Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
clio05
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 97
Pridružen: To dec 20, 2022 10:22 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a clio05 Sr jun 03, 2026 11:20 am

Logo Škofja Loka plin po 93 centov.
 
clio05
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 97
Pridružen: To dec 20, 2022 10:22 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a clio05 Sr jun 10, 2026 12:15 pm

Oba filtra ven dal in spihal ter nazaj ter preveril tesnost s tasem. Za cukanje in metanje plina ven sta bila kriva filtra. Kje bi sedaj dobil nova se ne vem ker na kakem servisu jih ne dajo kar je logično.
 
Uporabniški avatar
Fan
Konstruktiven svetovalec
 
Prispevkov: 6647
Pridružen: So avg 16, 2008 9:36 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a Fan Sr jun 10, 2026 12:29 pm

Predvidevam, da imajo čistilce servisi, kjer vzdržujejo plinske naprave. Tudi zamenjajo jih lahko.
Vse je lepo, če vidijo prave oči.
 
clio05
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 97
Pridružen: To dec 20, 2022 10:22 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a clio05 So jun 13, 2026 11:08 am

Petrol je znižal ceno plina na 93 centov Vem da se mehaniki trudijo in da je delo naporno in si zaslužijo dobro plačilo. Ampak 100 evrov za menjavo obeh filtrov je za mene predrago to sta filtra ki ju menjas lahko kjerkoli v 15 ali 30 minutah. ko to ven enkrat daš vidiš kak preprosto je.
 
HitriZajcek
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Ne dec 12, 2021 9:34 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a HitriZajcek So jun 13, 2026 3:53 pm

Odpri servis za menjavo teh filtrov in jih menjaj za 50. Ker imaš samo 15-30 minut dela, bo to zaslužek kot da si nevemkakšen privatni kirurg ali kaj podobnega ... pa vsi ljudje bodo drli samo k tebi ker boš tako poceni v primerjavi z ostalimi ;)
 
clio05
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 97
Pridružen: To dec 20, 2022 10:22 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a clio05 So jun 13, 2026 10:21 pm

Bom kar sam menjaval kot večina delov na avtu kot temu oderu2hom plačeval toliko. Naj imajo svoj cenik, mene tam ne bo. :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
Fan
Konstruktiven svetovalec
 
Prispevkov: 6647
Pridružen: So avg 16, 2008 9:36 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a Fan Ne jun 14, 2026 1:19 pm

Kakšna cena je teh dveh filtrov v prosti prodaji?
Vse je lepo, če vidijo prave oči.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: fulgur in 22 gostov