Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
cdrw
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe avg 28, 2020 11:57 am

Re: Navodila za osebne avtomobile

Napisal/-a cdrw Po avg 31, 2020 12:50 pm

yashica je napisal/-a:Če kdo potrebuje slovenska navodila za VW Passat B6 (Variant, Variant bluemotion, R36), naj me kontaktira na zs.

Navodila so v PDF obliki in zajemajo zvezke:
-3.1 Upravljanje
-3.2 Vožnja
-3.3 Nasveti in pomoč
-3.4 Radio RCD 310
.


Pozdravljeni,
je še možno dobiti navodila za VW Passat B6 - letnik 2009/9.
Če že ne slovenskih pa vsaj angleška, ker sedaj imam nemška.

Hvala in lep pozdrav.
 
cdrw
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe avg 28, 2020 11:57 am

Re: Navodila za osebne avtomobile

Napisal/-a cdrw To sep 08, 2020 12:13 pm

Ima morda kdo kontakt od uporabnika yashica?
Povprašal bi ga za navodila za Passat B6.
LP
 
Sarcx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr nov 23, 2022 8:11 am

Audi Q3 navodila

Napisal/-a Sarcx Sr nov 23, 2022 6:21 pm

Pozdravljeni,

oče je letos pri posredniku kupil Audi Q3, letnik 2016. Zraven ni prejel navodil v slovenskem jeziku in glede na to, da ne govori drugih jezikov bi želel slovenska navodila, da si lahko prebere več o samih funkcijah ipd. Lahko kdo morda pomaga? Posrednik v avto hiši mu je dejal, da jih nima.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Audi Q3 navodila

Napisal/-a MacTron Če nov 24, 2022 6:32 pm

Sarcx: Iz samega besedila sicer ni razvidno, če je morda dobil kakršnakoli navodila? Če je odgovor nikalen, potem se ponuja ena rešitev s tukaj priloženimi ter z idejo. Kaj ko bi bil(a) do očeta še toliko prijazen(a) in mu za dodatne +točke preved(e)la oz. le obrazložil(a) določene strani, ki bi ga zanimale? Win-win situacija.

Skratka, lastniška in operativna navodila v angleškem jeziku za ta model in ta letnik vozila so tule: Audi Q3 [2016] zajetnih 252 strani. V ta sklop pa spadata še dodatni navodili za MMI Navigation Plus z 82 strani ter Concert Radio System z 48 strani. Sicer pa ne glede na jezik so sami grafični prikazi v lastniških navodilih dovolj berljivi in precej obširno razloženi tudi za nevešče uporabnike.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 351
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: Navodila za osebne avtomobile

Napisal/-a krimič Pe nov 25, 2022 9:38 am

Ali pa je se samo en svercer, ki bi potreboval SLO navodila, da potem prodaja "slovensko" vozilo.
 
Sarcx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr nov 23, 2022 8:11 am

Re: Navodila za osebne avtomobile

Napisal/-a Sarcx Pe nov 25, 2022 1:20 pm

Hvala za odgovor. Očitno mu bom res sama za sproti prevajala, ko bom lahko odšla na obisk. Sem pa vseeno poizkusila, da bi že prej prišel do informacij. Očitno sem zato švercer 8)
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Navodila za osebne avtomobile

Napisal/-a Kohec Pe nov 25, 2022 8:02 pm

krimič je napisal/-a:Ali pa je se samo en svercer, ki bi potreboval SLO navodila, da potem prodaja "slovensko" vozilo.


Sodiš to po sebi?

Lani sem tudi jaz zamenjal avto. Uvožen iz Nemčije, kupljen pa pri pooblaščenem prodajalcu. Povprašal sem jih za SLO navodila in so bili toliko ustrežljivi, da so mi naredili fotokopijo. Sicer ni najboljša, kopirana iz knjižice, pa vendar uporabna.
Sarcx
Povprašaj pri pooblaščencu. Verjetno ne bo zastonj, pa vendar, mogoče ti jih bodo pa zrihtali.
 
boštjan_01
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 694
Pridružen: To avg 31, 2021 7:20 am

Re: Navodila za osebne avtomobile

Napisal/-a boštjan_01 Pe nov 25, 2022 9:55 pm

Ali pa je se samo en svercer, ki bi potreboval SLO navodila, da potem prodaja "slovensko" vozilo.

Švercerji ne iščejo navodil po forumu.
Tudi sam sem pred leti težko prišel do navodil. Še najslabše je bilo na pooblaščencu (brez interesa, odnos do strank, ...) Kopiral sem si jih od nekoga, ki je imel podoben avto (drugačna oprema).
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov