Mercedes-Benz C razred
Objavljeno: Sr jul 31, 2002 8:44 am
Napisal/-a Racing
Zdej jeseni nej bi prsla nova serija motorjev vn, pr mercedesu nej bi razvil en nov sistem, tako imenovan Twin-pulse kombinacija kompresorskega polnenja zraka, hlajenja vsesanega zraka, stiriventilatorske tehnike, brezstopenjskegaga casa odpiranja ventilov ter uporabe izravnanih gredi Lanchester. Rezultat naj bi bil povecan navor, vecja moc, manjsa poraba in bolj miren tek, ki naj bi dal stiviraljnikom lastnosti sest valjnega motorja, C180 kompressor in C200 kompressor, C200 naj bi razvil 141kw (192hp), poraba nej bi bla (zunaj mestna 6l, mestna 8l) 0-100km/h=7,2sek, 242km/h nej bi bla pa koncna.
Kaj si vi mistle v vsem temu?
Re: Mercedes-Benz C razred
Objavljeno: Sr jul 31, 2002 8:58 am
Napisal/-a monster_d
Zelo majhna dobrodosla poraba, ampak temu bo tudi primerna velika cena!!! Drugac pa so te masine ok.
Re: Mercedes-Benz C razred
Objavljeno: Sr jul 31, 2002 9:06 am
Napisal/-a Racing
trenutno cena je 7600000 sit, po napovedih naj cena nebi presegla 7800000, sam recmo js bi tak auto dobu za tm okrog 6800000, k fotr drgac dela na mercedesu.
Re: Mercedes-Benz C razred
Objavljeno: Sr jul 31, 2002 11:25 pm
Napisal/-a CyberMedo
Vsak tehnološki napredek je dobrodošel. Sem pa sam malce skeptičen in se popolnoma strinjam z Monsterjem, da bo tudi cena temu primerna (referenca: VW Lupo 3 Liter (kolikor prišparaš na gorivu plačaš več pri nakupu

)) Sicer pa kot rečeno, vsak napredek je dobra stvar, sam da gre na bolje in ne na slabše... LP