Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
mropc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 603
Pridružen: So feb 06, 2010 3:36 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a mropc Če maj 22, 2014 9:52 pm

hahehihoh je napisal/-a:Kar se dogaja zadnje čase s krajami avtov, je res groza. Najbolj so na udaru volkswagni in renaulti. Dobro, da sam vozim staro kripo.

Škoda, da si ostal brez golfa, še posebej, ker je ena lepših petk.


No pretiravat tudi ni treba. ko golf 5ko vidiš eno, vidiš use :lol:
 
proceed31
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe maj 09, 2014 1:10 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a proceed31 Pe maj 23, 2014 1:09 pm

Si upam stavit glavo, da so za kraje avtov po LJ v 95% odgovorni Romuni, na našem parkirišču jih po polnoči gledam že kakšen mesec. Hodijo od avta do avta in gledajo skozi šipe. Srečal sem ji že tudi v temi ko sem šibal po čike na petrol, v podzemnih garažah Kunaverjeve ulice in pri eko-kontejnerjih v podhodu. Izginilo ni še nič večjega, vsaj da bi vedel ne ampak to stavim, da si ogledujejo po kaj bodo prišli in, da bo na Kunaverjevi nekaj zmanjkalo v kratkem.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a yashica Pe maj 23, 2014 1:42 pm

Ni treba, da so Romuni, ker je že domače bande z raznimi delavnicami, kjer gre avto še isto noč na razkosanje dovolj, če že ne gre čez mejo. Še v današnjih novicah piše kako se bo moral bivši član atomikov Čelik zagovarjati zaradi kraje bmw-ja, ki so ga našli oskubljenega na njegovem dvorišču in za katerega policija sumi, da se ukvarja z "biznisom". Omenjena je tudi prva glava Pavec, ki bojda ne pozna soseda-svojega bratranca, ki ima na dvorišču kup avtomobilov in nobene dejavnosti.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a čare Pe maj 23, 2014 1:42 pm

Prijavi zadevo policiji pa naj mal kontrole izvajajo,če vidiš avto si zapomni registrsko (včeraj sem jih viedl v BTC-ju z vectro karavan zadnji model LJ.tablice z grosupeljškim grbom,mi je pa zadnjič en od njih uletel na dvorišče delavnice na Vodnikovi in mi prodajal nože,samsung galaxy.pa železje na dvorišču ga je zanimalo,sem hudiča komaj steral iz dvorišča.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a yashica Pe maj 23, 2014 1:58 pm

Me zanima kaj vse bi se našlo v belih s cajtg papirjem blindiranih kombijih, če bi se policija ponoči spravila kontrolirat romunsko romanje čez Slovenijo.

Do sedaj so mi dvakrat ponujali škart robo in obakrat so se ob besedi policija v sekundi pobrali z dvorišča.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a eentox Pe maj 23, 2014 2:12 pm

yashica je napisal/-a:Me zanima kaj vse bi se našlo v belih s cajtg papirjem blindiranih kombijih, če bi se policija ponoči spravila kontrolirat romunsko romanje čez Slovenijo.

Do sedaj so mi dvakrat ponujali škart robo in obakrat so se ob besedi policija v sekundi pobrali z dvorišča.


Po mojem mnenju se največ robe čez Slovenijo prepelje že čez dan, vsaj glede na številne blindirane kobije ki jih videvam... sicer pa predkratkim je bil razkrit X6 v takem kombiju in verjamem da ni bil ne prvi in ne zadnji, pravtako ostala ukradena roba....
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a čare Pe maj 23, 2014 3:33 pm

Pa glede tistega X6 sploh ni nujno da so ga ukradli sami.Na italjanskih odpadih po naročilu dobiš vse.
 
proceed31
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe maj 09, 2014 1:10 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a proceed31 Če maj 29, 2014 6:48 pm

Danes ponovno, srečani na cesti Majorja Lavriča, zavijali na Kunaverjevo, svetlo moder kombi z zavesami na oknih - VW T4 brez zadnje tablice, spredaj nisem videl če je ali ni in pa Kawasaki motor temno modre barve, verjetno starejša Ninja - gor pa dva temna brez čelade, Romuni verjetno. Pri nas v bloku je tudi rekel hišnik, da je na kamerah videl ljudi stikat okrog garaž a kamere ne snemajo, samo prikazujejo. Nekaj se pripravlja.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a ~toMmy~ Če maj 29, 2014 8:21 pm

mropc je napisal/-a:
hahehihoh je napisal/-a:Kar se dogaja zadnje čase s krajami avtov, je res groza. Najbolj so na udaru volkswagni in renaulti. Dobro, da sam vozim staro kripo.

Škoda, da si ostal brez golfa, še posebej, ker je ena lepših petk.


No pretiravat tudi ni treba. ko golf 5ko vidiš eno, vidiš use :lol:


Se strinjam, da pretirava, ampak ti pa tudi... Je veliko bistveno bolj poštimanih in opremljenih petk, ampak za ta avto je še lastnik bolje opremljenega mislil, da ima več opreme od njegovega in takih mnenj je bilo cel kup. Pač poštimal sem prave stvari na pravih mestih, nič kričečega, nič blazno dragega, ampak avto je (sploh ponoči) dajal zelo pozitiven vtis. Poleg tega je bil še mehansko v odličnem stanju, če pa povem še hitrosti, ki jih je zmogel čez določene ovinke, bo kdo mislil, da sem malo čez les :twisted:
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
 
Uporabniški avatar
odprti clio
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1550
Pridružen: So avg 22, 2009 3:38 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a odprti clio Sr jun 04, 2014 10:45 am

proceed31 je napisal/-a:Danes ponovno, srečani na cesti Majorja Lavriča, zavijali na Kunaverjevo, svetlo moder kombi z zavesami na oknih - VW T4 brez zadnje tablice, spredaj nisem videl če je ali ni in pa Kawasaki motor temno modre barve, verjetno starejša Ninja - gor pa dva temna brez čelade, Romuni verjetno. Pri nas v bloku je tudi rekel hišnik, da je na kamerah videl ljudi stikat okrog garaž a kamere ne snemajo, samo prikazujejo. Nekaj se pripravlja.



Da bi pa kaj prijavil na policijo ti pa ni?
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taksi.

Prosim, pošljite mi informacije o avto dogodkih.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a _furby_ Sr jun 04, 2014 7:40 pm

V kopru je tudi akcija :huh:
Priponke
IMG_20140604_083908.jpg
IMG_20140604_083920.jpg
turbo inside
 
bucko_99
Novinec
 
Prispevkov: 499
Pridružen: Ne jul 07, 2013 8:00 am

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a bucko_99 Sr jun 04, 2014 7:48 pm

Ka pa tist ko se zej prodaja ko novga kupiš pa piše da so lita platišča z varnostnimi vijaki. A tist kej pomaga al jih glih tko ukradejo?
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a _furby_ Sr jun 04, 2014 8:08 pm

bucko_99 je napisal/-a:Ka pa tist ko se zej prodaja ko novga kupiš pa piše da so lita platišča z varnostnimi vijaki. A tist kej pomaga al jih glih tko ukradejo?


Lih tako grejo dol. Ta ki se malo znajde in ima voljo ukrast, jih bo tudi ukradu
turbo inside
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a .com Če jun 05, 2014 8:41 am

_furby_ je napisal/-a:
bucko_99 je napisal/-a:Ka pa tist ko se zej prodaja ko novga kupiš pa piše da so lita platišča z varnostnimi vijaki. A tist kej pomaga al jih glih tko ukradejo?


Lih tako grejo dol. Ta ki se malo znajde in ima voljo ukrast, jih bo tudi ukradu


tile varnostni vijaki imajo eno negativno stran: ponavadi(99%) imaš nastavek v prtljažniku ali v notranjosti vozila... in ker to vsi vemo, tudi lopovi, ti razbijejo še šipo, da ga najdejo... in imaš dodatne (nepotrebne) stroške... feltne pa v vsakem primeru dol poberejo, pa če jih imaš z vezico pritrjene :lol: -nažalost je temu tako-
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
bucko_99
Novinec
 
Prispevkov: 499
Pridružen: Ne jul 07, 2013 8:00 am

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a bucko_99 Če jun 05, 2014 8:53 am

pol je najboljš dodaten akumulator pa pastirja nardit pa ga naj strese ko bo štoru notr :)
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a IcEm4n Če jun 05, 2014 9:54 am

Sej so enmu forumašu na podobno foro ukradli platišča - in to pred pooblaščenim servisom!
Slika
 
pa3cija123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne jun 26, 2011 12:01 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a pa3cija123 So jul 05, 2014 10:53 am

Pozdravljeni

V noči iz torka 1.7 na sredo 2.7 so nam v Murglah- Ljubljana Trnovo izpred vrstnih hiš ukradli Renault Megane 3 črne barve 5v Berline letnik 2009 privilege oprema, z bež oblazinjenjem kombinacija usnja in tekstila, avtomobil je imel športni sprednji odbijač s solzicami in spojlerjem z registrsko oznako Lj NN-100. Avto je a homologiran in ima pedala na sovoznikovi strani saj je bil za namene avtošole. Avto ima prevoženih okoli 180 000 km z motorjem 1.9 dci ima pa tudi serijsko napako kajti v avtu je ročna zavora namesto avtomatske.

Če kdo kaj opazi avto ali dele od avta naj mi piše na privat ali pa pokliče na mobitel 040 51 86 86.

Glavni namen prispevka ni v iskanju avta ampak v tem da opozorim vse lastnike avtomobilov ki imajo keyless go kartico (prostoročno), da si jo dodatno zavarujejo več o taki kraji pa na spodnjem linku ki vam bo dal vse informacije o zaščiti karmic.

http://blogs.cars.com/kickingtires/2011 ... theft.html

V primeru da bi vedela za omenjeno študijo se zna zgoditi da se kraja ne bi pripetila ne morem pa to zagotovo trditi. Zato delim link ker ga sami proizvajalci avtov ne delijo in ne izboljšajo varnostnega sistema kartic. Pri novih avtih ne vem kako deluje kartica oz če so izboljšali varnost omenjeni model pa je ranljiv.

Upam da bo moj prispevek komu pomagal.

Lp
 
pa3cija123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne jun 26, 2011 12:01 pm

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a pa3cija123 So jul 05, 2014 10:59 am

Imam pa še eno vprašanje avta še vedno ni v bazi ukradenih vozil ne glede na to da je bil zapisnik narejen v sredo zjutraj. Kako je to mogoče?
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Ukradli so mi - rabim informacije... (radio,lcd,itd...)

Napisal/-a ~toMmy~ So jul 05, 2014 11:10 am

Si kar vzamejo čas smrkci, preden ga lahko na internetu vidiš med ukradenimi...

P.S.: Tilia je pa pozitivno presenetila s ponujenim zneskom za 8,5 let starega Golfa ;)
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov