Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
J`Mavr0
Novinec
 
Prispevkov: 218
Pridružen: To okt 11, 2005 7:25 am
Kraj: Maribor-[okolica]

Napisal/-a J`Mavr0 Po avg 16, 2010 7:51 am

http://cgi.ebay.de/NOKIA-1100-RH-16-RAR ... Vertrag_KM

Z pravim patch-em dela čudeže... 8)

Danes se dela čuda...

lp;
Jernej
Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Po avg 16, 2010 3:28 pm

In kaj je s tem telefonom ? To je daljinec za avto al zakaj si ga zalepo sem ?
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
RSI
Novinec
 
Prispevkov: 350
Pridružen: Pe jun 18, 2004 3:04 pm
Kraj: obersburg

Napisal/-a RSI Po avg 16, 2010 3:36 pm

ne vem,kake veza ma tale nokia,vem pa ,da so zelo iskane,v nemciji celo do 3000eu :shock:
VIVE LE SPORT
 
Uporabniški avatar
scisco1
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: To dec 04, 2007 9:06 am
Kraj: Ljubljana&Dolina ljubavi

Napisal/-a scisco1 Po avg 16, 2010 5:14 pm

http://www.softsailor.com/news/1607-nok ... ckers.html

Tukej si lhk mal preberete.
Vrjetno je mislu, da bi bila s pravim programskim orodjem uporabna tudi za avtomobile.
 
Uporabniški avatar
RSI
Novinec
 
Prispevkov: 350
Pridružen: Pe jun 18, 2004 3:04 pm
Kraj: obersburg

Napisal/-a RSI Po avg 16, 2010 5:37 pm

off no saj se mi je zdelo,da mora bit kej takšnega :shock:


upam da jih dobijo,pa prste polomit :twisted:
VIVE LE SPORT
 
Uporabniški avatar
J`Mavr0
Novinec
 
Prispevkov: 218
Pridružen: To okt 11, 2005 7:25 am
Kraj: Maribor-[okolica]

Napisal/-a J`Mavr0 Po avg 16, 2010 8:51 pm

Če ga kamot uporabljaš za telefoniranje.
So programi za odpirat marsičesa, dobiti denar na bankomatu... vse to je čista istina...
Iskani so z 16RH pa 17RH narejeni izključno v .de

Žalostn... ampak to se dogaja...

lp;
Jernej

P.S. pač pazite, da nimate ničesar na vidnem mestu...
Slika
 
Uporabniški avatar
DeLux
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: To nov 21, 2006 8:39 am
Kraj: 1230

Napisal/-a DeLux To avg 24, 2010 1:02 pm

Prejšnji teden okoli 20.8 je v vasi Malo Črnelo pri Ivančni Gorici neznanec ukradel orodje od uniorja (garnitura gedor, izvijačev, ključev ter še nekaterih specialnih orodij), kompresor skoraj nov 50l rdeče barve, pištolo za kompresor ter še nekaj zadev.
če kdo karkoli ve prosim da mi sporoči. Za informacijo bo nagrajen!

Hvala
Slika
http://www.suzuki-klub.com SUZUKI KLUB SLOVENIJA
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4313
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a RedBull™ Pe nov 05, 2010 9:18 pm

Dne 28.10. 2010 (od 19:30 - 22:30 ure) je bilo v Ljubljani - Vič v bližini kavarne Sputnik (ob železniški progi) iz osebnega avtomobila Audi A3 odtujeno slednje:

- osebni dokumenti
- Garmin nüvi 200W (srebrne barve) serijska številka: 3400963874


Če je kdo kaj videl,oz. bo kupil navigacijo s slednjo serijsko številko,naj me prosim kontaktira preko zasebnega sporočila
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re:

Napisal/-a adis Pe nov 05, 2010 9:36 pm

J`Mavr0 je napisal/-a:So programi za odpirat marsičesa, dobiti denar na bankomatu... vse to je čista istina...


za odpirat konzerve tudi ?

ne pokaj neumnosti glede bankomatov.
 
rupp
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So apr 03, 2010 10:48 am
Kraj: Lj

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a rupp To jan 04, 2011 5:19 pm

Z včeraj na danes ponoči, sem skoraj ujel storilce ki so mi polomil vse šipe razn sprednje in odtrgal oba špegla, pa še kaj bi nardil če neb nekdo za ročko od vrat prjel da je začel tult..rabil bi pomoč nujno, avto je proceed!

1. Nabit, visok 1.90 ali več, oblečen v črno puhovko, kavbojke, nosil je črno kapo z svetlim napisom,.
2. Suh, visok 1.90 ali več, oblečen v črn umazan plašč, črni kratki lasje, kavbojke, temen in neurejen v obraz, umazan - cigan verjetno.
3. Voznik suh, svetla jakna, z kratko temno erokezico temen v obraz. - Ta se je drl: pršu je pršu gas gas, tak da sklepam nekak da so bili iz KR ali s tam nekje po naglasu.

Zgodl se je na Fužinah, parking na brodarjevemu ravno v cajtu ko morm ponoč na šiht - sreča! . Enga sem zažgal in zbil po tleh sam me je ta drug (ta ko je bil gorila) naskočo in brcno v glavo...
Bli so stari 18-22 let, več dvomim.
Avto : Zjahana Škoda Felicia temno zelene barve, brez tablc. Zbežal so v smeri obvoznce. Bi šel za njimi če se neb matral z zaklenjenim volanom. - živčnost itd.. Mam zavarovano, zadeva je na policiji a vseeno vsaka pomoč pride prav za takšne gnoje, prav upam da se jih najde. Hvala za vsako pomoč!!!
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a King1 To jan 04, 2011 5:51 pm

rupp je napisal/-a:Z včeraj na danes ponoči, sem skoraj ujel storilce ki so mi polomil vse šipe razn sprednje in odtrgal oba špegla, pa še kaj bi nardil če neb nekdo za ročko od vrat prjel da je začel tult..rabil bi pomoč nujno, avto je proceed!

1. Nabit, visok 1.90 ali več, oblečen v črno puhovko, kavbojke, nosil je črno kapo z svetlim napisom,.
2. Suh, visok 1.90 ali več, oblečen v črn umazan plašč, črni kratki lasje, kavbojke, temen in neurejen v obraz, umazan - cigan verjetno.
3. Voznik suh, svetla jakna, z kratko temno erokezico temen v obraz. - Ta se je drl: pršu je pršu gas gas, tak da sklepam nekak da so bili iz KR ali s tam nekje po naglasu.

Zgodl se je na Fužinah, parking na brodarjevemu ravno v cajtu ko morm ponoč na šiht - sreča! . Enga sem zažgal in zbil po tleh sam me je ta drug (ta ko je bil gorila) naskočo in brcno v glavo...
Bli so stari 18-22 let, več dvomim.
Avto : Zjahana Škoda Felicia temno zelene barve, brez tablc. Zbežal so v smeri obvoznce. Bi šel za njimi če se neb matral z zaklenjenim volanom. - živčnost itd.. Mam zavarovano, zadeva je na policiji a vseeno vsaka pomoč pride prav za takšne gnoje, prav upam da se jih najde. Hvala za vsako pomoč!!!



Ne moreš verjet ta prokleta banda nezaposlena ciganska. Upam, da je s tabo vse cool in da čimprej zrihtaš stavri. Pa srečno.


lp
 
rosonero
Novinec
 
Prispevkov: 271
Pridružen: Če feb 12, 2009 12:18 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a rosonero Sr jan 05, 2011 9:40 pm

rupp je napisal/-a:Z včeraj na danes ponoči, sem skoraj ujel storilce ki so mi polomil vse šipe razn sprednje in odtrgal oba špegla, pa še kaj bi nardil če neb nekdo za ročko od vrat prjel da je začel tult..rabil bi pomoč nujno, avto je proceed!

1. Nabit, visok 1.90 ali več, oblečen v črno puhovko, kavbojke, nosil je črno kapo z svetlim napisom,.
2. Suh, visok 1.90 ali več, oblečen v črn umazan plašč, črni kratki lasje, kavbojke, temen in neurejen v obraz, umazan - cigan verjetno.
3. Voznik suh, svetla jakna, z kratko temno erokezico temen v obraz. - Ta se je drl: pršu je pršu gas gas, tak da sklepam nekak da so bili iz KR ali s tam nekje po naglasu.

Zgodl se je na Fužinah, parking na brodarjevemu ravno v cajtu ko morm ponoč na šiht - sreča! . Enga sem zažgal in zbil po tleh sam me je ta drug (ta ko je bil gorila) naskočo in brcno v glavo...
Bli so stari 18-22 let, več dvomim.
Avto : Zjahana Škoda Felicia temno zelene barve, brez tablc. Zbežal so v smeri obvoznce. Bi šel za njimi če se neb matral z zaklenjenim volanom. - živčnost itd.. Mam zavarovano, zadeva je na policiji a vseeno vsaka pomoč pride prav za takšne gnoje, prav upam da se jih najde. Hvala za vsako pomoč!!!



banda...za take ni druga :/:o:/

Samo tako iz firbca : Se ti kaj zdi zakaj so razbijal avto, bi blo prej bol smilseno da bi skušal dele krast...
Božiček je car, eno noč na leto dela, ostalo ma dopust......
 
rupp
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So apr 03, 2010 10:48 am
Kraj: Lj

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a rupp Če jan 06, 2011 12:52 pm

Ne ampak očitno kr tko za zabavo, sej stvar se je samo nadaljevala pri mojem avtu. So bili pred tem že zlo dejavni na sosednjem parkirišču, kjer so zdelal enga Megana in še enga Proceeda, mogoče še kaj več a da ne vem. Tako da vandalizem in ciganski smrkavci. Sej dobro da mam ta tedn nočno, drugače bi verjetno bil zlaman še kak avto.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a lancia hf Če jan 06, 2011 2:52 pm

rupp je napisal/-a:
1. Nabit, visok 1.90 ali več, oblečen v črno puhovko, kavbojke, nosil je črno kapo z svetlim napisom,.
2. Suh, visok 1.90 ali več, oblečen v črn umazan plašč, črni kratki lasje, kavbojke, temen in neurejen v obraz, umazan - cigan verjetno.
3. Voznik suh, svetla jakna, z kratko temno erokezico temen v obraz. - Ta se je drl: pršu je pršu gas gas, tak da sklepam nekak da so bili iz KR ali s tam nekje po naglasu.


Avto : Zjahana Škoda Felicia temno zelene barve, brez tablc.


Glede na to da se je dru da prihajaš te je verjetno "poznal"
Če je avto isti kot mislim, so to cigoti, ki pa nebi rekel, da so se kar zaradi tega, ker jim je bilo dolgčas, znesli nad tvoj avto.

Mam skoraj vsak dan opravka z cigoti, pa vem kaj so sposobni če jih samo napačno pogledaš, drugače dajo pa mir.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
rupp
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So apr 03, 2010 10:48 am
Kraj: Lj

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a rupp Po jan 10, 2011 9:53 am

a morda veš iz katerega kraja izhaja ta avto lancia? Policija tko dvomim da bo kaj naredila..drugač pa, ne ni me poznal, sem prepričan, a je videl ko sem šprintal proti avtu zato se je začel verjetn dret. Pa tud poškodbe na drugih avtih..
 
Uporabniški avatar
roberto-82
Uporabnik
 
Prispevkov: 1181
Pridružen: Pe apr 18, 2008 5:17 pm
Kraj: Črna na Koroškem

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a roberto-82 Po jan 10, 2011 10:09 am

pro---ta banda čokoladna :D :D pa če mi gre kaj bolj na k----c kot pa to ,da nekomu ,ki pošteno dela in plačuje use pol ene čokolade tako piz----jo nardijo upam da jih čimprej dobijo lp
NE DELAJ DRUGEMU TISTGA,KAR NOČEŠ,DA DRUG DELA TEBI.
[img]http://www.shrani.si/f/3M/Wx/1eNyr63y/neimenovano.jpg[/img]
 
fritz
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne okt 26, 2008 10:40 pm
Kraj: go

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a fritz Če jan 27, 2011 4:19 pm

danes 27.01 najverjetneje ponoci je bil izpred bloka na trebinjski ul. v LJ. Naselje BS3.
ukraden osebni avtomobil

Golf V 1.9 TDI bele barve registerska oznaka KP DA 882

Slika

Slika

Slika

http://favdl.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=6022

vse morebitne informacije kadarkoli direktno lastniku na telefon

041 566 754

ali na e-mail : info@favdl.net

za vsako uporabno informacijo se najlepse zahvaljujemo.
lpf
i really like your peaches when i shake your tree
 
rupp
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So apr 03, 2010 10:48 am
Kraj: Lj

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a rupp Pe apr 22, 2011 1:35 pm

Pred Hoferjom v Mostah danes med 11:15-11:30, vdrl bratu v avto in ukradel Woofer Ground zero Titanium 2300 v škatli, radio Alpine IVA D 100R z rahlo počenim ekranom v skrajnem desnem kotu zgoraj, dve bejzbolski palici, sončna očala d&g in denarnico z vsemi dokumenti - medtem ko šel po malico. Not so pršli tako, da so razbil voznikovo šipo. Jaz res ne vem kaj je narobe s temi čefurskimi Mostami in Fužinami pa tud s folkom ko dela v tem Hoferju..ne odgovarjajo, ja kako ne če je njihovo parkirišče. P*zda človk jim dnar prnese in to pol ni njihova stvar kaj se je zgodil na parkingu. Odkar živimo v tem okolišu so same pizdarije in se tudi ne čudim zakaj je bilo najcenejše stanovanje v tem delu Ljubljane! Če bi kdo karkoli vedel o tem, ponujam 1000€! samo da se dobi tega človeka. Lahko tudi na zs. Če pa ta ko je vkrado bere, ti prisežem če se izve kdo si da ti zlomim hrbet in te prilepim na posteljo do konca življenja ne glede na posledice.
 
Uporabniški avatar
DragonForce
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Po jun 22, 2009 1:02 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a DragonForce Pe apr 22, 2011 2:04 pm

Točno vem, kako ti je... ko so meni ukradli feltne izpred bloka v Novih Jaršah, sem isto hotel polomit tega lopova/lopove. Ljubljana je resnično katastrofa glede tega.

Na žalost nimaš kaj dosti pri takih krajah, mogoče če je kdo kaj videl, drugače pa je kar je. Glej kakšne oglasnike, če bo mogoče kdo prodajal.
Mojih felten nažalost ni nihče do sedaj prodajal.
 
Uporabniški avatar
Skrjanc jr.
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če okt 11, 2007 2:40 pm
Kraj: Žirovnica

Ukraden VW Hrošč 1303

Napisal/-a Skrjanc jr. Po apr 25, 2011 12:11 pm

Slika
Slika
Slika




LP, Skrjanc jr.
Zadnjič spremenil Skrjanc jr., dne Če maj 03, 2012 1:02 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
KARMANN Ghia driver
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 115 gostov