Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Napisal/-a Lignage Pe jun 20, 2008 10:05 pm

Joie de vivre! je napisal/-a:Velika razlika je med življenjem v mestu ali pa na deželi... Tukaj v Gorenji vasi ne boš mesece videl nič zanimivega, ko pa pridem v Ljubljano pa včasih samo :shock: . Ko sem bil nazadnje v LJ v sredo, mi je na Prešernovi pred makedonsko ambasado prednost izsili japonski tank infiniti QX...


Se strinjam. V Lj. res vidiš marsikaj, kar drugje ne. Naj še sam dodam nekaj najzanimivejših primerov, ki se jih sedaj spomnim: Honda Pilot; Toyota Sienna; chevroletov Suzuki Swift; črn Chery, limuzina, s tabilicami BiH; rdeča Acura TL; Eagle Talon; Alfa Romeo 90; ...

Na cestah mi je recimo vedno zanimivo srečati še kakšnega Talbota oz. Simco. V Lj. še vedno vozi eden 1308. Nekaj časa nazaj sem videl tudi Simco Horizon, teden nazaj pa v Mengšu na bencinski črpalki rdečo Sambo.

Najzanimivejši avto, ki pa sem ga videl zadnje čase pa je zagotovo Lancia Gamma, ki jo ima nekdo parkirano pred blokom v Luciji pri Portorožu :o

lp
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Pe jun 20, 2008 10:51 pm

Oh ja... Je kar pestro v metropoli. :)

Krpan, boš moral kdaj na obisk, Ford Fusion ni nič posebnega, ga ziher vidim parkrat na teden, pa nisem toliko zunaj. Je pa dokaj nevpadljiv.

Kot pravi Lignage... Ima svašta.

Honda Pilot je stalno pri Kersnikovi ena bela... Lahko fotkam naslednjič, če je komu zanimiva. Tisti bosanski Chery se večkrat pelje mimo mojga faksa po Zoisovi. Sienna je pa tudi blizu ob Ljubljanici parkirana. Talona pa Alfe 90 zadnje cajte niti ne vidim. Acuro pa ne vem če sem videl kdaj. Črni Infiniti QX56 je pa kar pogost gost.

Je kdo opazil porast Ferrarijev? Zadnje čase vidim velikrat F430...

Bom prilimal kake svoje najdbe v zgodnjih jutranjih urah, menda gremo zdaj na eno zasluženo pivičko.
Slika
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Pe jun 20, 2008 11:47 pm

Ah k***... Očitno je pivo prestavljeno. :(

No ja... Lahko pa opravim svojo dolžnost. Hmm... Kaj je bilo kaj takega.

Opel Corsa B karavan, parkrat pod Gradom na moji bivši ulici:
Slika


Vauxhall Cavalier MkIII (naša Vectra), isto pod Gradom.
Slika
Slika


T1 VW Bus, tudi pod Gradom...
Slika

...pa še en, ne vem več kje:
Slika


Renault 12, večkrat blizu OŠ Prežihov Voranc:
Slika
Slika


Danes že kar redek Volvo 480 Turbo na Prulah. Vozi pa ena bjonda, se mi zdi da ji ni baš do avta... ali pač.
Slika


Predhodnik Sonate, Hyundai Stellar, bazira na Cortini Mk V, tudi v bližini mojega faksa.
Slika
Slika

Zanimivosti:
The Stellar was not available in the United States due to strict emission standards there, but it was available in Canada and other countries.


The Stellar was designed by Giorgetto Giugiaro, but the chassis from the Cortina Mk V was kept.



Že skoraj dve leti nazaj... Alfetta GTV nekje okoli Kureščka. Sem jo menda že kazal tu:
Slika


In zadnjič na Metelkovi, Moskvič 412, sem ziher da nekje iz pribaltskih držav, mislim da z Litve:
Slika
Slika

Za boljšo predstavo kako zgleda... Klik tukaj.


Sicer pa se najde še marsikaj... Iz glave...

Rover Tourer parkrat viden na Viču pred Ilirijo. Svojih fotk nimam, lahko ga pa vidite tukaj.

Spomnim se temno modrega Isuzu Stylus na Viču, me je kar malo presenetil. Verjetno ga sicer ni več tam. Žal svojih fotk nimam, zgleda pa takole.

No nekje v njegovi bližini je bil tudi Pontiac LeMans ~1990. Tudi od tega nimam fotk.

Malo čez progo v Rožni dolini pa propada pri neki hiši Citroën DS. Bogoskrunstvo! Bom enkrat magari slikal, če bi se ji kdo utegnil posvetiti.

Že več kot leto je minilo odkar sem nazadnje videl Chevya. Šlo je seveda za našo Opel Corso z novo značko (Chevroletovo) in preprostim imenom Chevy. Čigava "genialna" poteza je bila prodaja pri nas, nimam pojma. Mi bo pa vedno ostala v spominu po tisti precej grdi zeleno-mentolasti barvi, ki si jo je dejansko delila s Corso.

Aja, verjetno me je pa najbolj presenetilo ko sem pred hišo od zdaj bivše videl parkirano Tribeco. Including the flying vagina! :D
Slika


Ziher je še kaj pa se ne spomnim... Naj bo za danes dovolj.

P.S.: Ni ravno zanimiv avto, ampak "potrjuje" pa nek star sterotip... Čeprav so mi Opli precej všeč, ko sem tole videl sem se nasmehnil že iz ironije:
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
bozickus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 92
Pridružen: To dec 12, 2006 9:59 am

Napisal/-a bozickus So jun 21, 2008 6:07 am

V četrtek IMV kombi tri-osni ali šest-kolesni pa full ohranjen.
Včeraj pa R5- nek turbo pogon, saj se peljal ko vrisk.
A zanimiv pa je blo, ko se je BMW-ja M6 spravil prehitevat.
Do neke mere je še šlo (sta se peljala približno 150 na uro), a je bemfla minilo pa je malce zavrl.
Pet minut kasneje na vrhu višnjegorskega klanca v "boksu"; hauba dvignjena.
Očitno je moral mašini "dat lufta". ;)
 
Uporabniški avatar
Gotty
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Po avg 21, 2006 12:39 pm
Kraj: Tezno

Napisal/-a Gotty So jun 21, 2008 7:38 am

Pri meni ni bilo glih v sloveniji...sem pa srečal v trstu Jaguarja XF, v Münchenu BMW X6, in nekje na poti do hamburga še bugatija veyron ki me je pri mojih 90km/h glih tolko da me je prehitel
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy So jun 21, 2008 8:59 am

Danes videl crnega Audija S5. In veste kaj sem ugotovil? Da ga je kupil moj "sosed". Vec slik naslednic
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Napisal/-a Ivan36 So jun 21, 2008 3:35 pm

STENTOR je napisal/-a:
martk je napisal/-a:Vir : Yahoo pa par minut časa ;) Pač ena od strani, ki je dovolj pregledno pokazala iz kje izvirajo sestavni deli za novi AUDI A6. Živela informacijska doba :D
LP
Martin

Se opravičujem za off, ampak moram povedat, da me pravzaprav ne gane od kje izvirajo deli za A6-ko, magar iz Tadžikistana, men je pomembno, da me ne bo pustil na cedilu, zato me take informacije npr. ne morejo odvrniti od nakupa.
Me pa moti to, ko se želi prikazat kot, da imamo nemški standard, pa še tam nazadnje od Mannheima pa skor do Kölna nism vidu 15 karavanov A6-k in sedaj res ne vem kje se eni vozite...Želi se prikazat kot, da je nakup Audija neki zgrešenega, lastniki le teh pa suhoparni dolgočasneži, ki kupijo avto kot ga ima očitno že več kot pol Slovenije in to vsi na 18" :roll: Pa tudi, če bi bili tako pogosti, ko se zaradi tega ne bi preveč sekiral, pač nekaj na tem že mora bit, da jih je tolk, veliko manj pa konkurenčnih avtomobilov iz drugih držav. Tako, da če se audisti ne obremenjujemo nad nenormalno količino krogcev na naših cestah, pol se tud ostali ne bi smeli :D Pa, če sem še sam mal žleht - imam raje, da sem dolgočasen in se peljem, kot, da sem attention hooker v neki kao dovršeni kaorseriji s katere se kadi in stoji za cesti ;)


Koji ti ku*** a TI ni pol jasno, da je Slovenija MEKA :D 8) :lol:
Pa , da ti še razložim bila je nedelja in pol ponedeljek in so pač bili še vsi tile v SLO pol itak grejo po službenih opravkih po EU :twisted: Isto je tak v IT in D za vikende med tedno pa teh vozil ni toliko na naših cestah kako tudi v tujini :roll:

A ko smo že spet glih pri Audi ta novi A4 hudooo dokler ne opaziš še enega in pol še enega :har :rofl IVG v petek zvečer ob 20:50h srebrn A4 NOV dela kroge 1x , 2x in po ko gre v drugo od slaščičarne do rondoja opazi med avti parkiran beli A4 NOV hehe je takoj šel drugam kroge delat in še pred Rondo barom je bil en srebrn 8) :D :roll: Verjetno moraš pol kraj bivanja zamenati, če imaš pomankajne ""dobrih avtov"" v tvoji okolici :P
Začuda pa moj jac za 1000€ lepo nabira km brez okvar in dvignenih havb :P
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Ne jun 22, 2008 2:22 pm

Vceraj videl belega BMW X6 z gorisko targo in belega audija R8 pravtako z gorisko targo... huda sta oba :twisted:
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! Ne jun 22, 2008 3:40 pm

Danes na plaži ob Vrbskem jezeru videl vsaj 500 lepih Korošic, skoraj vsaka druga je imela tatoo :!: :shock: :DDD .In to samo v tistem kratkem času, ko je žena zadremala na soncu 8)
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Ne jun 22, 2008 4:13 pm

Se ne upaš gledat ko je budna ?
Ali pa da bi celo skupaj gledala ?
:D
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Napisal/-a R 26 Ne jun 22, 2008 4:19 pm

nekateri pravte da na podezelju ni dobrih avt. sosedov majo najvecjo kmetijo u vas pa ma sosd novga audija tt. prej je mu se audija a6 pa bmw 3. tastari majo mercedesa, brt pa tud enga bmwja (ze bul str ampk je usen bmw).
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Napisal/-a Cornelius Ne jun 22, 2008 7:03 pm

Evo prejšnjo soboto pred pot na morje
frajer je parkiral zelo hitro. :EE :EE
Slika
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne jun 22, 2008 10:11 pm

Hah, cornelius, takole sem pa že enkrat videl na Trnovem, samo da so jo potem čez par ur še na streho spravili. Očitno so petke priljubljene. Pa dovolj lahke. :D

R26, ne kapiraš. :) Noben ni rekel da ni dobrih avtov. Moraš pa priznati da je v Ljubljani že zaradi volumna prometa lažje najti kako redko zadevo, ne? Ali se mogoče motim? Krpan pravi da je videl enga Fusiona do zdaj, jaz sem pa ravno postal pozoren nanje potem ko je to omenil in videvam vsaj enega do dva na dan.

No, kakorkoli že... Če koga zanima Citroënova Boginja v Rožni dolini... Hiša je pa Cesta v Rožno dolino... Mislim da 14 ali tam nekje.
Slika

Če kdo pozna koga da bi jo rešil... Saj ne vem če bi jo lastnik prodal. Mogoče vredno probat. Je pa že vsaj kako leto tam, če ne dve, prej pa niti nisem bil pozoren.
Slika
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Ne jun 22, 2008 11:02 pm

Joie de vivre! je napisal/-a:Danes na plaži ob Vrbskem jezeru videl vsaj 500 lepih Korošic, skoraj vsaka druga je imela tatoo :!: :shock: :DDD .In to samo v tistem kratkem času, ko je žena zadremala na soncu 8)



hehe zena nc ne bere teh boardov? :D
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! Po jun 23, 2008 8:31 am

AgitatoR je napisal/-a:Se ne upaš gledat ko je budna ?
Ali pa da bi celo skupaj gledala ?
:D


Sem predlagal, pa je takoj začela gledat Avstrijce, tako da sem idejo hitro skenslal in spet sva gledala le še eden drugega...

@Easy-O: Žaba v rožni je last nekega Matthiasa, starega znanca slovenske citro scene. Baje je napol čudak, samo sanja kaj vse bo zrihtal, naredi pa nič oz. več škode kot koristi. Ko sem še jaz bil v Rožni (v katerem bloku si?), je bilo materiala okoli bajte še več...
 
Uporabniški avatar
Mick Jerry
Uporabnik
 
Prispevkov: 1259
Pridružen: So jan 08, 2005 8:41 pm
Kraj: okolica Lj.

Napisal/-a Mick Jerry Sr jun 25, 2008 1:06 pm

Tole Žabo videvam vedno, ko se z vlakom vozim na faks tam mimo.


Včeraj nekaj po tretji uri na Viču pri Grudi videna neka prototipna formula, angleške tablice S2 XTR. Srebrno moder, gromozanski spojler zadaj, izgledal pa je, kot da bi ušel iz kake gorsko-hitrostne dirke. Peljal se je proti centru Lj.

Sem pomislil da je Radical, pa ne najdem takšnega modela.

Bil je podoben temule:
Slika

Če ga je videl še kdo, in ve za katero zadevo je šlo, naj prosim napiše.
Slika
 
Uporabniški avatar
HoSu
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne jul 01, 2007 6:22 pm

Napisal/-a HoSu Sr jun 25, 2008 1:21 pm

nekaj časa nazaj sem v BTCju videl rdečo toyoto supro,NM tablice,ko sem se vozil v službo sem na celovški videl nissana skyline-a avstrijske tablice,nekaj dni nazaj subaru b9 tribeca :twisted: žival!kakšen mesec pa pol nazaj pa še rolls royce phantom.brez prve tablice
 
Uporabniški avatar
_YUGO-GVX_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1583
Pridružen: Po mar 21, 2005 3:20 pm
Kraj: Črnomelj

Napisal/-a _YUGO-GVX_ Sr jun 25, 2008 7:58 pm

tista rdeča supra je tukaj iz črnomlja 8)
litr bencina, litr olja ;)
 
Uporabniški avatar
Gotty
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Po avg 21, 2006 12:39 pm
Kraj: Tezno

Napisal/-a Gotty Sr jun 25, 2008 9:03 pm

Villach videl nekaj takega Lamborghini Gallardo Superleggera
http://www.lamborghiniblog.com/wp-conte ... eggera.jpg
 
Uporabniški avatar
c.o.b.
Uporabnik
 
Prispevkov: 973
Pridružen: Če maj 04, 2006 5:16 pm

Napisal/-a c.o.b. Sr jun 25, 2008 9:42 pm

Mick Jerry: sm vidu tale isti "avto" na Tržaški predvčerajšnjim se mi zdi, s polnim gasom po tržaški od obvoznce proti centru... je bla pa podobna zadeva k na sliki samo mal več bele barve je blo...

Lp
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov