Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Kalos
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 585
Pridružen: To feb 03, 2009 2:21 pm

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a Kalos Pe apr 13, 2012 8:56 pm

Vsak more enkrat odrasti, tako da držim pesti tudi za njega :lol:

se pa strinjam z @abbe!
Slika
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a IcEm4n Sr apr 18, 2012 10:35 am

Tud dynamic IP ti nč ne nuca. ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
MRV
Uporabnik
 
Prispevkov: 941
Pridružen: Po dec 21, 2009 11:07 am

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a MRV Če maj 10, 2012 8:29 pm

zmeraj več bo takih. ne se čuditi in še manj se sekirat. naj grejo "mimo" in bo vse ql
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a nevermind Če maj 10, 2012 8:32 pm

A še komu uporabnik bronski1 pošilja privat sporočilca, da katere diske in ploščice naj kupi in da kakšne ploščice ima njegov avto?
Mislim model, odpri katalog/pojdi na servis/avto trgovino in vprašaj/kupi omenjene stvari.

Glede na to, da piše takšne traparije:

Mene pa zanima nekaj npr.,da tankaš za 10 EUR,kolko nafte dobiš ,ker bi rad nekaj izračunal manj kot 10 litrov ne.


Ali kdo ve kje bi mi ročno oprali avto na šmartinski 152 baje,da je eden tam samo ne vem naslova.


Šmartinska 152 je BTC. :twisted:
 
zan0088
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Če nov 17, 2011 7:48 pm

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a zan0088 Ne maj 13, 2012 11:53 am

No bom napisal nevtralen komentar. Tale pajac, ki je bil onemogocen se je spustil na malo prenizek nivo, seveda pa obstaja vprasanje zakaj se je na tak nivo spustil? Ker nekateri veleumi tukaj enostavno ne spustijo do besede, so prepricani v sebe, oni imajo vse prav, drug nobeden in tako naprej.

Prebral sem zgolj tiste komentarje ki so na linku v naslovnem postu, tako da ne vem za kaj se gre cela stvar ampak se mi vseeno malo svita, ker zal ni osamljen primer in je takih pajacev kar nekaj. Se bolj zalostno pa je dejstvo, da ti pajaci ne nastanejo sami od sebe ampak jih naredijo veleumi, ponavadi tisti s 1000+ prispevki, ki mislijo da zaradi tega vse znajo.

No en komentar da ma se on enga zagovornika :D
 
Uporabniški avatar
chan
Moderator | Naj pisec
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: Pe sep 05, 2008 10:15 am

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a chan Ne maj 13, 2012 5:27 pm

zan0088 je napisal/-a:
No en komentar da ma se on enga zagovornika :D


Torej zagovarjaš takšen način komunikacije omenjenega uporabnika :?:

"... A za to sem retardiran? Nevm kdo je tle retardiran, ko vidim kakšne avte hvalite. Ajde zdej ne komentiraj me več, šetaj ali pa sprehodi se."

"Dobro care, jak si ko zemlja."

"Kaj ste vi tle neki, da vam imam za govorit kaj delam pa kaj vozim. Pejd tja s frendi pa komentiraj kie pa čin gan rižota avte. Ne meni tle neke fore seljačke. Ti boš govoru kaj si jaz lahk privoščim."


zan0088 je napisal/-a:Se bolj zalostno pa je dejstvo, da ti pajaci ne nastanejo sami od sebe ampak jih naredijo veleumi, ponavadi tisti s 1000+ prispevki, ki mislijo da zaradi tega vse znajo.


Ter še eden od njegovih sploh prvih komentarjev:

"Kakšni komentarji mislim, hvalite japončka ccc... Najboljša izbira za to velikost avta je Audi A3, Golf, Bmw1... vsaj veš kaj voziš, ne pa Kia pa podobni, ki jim je cena novega vozila 9.900 e haha." (http://www.avtomobilizem.com/salon/6050 ... lionstyle/)

Pravilnik uporabe foruma (viewtopic.php?f=2&t=24649) pač točno določa ...

1.2 - prepovedano je žaljenje in zmerjanje drugih udeležencev (članov) ali tretjih oseb, ki jih ni prisotnih na forumu
1.3 - kregarija stila "jaz imam pa boljšo znamko, ne moja je boljša" ali "jaz imam pa boljšega/lepšega/daljšega kot ti" je prepovedana ...
"Quidquid latine dictum sit, altum viditur."
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a esem Ne maj 13, 2012 6:55 pm

zan0088 je napisal/-a:Se bolj zalostno pa je dejstvo, da ti pajaci ne nastanejo sami od sebe ampak jih naredijo veleumi, ponavadi tisti s 1000+ prispevki, ki mislijo da zaradi tega vse znajo.

Ne bi škodil kak hiter tečaj logike, saj si vse pomešal. Taki pajaci pridejo na forum že bogato "izdelani" in jih ravno taki "veleumi" s 1000+ objavami večkrat šele "civilizirajo", kdaj tudi zato, ker so imeli podobne probleme in jih rešili (se spremenili/civilizirali, saj drugače ne bi prišli do 1k+ objav). Torej je ravno obratno res - "veleumi" pokažejo pajacom, kakšni v resnici so, in če pajac ima nekaj IQ-jev vsaj v povprečju, se bo spremenil - že zato, ker v tem vidi tudi nek svoj interes. Ergo - "veleumi" pajace radirajo in ne naredijo.
 
matia
Novinec
 
Prispevkov: 101
Pridružen: To maj 29, 2007 4:37 pm

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a matia Ne maj 13, 2012 7:14 pm

pravzaprav mi je vseeno zakaj in koga ste banali in prijavli komurkoli že,... ampak... ali ste potem prijavili grožnje tudi drugih iz teme, katere link se nahaja v prvem post-u? nisem prebral cele tiste teme ampak kot primer dam prispevek uporabnika gosic:
''Verjetno si mislil, da imaš čez 3 tedne praznike, čeprav skrajšane. Glede zabijanja pa probaj z glavo. Glede na tvoj stil pisanja in mišlenje, bi bila tvoja glava primerna za žeblje ; 280/fi80.''
Mislim haloo?!?! a to je pa primerno al kaj?
Lp matia
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a esem Ne maj 13, 2012 7:26 pm

To je en od problemov, morda največji, ki ga ustvarjajo taki pajaci - to, da se tudi nekateri uporabniki, ki se drugače dovolj zadržujejo, spustijo na njegov nivo, splošna kvaliteta foruma pa pada. Kaj naj naredimo - šerifovsko banamo vse po vrsti ali banamo samo začetnika zdrah, ki ni nehal niti po večkratnih opozorilih? Sicer pa - kako naj bo nekdo vljuden s takimi pajaci? Če nič drugega ne more biti učinkovito (dokaz - vztrajno ponavljanje grehov kljub večkratnim korektnim opozorilom).
 
zan0088
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Če nov 17, 2011 7:48 pm

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a zan0088 Pe maj 18, 2012 1:37 pm

No saj se strinjam z vami, samo povem, da mi je kaksen po vase civiliziran veleum dvignu zivce s svojim pametovanjem in prepricanjem v nekaj, v kar sem 200% da ni res - ne tukaj. Dvignit ti jih pa zna glih toliko, kolikor jih je vam tale pajac. Samo jaz se takim enostavno smejim pa ignoriram, ker je logicno da je navaden otrok 15 let star zasanjan v audije in vrti svoje prazne kakor mu pase. Druga stvar je pa ta, da ce je bil on kaznovan, naj bo kaznovan se tisti, kateri bi mu zeblje v glavo zabijal, slutim da ni bil. :)

Dejstvo pa je da je forum poln otrokov. Pametno bi bilo, da je pogoj za registracijo stevilka vozniskega dovoljenja, pri registraciji se poveze z bazo podatkov o izpitih na izpitni center in ce imas izpit, ti dovoli vnasanje podatkov za registracijo naprej. Zapise pa se v uporabniski racun foruma tudi stevilka vozniskega dovoljenja, kar je uraden dokument - potrditev identitete tako da bi bilo tudi kaznovanje bolj enostavno. Nekaj vec kot samo banovci. --- No mogoce malo prevec filozofiram ampak red bi pa definitivno na tak nacin bil :)
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a IcEm4n Pe maj 18, 2012 2:26 pm

... in potem se po možnosti še Pirc Musarjeva oglasi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: GROŽNJE UPORABNIKOV!

Napisal/-a Gosic Ne jul 08, 2012 10:07 am

matia je napisal/-a:pravzaprav mi je vseeno zakaj in koga ste banali in prijavli komurkoli že,... ampak... ali ste potem prijavili grožnje tudi drugih iz teme, katere link se nahaja v prvem post-u? nisem prebral cele tiste teme ampak kot primer dam prispevek uporabnika gosic:
''Verjetno si mislil, da imaš čez 3 tedne praznike, čeprav skrajšane. Glede zabijanja pa probaj z glavo. Glede na tvoj stil pisanja in mišlenje, bi bila tvoja glava primerna za žeblje ; 280/fi80.''
Mislim haloo?!?! a to je pa primerno al kaj?
Lp matia


Če smo že natančni, bi lahko dodal tudi MC85 komentar in bi videl kako lepo so mišljeni te žeblji. Sam je pisal, da me bo nekam zabil ( lahko sklepamo kam, aja pa zelo se bojim, ker mi je grozil...), zato sem mu glede na njegovo pamet priporočil velikost žebljev, primernih za njegovo trdoto glave da bo lahko sam zabijal. Da bi jih pa jaz zabijal, pa nisem nikjer omenil. Ali ti mogoče kje to vidiš?





zan0088 je napisal/-a:No saj se strinjam z vami, samo povem, da mi je kaksen po vase civiliziran veleum dvignu zivce s svojim pametovanjem in prepricanjem v nekaj, v kar sem 200% da ni res - ne tukaj. Dvignit ti jih pa zna glih toliko, kolikor jih je vam tale pajac. Samo jaz se takim enostavno smejim pa ignoriram, ker je logicno da je navaden otrok 15 let star zasanjan v audije in vrti svoje prazne kakor mu pase. Druga stvar je pa ta, da ce je bil on kaznovan, naj bo kaznovan se tisti, kateri bi mu zeblje v glavo zabijal, slutim da ni bil. :)

Dejstvo pa je da je forum poln otrokov. Pametno bi bilo, da je pogoj za registracijo stevilka vozniskega dovoljenja, pri registraciji se poveze z bazo podatkov o izpitih na izpitni center in ce imas izpit, ti dovoli vnasanje podatkov za registracijo naprej. Zapise pa se v uporabniski racun foruma tudi stevilka vozniskega dovoljenja, kar je uraden dokument - potrditev identitete tako da bi bilo tudi kaznovanje bolj enostavno. Nekaj vec kot samo banovci. --- No mogoce malo prevec filozofiram ampak red bi pa definitivno na tak nacin bil :)


In ponovno nekdo, ki na pamet in ki si dejanskega stanja niti prebral ni. Važno je, da se komunicira na nivoju komentarjev, ki jih je chan prilepil (MC85-ih).
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov