Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
sova501
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Če feb 25, 2016 7:38 pm

Re: Team VW

Napisal/-a sova501 Sr jun 01, 2016 3:34 pm

Tipičn izpad neuravnovešenga človeka. Mogoče ne znaš brat zato tut nisi mogu nič pametnga prebrat. Bi mogu napisat da je pasat vredn vsakega centa, da bi bilo kaj pametnga zate. Sicer si pa že dost star da bi se lahk svojim letom primern obnašu in da bi se mal umiril.
Cirka vsaka tretja novica je vsak dan v vsakem večjem evropskem internet avtomobilskem časopisu o VW, zato ker jih največ prodajo in vsak se pogovarja o VW, na forumu se pa ne bi smel.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Team VW

Napisal/-a primozek68 Sr jun 01, 2016 5:29 pm

Sova dej res nehaj sr@t že enkrat. Naslov teme je Team VW, in nimaš kej plozat o dieselgate tle notri. Če te že tolk peče, maš namensko temo, pa vseglih tud tam ni treba umotvorit, ja?
Zdej pa newbie STFU.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
sova501
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Če feb 25, 2016 7:38 pm

Re: Team VW

Napisal/-a sova501 Sr jun 01, 2016 7:08 pm

Nič takega nisem napisu da se na tak nizek nivo spuščaš. Primožek ti si se kokr opažam najbolj najdu v temi Telebani na cesti. Veš tist vic kaj je želja vsakega prometnega policaja? Da bi imel privat križišče. Mogoče je to tut tvoja želja(poleg želje da komu izpit vzameš), sicer je pa ta forum že privat in moderatorji lahko vse moje poste v tej temi izbrišejo če so tako moteči. Nisem pa napisal ničesar slabega da imate takšne izpade in čeprav se prostaško obnašate se opravičujem za poste. lp
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Team VW

Napisal/-a titanius Sr jun 01, 2016 9:12 pm

Sam sem prešaltal s francoza na VW, moram rečt da sem trenutno prezadovoljen z avtom, pa je star 16let in ima že čez 250t prevoženih ( bencinar ). Tud neverjamem, da je prodaja tolk ogromno padla, vseeno se ogromno VWjev vozi po naših cestah, prav tako ogromno nemcev/avstrijcev in ostalih tujcev vidim z VWji. Je res da je kar dražji.. dober golf 4 recimo stane dobrih 1500-2000 eurou nekje 1999-2000 letnik, za ta denar lahko dobiš dizel renaulta a vsak ve kje se ta zgodba z dizel renaultom konča. Samo primer sem dal, je tu še ogromno mlajših avtov od 2000 letnika ampak niso tako vzdržljivi kot VW. Tastova dvojka ima čez pol miljona km pa še vedno vozi.. Jaz razen VW,Audi,BMW,Mercedesa,Škode,Seata nisem videl avta ki bi naredil čez 400tisoč km z dizlom in bencinarjem skupaj.

Kaj pa se dogaja s forumom? A je šlo vse v tri krasne? :D :lol:
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1912
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: Team VW

Napisal/-a nejc1 Sr jun 01, 2016 9:18 pm

Če ti nisi videl še ne pomeni da jih ni(no mogoče so bolj redki s takšnimi km na števcu, realnih jih ima pa ogromno tudi ostalih znamk še več kot toliko)... Še dobro da imaš 16 let starega VW-ja, takrat je bila še precej kvalitete prisotne, s kakšnim novejšim tsijem bi po toliko kilometrih bil po vsej verjetnosti vse prej kot zadovoljen (če bi jih sploh naklepal toliko, čeprav realnih 250kkm je dan danes precej majhna številka)...

Forum pa bolj kot ne umira, se bo treba počasi kam drugam preselit...
 
wildbliw
Novinec
 
Prispevkov: 410
Pridružen: To feb 03, 2015 8:06 pm

Re: Team VW

Napisal/-a wildbliw Sr jun 01, 2016 9:25 pm

No, mislim, da bi tudi kak Nissan lahko naredil 400 Mm. Ko sem jaz svojega Nota prodal, jih je imel 244 in je še vedno delal kot urca. Na celotnem avtu pa je v vsem tem času šel le 1 kolesni ležal ter vzvod za sklopko. Ostalo (razen potrošni material) je bilo original (vključno z akumulatorjem, izpušnim sistemom, odmično gredjo in turbino). Vrejamem, da bi s pravim vzdrževanjem jih naredil komot še 150 Mm.
 
rnisan
Novinec
 
Prispevkov: 377
Pridružen: So feb 09, 2008 11:51 pm

Re: Team VW

Napisal/-a rnisan Sr jun 01, 2016 9:32 pm

titanius je napisal/-a:Sam sem prešaltal s francoza na VW, moram rečt da sem trenutno prezadovoljen z avtom, pa je star 16let in ima že čez 250t prevoženih ( bencinar ). Tud neverjamem, da je prodaja tolk ogromno padla, vseeno se ogromno VWjev vozi po naših cestah, prav tako ogromno nemcev/avstrijcev in ostalih tujcev vidim z VWji. Je res da je kar dražji.. dober golf 4 recimo stane dobrih 1500-2000 eurou nekje 1999-2000 letnik, za ta denar lahko dobiš dizel renaulta a vsak ve kje se ta zgodba z dizel renaultom konča. Samo primer sem dal, je tu še ogromno mlajših avtov od 2000 letnika ampak niso tako vzdržljivi kot VW. Tastova dvojka ima čez pol miljona km pa še vedno vozi.. Jaz razen VW,Audi,BMW,Mercedesa,Škode,Seata nisem videl avta ki bi naredil čez 400tisoč km z dizlom in bencinarjem skupaj.


To pove le, da se druzis s samimi feni nemskih avtomobilov in da imas precej omejen vpogled v avtomobile. Sem videl golf IV SDI z vec kot 500 000 km, zelo lepo ohranjen. Sam imam Volvo z vec kot 400 000 km, izgleda skoraj kot nov. Oce ima famozno laguno z okrog 300 000 km brez omembe vrednih problemov. Pred enim tednom bral clanek o americanu, ki je s Toyoto (nek pickup) naredil milijon milj (milj, ne km!) s prvim motorjem brez generalke.

Sem pa videl tudi do konca zjahane avte vseh moznih znamk pri 200 000 km. Ogromno je odvisno od lastnika in vzdrzevanja avta. ;)
 
Uporabniški avatar
sova501
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Če feb 25, 2016 7:38 pm

Re: Team VW

Napisal/-a sova501 Sr jun 01, 2016 9:41 pm

Jaz vw team foruma ne berem, berem pa občasno ta forum(in sodelujem)- všeč mi je ta forum ker sem opazil da so prisotni ljubitelji vseh znamk, redno pa berem časopis europe.autonews.com in tam res dosti pišejo o VW, zato sem tudi omenil v tej temi in nisem hotel nobenega razburit. Nejc si videl tisti drugi link od VW ko sem ga dal dva posta nazaj, je res poučen.
Drugače so pa trenutne vw aktualne teme in novice bolj negativne(sicer se počasi pobirajo z reorganizacijo), da so trenutno v Evropi popravili samo 50,000 vozil od 8,5 milijona(se dogovarjajo z EU politiki), da so v Evropi začeli vpoklic VW Golfa 2.0 TDI BMT in načrtujejo še A4 in A5, da so naredili v prvi četrtini letošnjega leta 6% manj vozil-dobiček so pa vseeno povečali(posledice reorganizacije itd.)
VW kupci so kar zvesti tako da po moje se bodo v roku parih let pobrali, vw forum bo pa verjetno tudi kdo spravil na noge in bo volk sit in koza cela. Forum je lahko res priročna zadeva tako za uporabnike(nasveti, izkušnje) in navdušence avtomobilizma, pa še prodajalci dobijo neformalne feedbacke, čeprav so tudi ankete zelo popularne. Meni so za drugi VW poslali res dolgo anketo in še klicali so me, za tretjega pa nič več, bomo vidli če bodo kaj poklicali za tega ki je četrti.
Naslednji bo pa verjetno katera druga znamka.
 
počasen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Po jan 09, 2012 9:31 pm

Re: Team VW

Napisal/-a počasen Če jun 02, 2016 8:43 am

Jst sem tudi prešaltal iz Renaulta na VW in nimam kej slabega rečt za Renaulta. Mel sem megana 8 let, servise sem delal na 30.000 in je avto naredil 180 jurjev brez vsakega problema. Velik servis sem naredil na 150 jurjev vse na pooblaščencu in lahko avto samo pohvalim. Avto sem pa menjal zaradi velikosti saj je bil berline premajhen. Zdaj pa preizkušam švaba in zaenkrat sem zadovoljen. Itak more bit boljši ker je tudi 2x dražji ampak določene stvari so pa bolj bedne kot na Renaultu al pa se moram samo navadit.
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Team VW

Napisal/-a titanius Če jun 02, 2016 9:54 am

Nimam nič proti drugim avtom niti nisem kolega samo z vozniki nemcev.. Tud sami smo imel Renault Megana bencinarja pa je tudi fajn nabral 250jurjov pol smo ga pa prodal saj je bil karavan prevelik za naše potrebe. Za Volva se seveda tudi ve kako je močen in vzdržljiv avto. Saj je tudi Opel Nemec a vendarle ne tako dober kot VW,AUDI itd itd.. Ampak jaz osebno menim da ob pravem lastniku, ki bo avto pazil in servisiral, bi lahko vsak avto naredil 400t km pa magari tudi renault clio 98 letnik,citroen saxo itd itd v tem rangu. Ampak kot je nekdo povedal, vse je odvisno od lastnika.
 
rnisan
Novinec
 
Prispevkov: 377
Pridružen: So feb 09, 2008 11:51 pm

Re: Team VW

Napisal/-a rnisan Če jun 02, 2016 10:23 am

Si pa povsem obrnil ploščo glede na tvoj zgornji prispevek, ki sem ga prej citiral.
 
Uporabniški avatar
sova501
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Če feb 25, 2016 7:38 pm

Re: Team VW

Napisal/-a sova501 Če jun 02, 2016 10:28 am

Jaz tut nimam nič slabega rečit čez Francoze. Do zdej sem imel 2 francoza, 1 peugeot 206 in 1 megana, oba sta bla nova kupljena in pežojček še vedn dela brez težav pa je letnik mnde 2000 tu nekje, z nobenim Francozom nismo imel omembe vrednih težav.
V zadnjih 10 letih smo imel štiri volkswagne, in z 1 ni bilo nobenih težav, z 1 neke malenkosti, z zadnjima dvema pa kar dosti popravil in težav. Za enega vw smo verjetno imeli smolo, za drugega vw so pa praktično vsi imeli podobne težave(vpoklic).
Moja največja pripomba gre na račun politike vw serviserjev kjer je dostikrat vse "normalno"-dokler ne pride vleka ali pa za kake malenkosti v garanciji komplicirajo in iščejo izgovore da ne bi zamenjali neko plastiko ali pa gumo, ki stane tovarno 50 centov, po drugi stani ima pa njihova glavna VAG uprava parih ljudi 70 milijonov eurov letne plače. Pri Renaultu tega ni blo, tam je pogledal naročil zamenjal in finito brez pregovarjanj. Pri VW ga pa trikrat moraš peljat za neko malenkost in se pregovarjat da prizna neko malo napako in menja. Za kake večje stvari pa lahko izgubiš živce al pa prej garancija poteče. Sej drgač so dobri avti, drgač jih ne bi kupoval, napake se pa lahk pojavijo pri vsaki znamki.

titanius dej kak link ko bo, jst rad pogledam kak dobr tuning in predelave.
Zadnjič spremenil sova501, dne Če jun 02, 2016 10:56 am, skupaj popravljeno 2 krat.
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Team VW

Napisal/-a titanius Če jun 02, 2016 10:50 am

Saj Opel je tudi Nemec pa ni toliko zanesljiv. A kot je nekdo že dejal, vse odvisno od lastnikov. Se opravičujem za gornji post, nisem nič razmišljal kaj pišem, vzamem besede nazaj, so tudi drugi avti, ne samo Nemci.

Me zanima a kdo ve kaj bo z forumom? Bo prišel nazaj? Je bilo dosti zanimivih postov s slikami in predelavami.
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Re: Team VW

Napisal/-a Doche Če jun 02, 2016 2:37 pm

Forum že deluje
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Team VW

Napisal/-a hippo Pe jun 03, 2016 6:11 am

Fantje, popolnoma ste zašli iz topica.
Dejte odpret novo temo pa tam šimfajte čez nemce in njihove voznike. Tale tema ni temu namenjena.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Team VW

Napisal/-a primozek68 Pe jun 03, 2016 9:54 am

Zašel je Sova. Ti si pa že 3. ki ga je opozoril, pa še kar nič.
TeamVW pa že 1 teden dela...
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
sova501
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Če feb 25, 2016 7:38 pm

Team VW

Napisal/-a sova501 Pe jun 03, 2016 10:47 am

primozek86 ti se živciraš za nepomembne stvari. Saj so upravljalci spletne strani pa bodo porihtal, prestavl, zbrisal če bodo takega mnenja...
Naj da raj kdo kak link kake dobre predelave volkswagna iz vw team foruma al pa še boljše če ga na tem forumu predstavi. V tujini so forumi bolj "živi" od predelav, novosti, do kritik na račun proizvajalcev itd... Tuki pa ustvarim temo o motorju leta pa 1 replika kot da je kuharski forum, če pa kaj na širše v sklopu avtomobilizma povem se pa usajate. Boljš se vam je o telebanih na cesti pogovarjat kot o mašinerji in avtih. Kot stare mame ste na trenutke:)
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Team VW

Napisal/-a yashica Pe jun 03, 2016 11:34 am

sova501 je napisal/-a:Jaz vw team foruma ne berem


Morda bi ga lahko začel brati in bi potem komentiral delovanje "hišnega" portala, ne pa smetil teme samo zato, ker je v naslovu omenjen vw :evil:
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
sova501
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Če feb 25, 2016 7:38 pm

Re: Team VW

Napisal/-a sova501 Pe jun 03, 2016 12:03 pm

@yashica sem napisal da naj moderator prestavi ali izbriše moje poste v tej temi in če sem napisal v napačno temo zakaj se tega ne nardi in zakaj se še ti jeziš. Zbriš al pa prestav vse poste ki niso v redu in finito. Zdaleč pa nisem jaz začel in nisem jaz edini mimo teme pisal. 3/4 vseh postov od pskoda je mim teme ampak našl ste mene.
 
autofrik
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 77
Pridružen: To mar 22, 2016 7:56 pm

Re: Team VW

Napisal/-a autofrik Pe jun 03, 2016 12:26 pm

@sova501
Na zasebno sporočilo ti bom poslal forume VAG v tujini, na enem sem tudi jaz administrator pa si vabljen. Te nesposobneže pa pusti pri miru, ker žaljenje za njih ni off topic(velike črke se smatrajo kot vpitje), pogovarjanje o VW pa očitno je. Da ne omenjam da so tudi meni tukaj zaklepali in brisali teme. Lahko bi pa že sam opazil da ta forum ni najbolj dejaven in ni na nekem ljudskem nivoju.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 67 gostov