesečno tudi do 30.000 pol se pa pejt..
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Po feb 28, 2005 8:20 am

Voith je napisal/-a:
_VeNoM_ je napisal/-a:Slika

kokr ste opazili je ta honda POLICISKA!! svaka čast tistemu ki je imel cajt slikat avto na prometni cesti!


lp venom



ta pas ac je biu zaprt in je po drugi strani spelan dvosmerni promet.

tud policaji niso tok fuknjeni da bojo parkiral avto na voznem pasu ac in ga slikal.


niti ne, pomet poteka po tej cesti, vendar šele tam od tam dalje ko na desni vidiš vključevanje na AC. Ampak je pa mogo vrli g. policaj al polkrožno obračat al pa se kontra po špuri pripelat tja.

na drugi strani pa je samo en pas zaprt.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Volvo5er
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: To sep 13, 2005 6:15 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Volvo5er Ne okt 09, 2005 4:16 pm

kr se parkirne hiše v btcju tiče je čist kul, razn tega da se je mau dosadno gor pa dol vozt, kr se pa tekočih stopnic, ki te prireljejo oz pricjazijo v city park, tiče, so pa totalna katastrofa, bistveno prepočasne so in slovenci se ne bodo nikdar naučili da ne bi blo slabo da bi stali na desni strani tekočih stopnic ter puščali na levo prost prehod
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY Če okt 13, 2005 11:44 am

Mr007 je napisal/-a:SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika


saj je ja čisto lepo prakiran... proti meni :twisted:

Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Ne okt 23, 2005 10:02 pm

če prou vidm, maš prerezane gume? al se samtko čudn vid :P kaj s pa delov da si tkole parkerou? zletu s ceste? :D

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
APN
Novinec
 
Prispevkov: 200
Pridružen: So jun 18, 2005 2:39 pm

Napisal/-a APN Sr okt 26, 2005 9:15 am

Tale je pa zmagu v parkiranju . Gume niso prerezane , so pa blatne . Pručke lahko marsikam parkiraš . :lol:
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Če nov 03, 2005 7:00 pm

@trim :D sm že jst objavu tistga merdžota :P

lp
Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot], Zodd in 33 gostov