Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a moj-avto So okt 21, 2017 3:44 pm

Jaz sem dal narediti prevleke po naročili ko je bil nov avto (18 let nazaj). Še vedno so gor, sicer na voznikov strani načeta vendar še dobra. A spodaj sedež ohranjen.
Jaz sem dal prevleke zaradi sebe in ne drugih. Pač kupil sem avto za dolgi rok.
Avto, moj partner!
 
Rosssylu
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So jan 06, 2018 9:34 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a Rosssylu Po jan 29, 2018 7:16 pm

Jaz sem v prvi avto dala po naročilu prevleke za 250€ (Suzuki Swift) samo zato da so se vjemali sedeži z barvo avtomobila.
Po petih letih so še vedno kot novi.. tako original sedeži kot prevleke za sedeže ! Tako da bom tudi v drugem avtu, ko ga kupim, ponovila vajo.

Bi pa tukaj spodaj še povprašala o magnetičnih prevlekah?
Sama sem okoli 5ur na dan v avtomobilu in me včasih že prav vse boli od vrata do pet zaradi vožnje. Zasledila sem MAGNETIČNO PREVLEKO za malo denarja, ki naj bi izboljšala to stanje pa me zanima če ima kdo izkušnje s tem ?

Hvala v naprej
Anna
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a nered Po jan 29, 2018 7:40 pm

Neuporabno. Tudi elektricni so bedarija, jaz sem mislil, da bo vsaj malo pomagalo ampak tiste mini vibracije postanejo prej nadlezne kot pa pomoc. Morem pa reci, da ce si dnevno 5h v avtu si kupila zelo napacen avto. Na zdravju se ne spara vsaj tako bi naj bilo.
 
1992Diavolo1992
Novinec
 
Prispevkov: 319
Pridružen: Pe sep 13, 2013 6:49 pm

Re: Prevleke na sedeže ali ne?

Napisal/-a 1992Diavolo1992 To jan 30, 2018 5:24 pm

Te prevleke se samo vozijo po sedezih. Ce ze kaj, potem to dat profiju, da ti stapicira, da je narejeno kot je treba.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 103 gostov