Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
jranzi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe nov 18, 2005 6:45 pm

Napisal/-a jranzi Sr mar 22, 2006 11:28 am

To ni res!

Ukraden avto se velikokrat samo prestavi na novo lokacijo in se ga lotijo šele čez nekaj dni, ko policija na cesti pozabi par dni stara obvestila. Zakaj pa so tistega Bentlya po več mesecih še vedno našli v Sloveniji?!

Torej če imaš veze, je navadno še nekaj dni časa, da ga najdeš ali "kupiš" nazaj.

Seveda je manj možnosti pri avtih (naj)višjega razreda, če je bil ukraden "po naročilu". Taki je res pogosto v nekaj urah čez mejo...

Ne verjamem pa, da se ti bodo oglasili tisti, ki bi RES lahko pomagali... Ker jaz samo razmišljam kako to gre... :?
 
Uporabniški avatar
lublancan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2785
Pridružen: To maj 04, 2004 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a lublancan Sr mar 22, 2006 11:45 am

no zdej po spominu iz oddaje preverjeno

baje da se bavjo z razrezom pa s tem eni iz litije, drugi pravjo okolica domžal
baje ga najprej samo preparkirajo na velko parkirišče v kšno sosesko, tko da če maš daljinsko zaklepanje se lahko mau okol vozš in probaš

če je avto višjega razreda gre vn iz slovenije na jug, če je srednji pa nižji razred se ga razzreže za dele
treba pa je vedt, da najprej porežejo vn številke tko da jim policija ne more nič
dele pa lahko kupš prek salamona al pa bolhe
tko da če jih češ nabutat je pač varjanta da to spremljaš

je pa tko, policija ma dost dela in se ne ukvarja samo s tvojim avtom, zato boš meu pr zasebnem detektivu več šans, ker bo iskau samo tvoj avto
podpis
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr mar 22, 2006 11:53 am

Napiši kater avto pa kdaj so ti ga ukradli, pa kje in kakšno značilnost. Ker se dost vozim im vem za par takih ljudi, ki to derlajo lahko malo pogledam naokoli, če je kje v bližini tak avto parkiran. Dokazov proti tem ljudem nimam in so bili že parkrat obtoženi da to delajo, dokazat jim pa niso mogl. Če bi pa enkrat ratal dokazat tole, bi bila pa full huda zadeva ker bi s tem na našem koncu kr popucal s takimi izmečki - pa pol bi še ljudje z njimi obračunal, zdej pa ne upajo.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
sevnican
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 556
Pridružen: To okt 04, 2005 6:46 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a sevnican Sr mar 22, 2006 11:57 am

Preverite na http://www.policija.si/si/ pod ukradeni predmeti/ukradena vozila, koliko vozil je bilo ukradenih. Ko to vidiš te stisne pri srcu in zgleda, da je policija res nemočna proti takšnim krajam.
 
salamuma
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr mar 22, 2006 10:20 am

Napisal/-a salamuma Sr mar 22, 2006 12:08 pm

Res je, vceraj jih je bilo vsaj 6 ukradenih ..... Kradejo pa vsak dan. Bo jih ze eden pri delu dobil!!! Upam, da kmalu....

p.s. Gre se za Golfa (vceraj so ukradli kar 2, pa se enega pasata, pa cliota,....
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr mar 22, 2006 12:09 pm

sevnican je napisal/-a:Preverite na http://www.policija.si/si/ pod ukradeni predmeti/ukradena vozila, koliko vozil je bilo ukradenih. Ko to vidiš te stisne pri srcu in zgleda, da je policija res nemočna proti takšnim krajam.


Policija ni nemočna, največji problem je v tem da so lahko tudi zraven, ker tut oni rabijo poceni dele za svoje osebne avtomobile.

Tukaj je edina varianta, da se voziš naokoli z avtom in iščeš točno določen avto in vsakega ko najdeš poslikaš in si zapomneš položaj, kje je in potem se vsak dan parkrat zapelješ naokoli teh lokacij in preverjaš kaj se dogaja z njimi.
Samo tega policaji ne delajo, ker raje stojijo na cestah in polnijo proračun.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
subi92
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1622
Pridružen: Če dec 16, 2004 9:19 am

Napisal/-a subi92 Sr mar 22, 2006 12:19 pm

lublancan je napisal/-a:no zdej po spominu iz oddaje preverjeno: drugi pravjo okolica domžal


:twisted: še tuki so bli površni, prej kak kraj bližje alpam ;)
Subaru Legacy 2.0 AWD 1998, Mazda Premacy 1.8 l.2000, Ford Fiesta MK1 1979
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Sr mar 22, 2006 1:33 pm

Jaz sem pred časom zalotil 2 mudela, ki sta vdirala v avtomobile.. naredill sem se kot da ne vidim.. stopil par metrov naprej, poklical policijo... bil na vezi z njimi v manj kot 1min so bili 3 avtomobili tam se 20sec kasneje pa se 3. Seveda so jih dobili. Ce nebi takrat poklical nebi mogel spat naslednih 100 noči pomoje :/
 
PureTNT
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: Pe dec 10, 2004 10:36 pm

Napisal/-a PureTNT Sr mar 22, 2006 2:13 pm

DaDek je napisal/-a:Jaz sem pred časom zalotil 2 mudela, ki sta vdirala v avtomobile.. naredill sem se kot da ne vidim.. stopil par metrov naprej, poklical policijo... bil na vezi z njimi v manj kot 1min so bili 3 avtomobili tam se 20sec kasneje pa se 3. Seveda so jih dobili. Ce nebi takrat poklical nebi mogel spat naslednih 100 noči pomoje :/
:clapclap
 
Uporabniški avatar
sevnican
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 556
Pridružen: To okt 04, 2005 6:46 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a sevnican Sr mar 22, 2006 2:21 pm

Največji problem pri nas ni policija, ampak naša draga zakonodaja. Policaji bi lopove z veseljem zaprli za kako leto ali pa še več, a kaj ko jih sodniki spustijo z pogojno kaznijo. :?
 
Gobavc
Novinec
 
Prispevkov: 220
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:27 am
Kraj: LJ-Vič

Napisal/-a Gobavc Sr mar 22, 2006 3:45 pm

Največji bedaki so preiskovalni sodniki. Ti ponavadi barabo spustijo na prostost zaradi slabo spisanih ovadb in zvitih(tistih z izkušnjami) kriminalcev.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Sr mar 22, 2006 3:58 pm

Gobavc je napisal/-a:Največji bedaki so preiskovalni sodniki. Ti ponavadi barabo spustijo na prostost zaradi slabo spisanih ovadb in zvitih(tistih z izkušnjami) kriminalcev.



Da. To se je zgodilo tudi z mojim primerom (ki sem ga navedel zgoraj)... jaz sem človeka videl ko sta vdirala (zapomnil sem si oblacila in vse ampak v obraz jih nisem videl) ko sem se 3min za tem po isti poti vracal (iz radovednosti) sem ju videl v avtu (tudi to da so bila enaka oblacila) ampak ker nisem videl obraza niso mogli dokazat da sta bla ta 2 ze prej pri tem avtu ko sem ju videl vdirati, pa čeprav sem z 101% zagotovostjo lahko pritrdil da so bila enaka oblačila, postava in lasje.

postopek še traja tako, da vseeno upam da ju bodo lahko obsodli glede na to, da ko je policist stekel proti vlomlenemu avto še je pubec not sedel.
 
Uporabniški avatar
106
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 561
Pridružen: Sr mar 15, 2006 1:06 pm
Kraj: Tukaj

Napisal/-a 106 Sr mar 22, 2006 4:06 pm

tko da če maš daljinsko zaklepanje se lahko mau okol vozš in probaš


Kaj mislis da so ti ki vkradejo po kisil zupi prplavali....taki ko ve kaj dela bo naredo vse da ga nevs mogo izsledit.........

Enkrat sem gledal oddajo Beyond 2000 pa so vgradili v avto voznikov sedez v stilu elektricnega stola hehehe tak da ko je prisel tat pa se vsedel not dal kontakt ga je kratkomalo ubilo tistih nevem kolko voltov stroma.......pa se tak je blo narjeno da ga je pol zic skurjenega sam skipal ven ko kiper hehehehe :twisted:
 
Uporabniški avatar
lublancan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2785
Pridružen: To maj 04, 2004 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a lublancan Sr mar 22, 2006 5:17 pm

106 je napisal/-a:
tko da če maš daljinsko zaklepanje se lahko mau okol vozš in probaš


Kaj mislis da so ti ki vkradejo po kisil zupi prplavali....taki ko ve kaj dela bo naredo vse da ga nevs mogo izsledit.........

Enkrat sem gledal oddajo Beyond 2000 pa so vgradili v avto voznikov sedez v stilu elektricnega stola hehehe tak da ko je prisel tat pa se vsedel not dal kontakt ga je kratkomalo ubilo tistih nevem kolko voltov stroma.......pa se tak je blo narjeno da ga je pol zic skurjenega sam skipal ven ko kiper hehehehe :twisted:



in pol te sorodniki lopova tožjo za maste denarce in ti je na konc žou, ker si mu prepreču, da ti je ukradu avto
podpis
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Sr mar 22, 2006 11:43 pm

Jest jim še prvoščim da nej ropajo avte, ker eni majo velik monya pa si lahko prvoščjo tak avto za par milijonov en pa nimajo še za preživetje zato robutajo avte, kar tako dalje pa še poveča se nej zarad mene, kva pa nej druzga rečem.
Sam se sprašujem kje dobi folk tok gnarja da si lahko prvošč avto za 5 milijonov!!!
Eh brzveze d kej pišem itak drugi veste več od mene.

Drgač pa tk k so ti drugi povedal prodaja avtodelov prek oglasnika.(velikokrat sem zasledil da prodajajo npr od novgaa avta dele, ampak tak avto je vreden saj 5-10 mil, vsak klepec bi ti šev avto popravljat če bi ga en razsu ne pa po delih prodajat)

lp
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide Če mar 23, 2006 12:29 am

sonček je napisal/-a:Jest jim še prvoščim da nej ropajo avte, ker eni majo velik monya pa si lahko prvoščjo tak avto za par milijonov en pa nimajo še za preživetje zato robutajo avte, kar tako dalje pa še poveča se nej zarad mene, kva pa nej druzga rečem.
Sam se sprašujem kje dobi folk tok gnarja da si lahko prvošč avto za 5 milijonov!!!
Eh brzveze d kej pišem itak drugi veste več od mene.

Drgač pa tk k so ti drugi povedal prodaja avtodelov prek oglasnika.(velikokrat sem zasledil da prodajajo npr od novgaa avta dele, ampak tak avto je vreden saj 5-10 mil, vsak klepec bi ti šev avto popravljat če bi ga en razsu ne pa po delih prodajat)

lp


Ti si zmešan človek...popolnoma! Ker nekdo varčuje in pridno dela, da si lahko potem še s pomočjo kredita nabavi avto za 5 ali 6, 7miljonov tolarjev, nima veze koliko, ti privoščiš da mu ga ukradejo, ker ima morda več denarja kot ti, ki si takšnega avta ne moreš privoščit? Pa vi niste normalni tukaj na tem forumu :?
Ti misliš da ropajo avte tisti ki nimajo za preživetje? Ne vem, ali si res tako neumen ali pa tako otročji, v vsakem primeru, tako idiotskega mišljenja še nisem slišal. Sam izredno študiram, trenutno sem brez službe, pa kaj bom? Avte kradu??? Daj še enkrat premisli kakšne kretenizme pišeš no...Če imaš denar si avtomatsko baraba, ker ga nekdo drug nima? JAO!
Ahhh...škoda besed...
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Če mar 23, 2006 12:52 am

sonček je napisal/-a:Jest jim še prvoščim da nej ropajo avte, ker eni majo velik monya pa si lahko prvoščjo tak avto za par milijonov en pa nimajo še za preživetje zato robutajo avte, kar tako dalje pa še poveča se nej zarad mene, kva pa nej druzga rečem.
Sam se sprašujem kje dobi folk tok gnarja da si lahko prvošč avto za 5 milijonov!!!
Eh brzveze d kej pišem itak drugi veste več od mene.

Drgač pa tk k so ti drugi povedal prodaja avtodelov prek oglasnika.(velikokrat sem zasledil da prodajajo npr od novgaa avta dele, ampak tak avto je vreden saj 5-10 mil, vsak klepec bi ti šev avto popravljat če bi ga en razsu ne pa po delih prodajat)

lp


Mislim res si genijalec.
Ljudje si lahko privoščijo avto za 5 ozr. več mio na več načinov:
1. izobrazba>večja plača
2. lasten posel (podjetje), ki uspešno teče
3. nimam za kruh, za audija mam pa leasing na pol plače
4. namensko varčevanje vrsto let

"Ako neču ja nečeš ni ti" anede - "k bi le sosedova krava crknla" pa to. "Pol pa še moja, da nau meu kam po mlek hodt". Mislm, morš met talent, da take sekaš.


Kar se pa ukradenih avtomobilov tiče - policija ga nebi najdla pa če jim ga pred postajo parkirajo.
So ti že ukradli kak bicikel? Veš kaj so meni rekli: "Se bomo potrudili." my ass so se oni potrudili- ja krofe jest za pusta so se potrudili (šala) :P
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Če mar 23, 2006 1:14 am

bass je napisal/-a:
sonček je napisal/-a:Jest jim še prvoščim da nej ropajo avte, ker eni majo velik monya pa si lahko prvoščjo tak avto za par milijonov en pa nimajo še za preživetje zato robutajo avte, kar tako dalje pa še poveča se nej zarad mene, kva pa nej druzga rečem.
Sam se sprašujem kje dobi folk tok gnarja da si lahko prvošč avto za 5 milijonov!!!
Eh brzveze d kej pišem itak drugi veste več od mene.

Drgač pa tk k so ti drugi povedal prodaja avtodelov prek oglasnika.(velikokrat sem zasledil da prodajajo npr od novgaa avta dele, ampak tak avto je vreden saj 5-10 mil, vsak klepec bi ti šev avto popravljat če bi ga en razsu ne pa po delih prodajat)

lp


Mislim res si genijalec.
Ljudje si lahko privoščijo avto za 5 ozr. več mio na več načinov:
1. izobrazba>večja plača
2. lasten posel (podjetje), ki uspešno teče
3. nimam za kruh, za audija mam pa leasing na pol plače
4. namensko varčevanje vrsto let

"Ako neču ja nečeš ni ti" anede - "k bi le sosedova krava crknla" pa to. "Pol pa še moja, da nau meu kam po mlek hodt". Mislm, morš met talent, da take sekaš.


Kar se pa ukradenih avtomobilov tiče - policija ga nebi najdla pa če jim ga pred postajo parkirajo.
So ti že ukradli kak bicikel? Veš kaj so meni rekli: "Se bomo potrudili." my ass so se oni potrudili- ja krofe jest za pusta so se potrudili (šala) :P


he he...policija ja ti bo nasla ukraden avto....a se njim pred nosom so ukradli ze ukraden avto ki je bil kao zaplenjen...he he...hudo ej...
LP
Slika
 
Uporabniški avatar
106
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 561
Pridružen: Sr mar 15, 2006 1:06 pm
Kraj: Tukaj

Napisal/-a 106 Če mar 23, 2006 1:23 am

in pol te sorodniki lopova tožjo za maste denarce in ti je na konc žou, ker si mu prepreču, da ti je ukradu avto


to so ble samo studije ..... ce bi blo pa res pa bi itak blo v usa pa itak te ne bi mogo doben tozit ,ce tam lahko cloveka ubijes ce ti na vrt stopi nepovablen hehehe

Ti soncek pa si mleka nalij al pa idi na eno brain masazo ;)
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 95 gostov