Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
GT_Turbo17
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1501
Pridružen: Če nov 17, 2005 10:09 am
Kraj: Zasavje

Napisal/-a GT_Turbo17 Sr avg 18, 2010 8:05 am

Slicker je napisal/-a:da post je bil napisan povsem premišljeno, tako da se tle ne mislm nč zgovarjat. če ne razumete sarkazma to ni moj problem. sem šenkrat preletel temo in bi še enkrat isto napisal. če bi jz al pa bilokdo drug napisal ali slikal vsakič ko sem olje menjal, vsakič ko sem podvozje menjal, ko sem prednje, zadnje bremze menal, pucal avto vsak teden zunj, znotrj, očedil motorni prostor, pa ne vem kaj še vse bi mela tema 300+ strani. pa to niso malenkosti kot nove žarnice, opran motor, novozapadli sneg, trava v prtljažniku, lepljenje raztrgane folije pod tapeto na vratih ipd...
Dany nič nimam proti tebi, samo malo se pohecam pa je takoj uzbuna. Ti kar pridno nadaljuj in objavljaj napredek.
GT_Turbo: ti si lahko tiho glede na to kako kurcaš "unclebensove poslance" na CST forumu. ne rečem da se ne strinjam s tabo, samo tle pa tut mi ne moreš govorit da s polno ritjo je lahko srat... hvala bogu mi ata in mama dajeta 500€ žepnine vsak mesec in mi plačujeta kredit za avto :shock: , drugače nebi sfolgal.
Pa zarad mene človek lahko vozi accenta, swifta, yugota, maruti ipd jajčke, zato ni nič manj vreden. ljudi sodim po karakterju, ne po avtomobilu.
Glede naziva moderator... že dolgo nazaj sem predal moderatorsko palico v photoshop kotičku, drugje tak nisem bil, Hamdiji, kateri pa se mi zdi da tu gor ni več aktiven. Jaz pa tudi ne moderiram več photoshop kotička, ker sem izrazil željo po prenehanju. naziv pa je ostal, da me lahko tu drugi uporabniki jebete kako moderatorji prcamo druge uporabnike.


1. Razumem sarkazem in se ne delam svetnika! Tud sam mam svoje fore...in se dajem tud kdaj v koš provokatorja! Taki smo deci...otroci for life, pravi moja :)

2. Kar se tiče tvojega posta res ni bil preveč žaljiv do RpDany-a ampak poudaril sem, da se tud iz sarkazma, da preit na prepir, ki nima smisla. Večkrat je kdo pribil kakšno sarkastično in je blo bv prepira. In nisem dal tebe za primer, ker bi mel kaj osebno proti ali zaradi česarkoli prej... ampak, ker sem lih včeraj zasledil tvoj post in bi mogoče...vsaj predlagam...nekaterim uporabnikom včasih malo popustili in s sarkazmom in podobnimi zadevami malo prizanesli. Saj jaz, kot uporabnik res rad preberem takšno temo ko kdo objavi tud takšne zadeve. Lej, mogoče se najde uporabnik/ca, ki na accentu (naprimer) ne zna zamenjat žarnice. In po ogledu RpDany-eve teme, lahko avtorja vpraša za nasvet kako se to nardi. Sej nekako je to smisel tega foruma, ne? :) no...samo razmišljam..

3. kar se tiče - "spolno ritjo se da srat" - se sploh ni nanašalo nate!! mislil sem širši krog uporabnikov, ki se jim včasih zdi butasto, da kdo obnavlja oz. rihta kakšno kantico ki ni vredna več kot 150€, ker tega enostavno ne morjo razumet..saj dobijo pri 18ih avto od staršev...in še kasneje... ne bo rekel noben, da takih na forumu ni, ker jih poznam tud nekaj osebno ;) cst-team pa ne bom komentiral...to je že druga zgodba. je pa tam največ uporabnikov takšnih kot so bli recimo dejcc, tistle dejan z 206...in tako naprej...

Slicker je napisal/-a:naziv pa je ostal, da me lahko tu drugi uporabniki jebete kako moderatorji prcamo druge uporabnike.


kaj ne bi blo bolje, da bi stalni uporabniki in moderatorji skup držali pa se osredotočil na tiste uporabnike, ki so mlečni na forumu in mislejo, da če jim je ata kupu malo boljši avto lahko kar špilajo frajerja in se postavljajo na forumu kakor na igrišču pred 15 letniki...kak so hudi pa kak obvladajo oni avte ... ker v takih temah je potem največ offtopica...in ja..tam sodelujem tud jaz z offtopicom včasih, ker v nekaterih temah enostavno ne morš bit tih :D
Fiat Uno 1.5 SX i.e. & Alfa Romeo 166 2.0 V6 Turbo & Alfa Romeo 145 Twin Spark

Slika
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Napisal/-a Slicker Sr avg 18, 2010 10:17 am

:tomidelej:
:pivo
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1450
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: obveščanje vodilnih na a.com glede uporabnikov

Napisal/-a For Sr sep 11, 2013 9:24 pm

Saj ne vem kje bi vprašal... :? Rad bi e-mail spremenil pa ne morem? Bi to bilo izvedljivo?
Hvala ;)
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1584
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: obveščanje vodilnih na a.com glede uporabnikov

Napisal/-a srcnik Sr sep 11, 2013 10:06 pm

Pazi, da ti ne bodo računa po pomoti zbrisali, tak ko se je meni zgodilo, ko sem želel neke spremembe :D Oz je bil nek hrošč nove strani :P
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1450
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: obveščanje vodilnih na a.com glede uporabnikov

Napisal/-a For Sr sep 11, 2013 10:12 pm

??? Ja ....upam da ne, pismo!

To bi itak moralo biti bolj enostavno. Na kar dost forumov sem zadnje čase menjal e-mail, in mi sploh ni bilo treba nobenega prosit za to. Je pač enako kot geslo ....sam zamenjaš --- :roll:
 
1992Diavolo1992
Novinec
 
Prispevkov: 318
Pridružen: Pe sep 13, 2013 6:49 pm

Re: obveščanje vodilnih na a.com glede uporabnikov

Napisal/-a 1992Diavolo1992 Če avg 20, 2020 7:26 am

Prosim, ce se uporabnika ivan36 odstrani iz teme, ker samo smeti in trolla. Pa ni to prvic. Pa tudi kar nekaj off topic prispevkov je, ki nimajo tam kaj delat.

viewtopic.php?f=18&t=114002&p=1787857#p1787857

Hvala
 
zundapp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 591
Pridružen: Ne mar 16, 2003 10:55 am

Re: obveščanje vodilnih na a.com glede uporabnikov

Napisal/-a zundapp So avg 22, 2020 1:14 pm

se strinjam
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov