Stran 1 od 9

Koliko KM ima avtomobilizem.com II ???

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 8:57 pm
Napisal/-a zoranwagen
Še enkrat odpiramo to debato, zdaj pa vas prosim, da napišete samo KM od avta, katerega ste lastnik ali katerega uporabljate, če nimate svojega !!!


0KM+172KM=172KM

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 8:59 pm
Napisal/-a G-4S
Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 8:59 pm
Napisal/-a Borcix
60 + 172 = 232 KM

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:02 pm
Napisal/-a Borcix
No ajd še enkrat :)

60 + 332 = 392 KM

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:09 pm
Napisal/-a Subaru
:pivo pošteno ste upedenal tole, bravo zoranvagen

392 + 115 = 507 KM

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:13 pm
Napisal/-a Johnny
507 + 78 = 585

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:33 pm
Napisal/-a kdk
585 + 100 = 685

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:36 pm
Napisal/-a kobreti
150+685=835

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:36 pm
Napisal/-a Serđo™
685+103= 788

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:47 pm
Napisal/-a blue
788+259= 1047

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:51 pm
Napisal/-a monster_d
1047+70= 1117

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:51 pm
Napisal/-a Sale
1117 + 200 = 1317

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 9:55 pm
Napisal/-a D.J.
1317 + 45 :oops: = 1362

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 10:05 pm
Napisal/-a Daco
1362 + 90 = amm kok ze... aja sej res... 1452 ;)

LP

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 10:06 pm
Napisal/-a WhiteCell
1452+75=1537

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 10:09 pm
Napisal/-a 2fast4u
1537 + 90 = 1627

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 10:33 pm
Napisal/-a BaSe
1627 + 70 = 1697

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 10:34 pm
Napisal/-a AnDrO__
1697+50=1747

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 10:38 pm
Napisal/-a R0KY
1747+133=1850

Objavljeno: Sr jul 02, 2003 10:45 pm
Napisal/-a Rjuhar
1850+44=1894