Stran 1 od 1

RENT A CAR

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 1:07 pm
Napisal/-a DrSomi
Zanimalo bi me kje se da najeti avto za cca5 dni da ni previsoka cena pa da so neomejeni kilometri recimo da bi se peljal z njim na morje al pa kam v tujino
Cena naj nebi presegala 150€ ce je mozno :D . Aja pa a je res nujno da moram biti 21 let star

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 1:31 pm
Napisal/-a Vikking
že imaš tukaj temo o tem: http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... highlight=

ponavadi ni pogoj 21 let, ampak vsaj 3 leta vozniški izpit.

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 1:34 pm
Napisal/-a mire
Ni sans za tako smesno ceno dobit.

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 1:52 pm
Napisal/-a mihaing
150EUR za 5 dni ne dobiš v najem niti kolesa v bike parku, kaj šele avta

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 3:22 pm
Napisal/-a c.o.b.
pogoji so odvisni od rent-a car, načeloma pa velja 2 leti izpit in starost 21 let, ampak če si star naprimer 20 in maš izpit 2 leti, ne bi blo problema... za 150€ za 5 dni pa bolj težko - najcenejši avti tipa polo, corsa so ob pogoju da rezerviraš prek interneta ( če pridš v poslovalnico "nenaročen", je dražje in obstaja šansa da avta pač ni na voljo ), za 5 dni bi blo ugodno tm nekje 200€, raj mal več, to je seveda cena z osnovnim zavarovanjem, brez dodatnega voznika itd., bencin seveda sam plačaš... pa kreditna je obvezna ( da se zment tut z odbitno franšizo oz. jamstvom na roke za prej omenjena avta cca. 600€, ampak to je načeloma odvisno od dobre volje rent-a car uslužbenca... )

Lp

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 3:24 pm
Napisal/-a Vikking
mogoče dobi za takšen denar avtomobil najnižjega ranga, tako po vrednosti kot po moči motorja. Kvečjemu takšnega z 1.0 motorjem.

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 3:31 pm
Napisal/-a lublancan
za 150 eur dobiš na grških en tedn v nizki in ene 5 dni v visoki sezoni
z vsem zavarovanjem, avto tipa matiz, picanto, panda

slovenija je draga

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 3:39 pm
Napisal/-a kljukec
kup ena stara registrirana j***a za 150 eur, pa jih potem na odpad pelješ
lp

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 3:52 pm
Napisal/-a tads
sseveda in bo plačal zavarovanje za ta avto, potem spet vse preklical, da bo lahko vozil 5 dni,.....edino če...preizkušnja ?

Objavljeno: Ne jul 05, 2009 4:03 pm
Napisal/-a Majand
lublancan je napisal/-a:za 150 eur dobiš na grških en tedn v nizki in ene 5 dni v visoki sezoni
z vsem zavarovanjem, avto tipa matiz, picanto, panda

slovenija je draga


Ja res je draga. Zanc sm rentu full size (Dodge Charger) za 3 dni pr Budgetu ki ni glih najcenejsi in placu okol 60 evrov.

Objavljeno: So jul 11, 2009 3:27 pm
Napisal/-a DrSomi
tads je napisal/-a:sseveda in bo plačal zavarovanje za ta avto, potem spet vse preklical, da bo lahko vozil 5 dni,.....edino če...preizkušnja ?


kje je pa najlazji avto dobit za preizkupšnjo pa a se da z njim zapeljat kam v tujino