Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Če dec 20, 2007 11:50 am

Ja to že,da je uporaba na lastno odgovornost....ampak zmeri se bo najdu nekdo,ki ne bo kriv niti pod razno....V tem primeru, če bi se komu karkoli zgodilo, bi moral lastnik zemljišča preprečit dostop do steze.Točno to pa je vojska tudi naredila.

Bomo vidli kaj bo še iz tega mobikroga.

LP!
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
Z_oka_lo!!
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: To nov 20, 2007 6:12 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a Z_oka_lo!! Če dec 20, 2007 3:14 pm

damjan je napisal:
ne pa primerjat grobnika in mobikroga ker v tem primeru je mobikrog maketa proti njemu. je pa tud dol že postalo vse slabše in slabše.....pobirajo denar in to ne malo...vlagajo ne pa nič in zato je posledično že vidno načet asfalt in vse kar spada zraven......






Jaz sem dal primerjavo zaradi komentarja da ni na lastno odg. plus tega sem napisal da je reven vem pa kak je tam ker hodim trenirat tja... lahko še ti povem kolko me je stala 1 ura treniga 8.12.2007... drago naredi se pa nič....glede nesreč pa je tak če bi blo glede tožb povsod tako ne bi blo nobenega dirkališča je pa res da tu ni nekih izletnih con..kar bi znal bit problem za lastnika če se že toži.... lp
Kaj je pijano se strezni,kaj pa je noro pa noro ostane...
 
Uporabniški avatar
sablač
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: To okt 05, 2004 9:48 pm
Kraj: štore-celje

Napisal/-a sablač To nov 11, 2008 6:21 pm

vem da je stara tema.a se je kaj premaknal?kaj novga?in ce ma gdo kake slike kako je to zgledal.pomoznosti iz zraka.lp m
Vsi so vedeli da je to nemogoče. Potem pa je prišel nekdo, ki tega ni vedel in uspelo mu je!
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R To nov 11, 2008 6:47 pm

nč novga. bil pred enimi 3 tedni tam.
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco To nov 11, 2008 6:48 pm

sablač je napisal/-a:vem da je stara tema.a se je kaj premaknal?kaj novga?in ce ma gdo kake slike kako je to zgledal.pomoznosti iz zraka.lp m


slika iz zraka
link
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
Uporabniški avatar
sablač
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: To okt 05, 2004 9:48 pm
Kraj: štore-celje

Napisal/-a sablač To nov 11, 2008 9:35 pm

škoda objekta.hvla za link.lp.m
Vsi so vedeli da je to nemogoče. Potem pa je prišel nekdo, ki tega ni vedel in uspelo mu je!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 93 gostov