Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Napisal/-a gold hamster Po feb 05, 2007 1:25 pm

 
Uporabniški avatar
SEAT motorsport
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: Ne nov 12, 2006 7:12 pm

Napisal/-a SEAT motorsport Po feb 05, 2007 1:34 pm

se in se bodo nadaljevale... pač neki vsakdanjega,samo je res d zadnje čase nekam zlo pogosto... mladi voznik naredi izpit in lahko z malo denarja kupi star in zelo hiter avtomobil... seveda pa ni res d so vsega krivi mladi... mladost je norost
www.a-jereb.si JEREB RACING!!!
 
Uporabniški avatar
MANDZO
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 753
Pridružen: Po mar 20, 2006 12:08 pm

Napisal/-a MANDZO Po feb 05, 2007 2:12 pm

a kdo ve kwa je blo v kranju v četrtk 1.2.,točneje pri odcepu za šutno?huda prometna nesreča...sem se glih mim pelou.ni blo še rešilcev pa policajev...slisou sm pa da so mogl enga vn rezat... :roll: a kdo kej ve o tem?
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide Po feb 05, 2007 4:20 pm



Kako novinarji preverjajo dejstva, pa postane jasno ko preberete, da je do trčenja prišlo na križišču čopove in mariborske :jao: cesti sta namreč kilometer pa pol narazen in potekata...recimo temu vzporedno, čeprav se bi kak matematik zelo križal
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
anze
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: So okt 30, 2004 8:17 pm
Kraj: kr

Napisal/-a anze Po feb 05, 2007 5:08 pm

MANDZO je napisal/-a:a kdo ve kwa je blo v kranju v četrtk 1.2.,točneje pri odcepu za šutno?huda prometna nesreča...sem se glih mim pelou.ni blo še rešilcev pa policajev...slisou sm pa da so mogl enga vn rezat... :roll: a kdo kej ve o tem?


ja ravno pr odcepu za mojo vas :?
ja en berlingo & zafira => berlingo prehiteval in nasproti trčil v zafiro, v berlingotu so rezali, drugače brez smrtnih žrtev, težje poškodovani mislim da trije.
Lp
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Po feb 05, 2007 6:03 pm

Dons sm vidu nesrečo na avtocesti pr naklen, ko je en bmw 5 zadi levo nabasal en star avtobus. Ga je mogu kr dost nabasat, ker je bil spredi desno čist stolčen (mislm da so tud sovoznikova vrata rezal), kkšnga rešilca pa nism vidu.
Slika
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron To feb 06, 2007 5:56 pm

  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
_Pancho_
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Po jan 02, 2006 5:10 pm
Kraj: OBALA

Napisal/-a _Pancho_ To feb 06, 2007 6:42 pm

Dokler se bodo morali policisti obešati in pisati poročila o neprilagojeni hitrosti (zatiskanje oči pred resničnimi vzroki nesreč), se razmere na naših cestah ne bodo izboljšale. Žal.
Včasih vozim hitro, včasih pa počas
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Napisal/-a gold hamster To feb 06, 2007 7:31 pm

My God vedno več je mrtvih :huh:
 
Uporabniški avatar
sebaveh
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2334
Pridružen: Po mar 28, 2005 8:50 am
Kraj: Slov. Bistrica

Napisal/-a sebaveh To feb 06, 2007 7:39 pm

Dobro smo začeli leto, ni kaj :roll:
EDD: Now what?
EDDY: I'm thinking, I'm thinking...
ED: Can I think?
EDD/EDDY: NO!
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' To feb 06, 2007 7:52 pm

sebaveh je napisal/-a:Dobro smo začeli leto, ni kaj :roll:


pa smo komaj prav zakorakali vanj. :? ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
black
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1595
Pridružen: Ne jul 13, 2003 8:50 pm

Napisal/-a black To feb 06, 2007 7:59 pm

_Pancho_ je napisal/-a:Dokler se bodo morali policisti obešati in pisati poročila o neprilagojeni hitrosti (zatiskanje oči pred resničnimi vzroki nesreč), se razmere na naših cestah ne bodo izboljšale. Žal.

:clapclap
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky To feb 06, 2007 10:15 pm

Slide je napisal/-a:


Kako novinarji preverjajo dejstva, pa postane jasno ko preberete, da je do trčenja prišlo na križišču čopove in mariborske :jao: cesti sta namreč kilometer pa pol narazen in potekata...recimo temu vzporedno, čeprav se bi kak matematik zelo križal


emm mariborska cesta NI tako imenovana celjska obvoznica. Celjska obvoznica je dvopasovnica z vmesno travnato površino,tam kjer je drag race in je pravokotna na mariborsko cesto, sekata pa se pri vojašnici, nesreča se je pa zgodila pri CMCju, če prav razumem besedilo ;)

Sinoči ob 20.38 uri se je v križišču Čopove ulice in obvoznice v Celju zgodila prometna nesreča
LP Rok
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Sr feb 07, 2007 8:45 am




Pa daj no. Kak majketi lahko zhubis nadzor nad vozilom na taki cesti z Renault petko ko si star 50 let ????
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Sm4jli
Novinec
 
Prispevkov: 479
Pridružen: Sr mar 10, 2004 12:48 pm

Napisal/-a Sm4jli Sr feb 07, 2007 8:47 am

jao stardeci so začel noret al kaj :shock:
 
Uporabniški avatar
Kritik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 624
Pridružen: Po mar 13, 2006 10:43 am
Kraj: Laibach / Mengeš

Napisal/-a Kritik Sr feb 07, 2007 9:05 am

Kaj se vsi tako čudite koliko je nesreč in koliko je mrtvih.... Mene po pravici povedano nič ne čudi, glede na to kaj se dogaja vsakodnevno na cesti. To je odraz naše družbe, tega ku*** turbo kapitalizma, čim več, čim boljši, čim krajši čas..... Vse to se odraža na cesti.

Ravno danes zjutraj mi je pred avto zapeljal, oz. me je izsilil en tipo z Hondo... Ne je*** on sistema, zapelje naravnost pred mene, ker pač vozim avto nižjega razreda in sem verjetno po njegovi logiki manj vreden na cesti kot on, pa ne da bi hitro speljal, po polžje, sej sem se že vključil na prednostno..... seveda jest pa po bremzi na max..... :twisted:

Tudi na avtocesti ali pa na regionalkah opažam, da vozniki zelo neradi vozijo za kakšnim slabšim avtom od njihovega. Ga je treba prehitet, pa tud če celih 30 km naprej vozi pred njem, gledal ga pa ne bo.... WTF?

Še enkrat povem, niso problemi v starih avtih, niti v cestah. So kakršni so. Problemi so v glavah in to se odražana cesti.
Hyundai - drive your way
Avto z šibkim motorjem je kot sex z kondomom - sej je, ampak ni pa užitek!
 
Uporabniški avatar
Jorgi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1934
Pridružen: Po okt 03, 2005 7:50 am
Kraj: zabji raj

Napisal/-a Jorgi Sr feb 07, 2007 9:19 am

no al pa midva, voziva proti šentjakobu (70 omejitev), ko nasproti, v blagem ovinku šlepar prehiteva kolesarja, seveda tako, da je bil čist na najinem pasu. Morala sva zbremzat na polno in se ustavit na svojem pasu, ker drugi dve alternativi sta bili: graben ali pa crash (pač njemu ni zneslo dovolj hitro prehitet, ker ni imel pred ovinkom dovolj ceste, da varno prehiti). Dobr da ni bilo nobnega za nama. In potem je šofer šleparja nama odkimaval, češ kva cviliva z gumami (sva pustila več kot 10 m špure za sabo). Kaj naj pol? Tokrat se je obrestovala moja analnost glede vožnje po omejitvah, ker če bi šla hitreje...

Kar se tiče prehitevanja slabših ali starejših avtom, imam pa jaz iste izkušnje. Čeprav je recimo ornk močnejši od kakega punteka, polota ali kej podobnega, se vsak čuti dolžnega nas prehitet... :roll: Še posebej je to veselo, ko se tega lotijo v blagem klancu na AC, ko jim ne znese. Heh... Da ne omenim, da je slabše še, če imaš kako drugi krajevno oznako kot je kraj v katerem se nahajaš. Nestrpnost brez primere. Zdi se mi to osnoven problem Slovencev na sploh...na zunaj prijazni, znotraj se pa kuha in nekje mora vun udarit.
Zadnjič spremenil Jorgi, dne Sr feb 07, 2007 9:29 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Obey me. You'll be happier.
 
Sm4jli
Novinec
 
Prispevkov: 479
Pridružen: Sr mar 10, 2004 12:48 pm

Napisal/-a Sm4jli Sr feb 07, 2007 9:24 am

Kritik je napisal/-a:Kaj se vsi tako čudite koliko je nesreč in koliko je mrtvih.... Mene po pravici povedano nič ne čudi, glede na to kaj se dogaja vsakodnevno na cesti. To je odraz naše družbe, tega ku*** turbo kapitalizma, čim več, čim boljši, čim krajši čas..... Vse to se odraža na cesti.

Ravno danes zjutraj mi je pred avto zapeljal, oz. me je izsilil en tipo z Hondo... Ne je*** on sistema, zapelje naravnost pred mene, ker pač vozim avto nižjega razreda in sem verjetno po njegovi logiki manj vreden na cesti kot on, pa ne da bi hitro speljal, po polžje, sej sem se že vključil na prednostno..... seveda jest pa po bremzi na max..... :twisted:

Tudi na avtocesti ali pa na regionalkah opažam, da vozniki zelo neradi vozijo za kakšnim slabšim avtom od njihovega. Ga je treba prehitet, pa tud če celih 30 km naprej vozi pred njem, gledal ga pa ne bo.... WTF?

Še enkrat povem, niso problemi v starih avtih, niti v cestah. So kakršni so. Problemi so v glavah in to se odražana cesti.

moja opažanja in izkušnje so nekako enaka, kar je zelo žalostno :?
 
Uporabniški avatar
5cho
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po nov 15, 2004 3:08 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a 5cho Sr feb 07, 2007 9:55 am

Kritik je napisal/-a:Kaj se vsi tako čudite koliko je nesreč in koliko je mrtvih.... Mene po pravici povedano nič ne čudi, glede na to kaj se dogaja vsakodnevno na cesti. To je odraz naše družbe, tega ku*** turbo kapitalizma, čim več, čim boljši, čim krajši čas..... Vse to se odraža na cesti.

Ravno danes zjutraj mi je pred avto zapeljal, oz. me je izsilil en tipo z Hondo... Ne je*** on sistema, zapelje naravnost pred mene, ker pač vozim avto nižjega razreda in sem verjetno po njegovi logiki manj vreden na cesti kot on, pa ne da bi hitro speljal, po polžje, sej sem se že vključil na prednostno..... seveda jest pa po bremzi na max..... :twisted:

Tudi na avtocesti ali pa na regionalkah opažam, da vozniki zelo neradi vozijo za kakšnim slabšim avtom od njihovega. Ga je treba prehitet, pa tud če celih 30 km naprej vozi pred njem, gledal ga pa ne bo.... WTF?

Še enkrat povem, niso problemi v starih avtih, niti v cestah. So kakršni so. Problemi so v glavah in to se odražana cesti.


Tole je vredno podpisa.
Zakaj se ljudje ne znajo prilagoditi cesti?? Zakaj se na križišču ceste in ravnega dela železnice zgodi prometna?? "Jst mam svoje pravice, pravice drugih pa me ne zanimajo....."
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Sr feb 07, 2007 10:29 am

jorgeus je napisal/-a:no al pa midva, voziva proti šentjakobu (70 omejitev), ko nasproti, v blagem ovinku šlepar prehiteva kolesarja, seveda tako, da je bil čist na najinem pasu. Morala sva zbremzat na polno in se ustavit na svojem pasu, ker drugi dve alternativi sta bili: graben ali pa crash (pač njemu ni zneslo dovolj hitro prehitet, ker ni imel pred ovinkom dovolj ceste, da varno prehiti). Dobr da ni bilo nobnega za nama. In potem je šofer šleparja nama odkimaval, češ kva cviliva z gumami (sva pustila več kot 10 m špure za sabo). Kaj naj pol? Tokrat se je obrestovala moja analnost glede vožnje po omejitvah, ker če bi šla hitreje...

Kar se tiče prehitevanja slabših ali starejših avtom, imam pa jaz iste izkušnje. Čeprav je recimo ornk močnejši od kakega punteka, polota ali kej podobnega, se vsak čuti dolžnega nas prehitet... :roll: Še posebej je to veselo, ko se tega lotijo v blagem klancu na AC, ko jim ne znese. Heh... Da ne omenim, da je slabše še, če imaš kako drugi krajevno oznako kot je kraj v katerem se nahajaš. Nestrpnost brez primere. Zdi se mi to osnoven problem Slovencev na sploh...na zunaj prijazni, znotraj se pa kuha in nekje mora vun udarit.


Verjetno je slepar bil kakih 10 cm na vajini spuri vidva sta pa od straha nardila lukno v tla avtomobila. Jaz ne maram niti popolnih niti extremnih voznikov.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov