Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a esem To jan 28, 2014 4:05 pm

Z linka
Nastala je le materialna škoda.


Cobra... - namen teme je obveščanje o hujših nesrečah. Tudi kakšne nenavadne še grejo, a zaprtje AC v te ne sodi (preden bi kdo na forumu to prebral, bi AC verjetno že odprli.).
 
Uporabniški avatar
cobra11mt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Če jan 09, 2014 5:57 pm

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a cobra11mt Po feb 17, 2014 1:55 pm

A day you didn't learn something new is a wasted day!
S8 rezervni deli
LED žarnice
 
Uporabniški avatar
cobra11mt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Če jan 09, 2014 5:57 pm

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a cobra11mt To feb 18, 2014 1:39 pm

A day you didn't learn something new is a wasted day!
S8 rezervni deli
LED žarnice
 
Uporabniški avatar
cobra11mt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Če jan 09, 2014 5:57 pm

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a cobra11mt Po feb 24, 2014 10:16 pm

A day you didn't learn something new is a wasted day!
S8 rezervni deli
LED žarnice
 
Uporabniški avatar
cobra11mt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Če jan 09, 2014 5:57 pm

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a cobra11mt Pe feb 28, 2014 2:53 pm

A day you didn't learn something new is a wasted day!
S8 rezervni deli
LED žarnice
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a _furby_ To maj 27, 2014 3:11 pm

Danes Izola-Koper, 4 ure zaprta cesta. Sleper je zaneslo na nasprotni pas, oplazu 3 avte in v enega celno trcu
Priponke
IMG_375124526917333.jpeg
IMG_375292971660079.jpeg
turbo inside
 
Uporabniški avatar
HardGain
Novinec
 
Prispevkov: 226
Pridružen: Ne maj 13, 2007 4:33 pm
Kraj: Koper

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a HardGain Pe jul 04, 2014 10:48 am

včeraj na šmarski cesti


Italijan trčil v tovornjak, šest poškodovanih
V nesreči na cesti Koper-Šmarje se je danes okoli 12.40 pri odcepu za Bošamarin zgodila prometna nesreča, v kateri se je poškodovalo šest ljudi, med njimi tudi osemletni otrok. Po naših informacijah ni nihče v smrti nevarnosti.
Da bi se izognil trčenju v zadnje vozilo, je zapeljal levo in trčil bočno v tovornjak, s katerim se je iz Šmarij proti Kopru pripeljal 25-letni Štajerc. Ob tem je italijanski voznik trčil še v avtomobil z nemško registracijo, ki je vozil proti Šmarjam. Na koncu je Italijan z avtom vred pristal v grmovju pod cesto.

besedilo: http://primorske.si/Novice/Kronika/Zara ... er---Smarj
slike: moje

Slika

Slika
As modas passam, o que é belo permanece.
406 Coupé Slovenija
 
bobi20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: To maj 24, 2011 4:34 pm
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale
 
 
Uporabniški avatar
Malner
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 57
Pridružen: Pe jun 26, 2009 10:16 am
Kraj: Vrhnika
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am
 
puridav
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe dec 01, 2017 10:30 am

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a puridav Pe dec 01, 2017 10:49 am

Zjutraj sem se normalno vozil v sluzbo in na podezeljski cesti, po ovinku v desno (vozil sem po omejitvah, cesta je bila mokra) zagledal nasproti vozece vozilo, ki je vozilo po sredini (levi) in grozilo je celno trcenje. Vozilo me je oplazilo po boku, na kar sem z manevrom v desno, da bi se izognil zapeljal na dvignen rob (greben) ob voziscu (vzporedno, saj sem bil na skrajni desni) in se zaradi dviga avtomobila prevrnil na bok. Voznica je dobila podatke z moje strani na evropskem porocilu, ni zelela da se klice policija, mislil sem da se bomo dogovorili. Odpeljala je s kraja nesrece brez da bi mi dala podatke, kopije porocila. Ostal sem brez vsakrsnih podatkov o njej (nic nisem vedel, niti tablic, tudi v soku sem bil). Ker me je njen sovoznik kontaktiral sem mislil, da koncno lahko dobim vse podatke in prijavim. A me je ta na presenecenje izsiljeval za 500eur, da mu dam na roke, sicer me bo prijavil na policijo, da bom dobil 1200 eur kazni ceprav nisem storil prekrska, da je voznica udarila z glavo, kar ni res ker po nezgodi je bila cisto zdrava, ze dejstvo da je z avtom samo oplazila, je ocitno da udarca ni moglo biti. Imela je le prasko na zadnjem levem boku. Nato sem sel sam na policijo in jim v 3 urah vse razlozil v potankosti a mi recejo da je ze minilo 24 ur in da ne morejo pomagati. Da le ce me bodo se izsiljevali naj jim to povem. Kasneje se je ocitno voznica ustrasila, da ji preti kaksna posledica, me je kontaktirala, srecala sva se in mi je dala podatke. Tokrat je zanikala kakrsen koli udarec z glavo in fizicno poskodbo. Naj bi to izsiljeval njen sopotnik - sodelavec na lastno roko brez njene vednosti. Prijavim skodo na zavarovalnici in tudi navedem prico ki je zjutraj sprehajala psa in vse videla ter je pripravljena pricati, da nisem vozil prehitro (torej po omejitvah). Ostane mi le da dokazem, da se je vse zgodilo na desni strani vozisca, ter da je voznica vozila po sredini (levi). V ta namen tudi prilozim fotografije kraja nesrece kjer se vidi da sem zapeljal iz ceste vzporedno s cesto, torej da sem bil na skrajni desni strani v casu trka(dotika, ko me je oplazila). A mi na zavarovalnici lepo odklonijo prijavo ces, da bi moral prilagoditi hitrost razmeram na cesti. Niti ne poskusajo izpodbiti mojo trditev, da je zenska vozila po sredini. Gredo lepo mimo tega kot da nisem to jasno navedel. Ne upostevajo dokaznega gradiva..cenilec si je sel celo sam ogledati kraj nesrece. Pa price tudi niso izprasali. Sedaj se pritozim in mi obljubijo da bodo aktivirali komisijo in izprasali prico. Zakaj se ne zmenijo za moje dokaze in price, kako naj dokazem, da je vozila po sredini (levi) in da me je tu tudi oplazila. Da sem se ji moral izogniti in zato imel totalko?
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a Ivan36 Pe dec 01, 2017 11:00 am

Odpeljala je s kraja nesrece brez da bi mi dala podatke, kopije porocila. Ostal sem brez vsakrsnih podatkov o njej (nic nisem vedel, niti tablic, tudi v soku sem bil).

Drugič TAKOJ pokliči na 113 in pika! Njej pa bi moral preprečiti odhod z kraja nesreče!
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a Firediver Pe dec 01, 2017 11:07 am

...in če ti je ne uspe zadržati, si zapomni registrsko in povej pri prijavi. Bo dobila še +500€ kazni zaradi zapustitve kraja nesreče.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
vipe5s
Novinec
 
Prispevkov: 321
Pridružen: Pe avg 07, 2015 11:46 am

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a vipe5s Pe dec 01, 2017 1:51 pm

... ker če ni uradnega zaznamka (vsaj klica na policijo), ti lahko tudi polni kasko zavrnejo (če ni parking ali kaj podobnega).
 
yeo
Novinec
 
Prispevkov: 260
Pridružen: Pe maj 24, 2013 5:40 pm

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a yeo Pe dec 01, 2017 2:43 pm

Firediver je napisal/-a:...in če ti je ne uspe zadržati, si zapomni registrsko in povej pri prijavi. Bo dobila še +500€ kazni zaradi zapustitve kraja nesreče.

Ce zapusti kraj nesrece ji tudi zavarovanje ne velja in bo vso skodo ki ti je nastala krila iz lastnega zepa. Zavarovalnice pa itak samo drazijo, krijejo pa nic ne :)
 
puridav
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe dec 01, 2017 10:30 am

Re: Nesreče! [brez komentarjev le linki!]

Napisal/-a puridav Sr dec 06, 2017 9:22 am

To je res,zadrzati bi jo moral, klicati policijo, ... Prav je tudi, da to povemo tle v forumu, tako v znanje tudi drugim. Ampak zvoniti po toci je prepozno.
Podal sem ugovor in o zadevi bo odlocala komisija. Samo kaj, ko imam jaz prico, ki pravi da sem vozil po omejitvah(40km/h), ona pa bo verjetno uporabila kot prico svojega sopotnika (ki me je tudi izsiljeval za 500€ z lazjo, da je udarila z glavo, kar je potem zanikala... probali so me se nategniti).
Torej 1 prica proti 1 prici, moja izjava proti njeni. Ostanejo le se dokazi (fotografije kraja nesrece in ogled s strani cenilca) a se bojim, da bodo ob pregledu teh dokazov postali "neumni", ..."nic se ne vidi, nic se ne razume, neuporabno......." . Ce se po sledeh izven cestisca da razbrati, da sem vozil po skrajni desni strani....morajo to priznati. Sicer pa naj mi po njenih lazeh sestavijo vsaj oni simulacijo poteka nesrece, da se njihove lazi zrusijo pod svojo tezo, ne pa moja izjava...ki je resnicna.
 
aceofs
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To jan 31, 2023 3:11 pm
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 26 gostov