Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
bomber111
Novinec
 
Prispevkov: 158
Pridružen: Če nov 17, 2011 12:27 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a bomber111 Po jul 21, 2014 7:41 am

Jaz imam garancije 5 let na zavoliju oziroma 150000 kilmetrov. Preizkušeno saj mi je nekje na 100.000 šla ena šoba in je bilo popravilo komplet brezplačno.
 
evilfury
Uporabnik
 
Prispevkov: 870
Pridružen: Pe jul 10, 2009 9:04 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a evilfury Po jul 21, 2014 7:43 am

Pr g1 so mi do zdej vse brezplačno zamenjal. Glede tega so korektni.
 
rs5
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če jul 19, 2012 8:01 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a rs5 Po jul 21, 2014 7:46 am

Bi prosil če mi lahko kdo pove ali pripopa kakšen link,kjer bi lahko nabavil računalnik,uparjalnik in šobe od Lovato.Mogoče pa si premislim in nazaj priklopim plin.
lp
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1108
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a cc09 Po jul 21, 2014 12:42 pm

a se nihče noče pogovarjari o pravi garanciji 5 let ali 150000km kot jo imamo mi na prins-u ??? na vse od materiala do delov ???

To garancijo tudi mastno plačaš, ne samo na začetku, ampak tudi s vsakim servsiom.
 
zzitop
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Sr apr 01, 2009 11:46 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a zzitop Po jul 21, 2014 12:59 pm

rs5 je napisal/-a:Bi prosil če mi lahko kdo pove ali pripopa kakšen link,kjer bi lahko nabavil računalnik,uparjalnik in šobe od Lovato.Mogoče pa si premislim in nazaj priklopim plin.
lp


Izkaže se, da je običajno najboljša izbira iz Poljske. Primer Računalnika, uparjalnika in šob:
http://www.lpg.auto.pl/en/index.php?stat=info&id=472
http://www.lpg.auto.pl/en/index.php?sta ... &id_kat=18
http://www.lpg.auto.pl/en/index.php?stat=info&id=688
http://www.lpg.auto.pl/en/index.php?stat=info&id=999

Nekoliko dražje, a večja in boljša izbira:
http://nagaz24.pl/ecu-s,c,591,p,en.html ... er=39&cp=1
http://nagaz24.pl/for-lpg-injection,c,5 ... er=39&cp=1
http://nagaz24.pl/injectors-and-accesso ... er=39&cp=1

Natančeje boš pa že sam izbral, ker ne vem, kateri sistem imaš. :pivo :vrum
 
evilfury
Uporabnik
 
Prispevkov: 870
Pridružen: Pe jul 10, 2009 9:04 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a evilfury Po jul 21, 2014 2:45 pm

Če je iskra prebijala v vžigalni tuljavi ali lahko potem tudi svečko uniči?

Na prejšni strani sem dal sliko.
 
zzitop
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Sr apr 01, 2009 11:46 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a zzitop Po jul 21, 2014 2:48 pm

Skoraj siguren sem, da ne. Lahko zaradi svečke uniči tuljavo, ampak obratno pa to ne gre.
 
evilfury
Uporabnik
 
Prispevkov: 870
Pridružen: Pe jul 10, 2009 9:04 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a evilfury Po jul 21, 2014 2:51 pm

Hvala za hiter odgovor.
 
Jerry007
Novinec
 
Prispevkov: 306
Pridružen: Če sep 30, 2010 11:59 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a Jerry007 Po jul 21, 2014 3:48 pm

No končno so tudi moje težave dobile rešitev: In ta rešitev je Boštjan Vovk iz Trebnjega. Ker sem imel nekako vrh glave da se težave niso odpravile na RSLevec, sem poklical Boštjana, ki mi je ponudil podporo in danes sem se oglasil do njega.
Napak na sistemu je bilo več, od neustrezni šob glede na potrebe, hin map senzor, da ne omenjam sofwera ki je bil pa čisto mimo.
V 2 urah sma oz je odpravil vse napake na sistemu in kaj naj rečem, takšno podporo kot jo je nudil danes Boštjan je že v življenju nisem dobil(kar se tiče avtomobila), čeprav imam tudi lepe izkušnje v avtoakustiki...
Žal mi je da se že prvi dan nisem odpeljal do njega. Vsaj 6x sem bil na renoju pa se ni nič konkretnega spremenilo. Naj bolj smešno mi je bilo, ko sem vprašal na RSLevec koliko časa potrebujejo da menjajo šobo, sem dobil odgovor da nekje 1.5ure saj še morejo sistem stestirat, vse lepo in prav dokler se iz servisa ne odpelješ in po 2km že spet utripa cheeck engine :) In si misliš kaj so kej testiral... Da niti o samem času ne govorim,...
Toliko o moji 1 pozitivni izkušnja glede plina in še enkrat hvala Boštjanu ki sem mu zelo hvaležen ker sem že imel vrh glave teh težav.
 
plinaš
Uporabnik
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: To avg 11, 2009 4:33 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a plinaš Po jul 21, 2014 6:11 pm

cc09 je napisal/-a:
a se nihče noče pogovarjari o pravi garanciji 5 let ali 150000km kot jo imamo mi na prins-u ??? na vse od materiala do delov ???

To garancijo tudi mastno plačaš, ne samo na začetku, ampak tudi s vsakim servsiom.


in to tvojo trditev si podprl z uradnimi ceniki za primerjavo kajne ... in si primerjal naprave , ki imajo servisni interval na 15.000 ali 20.000km s prinsom ki ima interval na 30.000km ...jap.. zelo konkreten prispevek ..

redna cena prinsa za 4 cilindre z valve care-om je 2170e .. popust je enak kot pri ostaiih monterjih 200e ...
torej ostane 1970e .. ko od tega odbiješ 370e za valve care si na 1600e ..
res dramatična razlika če moraš na drugem sistemu po 120000 plačati zamenjavo šob 480e ..

in še eno vprašanje zate - ali imate vaše garancije evropske ali samo od slovenskega monterja ???
kajti slovenska garancija za prins ki velja 5 let ali 150.000km (kar je prej ) velja po celi evropi !!
malo poglej garancijske pogoje v knjižici ko se boš peljal na daljšo pot po evropi ... da ne bo kakšnih nevšečnih presenečenj ..

sploh tisti z gena imajo full suport pa ne samo po evropi temveč po celem svetu - ni da ne najdeš njihovega pooblaščenega servisa nabitega s potrebnimi nadomestnimi deli kjerkoli na svetu v najbolj zakotnih provincah eksotičnih držav... =P
plin je cnej k bencin
 
evilfury
Uporabnik
 
Prispevkov: 870
Pridružen: Pe jul 10, 2009 9:04 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a evilfury Po jul 21, 2014 6:35 pm

Zanimivo da potem se vedno nima gena naprava a testa na hrvaškem narjenga...
 
Uporabniški avatar
japanac
Novinec
 
Prispevkov: 309
Pridružen: Po jun 10, 2013 1:41 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a japanac To jul 22, 2014 8:37 am

Vsak oz. skoraj vsak plinski sistem, ki je strokovno vgrajen in nastavljen iz strani monterja mora delovati brezhibno. Tudi G1 v nekaterih vozilih deluje super . . . v nekaterih pa manj super . . .

No, ker pa smo spet pri favoriziranju proizvajalcev plinskih naprav. Pa gremo . . . še enkrat . . . ne vem kolkič že . . .

Če bi imal višjecenovni avto, recimo 30k € +, bi verjetno izbral Prins - predvsem zaradi barvne lučke za prikazovanje količine goriva (modra, rdeča, zelena). :DDD

Ker pa je realnost drugačna - ne razmetavam denarja ter vozim poceni vozila med 1k € in 6k€ je moj izbor, že nekaj let (5 vozil), kot sem že večkrat napisal AGC - poljski sistem (mojster Primož Jazbar).

Je kar razlika ali moram narediti 30 k km ali 50 + k km, da povrnem investicijo, prav tako pri rabljenem vozilu nikoli ne vem, kdaj me bo presenetila kakšna draga okvara in bom zamenjal vozilo.

Tudi ko smo imeli v prejšnjih vozilih ostale sisteme (Lovato, Magic, Tartarini, G1) se je pri vsaki težavi zgoraj omenjeni mojster potrudil in poiskal rešitev. V večini primerov nismo uspeli plačati niti kavice . . . torej zanesenjak, pravi biser v primerjavi z ostalimi, ki sem jih imel priložnost spoznati.

Opažam pa v zadnjem času, da ste tudi drugi uporabniki zadovoljni s svojimi mojstri, bolj kot v preteklosti, kar pomeni, da so se mojstri nekaj naučili in bolj obvladajo svoje delo. Pohvalno.

Je pa še zmeraj zabavno poslušati na mehaničnih servisih (pooblaščenih oz. univerzalnih) legendarni stavek "A plin imate vgrajen, ja potem pa je to povezano s plinom".

Sicer pa, teramo dalje . . . :vrum
Golf Plus 2.0 TDI (chiptuning)
Slika

BMW 320d (chiptuning)
Slika
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1108
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a cc09 To jul 22, 2014 10:04 am

plinaš je napisal/-a:
cc09 je napisal/-a:
a se nihče noče pogovarjari o pravi garanciji 5 let ali 150000km kot jo imamo mi na prins-u ??? na vse od materiala do delov ???

To garancijo tudi mastno plačaš, ne samo na začetku, ampak tudi s vsakim servsiom.


in to tvojo trditev si podprl z uradnimi ceniki za primerjavo kajne ... in si primerjal naprave , ki imajo servisni interval na 15.000 ali 20.000km s prinsom ki ima interval na 30.000km ...jap.. zelo konkreten prispevek ..

redna cena prinsa za 4 cilindre z valve care-om je 2170e .. popust je enak kot pri ostaiih monterjih 200e ...
torej ostane 1970e .. ko od tega odbiješ 370e za valve care si na 1600e ..
res dramatična razlika če moraš na drugem sistemu po 120000 plačati zamenjavo šob 480e ..

in še eno vprašanje zate - ali imate vaše garancije evropske ali samo od slovenskega monterja ???
kajti slovenska garancija za prins ki velja 5 let ali 150.000km (kar je prej ) velja po celi evropi !!
malo poglej garancijske pogoje v knjižici ko se boš peljal na daljšo pot po evropi ... da ne bo kakšnih nevšečnih presenečenj ..

sploh tisti z gena imajo full suport pa ne samo po evropi temveč po celem svetu - ni da ne najdeš njihovega pooblaščenega servisa nabitega s potrebnimi nadomestnimi deli kjerkoli na svetu v najbolj zakotnih provincah eksotičnih držav... =P

Kaj se ti spet repenčiš? Kakih 480 evrov, hana injektor stane 30 evrov. BRC sistem ti na hrvaškem vgradijo za 8500 kun, skupaj z elektronskim mazanjem. Servis imaš v Zagrebu ali pa v Opatiji za 40-50 evrov, lahko na 20 ali pa 30,000 km.
Mednarodna, evropska, ali kakorkoli jo ti imenuješ, 5 letna garancija oz. 150,000 km ne obstaja. Splošna garancija Prinsa je 2 leti, zastopnik jo lahko podaljša (pri nas baje na tistih 5 let oz. 150,000 km, ampak tega jaz črno na belem nimam), nikakor pa ta garancija v splošnem in po pogojih, ki jih imam jaz napisanih, ne velja po celi Evropi - kot rečeno, niti da velja v Sloveniji nimam črno na belem. Ampak zaradi tega se v resnici ne sekiram, verjamem, da bo 5 let delalo, pa tudi če ne, menda ne bo problemov, če so tako rekli. Zakaj bi šel s prinsom v eksotične države, že na Hrvaškem in v Bosni ga uradno ne poznajo, kot ne pri nas BRC-ja. Zaenkrat nimam nobenih problemov, tudi sistem se je že poplačal, ampak naslednji avto bo ali tovarniško na plin, ali BRC na Hrvaškem, ali pa dizel. Sej je res, da kvaliteta ni poceni in ves ta bla bla, ampak kaj je preveč je pa preveč. Čeprav je res, da so tudi "ta poceni" sistemi pri nas mnogo predragi. Nismo v srednjem veku, vsak si lahko pogleda maloprodajno ceno prins sistema - stane 700 evrov, plus elektronsko mazanje 200, tank je 100 evrov, vsa razlika do 1970 evrov je 8 ur dela in 10 metrov cevi. In še enkrat, to so maloprodajne cene.
Se pravi, jaz imam prins, hodim redno na servise, buče pa prodajaj kje drugje.
 
zzitop
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Sr apr 01, 2009 11:46 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a zzitop To jul 22, 2014 10:49 am

Osebno se tudi strinjam z zgoraj napisanim. Torej, ne bi se vtikal v osebni spor. Trdim pa (in pri tem tudi vztrajam), da je BRC sistem v Opatiji za 8500 kun daleč najboljša izbira v Sloveniji in njeni bližini.

Opatija in Zagreb nista daleč in Prins ponudba pri nas se skrije.
 
plinaš
Uporabnik
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: To avg 11, 2009 4:33 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a plinaš To jul 22, 2014 1:12 pm

cc09 je napisal/-a:
plinaš je napisal/-a:
cc09 je napisal/-a:
a se nihče noče pogovarjari o pravi garanciji 5 let ali 150000km kot jo imamo mi na prins-u ??? na vse od materiala do delov ???

To garancijo tudi mastno plačaš, ne samo na začetku, ampak tudi s vsakim servsiom.


in to tvojo trditev si podprl z uradnimi ceniki za primerjavo kajne ... in si primerjal naprave , ki imajo servisni interval na 15.000 ali 20.000km s prinsom ki ima interval na 30.000km ...jap.. zelo konkreten prispevek ..

redna cena prinsa za 4 cilindre z valve care-om je 2170e .. popust je enak kot pri ostaiih monterjih 200e ...
torej ostane 1970e .. ko od tega odbiješ 370e za valve care si na 1600e ..
res dramatična razlika če moraš na drugem sistemu po 120000 plačati zamenjavo šob 480e ..

in še eno vprašanje zate - ali imate vaše garancije evropske ali samo od slovenskega monterja ???
kajti slovenska garancija za prins ki velja 5 let ali 150.000km (kar je prej ) velja po celi evropi !!
malo poglej garancijske pogoje v knjižici ko se boš peljal na daljšo pot po evropi ... da ne bo kakšnih nevšečnih presenečenj ..

sploh tisti z gena imajo full suport pa ne samo po evropi temveč po celem svetu - ni da ne najdeš njihovega pooblaščenega servisa nabitega s potrebnimi nadomestnimi deli kjerkoli na svetu v najbolj zakotnih provincah eksotičnih držav... =P


Kaj se ti spet repenčiš? Kakih 480 evrov, hana injektor stane 30 evrov. BRC sistem ti na hrvaškem vgradijo za 8500 kun, skupaj z elektronskim mazanjem. Servis imaš v Zagrebu ali pa v Opatiji za 40-50 evrov, lahko na 20 ali pa 30,000 km.
Mednarodna, evropska, ali kakorkoli jo ti imenuješ, 5 letna garancija oz. 150,000 km ne obstaja. Splošna garancija Prinsa je 2 leti, zastopnik jo lahko podaljša (pri nas baje na tistih 5 let oz. 150,000 km, ampak tega jaz črno na belem nimam), nikakor pa ta garancija v splošnem in po pogojih, ki jih imam jaz napisanih, ne velja po celi Evropi - kot rečeno, niti da velja v Sloveniji nimam črno na belem. Ampak zaradi tega se v resnici ne sekiram, verjamem, da bo 5 let delalo, pa tudi če ne, menda ne bo problemov, če so tako rekli. Zakaj bi šel s prinsom v eksotične države, že na Hrvaškem in v Bosni ga uradno ne poznajo, kot ne pri nas BRC-ja. Zaenkrat nimam nobenih problemov, tudi sistem se je že poplačal, ampak naslednji avto bo ali tovarniško na plin, ali BRC na Hrvaškem, ali pa dizel. Sej je res, da kvaliteta ni poceni in ves ta bla bla, ampak kaj je preveč je pa preveč. Čeprav je res, da so tudi "ta poceni" sistemi pri nas mnogo predragi. Nismo v srednjem veku, vsak si lahko pogleda maloprodajno ceno prins sistema - stane 700 evrov, plus elektronsko mazanje 200, tank je 100 evrov, vsa razlika do 1970 evrov je 8 ur dela in 10 metrov cevi. In še enkrat, to so maloprodajne cene.Se pravi, jaz imam prins, hodim redno na servise, buče pa prodajaj kje drugje.


repenčim ? ti je tablet popustil? :lol:

jerry007 je napisal , da ga pride ventil z menjavo 120e ..zdaj če ti veš več o njegovih stroških popravljaj njega ...

servisni interval lahko pri BRC-ju izbereš v času trajanja garancije kakor ti paše ? ja itak .. ne nakladaj - povsod je v garancijski knjižici interval točno določen..

"Kvaliteta našega sistema omogoča, da imamo garancijo na vgrajeno napravo za avtoplin Prins, ki je 5 let oziroma 150.000km. Poleg tega nam kvaliteta naprave omogoča tudi servisni interval, ki je le na vsakih 30.000 km, ne glede na obdobje v katerem prevozite to razdaljo." ------ http://www.avtonaplin.si/avtoplin-prins

prins-ove maloprodajne cene ? a ti to tako na uč ali lahko podpreš - mogoče kakšen link do uradnega prinsovega cenika ? prosim?
in od kje tebi da je montaža 8 ur? ja če delata na avtu dva monterja - samo potem je to 16 delovnih ur - pa še to za avto ki nima nobene posebnosti in ki se je že delal tako da so nosilci za injektorje , uparjalnik , valve care in računalnik že izdelani ter so znane pozicije vseh ostalih delov naprave .. če tega ni prištej še 4 ure za to našteto ali pa pokaži kako se to naredi hitreje , jaz pa ti bom povedal na katerem avtu ...

v enem letu si izplačal prins napravo ??? ali se hecaš ali resno?? potemtakem si naredil nekih 85000 - 95000 km - kakor je nekdo enkrat zapisal svoj interni izračun za prins-a .. =P
plin je cnej k bencin
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1108
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a cc09 To jul 22, 2014 2:38 pm

Če je menjava enega injektora 120 evrov, ne pomeni da so 4 480. Če pa je, greš lahko drugam, sej itak očitno ni več garancije.
Ne izbiraš intervala sam, interval je 30,000 km, je pa to tako kot tudi pri nas s Prinsom, če se voziš na usran plin, je dobro, če imaš servis prej, in na Hrvaškem baje da ni glih čist.
In ko imaš glih svojo garancijsko knjižico od Prinsa očitno pri roki, mi prosim povej na kateri strani piše kaj o 5 letni garanciji veljavni po celem svetu oz. Evropi. Jaz tega ne najdem. A če mi crkne plin v nekje v Romuniji, jim naj pokažem ta zapis o petih letih na njihovi internet strani? In ne pozabi, da si ti privlekel ven to garancijo, ki velja povsod in zmeraj...

Tu imaš cene za kar hočeš: http://www.lpgshop.co.uk/
Cene po katerih lahko stvari kupi vsak, z davkom.

Ja, ziher 2 na polno cel šiht delata na enem avtu. Servise pa delajo potem popoldan do večera, a ne? Če ti nekdo inštalira napravo za jurja ali pa še manj, je realna cena za to delo 200-300 evrov, vse ostalo je davek na premium in garancijo, za to sem pa na začetku napisal, da je to že v redu, ampak mastno plačano, ti pa praviš, kot da je to čisti profit.

Kje piše, da sem jo izplačal v enem letu? Tablete še niso popustile?
 
Jerry007
Novinec
 
Prispevkov: 306
Pridružen: Če sep 30, 2010 11:59 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a Jerry007 To jul 22, 2014 3:22 pm

Plinaš res je da sem dal okoli 120 € za menjavo šobe na RSLevec, ko sem bil pa pri Boštjanu v trebnjem... In videl račun za menjavo 4(2 mi je vzel v račun) šob in menjavo MAP senzorja, lahko samo rečem da me živga ne vidjo več v Levcu ;) Res pa da se me je že kar nekako usmilil, ko je videl kaj se je dogojalo v Levcu... Več o tem lahko na zasebca ker to kar se je dogajalo raje sploh nebi javno oops Dokler nisi seznjanen kako in kaj plačuješ kot tele pa še nič nimaš :evil:
 
plinaš
Uporabnik
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: To avg 11, 2009 4:33 pm

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a plinaš To jul 22, 2014 3:31 pm

cc09 je napisal/-a:Če je menjava enega injektora 120 evrov, ne pomeni da so 4 480. Če pa je, greš lahko drugam, sej itak očitno ni več garancije.
Ne izbiraš intervala sam, interval je 30,000 km, je pa to tako kot tudi pri nas s Prinsom, če se voziš na usran plin, je dobro, če imaš servis prej, in na Hrvaškem baje da ni glih čist.
In ko imaš glih svojo garancijsko knjižico od Prinsa očitno pri roki, mi prosim povej na kateri strani piše kaj o 5 letni garanciji veljavni po celem svetu oz. Evropi. Jaz tega ne najdem. A če mi crkne plin v nekje v Romuniji, jim naj pokažem ta zapis o petih letih na njihovi internet strani? In ne pozabi, da si ti privlekel ven to garancijo, ki velja povsod in zmeraj...

Tu imaš cene za kar hočeš: http://www.lpgshop.co.uk/
Cene po katerih lahko stvari kupi vsak, z davkom.

Ja, ziher 2 na polno cel šiht delata na enem avtu. Servise pa delajo potem popoldan do večera, a ne? Če ti nekdo inštalira napravo za jurja ali pa še manj, je realna cena za to delo 200-300 evrov, vse ostalo je davek na premium in garancijo, za to sem pa na začetku napisal, da je to že v redu, ampak mastno plačano, ti pa praviš, kot da je to čisti profit.

Kje piše, da sem jo izplačal v enem letu? Tablete še niso popustile?[/quote]

*** zbrisano - za izračun se obrnite na uporabnik "jerry007" ******* =P tebi ni jasno , da je napisal da je menjal 4x po eno šobo in strošek je bil 120€ za vsakič ... torej še zmeraj velja 120€ x 4 = 480€ ...saj če se s tem ne strinjaš pa nič ..

nimam knjižice pri roki ker mi je garancija potekla - montirano l.2008 .. itak ne znam nizozemsko..

seveda lahko kupiš .. a na prins-ovi strani ti lepo piše , da mora biti za njihovo garancijo zmontirano s strani pooblaščenega monterja .. in ko to kupiš kdo ti bo zmontiral ?? in kdo ti bo napravo spravil v pogon - obratovanje , nastavitev valve care doziranja ?
kje boš dobil papirje za homologacijo - certifikati , potrdilo o strokovni vgradnji , plinotesnost -če ti ne bo vgradil prins-ov pooblaščen monter ?

prištej še polnilni ventil...
na tem linku se prodaja stara VSI naprava ...to ni VSI2 , ki se vgrajuje sedaj ....

če se dela avto , ki je kot prvi tega modela je potrebno več kot tistih napisanih 16 ur ...

cc09 je napisal/-a:Kaj se ti spet repenčiš? Kakih 480 evrov, hana injektor stane 30 evrov.
Servis imaš v Zagrebu ali pa v Opatiji za 40-50 evrov, lahko na 20 ali pa 30,000 km.

Ampak zaradi tega se v resnici ne sekiram, verjamem, da bo 5 let delalo, pa tudi če ne, menda ne bo problemov, če so tako rekli.
Zaenkrat nimam nobenih problemov, tudi sistem se je že poplačal,

buče pa prodajaj kje drugje.


tukaj si napisal ..razen če ti ni kdo vdrl v računalnik ..
plin je cnej k bencin
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1108
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a cc09 To jul 22, 2014 3:46 pm

Jaz sem samo napisal koliko stane sam sistem, da se ve koliko stane potem montaža. Da nam ne boš prodajal buč, da je prins sistem tako zelo drag, da ne more bit montaža manj kot 2 jurja.
BRC sistem ni nič cenejši, morda za drobiž, pa ga imaš inštaliranega za najmanj 500 evrov ceneje, samo prek meje greš. Stara in nova naprava staneta pri nas enako, zakaj bi bilo kje drugje drugače?

Zakaj trdiš nekaj o garanciji, če tega v resnici črno na belem nikjer ni?

Še zmeraj mi pa ni jasno kje piše, da se mi je sistem poplačal v enem letu. Glej, s svojo polpismenostjo in neumnimi "argumenti" ne delaš slovenskemu prinsu prav nobene usluge, prej boš koga odvrnil kot prepričal. Mene si že skoraj, da grem naslednjič na Hrvaško na neuraden servis pa klinc gleda garancijo.
 
zzitop
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Sr apr 01, 2009 11:46 am

Re: Avtoplin - stari znanec?

Napisal/-a zzitop To jul 22, 2014 3:55 pm

BRC stane 8500 kun = cca 1120 EUR. Od Prinsovih 1970 EUR je cenejsih reci pisi 850 EUR.
To pa je denar, pri katerem se pot vec kot povrne.

Tako da tisti, kateri se ob tej ponudbi odloci za Prins, si naj najprej izmeri temperaturo. :D
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 116 gostov