Stran 1 od 1

vprasanje za ta 206 S16 iz Celja, Velenje/Preteklost !!

Objavljeno: So jul 09, 2005 10:31 am
Napisal/-a mistervegas
kolega si je pred 2 mescama kupil to
Slika

zadnič cilinder zaribal al ke in se avto skoraj vžgal.
zaj pa je problem ker noben prav neve kaj se je z avtom zgodlo glede predelave na mašini (baje 150km), polek tega sem zasledil da je avto bil totalka. tip niti nima telefonske od prejšnega lastnika.

če ima gdo malo več informacij naj sporoči , kaj se je na avti predelalo, uničlo, po domače popravlo.....
osebno si nebi nikoli tak predelanega vozila nabavil, če pa je cena kot v tem primeru 2 mio. pa skoraj logično da nekaj ne štima !!


thx 4 help

Objavljeno: So jul 09, 2005 2:07 pm
Napisal/-a mistervegas
in noben se nebo nobenemu zameril če dobim kaki info, lahko tudi preko PM

Objavljeno: So jul 09, 2005 2:44 pm
Napisal/-a DaDek
ta avto sem gledal 2 meseca nazaj na avto.net in se točno spomnim da je mel tip ospodaj napisano zaradi daljšega odhoda v tujino prodam. :?

Veliko sreče pri iskanju prejšnjega lastnika... pa naj pogleda v haubo če je kak listek na katerem servisu je bil servisiran... mogoče boste tako našli človeka.

lp.

Objavljeno: So jul 09, 2005 3:09 pm
Napisal/-a Shebo
Če je bil ta tip prvi lastnik, mislim da bi se ga dalo izslediti. Serijska številka avta, se najde kje je bil kupljen in kdo ga je kupil... Seveda če sploh posredujejo te podatke.

Objavljeno: So jul 09, 2005 10:13 pm
Napisal/-a PiLLLe
V cem je fora tle? kokr sm zastopu iscete vi prejsnga lastnika zaradi predelav da vidte kaj use je blo menjan kaj ne?

Drgac pa videno kupljeno :P :D

Objavljeno: So jul 09, 2005 10:26 pm
Napisal/-a Pugi
Da tip tud stevilke nima?? Jafak kako se to greste... Js tega avta ne poznam, ampak ma pa CE tablce, kar ze neki pomen :D Stos. Js mislem da okvare motorja ni blo za pricakovat, tisto o totalki bi pa lahko povedal prodajalec, kupec pa bi moral avto obvezno pregledati. Js ne vem kako da tega ni opazu. A ni šel avto nič na dvigalo?

Objavljeno: So jul 09, 2005 10:55 pm
Napisal/-a [g0ran24]
Pugi je napisal/-a:Da tip tud stevilke nima?? Jafak kako se to greste... Js tega avta ne poznam, ampak ma pa CE tablce, kar ze neki pomen :D Stos. Js mislem da okvare motorja ni blo za pricakovat, tisto o totalki bi pa lahko povedal prodajalec, kupec pa bi moral avto obvezno pregledati. Js ne vem kako da tega ni opazu. A ni šel avto nič na dvigalo?


če bi bla totalka nevem če bi kdo šov prvo rihtat vse poškodbe nastale ob totalki pol pa še vso to plastiko gor devat :roll:

Objavljeno: So jul 09, 2005 11:48 pm
Napisal/-a ALFA 166
Prejsnjega lastnika bos najlazje nasel takole: Gres na pooblascen servis vozila Peugeot, tam das usluzbencu v sprejemnici prometno dovoljenje-ta bo podatke o avtu vnesel v racunalnik in se mu bodo izpisali vsi podatki o prejsnjem lastniku! No, vsaj tako je bilo ko sem jaz iskal pri sebi bivsega lastnika!
Lp!