Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
primozek69
Novinec
 
Prispevkov: 330
Pridružen: Ne nov 04, 2007 2:43 pm

Napisal/-a primozek69 Po dec 15, 2008 1:18 pm

Na koncu še opomba da forum NI demokracija in da odloča v zadnjem primeru le lastnik foruma. Za spoštovanje pravilnika so zadolženi moderatorji in admini, slednji tudi delijo pravice. V kolikor se ne strinjate z zgoraj naštetimi pravili, vas prosimo, da zapustite naš forum. Ostalim, ki se lahko držijo teh enostavnih pravil, pa želimo dobro "vožnjo" po forumu!


In kaj bi zdej ti rad? Lastniki foruma delijo pravice, ni tko, kt si navajen v demokraciji, da maš avtomatsko svoje pravice in freedom of speech.

Zdej lahko nehaš jokcat.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po dec 15, 2008 1:23 pm

Ti pa se nehaj vtikati tam, kjer jaz kaj napišem. Drugače pa ti sploh ne štekaš pointa, kar sem vse tukaj napisal.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Po dec 15, 2008 1:32 pm

Pobje, pa ne se jokat...pa ta "vladavina" tuki gor je še dobra napram nekaterih slov. avto. forumih,kjer nisi banan zaradi nespoštovanja pravilnika,ampak zaradi osebnih frustracij administratorja in njegovih ritoliznikov.

LP!
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Po dec 15, 2008 1:43 pm

evo pa sta škrat in syncmaster11 banana, samo zarad tega, ker mata drugačno mnenje o modih. sicer že od vsega začetka opažam, da ta forum niti najmanj ni na nivoju oz. profesionalen, kot naj bi k temu strmeli, sam zato je tud brezveze se tle napenjat, ker ne bo nč boljše, še vedno majo zadnjo besedo tisti na vrhu, pa če je to še tako nepošteno.

no, zdaj vrjetno tud jas lahko prčakujem ban? al pa vsaj kak karton? aja še za piko na i - golfa nebi v življenju vozil!

:twisted:
 
Interscope
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Sr jun 28, 2006 4:54 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a Interscope Po dec 15, 2008 1:45 pm

Škrat banan? :shock: :shock:
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Po dec 15, 2008 1:46 pm

C4V4L13R je napisal/-a:no, zdaj vrjetno tud jas lahko prčakujem ban? al pa vsaj kak karton? aja še za piko na i - golfa nebi v življenju vozil!

:twisted:


Eee...to pa tudi mene zanima... :D Ker jaz še ratkape od VAG-a vidit ne morem..

LP!
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Po dec 15, 2008 1:48 pm

C4V4L13R je napisal/-a: - golfa nebi v življenju vozil!

:twisted:

dobro o.k. To si enkrat povedal in pika. Ni potrebno v vsaki temi se ponavljat i srat čez znamko in uporabnike, lep primer Speedy RS in golfova tema: - sedaj pa poglejte teme o Renaultu in, ker itak vsi poznate kdo kam spada, oz. kdo je vw/audi fan, ter kopirajte sem gor, koliko nas je to temo (teme o Renaltih) zasmetilo oz. se pojavljalo na vsaki strani......
chevy je napisal/-a:Še enkrat bom napisal. Jaz sem enemu uporabniku napisal, da je b**** - dobil sem karton. Meni VAG voznik/uporabnik napiše, da sem k****n - on ni dobil kartona: jaz

Ti se tud "ponavljaš" .... lepo sem ti DOKAZAL da bencinski Laccetti nima 1400 kg prazen, pa še kr "tupiš" svoje............in kaj ti čem druzga napisat kot k..... - sorry :!:
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po dec 15, 2008 1:54 pm

C4V4L13R je napisal/-a:evo pa sta škrat in syncmaster11 banana, samo zarad tega, ker mata drugačno mnenje o modih.


Grem stavit, kdo jih je ban-al :roll:
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Po dec 15, 2008 1:57 pm

ok, speedyrs je bil še predolgo na svobodi, to je itak poglavje zase...

sicer pa se malo zamislite, ni nas malo uporabnikov, ki mislimo drugače, torej nekaj le je na tem... :idea:

aja, zakaj pa infiniti ne dobi opozorila, bana ali karkoli, da js napišem samo 2 taka posta, kot jih je on klobasal 2 strani nazaj, bi že užival v termalnih bazenih BANOVCEV :idea:

res profesionalno moram rečt, enako kot je napisal @chevy glede slikic fantkov, ki lulajo... :idea: dokler lulajo po vtec, renault, opel, francija, usa je vse le ena zajebancija, aha, samo naj proba lulat po VAG, VW, je to že provokacija, zrela za opozorilo

otročarije v glavnem
Zadnjič spremenil C4V4L13R, dne Po dec 15, 2008 1:59 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
marko01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1918
Pridružen: Če dec 29, 2005 7:51 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a marko01 Po dec 15, 2008 1:57 pm

Jaz nevem kaj nimate kaj bol pametnega za delat kot pa se kregat tu gor pa si neke ocitke delit :lol: taki ste koda bi vas dal v peskovnik z eno lopatico dajte no :?:
Lp by Mare
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po dec 15, 2008 2:01 pm

C4V4L13R je napisal/-a:res profesionalno moram rečt, enako kot je napisal @chevy glede slikic fantkov, ki lulajo... :idea: dokler lulajo po vtec, renault, opel, francija, usa je vse le ena zajebancija, aha, samo naj proba lulat po VAG, VW, je to že provokacija, zrela za opozorilo

otročarije v glavnem


Tako je. Razlike med člani se delajo na forumu - pa se lahko vsi moderatorji postavijo na trepalnice. Da ne bo pomote - jaz sem nalč dal slikico in sem samo čakal, kdaj bo kateri kaj napisal. @Lumpy_ -ju pa začuda noben nič ni komentiral :roll:
 
skrat-se enkrat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po dec 15, 2008 2:11 pm

Napisal/-a skrat-se enkrat Po dec 15, 2008 2:18 pm

TO JE PA ŽE VIŠEK. NA PODLAGI ČESA SI ME BLOKIRAL INFINITI?????
KOGA SEM ZALIL???? KAJ SEM NAPAČNEGA REKEL???
ČE SE NE STRINJAM S TABO TO POMENI ZE BAN???? PREBERI SI PRAVILA!!!!

ZDAJ JE PA ŽE ČAS DA VSTOPIŠ V BEBATO TI MCTRON IN POSLJES INFINITIJA V 3 PIZDE MATERNE.

TIP KOT JE DOKAZAL JE TOTALEN i****, KI NI NITI NAJMANJ SPOSOBEN OPRAVLJATI SVOJEGA DELA. CE IMAS OSEBNE TEZAVE IN NE DOBIS ZENSKE ZA SPRAZNIT j***a POTEM TO RESUJ ZUNAJ FORUMA.

TUDI JAZ NE BOM NIKOLI VOZU VAG AVTA, PA KAJ SEM ZATO MANJVREDEN CLOVEK!
TA POST BO ITAK ZBRISAM IN BOM BANAN, SAMO PREBERITEGA IN SE MAL ZAMISLITE NAD VASIMI MODI UREDNISTVO A.COM

O TEM KRETENU INFINITIJU PA NE BOM IZGUBLJAL BESED...JE ZE DOKAZAL, DA JE EN NAVADEN k****n!!!!!!



By nebivedu;
Sedaj sem te dol vrgel jaz, ker ne odobravam takega "dretja" po forumu in zmerjanje uporabnikov s kreteni idioti in še čim.

Pa lahko bi vedel, da sem jaz eden izmed tistih, ki nebi gnojfa vozil, pa tut če mi ga dajo zastonj, torej ne spadam v grupo VAG modov.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Po dec 15, 2008 2:28 pm

Pa zaklepam tut tole temo, ker frustracije spuščajte nad svojimi domačimi, če vam pustijo, ne pa tukaj na tem forumu.
Old subarus never die, they just get faster!
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov