Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
počasen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Po jan 09, 2012 9:31 pm

Re: Webasto - vgradnja

Napisal/-a počasen So okt 15, 2016 11:05 am

Nekaj me zanima glede webasta. Imam original vgrajen webasto na passatu b7 letnik 2012. Med voznjo ko je kljuc v kljucavnici lahko z daljincem aktiviram Webasto (itak je to ful neuporabno), ko pa avtu odvzamem kontakt dalinjec oz webasto ne dela vec. A obstaja kak vebasto, ki dela samo med voznjo (v smislu da se masina prej ogreje na delovno temperaturo)? Samo ce bi imel to potem ne bi imel daljinca verjetno ker je to bedarija. Skratka pojma nimam kaj se dogaja
 
spektr
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:34 pm
Kraj: Cerklje

Re: Webasto - vgradnja

Napisal/-a spektr Sr jan 04, 2017 2:57 pm

Najbr moraš kaj 'odkleniti' tole zgleda ,kot da je we basto aktiven, kar pomeni da deluje samo ob delovanju motorja. Glede na to da imaš že daljinec pomoje ni hudič da se ne bi dalo to narediti tako, da bi bil webasto neodvisen. Pod pogojem, da je vgrajena tudi dodatna pumpa za vodo, kar najbrž je..
lp dejan
 
teslam2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Ne jul 27, 2014 9:47 am

Re: Webasto - vgradnja

Napisal/-a teslam2 Ne jan 15, 2017 2:51 pm

Zelo cudno, da daljinec ne dela vec ce vzames kontakt. Poglej v original navodila kaj je s tem. Pr meni dela daljinec normalno neodvisno od kontakta ali karkoli. Isto v passatu samo starejsi letnik.

A nimas gumba za webasto na armaturi? To stisnes ali pa na daljincu prozis pa bo aktivno med voznjo. Sicer pa ce imas daljinca sprozis 15min preden se zjitraj odpeljes pa je.

Edino ne vklopis se ce mas kesl v rezervi
 
Uporabniški avatar
mat3j
Novinec
 
Prispevkov: 160
Pridružen: Po apr 05, 2004 6:25 pm
Kraj: Maribor

Re: Webasto - vgradnja

Napisal/-a mat3j Če nov 23, 2017 10:36 am

Pozna mogoče kdo koga iz Maribora oz. okolice, ki bi vgradil rabljen webasto :?: Zanima me tudi, če je kdo že vgradil rabljen webasto in če so bili kakšni problemi oz. kakšna je sploh življenjska doba webasta :?:
 
spektr
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:34 pm
Kraj: Cerklje

Re: Webasto - vgradnja

Napisal/-a spektr Če nov 23, 2017 10:40 am

Jaz imam naknadno vgrajen rabljen webasto. Ja to je tako, odvisno kaj boš vgradil. Mene recimo webasto že kar nekaj časa heca in ker je vgrajen pri požarni steni, težko karkoli narediš, razen da vse razkoplješ..._:)
lp dejan
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov