Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: Kam na tehnični pregled?

Napisal/-a PogachnyK Če jul 25, 2019 9:33 am

Pregledniki se tudi bojijo "štih probe" vedno ga vidim na tehničnem, kako z mojo prometno oddide v drug prostor pred računalnik, pa preveri, če sem redna stranka...

Saj 1x ga je od mene pošteno naskral... Oldtijmerja sem pelal na pregled, prej sem ga doma malo poštimal, zmenjal antifriz... Ker sem navajen, da vodo natočim do vrha, ker višek sam ven pomeče, pa polna expanzija mora biti zaradi samoodzračevanja...

No SAAB ima to lastnost, da porine potem ves višek ven, ko ga prvič ugasneš... Kontrolor prevzame, posede nekega junca za volan, pa gre gledat spodaj, kok ima podvozje lufta... Juncu itak avto ugasne, je kontrolor spodaj dobil po tintari 2l vročega antifriza....

Ma je dober prenesu, jaz bi se sigurno vrgel na pregledu... Pa ga je naredu...

Kolikor sem videl tudi oldtojmerjem pregledajo izpušne pline... Itak je vse v rdečem... Samo to kar tako malo merijo. 1x pa me je isto en frišen hotel vržti zaradi izpušnih plinov... Pa sva zapela v debato kaj bi moral narediti, da bom v zelenem? Katalizator moram zamenjati... Ja ker avto letnik 1970 je imel še prvovgrajenega... :roll:

No potem je le prišla starešina, "pripravnika" vsekala po buči, pa rekla, da sem opravil
Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Majestic-12 [Bot] in 56 gostov