Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
pavlovich
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Po avg 17, 2015 7:13 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a pavlovich Sr okt 28, 2015 8:31 am

Dawid1 je napisal/-a:
yeo je napisal/-a:
michelinko je napisal/-a:
xsara je napisal/-a:hahaha :lol: rad bi vas vidu kako mirno prenašate ko nekdo na puno butne s svojimi v vaša vrata........pomoje kokr eni pišete
se še zahvalite za lukno v vratih......


Meni je ženska na parkirišču, avto je imela zraven mojega parkiranega, z zadnjimi vrati ko jih je odprla da je dala otroka notri naredila luknjo in še ris. Srečo sem imel da sem ravno ko je hotla odpeljat prišel do avta in opazil kaj je naredila, ker takrat še nisem imel kasko. Kaj bi jo po tvojem mogel vreč na haubo pa obe roki zlomit, tako kot bi jih tebi če bi se na mene spravil.
sem ji rekel gospa poškodovala ste mi avto, pa mi reče kaj res? Stopi iz avta in ni mogla verjet svojim očem kaj mi je naredila. Eni nimajo občutka in takih ni malo. Zapisal sem si njeno registrsko in št. osebnega dokumenta. Je rekla če mi da denar pa sem rekel ne, da bom jaz popravil avto pri ličarju ji prinesem račun in ona mi plača račun ko je avto končan. In res šel sem na original servis ličarijo in plačala mi je do zadnjega centa v dveh obrokih, ker ni imela dovolj denarja pa še majhnega otroka je imela, 600 evr je bilo popravilo. Če mi ne bi plačala računa bi jo pa prijavil na policijo, ampak sma se pošteno zmenla. Jo pa čisto razumem da tudi če je videla poškodbo, da se je hotla odpeljat ker je komaj shajala čez mesec ker škoda ni bila mala.

Enkrat se mi je pa eden zaletel v z nekim dragim bmwjem v bok na križišču ko je hotel izsiljevat in kaj je bilo, stopi možakar iz avta in začne jebat mater zmerjat mene kako to vozim, kaj sem mu z avtom naredil. Nisem mu rekel niti a, nekaj je skakal okoli mene jaz sem dal trikotnik ven pol sem se pa usedel v avto, vklopil vse štiri smerokaze in poklical policijo. Kaj se mam jaz razpravlat al pa pretepat s tako budalo? Naredili so zapisnik in ugotovili da je on kriv, tako da je plačal kazen za prometni prekršek, plačal je kazen ker je žalil še policiste in še moji zavarovalnici je moral plačat škodo. Če bi me pa napadel bi jih pa dobil pa še kazensko bi bil ovaden, ker je bilo polno prič okoli.
Če ne znate nadzorovat čustev vam povem da dokler klejete in derete še gre, ko se pa fizično spravite na človeka je zgodbe konec. Opice boste reševale na opičji način, ljudje pa bomo reševali na človeški način z govorom. Ko bo kakšna opica naletela na kakega vojaka ali specialca, ki jih dosti vozi stare avte ker so slabe plače in ko se boste spravili na njega zaradi majhnega riseka to bo veselica. Samo ne pol jokat ko boste zarad riseka in prazne glave 3 mesce na bolniški. Na šibke mulce se je pa fajn spravlat pa jim mal ušese zvijat pa se delat frajerja? Budale.


Ja ti si pa frajer. se spravis na zensko, po moznosti mamo samohranilko naj ti praskico krije?? omg. se vidi, da niti za pir nimas ker si vse dal za avto, zato se pa sekiras za praskice.. btw, niti centa vec ne dobis pri prodaji ce avto nima prask :)


S takim načinom kot je opisano zgoraj, se definitivno ne bi spravil na nekoga, sploh pa kot v tem primeru, da ti je morala poravnati škodo v obrokih, ker ni imela denarja... Se ti zdi to normalno?

Sicer pa imaš dokaz, da je to naredila ona, če si ti opazil luknjo ko se je mislila odpeljati?

Saj ne rečem, res ni fajn če ti nekdo z vrati ruka v tvoj ali delno tvoj (leasing) avto, ampak nekaterim je ta klinčev pleh res vreden več kot moralne vrednote, družina itd.... Čeprav če potegnemo črto, avto je po 5 letih in 150.000km vreden toliko in toliko pa če je brez udrtine in praske, ali pa če 10 lukenj od toče in kup prask.

Pleh je pleh in prevozno sredstvo, ki te pripelje od točke A do točke B, komu pa je pleh "vse" in se potem vozi z 7 let starimi gumami in ne pride iz meseca v mesec pa ima problem sam s sabo.


Obsojate človeka, ki mu je usaj malo mar za svoj avto in mu ni všeč če je cel potolčen. Moralizirite lahko dokler se to vam ne zgodi, potem ko bi se to vam zgodilo bi naredili isto.

A ti pametnjakovič, če kdo poškoduje tvojo lastnino, namerno ali nenamerno in moraš škodo poravnati sam. Se ti zdi to normalno?
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a DePalmo Sr okt 28, 2015 9:08 am

pavlovich je napisal/-a:A ti pametnjakovič, če kdo poškoduje tvojo lastnino, namerno ali nenamerno in moraš škodo poravnati sam. Se ti zdi to normalno?


To je problem katerega marsikdo tukaj ne zastopi. Se mi zdi da je isto kot z goljufanjem VWja, "saj je vse vredu če so goljufali". Kurca, naredila se je škoda in v tem je poanta. Ampak očitno to enim ne potegne, vsaj dokler se to njim ne naredi. Pa še takrat so očitno mrzli kot voda pozim.

Kaj ima vrednost avta tukaj veze? Kaj ima veze koliko ima kdo stare gume? A bi vam, zagovornikom poškodb, bilo tudi vseeno če bi v vašo 15+ let staro hišo začel delat luknje v fasado? Ali bi potem tudi poslušal: "Eh, sej je bajta že stara in ni več tok vredna, pa okna bi moral že zdavnaj zamenjat, zato se ne usajaj zaradi par lukenj v fasadi." ali bi povzročitelja parkrat na gobec in terjal za škodo?

P*zda ste loleki, sj zato pa smo tle kjer smo ker je "vse v redu".
 
Carnival
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: To okt 20, 2015 10:19 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Carnival Sr okt 28, 2015 9:15 am

Če je bilo škode za 600€ , je to moralo biti zelo hudo, jaz ti na njenem mestu nebi toliko plačal in si jo pošteno pomolzel. Kriva seveda je, samo da si potem tak, da rihtaš vse to na pooblaščenem servisu, kjer se itak študent uči na vozilu in slabše opravi delo, kot kak samostojni klepar/ličar, mi je pa mimo. Pri zelo dobrem kleparju/ličarju pa bi prišel z 200€ skozi. Ampak ne, važno, da ti pelješ avto ravnat in malo poštrihat na pooblaščenca, ali pa si na njen račun popravil še ostale praske in vdolbine ter jo tako prevaral. 600€? Lepo te prosim :)

Kar se tiče ostalega napisanega, se strinjam, nasilje ni rešitev in vedno se lahko sklene kakšen kompromis, razen pri opicah, kot jih poimenuješ :D vendar teh opic je verjetno malo :)
 
matejxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 961
Pridružen: So okt 06, 2012 3:46 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a matejxx Sr okt 28, 2015 9:31 am

Carnival

Sam peljem avto vedno na pooblaščen servis in me niti malo ne zanima koliko bo prišlo popravilo(pa tudi če pride 1000€ več kot pri enem privatniku), ker mi ga tako plača zavarovalnica ali pa povzročitelj. Pa kaj če tam dela študent, saj vse delo tako ali tako pregleda odgovorna oseba, prav tako pa dobim vedno na delo garancijo, ki jo tudi upoštevajo za razliko od kreganja, ki je potrebno pri enem privatniku, da ti popravi tiso kar ni vredu.

Že dvakrat sem imel to nesrečo z prejšnjim avtom, da so mi moj avto udarili na parkirišču. Enkrat je gospa z BMW-jom čisto malo potegnila avto, kar sem videl. Na avtu se je poznal manjši ris. Pa ko sem gospo ustavil je izstopila iz avta in šla gledati kaj je naredila. Potem mi je začela govorit kaj sem tečen zaradi malega risa, pa da tako ali tako avto ni veliko vreden. In se je kar odpeljala brez kakršnega koli opravičila, podatkov ali česar koli. Zato sem lepo poklical policijo in jim povedal št. registrske tablice. Ker mrzim osebe, ki nimajo spoštovanja do tuje lastnine, čeprav je malo vredna.

Drugič je mlajša gospa prav tako udarila avto, pa je bilo videti precej več kot prvič. Pa je ta gospa čakala več kot pol ure, da sem prišel do avta in se mi začela opravičevati. Pa sem ji rekel, da ni problema in sploh nisem vzel njenih podatkov. Ker avto je bil res starejši in tudi ni bil več najbolje ohranjen.

Po moje če se oseba obnaša spoštljivo se lahko čisto vse lepo dogovori, če pa se obnaša do tebe zvišano, ker pač ona vozi precej boljši avto, se pač ne bom z njo pogovarjal in bom takoj zahteval zavarovalno polico.
 
Carnival
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: To okt 20, 2015 10:19 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Carnival Sr okt 28, 2015 10:10 am

Nič ne rečem za storitve, kot so veliki servis in podobno pri pooblaščenem servisu, vendar ličenje in kleparska dela... No ja, vsak po svoje razmišlja, najdražje ni vedno najboljše :)

Lepo si naredil v drugem primeru, imam občutek, da nekateri svoje kante namenoma postavijo nekam, da jih kdo malo butne in podbono ter potem izsiljujejo denar :)
 
danci1973
Uporabnik
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe jun 25, 2010 7:10 am
Kraj: Maribor

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a danci1973 Sr okt 28, 2015 10:50 am

DePalmo je napisal/-a:In ja, sem tudi eden izmed tistih ki parkira čez dva parkirišča, sploh če so zelo ozka.

:twisted: Jaz pri takih vedno parkiram par cm od voznikovih vrat.
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Sonderklasse Sr okt 28, 2015 10:40 pm

DePalmo je napisal/-a:In ne, avto me ne rajca bolj kot punca, kot se je nekdo spotaknil ob to, imam kombinacijo kjer me rajcata oba 8)


hahaha, KRALJ ! :)

Res je, tudi sam se čudim nekaterim, ko pišete, da to ni nič takega in nas zmerjate s čudaki in bolniki na avtomobile.
Mislim, da smo večina tule na tem forumu bolniki na avtomobile, katerim avto pomeni več kot le pleh iz a na b. Zato mi tudi ne more biti vseeno, če mi ga kdo butne, opraska, pomembno mi je v kakšnem stanju imam avto, zato celo zelo uživam ob vikendu ko se ga spravim pucati, zato imam vsakič nasmeh na ustih, ko se z njim odpeljem na en izlet. In vse to ne pomeni, da nimam življenja tudi zunaj avtomobila ter da nimam punce.
Kar se tiče zavarovanja: vsaka zavarovalnica ti tudi vedno ne prizna tovrstnega parkirišča odnosno vandalizma + komu se da nonstop s tem ukvarjati ? voziti na cenitev,urejati papirje,se prerekati ali je bil drug kriv ali sem bil jaz in se sedaj delam - jaz nimam časa za to.
Zato kot rečeno: raje parkiram čisto zase ali čez 2 parkirišči.
Priznam, nasilje ni rešitev in verjamem, da sem pri komu od vas vzbudil občutek, da sem primitivec, ki se ne zna obvladovati, a temu ni tako.
Opravičujem se tistim, ki ste tak občutek dobili.
Včasih te situacija dobesedno pripelje v to, tudi če ti je kasneje žal. A včasih tudi stvari ne moreš rešiti na lep našin - se strinjam, grozno, žalostno a resnično. In s tem se poslavljam iz te teme in želim vsem čim manj slabih živcev in prask na avtomobilih ;) peace
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
michelinko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr okt 21, 2015 4:10 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a michelinko Če okt 29, 2015 1:33 am

Carnival je napisal/-a:Če je bilo škode za 600€ , je to moralo biti zelo hudo, jaz ti na njenem mestu nebi toliko plačal in si jo pošteno pomolzel. Kriva seveda je, samo da si potem tak, da rihtaš vse to na pooblaščenem servisu, kjer se itak študent uči na vozilu in slabše opravi delo, kot kak samostojni klepar/ličar, mi je pa mimo. Pri zelo dobrem kleparju/ličarju pa bi prišel z 200€ skozi. Ampak ne, važno, da ti pelješ avto ravnat in malo poštrihat na pooblaščenca, ali pa si na njen račun popravil še ostale praske in vdolbine ter jo tako prevaral. 600€? Lepo te prosim :)

Kar se tiče ostalega napisanega, se strinjam, nasilje ni rešitev in vedno se lahko sklene kakšen kompromis, razen pri opicah, kot jih poimenuješ :D vendar teh opic je verjetno malo :)

Ne bi si dovolil da bi kogarkoli pomolzel. Zadnja luč je bila počena, porisan cel bok z vdolbino plus odbijač je bil poškodovan.
Na koncu je priznala, se je pa videlo ker je bila njena bordo rdeča barva na mojem avtu. Rekla je da je imela zadnja vrata na pol odprta in ko je šla naprej ji je spodrsnilo in je padla na svoja vrata,ki so udarile v moj avto in poribsale po plehu. Če bi imel kasko ji ne bi rekel da mi plača škodo. Sem pa čakal da mi plača 3 mesece. Nisem jaz kriv če so take nenormalne cene, božiček pa nisem.
Vse kar sem reči je da se da vse dogovorit brez nasilja. Važno da je gospa ostala cela, denar je pa že prebolela. Razlike v ceni pa ne verjamem da bi bilo, če bi peljal kam drugam. Imam čisto vest.
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a xsara Če okt 29, 2015 6:01 am

Nikar ne mislite da spodbujam nasilje, samo če ti odrasel moški pri polni zavesti z vso močjo butne v vrata, da pade dol letvica in je luknja v vratih in povrh tega še ženin 4 mesce star avto, pol pa verjamte se meni sname jermen :?
poleg tega imam tudi jaz otroke in vem kako je z malimi otroci, ampak kljub temu se maksimalno potrudim, da ko jih dajem notr ne buškam sosednjih
avtov, no sedaj so že starejši in jih učim, da lepo pridržijo vrata ali pa da dajo roko vmes med naša in sosednja vrata seveda počasi, da se ne priščipnejo........
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
kseb
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Sr sep 11, 2013 2:24 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a kseb Če okt 29, 2015 6:45 am

Še moja izkušnja iz Avstrije. Pred nekaj leti smo bili na izletu na Dunaju. Avto sem parkiral v centru in smo šli na krajši ogled mesta. Popoldan smo se vrnili in je bil ob avtu parkiran kombi, ki je imel zadnja krilna vrata odprta. Ker je kar konkretno pihal veter jih je butnilo v moj avto. Pogledam in vidim na avtu ris dolžine enih 5 cm in širine 1mm (pač pobralo je barvo). Pa grem do Avstrijca in mu pokažem kaj je bilo, zakolje, se opraviči in mi ponudi 50 eur. Sploh nisem mislil nič vzeti, ker je bilo nenamerno, avto je bil takrat sicer star štiri leta, ampak v glavnem nič tragičnega, se pač zgodi in se še bo. Pa je vztrajal in sem potem vzel denar.
Hotel sem poudariti, da sploh ni bilo nekega pregovarjanja kdo je kriv, ali je bil on, ali je stara poškodba in podobno. Takoj je priznal in se upravičil. Korekten odnos.
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a honeybee Pe okt 30, 2015 8:39 pm

No takšna izkušnja se mi zdi super. Ne rečem, da nekdo, ki slučajno rukne, da mora kriti je pa lepo, da prizna in ponudi rešitev in ne, da se dela kot, da se to njemu sploh ni zgodilo.

Pred leti sem sam šel rikverc z avtom in spregledal in nekomu odbil stransko ogledalo. Sva se zmenla, da me bo poklical kolko pride (jaz sem tudi bil ob stransko ogledalo) in,da mi bo javil. Sem rekel, da bom pač kril škodo ker je moja krivda in na koncu je prišlo do tega, da je rekel, da barvanje bo kril sam ker sem bil toliko pošten, da sem bil pripravljen kriti stroške.

lp
darkside
 
5cenic
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Sr feb 11, 2015 1:23 am

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a 5cenic So nov 28, 2015 3:15 pm

Žena dela v velikem trgovskem centru in je avto vsak dan 6 dni v tednu po 4-8 ur na parkirišču pred trgovino. Vsakič, ko ga perem so nove praske - pa ne samo od vrat, tudi blatnika levi iz zadnji sta oba že bila porajsana. Sem moral zamenjati zavarovalnico saj je prva krila le do 3 parkirišča na leto, zdajšnja pa krije vse.

Nauk zgodbe - zavaruj parkirišče in je ker je pač preveč brezobraznežev, tam sredi parkirišča se pa tudi ne mislim z nobenim kregat. In ko smo že pri kreganju.
Imam tri primere tipičnih slovencev:
1. ženska, zrihtana in vase zagledana pride do svojega avta in na polno butne v moj avto z vrati svojega BMW-ja. Jaz sem bil v avtu ker sem čakal ženo pred trgovino. Spustim šipo in ji lepo povem, naj bo malo bolj pozorna in ona nesramno odvrne, kaj si dovolim in kot da je škoda mojega avta. Avto je bil star pol leta - meni ga je bilo škoda pa čeprav ni bil BMW. Nisem hotel se hotel kregati, ona pa se je brez opravičila odpeljala.

2. otrok star 6 let je pred kratkim počakal v avtu, ko sva z ženo skočila za minuto v trgovino. Med to minuto je po njegovi izpovedi prišel voznik sosednega vozila do svojega avta, butnil v moja vrata z njegovimi in se nasmehnil ter se odpeljal. Seveda so bile posledice vidne.

3. pred kakim tednom je ženska pripeljala po naši ulici - saj je v ulici vrtec - nasproti mene. Pred njo se je peljal še en avto, ker ulica ni preveč široka, vseeno pa dovolj da se srečata avto in smetarski tovornjak, sem peljal skrajno po svoji strani cestišča. Prvi voznik se lepo odpelje mimo, ženska pa se pripelje bolj po moji strani in zadane z njenim ogledalom v moj ogledalo. Se ustavim, ona zapelje nazaj. Jaz ji lepo rečem, da mora voziti po svoji strani nakar me ona napade da sem divjal - vozil sem manj kot 30 v coni 30. Zopet ne mu ne bu od opravičila, le potipal sem moje ogledalo in se ni čutilo da bi bilo opraskano, njeno pa je bilo tudi celo, tako da sem samo povedal ji naj bo v prihodnje bolj pozorna, na kar se je spet odzvala nesramno vendar sem večino preslišal in se odpeljal. Zopet ne priznanje odgovornosti in nesramnost.
 
Spectre
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 76
Pridružen: Pe nov 27, 2015 8:36 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a Spectre So nov 28, 2015 4:07 pm

@scenic
Meni je nekdo z BMW-jem X5 naredil ris sredi vrat. Preden sem ga parkiral sta bila dva placa prosta, zadnji in predzadnji v vodoravni vrsti. Pa sem ga parkiral na zadnji prostor in še to sem ga dal bol levo, da tisti ki pride da bo imel več placa. Ko sem prišel nazaj je pa na tisto drugo mesto parkiral nekdo z BMW-jem x5 in to posredini čez črto pa še z vrati mi je poškodoval moja vrata, pa sem imel avto star 2 meseca.
Nisem nič čakal, ker sem se navadil na butanje vrat in rise, trgovski centri in bloki tu ga najprej dobiš... :roll: Mislim pa da je mogla bit ženska.
Bolj so bogati manj čuvajo stvari. Kaj pa je njemu nek bmw X5 za 75 jurjev, na mesec ima pa plače 15 ali 20 jurjev ali celo več. To si ga v 3 ali 4 mesecih zasluži. Povprečen delavec pa za nekega novega spačka od golfa dela 2 ali 3 lete, brez da kos kruha v usta. Njemu je nov golf ali megane tako kot da bi si delavec kupil kolo ali pa še manj, in takšen ima tudi odnos do stvari.
Bogate babnce srednjih let in stare se pa tako obnašajo kot da so boga za jaj.. prijele. Ma nekega mladega lupčka in dober avto in si misli kaj je koza stara.
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a honeybee So nov 28, 2015 5:11 pm

menda ja ne mislite, da ljudje ki vozijo nemške avte da dejansko znajo vozit? to so ja najbolj neodgovorni ljudje in polni samih sebe!
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a reber Pe jan 01, 2016 4:07 pm

@michelinko
Zakaj nisi babnici predlagal, naj ti da kupon, namesto denarja?

@5cenic
Pravilni postopek pri udarcu ogledal med vožnjo je enak kot če bi se dotaknili kakšni drugi deli vozila. Izmenjava podatkov je obvezna, tudi če škode ni, praviloma se izpolni tudi evropsko poročilo, kamor se nedvoumno označi, da škode ni in se s tem strinjata oba vpletena. Zakaj je to pomembno? Ker lahko nasprotna stranka kasneje uveljavlja poškodbo in boš nastradal za škodo in pobeg.
V primeru, da pride do dotika in nasprotna stranka ne želi dati podatkov in se primerno pogovarjati, pokličeš policijo, da naredijo zapisnik. Če je kaj škode, bo nasprotna stranka plačala škodo in bo kaznovana za pobeg.

V vseh primerih je najbolj primerno in pametno ohraniti mirno kri in z nasprotno stranko komunicirati na visokem nivoju kulture, tudi če si ne zasluži. Ko pride policija, morate delovati umirjeno, kulturno, zrelo, ... skratka na visokem nivoju, če je nasprotna stranka nekulturna, bo pokasirala še za neprimerno vedenje... Vedenje udeležencev pogosto nezavedno vpliva tudi na policijo in njihovo odločitev v primeru, še posebej ko gre za dvomljive dogodke, ki se običajno rešijo kar z deljeno krivdo.
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a mrtwelvetrees Pe avg 12, 2016 9:34 pm

Slika

Koper (Tuš garaža ) Kranjčan KR SV-217 za izstop iz avtomobila potreboval kar 2. parkirna prostora. Prostor je res označen za 2 invalidna vozila. Ob prihodu invalida se ni umaknil povedal je samo " Imaš še dovolj prostora " , Kaj hočeš !
A se vam tole zdi normalno ?
Naprošamo Vas da fotografijo Sherate-Delite da jo čim več ljudi vidi, upajmo da se bo gospod voznik na fotografiji prepoznal?
BODIMO SOLIDARNI, SPOŠTUJMO INVALIDE.
NESREČA NIKOLI NE POČIVA !
Zahvaljujemo se avtorju posnetka na pogumu..


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a pskoda So avg 13, 2016 8:05 am

Pobec misli, da je bog in batina z gnilim vw-jem :roll:
Lp
 
nejc1986
Novinec
 
Prispevkov: 479
Pridružen: Pe dec 11, 2015 5:59 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a nejc1986 So avg 13, 2016 9:08 am

Take degene bi jst lepo priklenil na inv.vozicek za pol leta... pa d ga vidmo junaka pol,k bi mu bla ze najmanjsa stopnica vecji izziv,kukr mu je njegov beden lajf zdj....

In to obesit na velik zvon,d tud ostali debili vidjo,kaj jih caka,ce se delajo norca iz hendikepiranih...
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a mrtwelvetrees To jan 09, 2018 6:34 pm

Slovenec na mestu za invalide vsem razkazal, da ima ferrarija

https://www.zurnal24.si/avto/slovenec-n ... ija-303088
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
format
Novinec
 
Prispevkov: 375
Pridružen: Po jan 09, 2017 7:16 pm

Re: KOMENTARJI NA: PARKIRANI BUTCI

Napisal/-a format To jan 09, 2018 6:40 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Ne zagovarjam takšnega početja, vendar za vetrobransko šipo se vidi nekakšen modri listek, kateri bi lahko bil simbol za invalida.
Vendar, kako pride invalid z vozičkom v takšen avto?
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 49 gostov