Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Sr dec 15, 2004 9:48 pm

Sam ti je pa ratal Killah, se policaje si ujel zraven. Zakaj niso ukrepal :P
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 Če dec 16, 2004 11:05 am

X-Hair je napisal/-a:Sam ti je pa ratal Killah, se policaje si ujel zraven. Zakaj niso ukrepal :P


Killah je link poštimal da slika dela, slikal je Krizo. Sam problem je, da v BS3 kjer je to slikan nimajo kej narest. Ta je mogu dostavt blago in nima kje parkirat kot tam. Tko da tuki šofer v bistvu ni imel izbire kam bo kombi dal.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
Uporabniški avatar
Neelix
Novinec
 
Prispevkov: 171
Pridružen: Sr dec 10, 2003 11:40 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Neelix Pe dec 17, 2004 6:02 pm

Men je pa XM zakon. :rofl

Tip ma predolg avto, je uporabil hidravliko in ga sparkiral na robnik. :idea:
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Ne dec 19, 2004 1:44 am

Naj mi nekdo na PM pošlje predlogo, da si naprintam tele butce.
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
Mrcina
Uporabnik
 
Prispevkov: 831
Pridružen: To jun 29, 2004 10:55 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a Mrcina Po dec 20, 2004 12:36 pm

Ej sam res, meni vsi jamrajo, da v BTC-ju ni prostora, optem pa pridem jst v BTC in placa ko drv... Seveda ne pred vrati, ampak malce stran, sam kaj hočeš, če se ljudem ne da hodit... Men se je pa tok lepo prošetat...
Kar se pa parkirnih butcev tiče, bi moral pa moj kolega fotoaparat s sabo nosit, pa sebe slikat vsakič ko parkira... Ker zanjega je pa parkiranje parkiranje samo, če se zaparkira direkt pred vrata. In to ima za posledico, da parkira na pločnikih, travnikih, počez, podolgem, na štenge (dejansko mu je že enkrat ratalo :D ) itd... No, posledice so vidne na avtu... Na prejšnjem twingotu ga ni bilo dela, ki ne bi bil dvakrat štrihan, da o ostalih poškodbah ne govorimo...

LP Mrcina
Pod pokrovom pa (že) 86 hrčkov...
dihtunga.press
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ Po dec 20, 2004 3:00 pm

za svojo fotko nimam komentarja!sliko sm najdel na netu!LP VENOM
 
Uporabniški avatar
dejan84
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2918
Pridružen: Po feb 23, 2004 11:08 pm
Kraj: Cesta moj duma

Napisal/-a dejan84 Po dec 20, 2004 3:03 pm

LOOL

Cubri, kuga devaš no :!: :lol:
Zakaj vozniki hond v dežju vozijo tako hitro? Ker bežijo pred rjo :D
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Po dec 20, 2004 4:37 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po dec 20, 2004 7:21 pm

G-4S je napisal/-a:Cubri tako parkira pred svojo službo E.Leclerc. Avto je zmeraj parkiran čisto zadaj, kjer skoraj ni žive duše in je parking skoraj vedno frej. Je pa taka pozicija reakcija na butce ki ne znajo odpirat vrat ;)

jup... je bla na ms o tem huda debata... tale avto je vsakič parkiran na parkirišču najbolj oddaljenemu od vhoda. tako da je okoli njega v vsakem primeru vse fraj... ampak nikoli se ne ve....


o tem kakšen kretenizem so pokazali nekateri na ms pa nebi... so imeli izjave v stilu da takemu pa zanalašč naredijo poškodbo,zanalašč ponesreči odleti voziček tja,...
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ Po dec 20, 2004 9:03 pm

G-4S je napisal/-a:Cubri tako parkira pred svojo službo E.Leclerc. Avto je zmeraj parkiran čisto zadaj, kjer skoraj ni žive duše in je parking skoraj vedno frej. Je pa taka pozicija reakcija na butce ki ne znajo odpirat vrat ;)



to se strinjam!mah eni pač nevejo kok je truda uvloženga v avto!sam spet bi ga mojster saj naravnost parkeru! 8) ampak zaščita je pa le zaščita!
 
Hanzi
Novinec
 
Prispevkov: 169
Pridružen: So mar 08, 2003 10:11 am

Napisal/-a Hanzi Po dec 20, 2004 9:36 pm

phoebus je napisal/-a:Vse une iz rondoja lepo odpelat s pajkom ene parkrat pa bo mir...zakaj ne parkirajo že na šmartinki sredi križišča če so taki frajerji? :/:o:/

Zdaj ko si jim dal idejo se bo zagotovo v teh dneh kdo našel. Si bom pa tudi jaz enkrat vzel čas in opazoval malo "invalide". Zato se pripravite "invalidi". :evil:
Sonce naj sveti vsak dan!
 
Uporabniški avatar
kalbo
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: Če nov 18, 2004 11:48 am

Napisal/-a kalbo To dec 21, 2004 9:06 am

G-4S je napisal/-a:Cubri tako parkira pred svojo službo E.Leclerc. Avto je zmeraj parkiran čisto zadaj, kjer skoraj ni žive duše in je parking skoraj vedno frej. Je pa taka pozicija reakcija na butce ki ne znajo odpirat vrat ;)


No taka pozicija avta mene totalno razpizdi. Če mu je škoda avta, pol nej se pele z avtobusom. Edina olajševalna okoliščina je, da je avto res hudo napedenan in da je na konc parkirišča.
Avto v taki poziciji dobi od mene listek za brisalec, ki se glasi:

SPOŠTOVANI!
ČE MISLITE SEKSATI TAKO KOT STE PARKIRALI, GA NE BOSTE IMELI NIKOLI NOTRI!

Take, ki pa delajo škodo, bi blo treba pa zapret!
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 To dec 21, 2004 9:20 am

@Kalbo: Se strinjam s tabo, samo če človek parkira po diagonali nekje, kjer je okoli še malo morje parkplaca frej... nej si da duška. Sej še jest včasih to nardim, kadar ga pustim tko kot pade.

Sam res mi gre pa na jetra, ko folk parkira na mestih za invalide. Tistim bi pa dal kazen da bi lahko avto prodal. Pri Leclerku je zmer zaseden parkplac za invalide.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY To dec 21, 2004 3:38 pm

ROFL!!!!

swiftyja smo dobli :P
Slika
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan To dec 21, 2004 5:53 pm

Komentar na une slike k sem jih dal gor:

Tip (zdravnik) je totalen bebec. Parkiral je ene 30min preden sem postal, zdele (17.xx) se je pa skidu. Niti upraviču se ni, niti nč. Tko da če gdo vidi ta avto kjerkoli, kadarkoli mu naj prosim vsaj kompressor znak dol pobere (se pol kje v rolotu zmenmo za plačilo :P ). Naslednič takmu napišem z PINK barvo na bok
PEDER
Slika
 
Uporabniški avatar
Alonso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 590
Pridružen: Ne jul 18, 2004 4:43 pm

Napisal/-a Alonso Sr dec 22, 2004 12:36 am

K sm vidu swifty sm s stola padu :cry :cry

pa brez zamere stari :P :-P
 
Uporabniški avatar
der_Alte
Novinec
 
Prispevkov: 365
Pridružen: Sr jul 02, 2003 3:42 am

Napisal/-a der_Alte Sr dec 22, 2004 2:06 am

tomaz40 je napisal/-a:Sam problem je, da v BS3 kjer je to slikan nimajo kej narest. Ta je mogu dostavt blago in nima kje parkirat kot tam. Tko da tuki šofer v bistvu ni imel izbire kam bo kombi dal.

Kam je pa dostavljal? Mimogrede, tudi Mercator je tam, pa dostava prav lepo teče. Pod stolpnicami je "podvoz", v bistvu klet, skozi katero se pelješ. Mercator ima tam dostavo, Peteršport je tam spodaj. Lahko bi zapeljal lepo dol in oviral žnj-krat manj avtomobilov, če bi sploh kakšnega.
Nasploh se v BS3 vidi, da so ljudje popolnoma nepismeni. Znak za prepoved vožnje in dodatna "Samo za stanovalce", je tam samo zaradi ....
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Če dec 23, 2004 6:22 pm

Tomljeta je lahko sram, da tkole parkira Ferđota :? , kao bog i batina, no sej skor pa je :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Če dec 23, 2004 6:27 pm

TITan je napisal/-a:Komentar na une slike k sem jih dal gor:

Tip (zdravnik) je totalen bebec. Parkiral je ene 30min preden sem postal, zdele (17.xx) se je pa skidu. Niti upraviču se ni, niti nč. Tko da če gdo vidi ta avto kjerkoli, kadarkoli mu naj prosim vsaj kompressor znak dol pobere (se pol kje v rolotu zmenmo za plačilo :P ). Naslednič takmu napišem z PINK barvo na bok
PEDER


Lahko bi dau ksno drugo žaljivko. Nekak naj bi usak meu tut mau strpnosti do drugacnih. ;)

Pa da nam offtopic. Un F430 je odpelau hmal, tko da mu ne smemo zamert. (kuko bi mu sploh lahko? :-P )
lp
 
Uporabniški avatar
Nixxon
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3646
Pridružen: Ne jul 27, 2003 10:42 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Nixxon Pe dec 24, 2004 9:50 am

W|zz je napisal/-a:A tole naj bi biu taxi? :D :D
Sm meu listek/vizitko s sabo, sam temu si temu res nism upu za brisalce zatikat. Bi sam gledu od kje bo kj prletel :)

http://www.mobisux.com/album/data/500/3 ... 0_-med.jpg


Zakaj nisi, ko je lastnik pršu, se zraven usedu in reku: voznik, prosim peljite me domov, pa brez ovinkov in da nebi taximetra prevrtel. :lol: :P
Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 46 gostov