Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
lm44
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če maj 05, 2005 1:07 pm

Ford Mondeo

Napisal/-a lm44 Če maj 05, 2005 1:10 pm

Zanima me, če ima kdo izkušnje z Ford Mondeom, 115 KM, Diesel, letnik 2001-2002.
Predvsem me zanima vzdržljivost in kvaliteta motorja.

Hvala za odgovore.
 
Uporabniški avatar
audi-fan
Novinec
 
Prispevkov: 195
Pridružen: Po mar 24, 2003 2:34 pm

Napisal/-a audi-fan Če maj 05, 2005 1:14 pm

Povprašaj na: http://www.ford-klub.net/forum/
sigurno dobiš odgovor.

Za začetek pa nekaj v tujem jeziku:

http://www.autobild.de/test/gebrauchtwa ... el_id=8568

upam da bo v pomoč.
LP
 
BMW Motorsport
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 630
Pridružen: To nov 30, 2004 7:04 pm
Kraj: LJ-Center

Napisal/-a BMW Motorsport Če maj 05, 2005 1:31 pm

Te mondeote pelem non stop k mamo zdj ene take goste v hotelu. Kaj pa vem no, motor se sliš uredu, je dost odziven, drgač pa je občutek v avtu mal čudn pa pokvar celotn vtis!!! :cry:
Bayerische Motoren Werke fuer immer!!!

P.S.: Need $ for Bavaria: Please donate... ;)
 
Uporabniški avatar
audi-fan
Novinec
 
Prispevkov: 195
Pridružen: Po mar 24, 2003 2:34 pm

Napisal/-a audi-fan Če maj 05, 2005 1:38 pm

Kakšen občutek si mislil? Lega na cesti ali samo notranji dizajn?
Lega na cesti je pri Ford Mondeo-tu najboljša v razredu. To priznavajo vsi novinarji in testniki. Tudi Avtomagazinovci so napisali pri testu novega Passata da zaostaja pri legi za fordom.
glede notranjosti pa vsake oči imajo svojega malarja.
LP
 
BMW Motorsport
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 630
Pridružen: To nov 30, 2004 7:04 pm
Kraj: LJ-Center

Napisal/-a BMW Motorsport Če maj 05, 2005 3:47 pm

Ma ne lega, nism sploh meu to kje preizkušat, sam me je motl preveč preprosta notranjost z neko plastiko pa volan k sm kr pozabu da ga mam v roki...ja tok je mehek da se počutš k da upravlaš z luftom.

sam jst rd čutm cesto in mogoče to koga ne mot, mene pač..
Bayerische Motoren Werke fuer immer!!!

P.S.: Need $ for Bavaria: Please donate... ;)
 
Uporabniški avatar
BimmerM
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Če dec 23, 2004 10:14 am

Napisal/-a BimmerM Če maj 05, 2005 4:09 pm

Zdej majo ene težave in morjo skor usem dize menat k so zabasane! Najbrž je to zaradi kvalitete nafte k je bl u k...u! :?
 
Uporabniški avatar
Torti
Novinec
 
Prispevkov: 374
Pridružen: To mar 29, 2005 8:34 pm

Napisal/-a Torti Če maj 05, 2005 5:14 pm

BimmerM je napisal/-a:Zdej majo ene težave in morjo skor usem dize menat k so zabasane! Najbrž je to zaradi kvalitete nafte k je bl u k...u! :?

Ne to je zaradi tega,ker bo od zdaj najprej v EuroDiesel-u, dodatek boidiesel-a,ki pa je zelo agresiven in pobira svinjarijo z sten rezervoarjev.Zato pa bodo crkovale pumpe oz. se bodo mašile pri dizlih! Datumsko pa zdaj točno ne vem kdaj pride to! Mislim pa da kmalu( v roku enega meseca)!
To velja za vse diesel motorje oz. avtomobile!
Slika
 
Uporabniški avatar
Nu-NRG
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2344
Pridružen: Pe okt 03, 2003 11:56 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Nu-NRG Če maj 05, 2005 10:30 pm

audi-fan je napisal/-a:Kakšen občutek si mislil? Lega na cesti ali samo notranji dizajn?
Lega na cesti je pri Ford Mondeo-tu najboljša v razredu. To priznavajo vsi novinarji in testniki. Tudi Avtomagazinovci so napisali pri testu novega Passata da zaostaja pri legi za fordom.
glede notranjosti pa vsake oči imajo svojega malarja.
LP

Lepo napisano .. res da sem fordovc, ampak morm tudi jaz priznat da vsake oci imajo svojega malarja .. in da je ford posteno zajebal izgled armaturk pri mondeu Mk3 in Focusu Mk2 kar se tice mojega okusa.

Sem pa peljal Mondeo Titanium 2.2 TDCi, in morm rect, da me je marsikaj pri avtu prevzelo tolk da sem pozabil na armaturko. Naj nastejem par zadev. Dobro serijsko ozvocenje, 6 CD Radio, razne igracke, etc .. predvsem pa lega na cesti .. dobr drzi cesto in zelo umirjeno se peljes.

LP, Klemen
Prosim, naredite mi ta forum spet normalen!
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Če maj 19, 2005 10:32 pm

borut007 je napisal/-a:Vzdržljiv je, kvaliteten je, motor je super (TDCi roolz). Veliko avta za nizko ceno ... prava alternativa Passatu, če je žep bolj plitev. :D


pr 2001 115KM je še zihr tddi (še ni common rail),drgač pa največ pohval podvozju in pa prostoru na zadnji klopi(sploh pr karavanu)
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 118 gostov