Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1287
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a mišek Sr nov 02, 2011 10:57 am

Pozdravljeni!

Imate na sedežih prevleke ali ne? Dajte mal napisat mnenja o tem.
Jaz v prejšnem avtu sem jih mel, enkrat na leto sem jih opral pa je to to. Zdaj za drugega pa tudi študiram, da bi jih nabavil.
Nekak se mi škoda zdi sedežev, da bi bilo kar tako. Pa še potem ko doma greš z kobinezonom noter.....

Kako imate kaj drugi navado?
 
Uporabniški avatar
weasel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 612
Pridružen: Ne avg 08, 2010 9:18 am

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a weasel Sr nov 02, 2011 11:45 am

Prevleke, ampak take, ki ne izstopajo oz. nimajo nekega F&F kontrasta :D
 
Denis89
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Sr jan 05, 2011 2:32 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a Denis89 Sr nov 02, 2011 12:02 pm

Pozdravljeni! Da si mal sposodim temo :) tudi jest bi rad v svoj avto dal prevleke pa me zanima če koga poznate v regiji 05/01 da jih dela kakovostno. ne mislim zdej prevleke ala mercator,hofer itd. bi rad da jih nardi lepo po meri sedežev itd.

lp
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a mihaing Sr nov 02, 2011 12:09 pm

Dela za veliko bmw-jašev, torej bo perfektno tudi za tebe :mrgreen: Ni prav hudo poceni, ampak produkti so resnično neverjetni in kvalitetni. Dejstvo je, da pri takih stvareh ne gre šparati, ker hitro skazijo podobo in počutje v avtu

http://www.avtotapetnik.si/obnova-prevlek.html
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a Gyga Sr nov 02, 2011 12:09 pm

Denis89 je napisal/-a:Pozdravljeni! Da si mal sposodim temo :) tudi jest bi rad v svoj avto dal prevleke pa me zanima če koga poznate v regiji 05/01 da jih dela kakovostno. ne mislim zdej prevleke ala mercator,hofer itd. bi rad da jih nardi lepo po meri sedežev itd.

lp

http://www.perauto-pn.si/perauto.htm
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1287
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a mišek Sr nov 02, 2011 1:45 pm

Jaz imam pa namen sem it http://www.avtoprevleke.si/
Še prej bom pa šel na Avto Celje vprašat, po čem imajo tam.
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a crxdelsol Sr nov 02, 2011 1:46 pm

Nevem zakaj bi mel prevleke, avto kupiš zato da ga uporabljaš, saj ni kupo avto tebe. Ko so org. hin (kaj se redko zgodi) preoblečeš notranjost pa adijo pa je spet 15let mir.
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1287
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a mišek Sr nov 02, 2011 1:48 pm

mihaing je napisal/-a:Dela za veliko bmw-jašev, torej bo perfektno tudi za tebe :mrgreen: Ni prav hudo poceni, ampak produkti so resnično neverjetni in kvalitetni. Dejstvo je, da pri takih stvareh ne gre šparati, ker hitro skazijo podobo in počutje v avtu

http://www.avtotapetnik.si/obnova-prevlek.html


To ima samo obnovo in usnje ali tudi dela prevleke iz blaga?
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a ninjeti Sr nov 02, 2011 1:49 pm

tudi jaz nisem nikol vido smisla v oblačenju v neke prevleke... mi lahko kdo razloži? jaz se v avtu vozim čist ne pa vsran do vratu, da bi rabo prevleke.
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a tomzzi Sr nov 02, 2011 1:53 pm

crxdelsol je napisal/-a:Nevem zakaj bi mel prevleke, avto kupiš zato da ga uporabljaš, saj ni kupo avto tebe. Ko so org. hin (kaj se redko zgodi) preoblečeš notranjost pa adijo pa je spet 15let mir.


+1 se strinjam. Tudi meni ni jasno zakaj? Dolgo časa sem gledal človeka kateri je imel v svojem A4 na voznikovem sedežu tisto vrečo katero imajo ponavadi v delavnicah... :roll: Sedaj je pa dal prevleke čez.
Mislim ok saj je lepo, da folk skrbi za avto samo kar je preveč je pa preveč. Prosim lepo. Avto naj bi služil tebi in ne obratno.
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1287
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a mišek Sr nov 02, 2011 2:10 pm

Smisel prevlek? Zato, da se sedež direkt ne umaže, da se ne izrabi.
Prej sem imel Cliota 5 let, prevleke gor in na voznikovi strani so bili robovi prevleke že kar obrabljeni. Drugače bi bil pa sedež. Tako pa, če prevleko dol potegneš, so sedeži kot novi spodaj.
Pa pravim, ja ni problem za mestni folk, ko je stalno v lepih oblekicah pa drugje ko na asfaltu se ne ustavi. Mi s podeželja, pa greš v avtu tud v domačih cunjah pa v kobinezonu, ki ga ne pereš vsaki dan, pa tud kako blato se na šuhe prime pa mimgrede kje po sedežu potegneš....itd. Pa še kakega psa noter pelješ....sej daš deko spodaj, samo veste kako je pes, dlake se vsepovsod primejo...si bol brez skrbi, če je sedež še v nekaj oblečen.
Če daš pa globinsko čistit pride pa koliko? 80 eur, za mal več pa že prevleke dobiš, ki jih sam lepo v pralni stroj vržeš pa je.

Da daš pa sedeže preoblačit, kolk pa tist pride? Ziher ni pocen in potem na starem avto to ziher ne boš šel delat.
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a ninjeti Sr nov 02, 2011 2:15 pm

mišek je napisal/-a:Smisel prevlek? Zato, da se sedež direkt ne umaže, da se ne izrabi.
Prej sem imel Cliota 5 let, prevleke gor in na voznikovi strani so bili robovi prevleke že kar obrabljeni. Drugače bi bil pa sedež. Tako pa, če prevleko dol potegneš, so sedeži kot novi spodaj.
Pa pravim, ja ni problem za mestni folk, ko je stalno v lepih oblekicah pa drugje ko na asfaltu se ne ustavi. Mi s podeželja, pa greš v avtu tud v domačih cunjah pa v kobinezonu, ki ga ne pereš vsaki dan, pa tud kako blato se na šuhe prime pa mimgrede kje po sedežu potegneš....itd. Pa še kakega psa noter pelješ....sej daš deko spodaj, samo veste kako je pes, dlake se vsepovsod primejo...si bol brez skrbi, če je sedež še v nekaj oblečen.
Če daš pa globinsko čistit pride pa koliko? 80 eur, za mal več pa že prevleke dobiš, ki jih sam lepo v pralni stroj vržeš pa je.

Da daš pa sedeže preoblačit, kolk pa tist pride? Ziher ni pocen in potem na starem avto to ziher ne boš šel delat.


Sem sam s podeželja in se tudi dostikrat umažem. Če greš kaj kam delat je problem ene hlače in majco dat na zadnjo polico pa se v 30 sekundah preoblečt? Isto za kake adidaske? Meni še v vseh letih mojega obstoja to ni bil problem. Pa ne kazim izgleda sedežev. Se izrabijo? Kaj za vraga pa delaš? Če jahaš sedeže cel čas vožnje?
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a gasolinedream Sr nov 02, 2011 2:44 pm

Dejstvo je da se po po 10, 15 letih sedeži izrabijo. Prevleke to obdobje pač podaljšajo.

Pa še, avto je pri prodaji več vreden.

Sicer pa prevlek ne uporabljam.
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a tomzzi Sr nov 02, 2011 2:51 pm

gasolinedream je napisal/-a:Dejstvo je da se po po 10, 15 letih sedeži izrabijo. Prevleke to obdobje pač podaljšajo.

Pa še, avto je pri prodaji več vreden.

Sicer pa prevlek ne uporabljam.


Seveda se izrabijo... Koliko je avto več vreden zaradi tega? Sam sem jih dal delat samo pri prvem avtu. Nikoli več. Brezveze zapravljen denar. Kot sem rekel avto služi meni in ne obratno. To, da se znuca je pa normalno.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a ban Sr nov 02, 2011 3:10 pm

Prevleke so za satre mama pa stare atete.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a čare Sr nov 02, 2011 3:32 pm

Autobotique Bučer.Prevleke po meri-paše na zic kot original in se ne goni po sedežu.Izbereš vzorec in v treh dneh prevzameš.Majo pa v Konjicah pa v Lj. BTC-ju trgovino.
 
Uporabniški avatar
_YUGO-GVX_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1583
Pridružen: Po mar 21, 2005 3:20 pm
Kraj: Črnomelj

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a _YUGO-GVX_ Sr nov 02, 2011 5:12 pm

meni osebno je to tudi brezveze. ne mislim avta šparat za naslednjega lastnika.... =P
litr bencina, litr olja ;)
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a crxdelsol Sr nov 02, 2011 5:29 pm

gasolinedream je napisal/-a:Dejstvo je da se po po 10, 15 letih sedeži izrabijo. Prevleke to obdobje pač podaljšajo.

Pa še, avto je pri prodaji več vreden.

Sicer pa prevlek ne uporabljam.

dejstvo je da so prevleke več vredne od avta ko je že tolk star :D
 
Uporabniški avatar
BBoss
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1933
Pridružen: Pe apr 29, 2005 12:51 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a BBoss Sr nov 02, 2011 5:56 pm

crxdelsol je napisal/-a:
gasolinedream je napisal/-a:Dejstvo je da se po po 10, 15 letih sedeži izrabijo. Prevleke to obdobje pač podaljšajo.

Pa še, avto je pri prodaji več vreden.

Sicer pa prevlek ne uporabljam.

dejstvo je da so prevleke več vredne od avta ko je že tolk star :D


Sam res... tole je bla pa ena bolj bosih zadnje čase. S prevlekami se matraš 10-15 let, da je pol avto namesto 474,13€ vreden 502,50€. Sploh pa razmišljanje, da je treba avto ohranit za prodajo je pa tud svojevrstna cvetka. Pri normalni uporabi nimaš kej zicev znucat v 10 letih pol pa itak ni več nič vredno.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a IcEm4n Sr nov 02, 2011 7:08 pm

prevleke za sedeže v avtu so isti ku*ac kot z deko pokrita sedežna - ni smisla. Ok, razumem, da jo sem pa tja kdaj uporabiš, ko maš umazane cunje.
Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov